mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 16:14 
Cytuj  
Dla mnie nie jest problemem placic 15$ miesiecznie. Ale nie podpisze sie z innego wzgledu - przyciagnie to do gry ludzi z defektem mozgu (patrz pare for nizej :[), a nie mam zamiaru wsytdzic sie za do tej pory swietne polskie community.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 38
Dołączył(a): 20.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 16:39 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Cytuj:
Temat postu: A moze by tak petycje?


A moze by tak do roboty?



Dobra tym to juz ***** przesadziles? Mam 17 lat, ucze sie LO, mieszkam w malej miejscowosci i nawet jak bym chcial znalezdz prace to i tak mi nie wyjdzie, a wiesz dlaczego? Dlatego ze jej nie ma nawet dla ludzi po studiach! A co dopiero dla takiego szczeniaka! Bylem przekonany ze jest wiecej ludzi takich jak ja. Ale jak widze to jestem wyjatkiem. Zreszta nie chodzilo mi o to ze my jako POLACY (tak jestem dumny z tego ze jestem polakiem nie wstydze sie tego - odnosnie Xantha) dlatego ze jestesmy biedniejsi od zachodu mamy dawac mniej kasy. Chodzilo mi o caly wschod, wiecie ile to jest ludzi? Ceny abonamentu zsotaly dopasowane do ludzi mieszkajacych w krajach naprawde bogadtych i dlatego jest drogi a nie dlatego ze to jest towar luksusowy. Ludzie zastanowcie sie nieraz co piszecie, swiatem rzadzi kasa, jezeli Blizz bedzie widzialo w nas kase bedzie sklone ustapic a bedzie widzialo kase jesli zobaczy ile jest graczy z Europy wschodniej chetnych zaplacic tylko ze odrobine mniej. I dlatego jest sens pisania petycji w sprawie WoWa a nie mieszkan czy samochodow.


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 17:14 przez xin, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 16:49 
Cytuj  
Nawed - Owned

MMORPG w przeliczeniu dziennym kosztuje około 1,5 zł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:18 
Cytuj  
xin napisał(a):
swiatem rzadzi kasa, jezeli Blizz bedzie widzialo w nas kase bedzie sklone ustapic a bedzie widzialo kase jesli zobaczy ile jest graczy z Europy wschodniej chetnych zaplacic tylko ze odrobine mniej.

Masz racje, swiatem rzadzi kasa, a Blizz nie robi tej gry bo ma taki kaprys, tylko po to, zeby ZAROBIC KONKRETNE PIENIADZE.
A co do dalszej czesci, to ROTFL, masz jakies statystyki, ilu byloby chetnych na WoW ze wschodu, czy tylko sobie gdybasz? I sadzisz, ze Blizz w ciemno zaryzykuje wymierne pieniadze i sie narazi na protesty zachodniej czesci swiata oraz na spekulacje kontami ze wschodniej eu na ebayu? hehe, bez jaj, 17 lat, to rusz mozgiem i pomysl logicznie: Taka petycja NIE MA JAKICHKOLWIEK SZANS NA AKCEPTACJE.
I jeszcze raz, kolejny: to nie jest artykul pierwszej potrzeby, nie musisz grac. Podrosniesz, skonczysz szkole, zaczniesz zarabiac, to pograsz. Teraz skup sie na nauce, a nie na graniu. Mnie np. nie stac na BMW, wielu ludzi tez, i nikt nie pisze petycji, zeby samochody byly tansze. Nie stac mnie, to nie jezdze, proste. A jak zapracuje, to sobie kupie. Tak ciezko pojac?

X.

EDIT: bledy i literowki.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 17:22 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:19 
Cytuj  
Cytuj:
Mnie np. nie stac na BMW, wielu ludzi tez, i nikt nie pisze petycji, zeby samochody byly tansze.


o to to !
MMORPGi są dla dużych dzieci co już zarabiają sobie pieniążki.


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 17:21 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:20 
Cytuj  
xin napisał(a):
Dobra tym to juz ***** przesadziles? Mam 17 lat, ucze sie LO, mieszkam w malej miejscowosci i nawet jak bym chcial znalezdz prace to i tak mi nie wyjdzie, a wiesz dlaczego? Dlatego ze jej nie ma nawet dla ludzi po studiach! A co dopiero dla takiego szczeniaka! Bylem przekonany ze jest wiecej ludzi takich jak ja. Ale jak widze to jestem wyjatkiem. Zreszta nie chodzilo mi o to ze my jako POLACY (tak jestem dumny z tego ze jestem polakiem nie wstydze sie tego - odnosnie Xantha) dlatego ze jestesmy biedniejsi od zachodu mamy dawac mniej kasy. Chodzilo mi o caly wschod, wiecie ile to jest ludzi? Ceny abonamentu zsotaly dopasowane do ludzi mieszkajacych w krajach naprawde bogadtych i dlatego jest drogi a nie dlatego ze to jest towar luksusowy. Ludzie zastanowcie sie nieraz co piszecie, swiatem rzadzi kasa, jezeli Blizz bedzie widzialo w nas kase bedzie sklone ustapic a bedzie widzialo kase jesli zobaczy ile jest graczy z Europy wschodniej chetnych zaplacic tylko ze odrobine mniej. I dlatego jest sens pisania petycji w sprawie WoWa a nie mieszkan czy samochodow.


to sa jakies bzdury, ten scenariusz nie ma racji bytu i tyle. po prostu sobie odpusc, szczegolnie tryb myslenia "chce taniej bo mi sie nalezy".

Ja tez chcialbym podjezdzac dobrym samochodem pod uczelnie, i co mam isc do dilera i powiedziec ze ma mi dac 50% rabatu bo jestem w koncu studentem.


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:21 
Cytuj  
Xin napisal :
Cytuj:
dlatego jest drogi a nie dlatego ze to jest towar luksusowy.


W naszych warunkach jest... tak jak duzo innych towarow, ktorych posiadanie na zachodzie to norma...

Zreszta mmo to specyficzna rozrywka nie dla wszystkich (przynajmniej w polsce) i trzeba sie z tym pogodzic. Nic tu niedadza placze/lamety/petycje a pograzy to tylko nasza spolecznosc.

@xin Teraz pomysl tak racjonalnie czy taki duzy koncern medialny jak vivedi/blizzard bedzie obchodzilo to ze mieszkasz w malej miejscowosci, gdzies na zadupiu ? chyba niepotrzebna do tego komentarza...
Jedyna rada jak nie potrafisz sobie czegos odmowic np. piwa, na rzecz mmo to zapomni o tej formie rozrywki...
Moj kuzyn tez jest z malego miasta skaczyl studia wyjechal do UK i tam pracuje...

p.s. Ja zanim napisalem tu pierwszego posta 2 lata tylko czytalem/przegladalem forum i radze placzka ktorym sie wydaje ze ktos powinien cos tam zrobic dla nich bo tak. Najpierw poczytajcie, przemyslcie i dorosnijcie/poszukajcie pracy a dopiero cos piszcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:24 
Cytuj  
Kazdy towar ktory nie jest towarem pierwszej potrzeby, JEST LUKSUSOWY. Nie potrzebujesz go do przezycia. Cena nie ma tu zadnego znaczenia.

X.

PS. Zreszta, typowe komunistyczne myslenie: czy sie stoi czy sie lezy, to sie nalezy. I moze jeszcze panstwo ma zapewnic? Z moich pieniedzy, ktore place w podatkach? *rence*


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:33 
Cytuj  
dobra dobra, młody jest to nie wie :]
Warcraft wprowadził wielu ludzi w błąd, to nie jest gra dla dzieci.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:36 
Cytuj  
Wkleje wam cos chlopaki ku wasze uciesze, moze wreszcie przeastaniecie robic raidy do naszego dzialu darmiowych rpg i bluznic. Na moim ulubionym forum mu.xp.pl czy jakos tak powstaja sobie codzinnie takie oto posty ( ten doczekal sie nawet watku...):

"No to ile tszeba bedzie wybulic na nasz piekny world of warcralt mam nadzieje ze malo jezeli maja pobierac takie oplaty wrr czemu nie moga zrobic darmowe servy jak diablo2".

No wlasnie :) Nic dodac nic ujac.


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:36 
Cytuj  
Z ekonomicznego punktu widzenia, towar luksusowy to taki na ktory popyt rosnie pomimo wzrostu cenny :oops:


Posty: 38
Dołączył(a): 20.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:37 
Cytuj  
Dobra jak sobie chcecie, koncze temat. Jdnak takie stwierdzenie jak to ze "mam BMW i stac mnie na WoW'a" mnie troche smieszy przeciez gra nie jest tak luksusowa jak samochod. Zreszta teraz widze jak rynek sie zmienil kiedys bylem przekonany ze gry tworzone sa dla mlodzierzy a nie dla "duzych mezszczyzn z samochodem". Paranoja. Pozdrawiam i do nastepnego.


PS. Swoja droga Xanth jestes niesamowicie niemila osoba. Nie umiesc wyrazic swoich racji nie tykajac drugiej osoby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:42 
Cytuj  
Czym sie poczules dotkniety? W ktorym miejscu ci ublizylem personalnie? Czy w tym, gdzie pisze zebys dorosl i skonczyl wpierw szkole, zebys zajal sie wpierw nauka, a nie graniem? Ciekawa masz skale wartosci w takim razie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:45 
Cytuj  
PS. Swoja droga Xanth jestes niesamowicie niemila osoba.

roofles~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:00 
Cytuj  
I tak dobrze ze napisal to tak delikatnie :lol:

Gry sa dla ludzi z dosc grubym portfelem - proste. Za kazdym razem jak wspomina sie komus o znalezieniu pracy, to wychodzi na to ze zyje on w malej miejscowosci, nie ma zadnej pracy, etc, etc.. najlatwiejsze wyjasnienie.. zaloze sie ze nawet nie rozgladales sie za jakas prosta robota typu roznoszenie ulotek, czy chocby prace porzadkowe u osob prywatnych.. najlatwiej miec wszystko za darmo.


_________________
.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:01 
Cytuj  
A teraz ladnie wszyscy kupuja oryginalne CD, ogladaja filmy na DVD i kinach i leca po sofcik Billa Gaytsa ze sklepu... nie piszcie glupot typu : "W tym temacie jestem fajny bo place za mmorpg !" A co z reszta? Tacy clean jestescie?
I mi nie chodzi o czepianie sie bo mi wisi jak i co kto robi. Tylko pls przestancie pieprzyc bo akurat udaje sie wam mmorpg oplacac :S To jest imo sad.
Tez place za mmorpg bo free=shit. I tylko dlatego place i czekam na WoW :o
Zreszta... ja tu pamietam wszystkie slawy tego forum jak popier**** na free shardach (takze Ci co sie tu wypowiadaja) i na platne mowili -> stfu m8!
:roll:


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:07 
Cytuj  
Nie mowimy w tym temacie o naszej moralnosci, tylko o petycji do Blizza i dlaczego taka petycja nie ma szans, a takze dlaczego nie chcemy, zeby miala jakiekolwiek szanse. Poczytaj moze ze zrozumieniem, bez wyciagania pochopnych wnioskow :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:09 
Cytuj  
Ok ok. Czytalem X.
Ale temat zaczyna sie kierunkowac -> jak mnie nie stac na dobry samochod to go nie kupie.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:10 
Cytuj  
A ukradniesz? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:11 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Wkleje wam cos chlopaki ku wasze uciesze, moze wreszcie przeastaniecie robic raidy do naszego dzialu darmiowych rpg i bluznic. Na moim ulubionym forum mu.xp.pl czy jakos tak powstaja sobie codzinnie takie oto posty ( ten doczekal sie nawet watku...):

"No to ile tszeba bedzie wybulic na nasz piekny world of warcralt mam nadzieje ze malo jezeli maja pobierac takie oplaty wrr czemu nie moga zrobic darmowe servy jak diablo2".

muaahahahah chcialem wkleic to samo juz wczoraj

xin -> idz tam ->oni na pewno popra petycje


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.