mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 20:00 
 
wyszedł z progu jak nasz bohater w tym roku wychodzi..


Obrazek


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 22:40 
 
Ciekawe ile dostał za styl?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 22:53 
 
od polskiego sędziego pewnie max ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:33 
 
roball napisał(a):
Dosc trafne porownanie :s



A Kim Ty jesteś hipokryto, żeby porównywać kilkukrotnego mistrza świata do menela ?
Zastanów się co sam w życiu osiągnąłeś kilkunastoletni chłystku? Życzę Ci żebyś chociaż w 1/100 zdobył się na taki życiowy sukces jak osoba, którą pogardzasz...

Dziwie się, że gość z Papieżem-Polakiem w avaterze nie doczekał się jeszcze bana :har:

Widać na tym forum nie panują żadne zasady moralne...
Żałosne... :(


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:43 
 
Robal to konfliktowy gość.. Ale jak widzisz towarzystwo mmorpg.pl go toleruje czyli to po twojej stronie coś jest nie tak... A jeżeli chodzi o Małysza.. To on już był.. Miał swoje 5 minut

Ale w sumie trzeba odnowić topic.. Chamstwo na forum.. bo teraz tego pełno.. Ale co poradzić.. Takie czasy


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:47 
 
tja. zalosne.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 01:02 
 
Zwisa mi, jakie ludzie (a w szczególności ci którzy oceniają mnie poprzez pryzmat udanej/mniej udanej gildii) mają o mnie zdanie. Jak bym się przejmował takimi bzdurami to bym już dawno miał kiść siwych włosów na głowie.

Boli mnie jednak udawany patriotyzm(co jak co ale Malysz jest jedym z nie wielu Polakow, ktorzy w sportach zimowych osiagneli najwyzsze podium)
I co z tego, że nie zachwyca? Tysiące obywateli tego kraju niezachwycają. Wystarczy spojrzeć na ostatnią olimpiadę... Myśle jednak, że żadnemu z nich nie spodobało by się takie porównania...

Boli mnie również bezprecedensowe chamstwo, jakim odnoszą się do siebie ludzie na tym forum.
Jak byś poczuł OPRAVCA jak na zadane przez Ciebei pytanie (w formie prostej i uprzejmej) dostałbyś odpowiedź:
roball napisał(a):
Nie wie nikt.Umrzyj.

Najgorsze jest to, że tu panuje wszechobecne przyzwolenie na tego typu zagrywki.Wszystko zgodnie z zasadą: "nie obchodzi mnie to dopóki mnie to osobiście niedotyczy"

A jak gość jest konfliktowy to się go wyrównuje do gleby, po to w końcu tu są moderatorzy, nie ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 01:06 
 
MoPs jestes z mlodziezowej bojowki LPR albo jakiejs mlodziezy wszechpolskiej? :D


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 01:08 
 
mnie tez boli udawany patriotyzm.

p.s.
patriota powinien umiec wyslawiac sie poprawnie, szczegolnie na pismie. :o)

p.s.2
robisz z siebie wieksze posmiewisko z posta na post.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 01:12 
 
Wiesz.. co.... Masz całkowita rację... ale co poradzić:) Tak to już jest.. Niech nOOby czytają najpierw wszystko przed napisaniem posta bo zaśmiecają... a to ludzi wnerwia...


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 01:27 
 
Talanar napisał(a):
MoPs jestes z mlodziezowej bojowki LPR albo jakiejs mlodziezy wszechpolskiej? :D


NIe :)
Ale razi Cie to co wyżej napisałem ?

Ash napisał(a):
p.s.2
robisz z siebie wieksze posmiewisko z posta na post.


Oceniasz mój patriotyzm na podstawie błędów interpunkcyjnych ? :lol:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 09:38 
 
MoPs napisał(a):
Boli mnie również bezprecedensowe chamstwo, jakim odnoszą się do siebie ludzie na tym forum.
Jak byś poczuł OPRAVCA jak na zadane przez Ciebei pytanie (w formie prostej i uprzejmej) dostałbyś odpowiedź:
Najgorsze jest to, że tu panuje wszechobecne przyzwolenie na tego typu zagrywki.Wszystko zgodnie z zasadą: "nie obchodzi mnie to dopóki mnie to osobiście niedotyczy"

A jak gość jest konfliktowy to się go wyrównuje do gleby, po to w końcu tu są moderatorzy, nie ?


To popracuj najpierw nad soba Mops'ie:
MoPs napisał(a):
Panie kaczy jest pan zerem...

MoPs napisał(a):
Coż za głęboka wypowiedź entymemantyczna Roball :D
Może lepiej nie mówić nic jak się nie ma nic do powiedzenia?

Pozniej, w innym topiku:
MoPs napisał(a):
:o
Powodzenia

Wszelkie sugestie apropo moderacji i ewentualnych problemow z nia zwiazanych prosze kierowac do mnie lub Ferga.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.