mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 22:36 
Cytuj  
Morgul, trafna uwaga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 22:36 
Cytuj  
Masz racje Morgul, u mnie jest to samo. Dlatego tak krzycze :(

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 22:46 
Cytuj  
dysortografia to przypadłość w związku z którą człowiek ma większe problemy z nauczeniem się zasad ortografii czy gramatyki. Ale nawet 100% dys<cośtam> jest się w stanie tego nauczyć, po prostu musi się w porównaniu z innymi bardziej przyłożyć.

Za moich czasów dysmózgów nie było, jak ktoś miał trudności z ortografią to kiblował po kilka lat w podstawówce a teraz zamiata ulice
Teraz lenie dostają papierek przez co nie kiblują przez kilka lat w podstawówce czy w gimnazjum - idą jak burza, ale kariery takim dysmózgom i tak nie wróżę - 99% z nich skończy tak samo jak 10 lat temu - na sprzątaniu ulic za najniższą krajową.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:04 
Cytuj  
Chyba nieco za bardzo się zapędziłeś Mareczek w mej skromnej opinni ,
obecnie w świecie istnieje wiele dróg karier , wiele możliwości i nie jest powiedziane że osoba która ma trudności z gramatyczną poprawną pisownią , jest skazana na zamiatanie ulic . Skąd takie przypuszczenia?


Posty: 20
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:09 
Cytuj  
hmmmm - tytul topicu: "2 kompy i WoW" - czy czasem nie schodzimy z tematu;)?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:10 
Cytuj  
Niektore zmiany w mozgu uniemozliwiaja nauczenie sie ortografii, inne uniemozliwiaja na przyklad nazywanie przedmiotow.
Jest taka przypadlosc ludzka ktora powoduje ze czlowiek na przyklad jest w stanie dany przedmiot opisac, dokladnie scharakteryzowac, natomiast nie potrafi tego przedmiotu nazwac (nawet jesli ma przed soba kartke na ktorej z lewej strony jest nazwa przedmiotu a z prawej ten przedmiot - zapytany co widzi po prawej stronie odpowiada opisem, nigdy nazwa).
Niewyobrazalne chcialoby sie powiedziec. A jednak.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:14 
Cytuj  
dorregaray napisał(a):
hmmmm - tytul topicu: "2 kompy i WoW" - czy czasem nie schodzimy z tematu;)?

Ten temat juz od dawna do flamesow sie nadaje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:23 
Cytuj  
Xanth taki stary a tak latwo trolle cie wkrecaja :(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:25 
Cytuj  
Nie wkrecaja, tylko wkurwiaja swoimi bledami, bo to odbija sie takze na mojej pisowni. Niech trolluje uczciwie, to z mila checia normalnie z nim poflamuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:29 
Cytuj  
dobrze wiedza ze bledy duzo ludzi na tym forum wqrwiaja


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:47 
Cytuj  
Mnie też wnerwiają... jak ja byłem szczeniak to w mojej klasie nie było żadnego dyslektyka, natomiast w klasie mojego siostrzenca (jakieś 5 lat temu) było takich pięciu.
Nie wierzę w dyslekcje, depresję i reinkarnację.. ale wiem jedno, że jak się w dupe dostanie od ojca to wiele schorzeń w cudowny sposób znika...

No i co gorsza jak czytam takie szambo to mi się udziela...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 23:53 
Cytuj  
Jezyk jest naprawde niesamowicie skomplikowany i rozne obszary mozgu odpowiadaja za rozne efekty z nim zwiazane. Mozna na przyklad czytac tekst i odtwarzac go nierozumiejac jego znaczenia, albo rozumiec znaczenie orzy jednoczesnej niemozliwosci odtworzenia. Ortografia to nie jest tylko i wylacznie zbior zasad ktore mozna sobie od tak wklepac do mozgu. Powidzcie mi kto z was nastanawia sie nad kazdym pisanym slowem - czy jest ono zgodne czy nie z zasadami ortografii? Czy raczej piszecie automatycznie? U niektorych osob taki automatyzm moze byc zaburzony, i absolutnie nieswiadomie takie osoby moga poleniac bledy nie zdajac sobie sprawy z ich popelniania.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:08 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
absolutnie nieswiadomie takie osoby moga poleniac bledy nie zdajac sobie sprawy z ich popelniania.

To zanim cokolwiek wysla gdzies poza swoj komputer, niech to przepuszcza przez dowolnego spellcheckera. Ale ja wiem, myslenie niektorych boli...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale ja wiem, myslenie niektorych boli...


zawsze moga miec papierek, ze to wrodzone jest


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:21 
Cytuj  
Ciekawe czy im papierek pomoże jak wyślą CV i list motywacyjny z takimi błędami - jak czytam takie CV lub list u siebie w pracy to od razu w koszu ląduje


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:22 
Cytuj  
Krzyk ty jesteś psycholog to ja rozumiem te gadki, słyszałem je nie raz...
Ale daję słowo najgorszy kretyn w mojej szole podstawowej o głowę przebijał to co się tu wyrabia..

Gdyby to nie było częste to rozumiem... ale to już jest dzisiaj norma.
Piszesz o tych przypadłościach jakby to nie była codzienność.

Ja dosłownie widzę, że za dziesięć lat, co drugi piętnastolatek będzie srał w gacie i będzie można to jakoś wytłumaczyć. Zarobi na tym producent pieluch i psycholog.
A wszystko dla tego, że dzieciaka w młodości nikt nie pilnował bo jego rodzicom ktoś powiedział, że sranie w gacie to jest choroba, która należy zaakceptować.

Ja kiedyś robiłem błędy koszmarne, chyba do szóstej klasy podstawówki każde dyktando kończyłem z pałą, pisałem kura przez 'ó' a jak mnie nauczycielka zapytała czemu, to powiedziałem no bo w kogucie jest 'o' więc się odmienia.
Nie ma bata, gdybym się urodził trochę później to bym dostał papier i mógłbym sobie wszystko olać.
A tak dostałem baty od staruszka, zacząłem czytać książki i problem się rozwiązał.


Ostatnio edytowano 21 lis 2004, 00:23 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:23 
Cytuj  
Dwutlenek, to ze kiedys nie bylo widac gejow nie znaczy ze nie istnieli.

juz.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:24 
Cytuj  
To Ci mówie. Ja waliłem byki, osobiście i to z takim zaangażowaniem, że hej!
A dzisiaj... pewnie się czasem pośliznę... bo mi się udziela to co czytam czasem...

P.S.
Krzyk jak czytam to co piszesz to mi się przypomina pewien ksiądz. Choćbyś nie wiem ile mu tłumaczył, ile przedstawiał dowodów to on zawsze będzie uważał że homoseksualizm to choroba i będzie chciał ją leczyć. Ty masz dokładnie odwrotnie ;)
Ale jego to rozumiem, bo on przeszedł trwałe pranie mózgu w tym swoim seminarium.

Z drugiej strony nie mogę za bardzo z Twoją wiedzą dyskutować. Co nie znaczy, że przedstawia ona rzeczywistość.


Ostatnio edytowano 21 lis 2004, 00:30 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:25 
Cytuj  
Krzyk troche porównanie IMO ci nie wyszło...


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 00:26 
Cytuj  
Chodzi o sens stwierdzenia "to czego nie widac nie istnieje".
Nie nawiazuje do tego czy cos jest schorzeniem czy nie.
Wiec nie rozumiem czemu mi nie wyszlo :>

juz.

PS. Dwutlenek: jesli udalo ci sie nauczyc nierobienia bledow to winszuje. Niektorzy nie sa w stanie opanowac tej "prostej" umiejetnosci.
Chce zwrocic uwage na fakt ze mozg jest naprawde cholernie skomplikowany. Dla jednej osoby nauka 10 jezykow obcych nie stanowi najmniejszego problemu, dla innych opanowanie jednego to koszmar. Wszystko, co jest zwiazane z osrodkami mowy i jej rozumienia jest strasznie skomplikowanym wielopoziomowym dzialaniem z ktorym sa zwiazane rozne czesci mozgu.


Ostatnio edytowano 21 lis 2004, 00:30 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.