mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 02:57 
Cytuj  
fakt faktem ze powiedzialem na kanale cos nie zgodnego z zasadami- czyli wspomnialem o grze, ale gram w ta gre ponad 2.5 miesiaca i nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo. Moj problem polega na tym , ze juz tyle razy widzialem jak ludzie rozmawiaja otwarcie o uo, i nikt ich nie banuje, a ja sprobowalem pierwszy raz i dostalem bana od reki. Fair?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 04:33 
Cytuj  
A kto powiedzial, ze cokolwiek na swiecie jest fair? I dlaczego mialo by byc fair? :roll:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 05:07 
Cytuj  
ze mna to bylo cos w stylu
osoba1: wypierdalaj stad
osoba2: ty chuju
osoba3: spierdalaj
i mam bana:)
ale nie ma sensu tam siedziec bo ludzie tam przebywajacy maja jak widac ograniczony zasob slownictwa i nie moga wypowiedziec sie na zbyt wiele tematow :<

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 10:24 
Cytuj  
huehuehue... jakkolwiek przynajmniej zrozumiale sa 2 slowa... stad i ty
moze chcieli przekazac jakas zyciowa mysl?:)
Modul do deszyfracji moze jest potrzebny;)
hyhyhyhyyh

"Oni sa wsrod nas"

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:17 
Cytuj  
Popieram że jest nie fair. Jak założe jakiś temat na mniej niż 3 linijki bo moje pytanie jest krótkie to wszyscy się zaczynają czepiać i mówią żebym poszedł na irc-a, no ale jak tu iść na irc-a jak zaraz masz bana :smile:

*

Posty: 89
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:19 
Cytuj  
uh.. od razu bana nie dostaniesz :smile: wchodzisz, mowisz normalnie, i nie dajesz sie prowokowac Malkovicom :wink:


_________________
Jesli nie mozesz go sfragowac, popelnij samobojstwo!


Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 18:55 
Cytuj  
zwariowaliscie ???
okey bany sie zdarzaja ale nie od tak
jak walisz glupie texty masz bana jak kogos wkurzasz masz bana
jak po raz setny pytasz co z servem masz bana
ale jak kulturalnie powiesz sorry mam taki i taki problem moze sie doczekasz odpowiedzi ;]
nie dostaje sie bana z powietrza przeciez....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 19:28 
Cytuj  
ciachsorry mam taki i taki problem moze sie doczekasz odpowiedzi ;]ciach

No tak to logiczne. Najpierw musisz przeprosic, ze smiales wejsc na kanal i wogole jestes na tej samej planecie co operatorzy kanalu. A potem mozesz zadac pytanie, na ktore operatorzy ustosunkuja sie w przeciagu miesiaca, a jak nie beda znali odpowiedzi to masz bana. Nie wiem czego sie czepiacie?

Na drugi raz zacznij od zrobienia wszystkim laski, to moze potraktuja cie powaznie!

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 19:54 
Cytuj  

No tak to logiczne. Najpierw musisz przeprosic, ze smiales wejsc na kanal i wogole jestes na tej samej planecie co operatorzy kanalu.


Interesujące, no jakoś mało ludzi przeprasza i zadaje pytania, a mimo to otrzymuje odpowiedzi :grin:

A potem mozesz zadac pytanie, na ktore operatorzy ustosunkuja sie w przeciagu miesiaca, a jak nie beda znali odpowiedzi to masz bana. Nie wiem czego sie czepiacie?

Np chamstwa i braku kultury.

Na drugi raz zacznij od zrobienia wszystkim laski, to moze potraktuja cie powaznie!

Jak masz takie podejście... nic tylko pogratulować :razz: Poza tym trochę trudno niektórym z kanału zrobić laskę, nie sądzisz? :razz:
_________________
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: hendryk dnia 2002-01-05 19:57 ]</font>


Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 20:36 
Cytuj  
"No tak to logiczne. Najpierw musisz przeprosic, ze smiales wejsc na kanal i wogole jestes na tej samej planecie co operatorzy kanalu."

o tak to mi sie podoba....

"A potem mozesz zadac pytanie, na ktore operatorzy ustosunkuja sie w przeciagu miesiaca, a jak nie beda znali odpowiedzi to masz bana"

coz operatorzy nie wrozki odpowiedzi nie znaja i nie tylko ludzie z ekipy dbaja o porzadek na kanale bo i tak maja za duzo roboty wiec kazdy ma bana

"Na drugi raz zacznij od zrobienia wszystkim laski, to moze potraktuja cie powaznie!"


jesli moge wyrazic zyczenie wole cos innego
ale.. jak mi zaplacisz naprawde ciezko kase i tu do osoby ktora ten text pisala jesli masz wprawe (a nie watpie w to skoro napisales to) uda Ci sie mi ta laske zrobic to masz muotku opa na kanale
ale jesli nie to coz qpa gowna z Ciebie ze w ogole masz czelnosc tak pisac...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 20:44 
Cytuj  
Pomine to, ze jestescie z kosmosu i nie umiecie odroznic przerysowanego sarkazmu od normalnej gadki. Bo ja na IRC nie wszedlem od kilku lat i nie zamierzam (tak, jednego mniej), a pozatym mam gdzies polskie shardy.

A teraz jestem ciekaw, czy na jakimkolwiek polskim shardzie jest jakas kobieta w ekipie. Czy chociazby na kanale, o ktorym mowa (nawet nie bardzo wiem, o ktory chodzi) jakas kobieta sprawuje role operatora/operatorki. Tylko nie podawajcie przykladow typu: Czesc, jestem Malgosia. Raz dostalam opa, ale jak wyszlam i weszlam z kanalu, to juz go nie mialam.

He?

Jeszcze tylko sprostuje mala rzecz. Chodzilo oczywiscie o: "Na drugi raz zacznij od zrobienia wszystkim laski / minety (niepotrzebne skreslic), to moze potraktuja cie powaznie!"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-01-05 20:46 ]</font>

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 20:58 
Cytuj  

Pomine to, ze jestescie z kosmosu i nie umiecie odroznic przerysowanego sarkazmu od normalnej gadki. Bo ja na IRC nie wszedlem od kilku lat i nie zamierzam (tak, jednego mniej), a pozatym mam gdzies polskie shardy.

Hehe jak moja wypowiedź była w poważna, to zastanawiam się jak ja żartuję :wink: Aż się zaczynam siebie bać.
A co do irca może i masz rację.
A polskie shardy możesz mieć gdzieś, każdy ma swoją opinię i szanuję ją. Ciekawe tylko, gdzie ty je masz i jak to jest duże, że mieści je wszystkie :razz:


_________________
Wojciech "hendryk" Sienkiewicz
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-05 20:44, Coval napisał:
Czy chociazby na kanale, o ktorym mowa (nawet nie bardzo wiem, o ktory chodzi) jakas kobieta sprawuje role operatora/operatorki.
He?


Tak. Emka i... Ellka:D


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 02:39 
Cytuj  
A swoja droga, kto powiedzial, ze na #ultima-pl ma byc wszystko fair? IRC nie jest fair, nigdy:)


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 13:55 
Cytuj  
Cytuj:

2002-01-06 02:39, Sir-Torpeda napisał:
A swoja droga, kto powiedzial, ze na #ultima-pl ma byc wszystko fair? IRC nie jest fair, nigdy:)


Ja napisalem pare postow wyzej, ze nie musi byc fair i nie bedzie. :smile: Dlatego zamiescilem dodatkowo barwny opis niejednokrotnie powtarzajacej sie sytuacji na IRC. Tylko kanaly z invite sie do czegos nadaja, na reszcie jest papka cybersexu z gadaniem o trudach dnia codziennego i walki o opa.


Posty: 20
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:42 
Cytuj  
po prostu brak mi slow......


_________________
Only God Can Judge Me

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:45 
Cytuj  
E tam, Coval przesadzasz:) Ja tam IRCuje juz od paru latek i sa kanaly, na ktorych mozna sobie pogadac z ludzmi:)


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:52 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-09 05:07, konrador napisał:
ze mna to bylo cos w stylu
osoba1: wypierdalaj stad
osoba2: ty chuju
osoba3: spierdalaj
i mam bana:)
ale nie ma sensu tam siedziec bo ludzie tam przebywajacy maja jak widac ograniczony zasob slownictwa i nie moga wypowiedziec sie na zbyt wiele tematow :<


uogolniasz. poza tym twoje slownictwo tez nie jest wspaniale.. poczytaj swoje posty


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-06 14:45, Sir-Torpeda napisał:
E tam, Coval przesadzasz:) Ja tam IRCuje juz od paru latek i sa kanaly, na ktorych mozna sobie pogadac z ludzmi:)



No wlasnie, jest kilka fajnych kanalow, ale to taki underground. Trzeba wiedziec do ktorych drzwi zapukac. Osobiscie, jak rozwazylem plusy i minusy IRCA to wole tracic czas grajac w UO, robiac stronke albo czytajac fora.


Posty: 22
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:32 
Cytuj  
Przylaczam sie do opini Covala bo to co sie dzieje na Ultima-pl...boshee..:| czasami az zal dupe zciska..az normalnie jest szkoda niektorych ludzi..no ale coz...tak jak tesh slusznie zauwazyl Sir Torp. irc nie musi byc wcale sprawiedliwy..ale ludzie moze troszke wiecej tolerancji :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.