mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:36 
Cytuj  
Akurat jesli chodzi o Xin'a to patrzac po tym jak sie wypowiada, moge smialo wywnioskowac, ze to jest gosc na poziomie (chodz mlody i z tego tytulu nie ma kasy).
Dajcie luz i na niego tak wszyscy nie wjezdzajcie. Z tym placeniem macie racje, ze ograniczy ono liczbe wnerwiajacych kolesi, ale to Xin ma racje, z tym, ze to gra dla mlodziezy a nie starych bykow. A swoja droga idiotow i tak bedzie na WoW'ie sporo, tylko ze nie Polakow... bo idioci z zagranicy, tacy okolo <16 lat maja niestety dosc sporo kasy i sobie pograja. Czy oni Was nie raza? moze przyrdzewialy angielski nie pozwala zobaczyc ich w takich kategoriach jak Polakow.


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:42 
Cytuj  
@Peonz0r: Wow bedzie druga gra za ktora bede placil po ao... tez nie jestem swiety ale jakos nie mialem zamiaru nigdy pisac, jakis imho w34k petycji do kogokolwiek, a o tym chyba dyskutujemy w tym topicu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:49 
Cytuj  
astutus napisał(a):
A swoja droga idiotow i tak bedzie na WoW'ie sporo, tylko ze nie Polakow... bo idioci z zagranicy, tacy okolo <16 lat maja niestety dosc sporo kasy i sobie pograja. Czy oni Was nie raza? moze przyrdzewialy angielski nie pozwala zobaczyc ich w takich kategoriach jak Polakow.


open pvp + grief mode on = antidotum :)


_________________
I wish to place a trash barrel~

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 18:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A ukradniesz? ;)

X.


Nie, ale mp3 przeslucham zanim wywale 70 pln na CD ;)

EDIT: Griefers should die ~ Ferdek :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:23 
Cytuj  
Cytuj:
Czy oni Was nie raza? moze przyrdzewialy angielski nie pozwala zobaczyc ich w takich kategoriach jak Polakow.


Oczywiście, że rażą ale mozna mieć to w dupie.

Bo widzisz jeśli o mnie chodzi to się odzywa jakiś wstyd.
Wiesz jak koleś sie nie przyznaje, że jest polakiem to może być on debil. Gorzej jednak jak juz należy do gildii, która ma w w nazwie czy w symbolu jakieś narodowe nawiązania. Jak np Przymierze Orła Białego, czy też Polish Horde i zachowuje się jak cymbał skończony to mi jest poprostu wstyd.
Anglików w grze jest duzo, niemców, francuzów, amerykanów podobnie. Oni nie muszą się wstydzić nawet stu debili. Ale polaków jest naprawdę niewielu i jeden kretyn straszliwie wpływa na średnią.
A gildia pełna idiotów (to tylko przykład)... sam rozumiesz.

W Polsce jest jakiś dzwiny patriotyzm. Widziałeś gdzieś gildie których nazwy byłyby związane z narodowością graczy? Np: Francuska Liga, Niemiecki Legion, czy Amerykańskie Orły? Nie. Tylko Polacy robia takie numery.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:41 
Cytuj  
open pvp + grief mode on = antidotum :)
uwazaj bo bodzio przyjdzie i nakrzyczy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:43 
Cytuj  
Wole grief w PvP bo przynajmniej jak wroce po rezie to moge skurwysyna dorwac i zabic.

W PvE grief tez bedzie, a tam beda mogli mu tylko pomachac...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:52 
Cytuj  
i niemowić mi, ze student to biedny, mój braciak jak się zakręci w weekendy to zarobi więcej niż jakaś pani która haruje po 10-12h dziennie w supermarkecie

Oj Aenima, żeby cie ten Bodziu kiedys nie ubił ;) To że ktoś lubi też coś innego niż tylko ciągłe napierdalenie low lvls nie znaczy od razu, że musi być kiepski lub miekki jak przyjdzie co do czego.

P.S. Tibia za to jest za darmo - 1zł dziennie, w porównaniu z WoWem 1.5zł dziennie to opłaca się jak nic. Tylko grać ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:03 
Cytuj  
Cytuj:
ciągłe napierdalenie low lvls nie znaczy od razu, że musi być kiepski lub miekki jak przyjdzie co do czego.
Jakie low lvl???
ja napierdalam wszystko co sie rusza


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:04 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Cytuj:
ciągłe napierdalenie low lvls nie znaczy od razu, że musi być kiepski lub miekki jak przyjdzie co do czego.
Jakie low lvl???
ja napierdalam wszystko co sie rusza


no a jak, trzeba jakoś odreagować od RL, gdzie pewnie jest dokładnie odwrotnie ;)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:05 
Cytuj  
oja n/c co za pomysl. Mysle ze to juz nie sprawa blizza ale goscie w Vivendi by sie posikali ze smiechu :D


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:06 
Cytuj  
astutus napisał(a):
(...) ale to Xin ma racje, z tym, ze to gra dla mlodziezy a nie starych bykow. (...)


hmmm... a dlaczego właściwie? 'gry są dla młodziezy' to mit. kiedys było tak, jak mówisz, gdyż starsi jako wychowani w świecie bez komputerów byli przyzwyczajeni do innych rozrywek. obecnie 30-tke osiąga pokolenie wychowane na zx spectrum i innych 8-bitowcach, dla nich gry to po prostu rozrywka taka jak inne, i to oni są w większości targetem firm produkujących mmo... nawet czytałem gdzieś wyniki badań nad wiekiem graczy w mmorpg (niestety, nie pamiętam gdzie więc linkiem nie służę), gdzie okazało się ze średnia wieku jest właśnie nieco poniżej 30-tki:)


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:07 
Cytuj  
ja się przyznam, że preferuję low lvl graczy - takich łatwiej się zabija. I dlatego jestem za ograniczeniami na serwerze PvP bo inaczej nic innego bym nie robił tylko siedział w żłobku przeciwnej nacji i robił rzeź 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:07 
Cytuj  
Hm, pokolenie co zaczynalo na zx spectrum juz dawno 30 przekroczylo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:09 
Cytuj  
bez przesady Xanth ja nie przekroczyłem a mój pierwszy komputer to ZX Spectrum 48k (wersja z gumową klawiaturą).
ulubione gry - renegade - 2 połamane joye (w tym jeden wartości ZX Spectrum)
R-Type

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:09 
Cytuj  
Ja zaczynałem na Atari 65XE (?) i 28 zbliża się wielkimi krokami ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:10 
Cytuj  
"atarowca wal z gumowca"
kurcze kiedys to były klimaty ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:11 
Cytuj  
"atari? nie jestem rolnikiem..." ;)

X.

PS. Mark, mowie o tych, co zaczynali z zx spectrum w okolicach 83 roku. Zazwyczaj tacy mieli juz wtedy kolo 13 latek (np. ja) ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 20:12 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
"atarowca wal z gumowca"
kurcze kiedys to były klimaty ;)


możliwości ma spectruma a to atarowców duma:P

pamietam, pamiętam:)


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 20:14 
Cytuj  
Hey X. To Ty jesteś juz stary jak świat ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.