mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 11:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
318min do konca...

e tam, będą jeszcze nie raz i nie dwa na Allegro, akurat takie aukcje przeglądam systematycznie i towar tak szybko im się nie kończy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 12:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
318min do konca...


Mark, jak korzystales z kodu ATi - zrob sobie upgrade do silver za jakies grosze :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
do silver kosztuje jakieś 8-10USD - nie pamiętam dokładnie.
Ja miałem w pudełku z 9800XT.

było 318min, po kilku godzinach jest 326min ;) Ostatni mój LAN w zyciu, pieprzę takie interesy teraz albo biorę neostradę albo nic...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 12:13 
Cytuj  
Ja ze swoim 9800pro nie dostalem :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 13:34 
Cytuj  
najnowsze wieści:
Wersja steam (oryginalna) - 269minut,
wersja nieoficjalna - 90minut (do tego nie trzeba instalować tylko rozpakować i grać :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 14:10 
Cytuj  
ja sobie kupilem oryginal i troszke pogralem (8 rozdzial)... ai tragedia ( stworki ok, ale "ludzie" to deb..), gra przereklamowana, grafika b.ladna - jednak czasem mozna zauwazyc pikseloze w niekotrych miejscach (gram wszystko max - gf6800gt) Ogolnie gra sie przyjemnie, ale zadna rewelacja. Co do fizyki na poczatku bylem pod wrazeniem ( jest taki plac zabaw i mozna sie na nim bawic ) ale pozniej srednio to zauwazalem. ( nawet mimo uzywania dzialka grawitacyjnego ) Ogolnie b.ladna grafika, dobra fizyka, ciekawa historia, denne ai... gra na 1 raz. Na pewno warto zagrac... chociazby po to by samemu ocenic.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 14:29 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Ja ze swoim 9800pro nie dostalem :(


no ja tez, juz nie kupie herculesa :D

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 18:42 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
ja sobie kupilem oryginal i troszke pogralem (8 rozdzial)... ai tragedia ( stworki ok, ale "ludzie" to deb..), gra przereklamowana, grafika b.ladna - jednak czasem mozna zauwazyc pikseloze w niekotrych miejscach (gram wszystko max - gf6800gt) Ogolnie gra sie przyjemnie, ale zadna rewelacja. Co do fizyki na poczatku bylem pod wrazeniem ( jest taki plac zabaw i mozna sie na nim bawic ) ale pozniej srednio to zauwazalem. ( nawet mimo uzywania dzialka grawitacyjnego ) Ogolnie b.ladna grafika, dobra fizyka, ciekawa historia, denne ai... gra na 1 raz. Na pewno warto zagrac... chociazby po to by samemu ocenic.


Troche przesadzasz, AI ma bledy rzeczywiscie, czasami sie potrafi zaciac jak w kazdej grze ale generalnie jest bardzo dobre. Na jakim poziomie trudnosci grasz?
Nie widac mozliwosci fizyki silnika? chyba gramy w rozne gry, jesli biegniesz do przodu i strzelasz to rzeczywscie niewiele zobaczysz.

W HL2 mozna zrobic wszystko, zbudowac sobie skocznie, katapulte ktora bedzie wyrzucac beczki czy inne rzeczy w powietrze, uzywac wszystkiego jako przenosniej oslony, budowac barykady i pulapki.
Mozesz zbudowac wieze ktora jednym strzalem przewrocisz na przecwinikow, mozna lapac granaty gravity gunem i je odrzucac lub cisnac kaloryferem aby odbil sie od sciany i zabil przeciwnika za rogiem.
Ja to wszystko robilem, przejscie gry zajelo mi ponad 25 godzin.
Jestem pod ogromnym wrazeniem mozliwosci silnika.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 19:01 
Cytuj  
mi się podobało (do wersji oficjalnej ciągle 41min - ale już gram ;) że mogę wywalać telewizory przez okno. Zajebista sprawa... zawsze o tym marzyłem w akademiku - niestety nie wyszło ;)
Fizyka moim zdaniem to podstawa w tej grze, wszystko jest ruchome, wszystko można podnieść, przesunąć, wywalić przez okno, szybę zawsze można rozbić - takiej fizyki nie było w żadnej z gier.
Daleko nie zaszedłem jeszcze ale już jestem pod wrażeniem.

Grafika, nadal FAR CRY na pierwszym miejscu, ale zaraz potem Half Life 2. Niestety nie widziałem Doom-a 3 na 9800XT stąd nie porównuję z Doom-em. Bardzo dobre tekstury (od razu ustawiłem wszystko na high, AA2, Anizox4) gra śmiga.

jedna rzecz mi się nie podoba na razie, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia i chyba wymóg fizyki w grze: postać trochę się slizga.., nie staje w miejscu po skoku, po szybkim ruchu tylko ma mały poslizg. Inaczej niż w innych grach - trzeba przywyknąć :)

Wrażenia? Duzo lepiej niż w Doom 3. W końcu jest jakaś fabuła, jakiś klimat, jakieś przerywniki, rozmowy, radio, TV, a nie ciągłe napierdalenie do przodu i prócie do wszystkiego co się rusza.

Co do AI - jeszcze nie potrafię ocenić stopnia zaawansowania - na pewno jest, na razie zauważyłem brak schematów, za każdym razem "moby" działają trochę inaczej. no i można rzucać puchami i butelkami w strażników :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 19:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
postać trochę się slizga.., nie staje w miejscu po skoku, po szybkim ruchu tylko ma mały poslizg. Inaczej niż w innych grach - trzeba przywyknąć :)


wszyscy to macie? bo pływający movement to syf pro :har:


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 20:57 
Cytuj  
kuźwa jak przejść to miejsce?

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 20:59 
Cytuj  
btw wersja oficjalna nie dość że mi się zawiesza to rozpierdoliła mi ustawienia systemowe windowsa :evil:
jestem o krok o skasowania tego syfa steama...

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 21:20 
Cytuj  
Jakos nie poznaje tego miejsca...
Jesli ci sie zawiesza to na ktoryms z for poswieconych HL2 napewno znajdziesz rozwiazanie bo jakos nigdzie nie narzekaja na takie problemy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 21:38 
Cytuj  
Hehe.. masz widac pecha Mark.. mi wszystko dziala super.

A w tym miejscu jak sie nie myle musisz sie po rurach dostac do zaworu, otworzyc go, i przeplynac dalej. Screen troche zbyt ogolny, moze glupoty opowiadam :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:16 
Cytuj  
Dobrze mowisz. Po prawej za krata jest zawor. Trzeba poskakac po rurach. Po otwarciu podnosi sie poziom wody i mozna przeskoczyc. Btw czy tylko mnie pienia latajace pily? :/ ...

T.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 23:22 
Cytuj  
A tak wogole to jest multiplayer w HL2?
Czy tylko Counter Strike Source?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 00:04 
Cytuj  
Mozna zrobic jakas kombinacje alpejska i uruchomic MP. Standardowo nie ma ...

T.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 01:28 
Cytuj  
Heheh utknalem w tym samym miejscu i klalem na ta gre strasznie a wszytko dlatego ze dali moizliwosc budowania stosow z beczek itp. Normlanie zanim nie otworzylbym tego zaworu nie powinien moc znalezc sie w tym miejscu z ktorego screena zrobil MArk.Ale zbudowale piramidke i wskoczylem do rury i znalzlem sie tam kombinujac jak sie dosatc na druga strone. W koncu wgralem sava z nastepnej misji:D JEzdzi sie w niej jakims poduszkowcem czy co to tam jesc ale jako ze przeskoczylem pierwotnie do tego poziomu to szedlem na nogach bo zwyczajnie nie zauwazylem pojazdu:P.Dalej jest taka skocznia od dolu laduje sie beczki z powioetzrem i podnosi sie ona coraz wyzej.Dalej radioakwtyna woda ale z bokow murek po ktorym powinno dac sie przejsc i znowu kombinowalem z roznymi przedmiotami budujac piramidke aby wskoczyc na murek ale spotkal mnie zawod :| Po wskoczniu na murek powstrzymala mnie niewidzilna sciana i widac bylo ze w tym miejscu nie poinienem sie znalezc gdyz brakowalo tekstur itp.Oczywiscie kaluze ta przeskakuje sie pojazdem ale czasem mozna prekombinowac a tworcy nie o wszytkim pomysleli.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 02:34 
Cytuj  
ROTFL
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35607601
zajrzyjcie póki jeszcze jest ;)

Cytuj:
DO SPRZEDANIA MAM SWITNY HIT TEGO ROKU JAKIM JEST HALF LIFE 2 JEST TO OCZYWISCIE FULL WERIOSN CRACKED DZIALAJACA W 100% DO ZESPOLU ALLEGRO NIE LAMIE REGULAMINU JEST TO CRACKED WERSION WIEC KAZY WIE O CO CHODZI!!!! KOSZT WYSYLKI TYLKO 5ZL

GRA JEST NA 6CD I JEST POROSTU SUPER FULL WYPASS!!!

OPIS GRY:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 09:11 
Cytuj  
no ja już tamto przeszedłem. Rzeczywiście za bardzo przekombinowałem (myślałem, że gra jest trudniejsza) a to wystarczyło poszukać zaworu odkręcić wodę i sru do przodu.
Teraz jestem na 3 planszy i cały czas jeżdżę poduszkowcem. Ta gra jest ogromna :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.