mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:08 
Cytuj  
Piszcie od jakiej gry zaczela sie wasza przygoda z MMORPG. Ja osobiscie zaczynalem od Mu Online. Zobaczylem u kumpla i mi sie spodobalo wiec sam zacząlem katac. W koncu Mu sie znudzilo i zacząlem szukac nowych doznac :) I teraz jestem kim jestem :) hehe


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:40 
Cytuj  
Pierwszym MMORPG'iem jakiego zobaczyłem był Knight OnLine - było to na długo za nim założyłem sobie Internet i zobaczyłem go u obecnego na tym forum Mefiego (pozdro). Potem obiecałem sobie, że jak tylko założe neta to bde grał w MMO i mi sie spodobało :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:47 
Cytuj  
UO. Cos kolo 1999 afair po raz pierwszy. Kupilem (jeszcze sygnowane IPS Computer Groupem, za 249zl :lol)), ale jako, ze nie mialem ani sztywnego lacza ani dostepu do CC nie przegralem nawet paru z darmowych dni. Kupilem ponownie, po wyjsciu UO:R i gralem spory kawal czasu


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:51 
Cytuj  
Risk Your Life.
Poczytałem, ściągnąłem, pograłem, odinstalowałem.
A teraz będe grać W WoW.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 19:11 
Cytuj  
UO ale na modemie sie nie dalo za dobze grac wiec troche pogralem a potem odstawka az dostalem stale lacze i AO przez 2-3 lata tluklem .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:06 
Cytuj  
Zagrałem w Runescape z nudów na infie - spodobało mi sie i zacząłem interesować sie mmorpg.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:22 
Cytuj  
Moj pierwszy prawdziwy mmorpg to EQ.Wczesniej cwiczylem Diablo na bnet i to od niego rozpoczela sie moja przygoda z grami online, pierwsza gildia, znajomosci a potem to juz poszlo z gorki =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 21:31 
Cytuj  
UO w okolicach 2001 roku.
Potem bylo z gorki: Free UO, EnB, AO, NC, PS, EVE, SWG, WoW (nie liczac triali i bet).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:20 
Cytuj  
Free UO

Xanth czyli zasmakowales ciemnej strony mocy :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:24 
Cytuj  
wielu z nas zaczynało od freeshardów UO , ja tam nie żałuję ani sie nie wstydzę , ale już się do tego nie nadaję lata robią swoje , człowiek się wygodnicki robi woli zapłacić i wymagać :]

UO kupiłem za 70 zł nie pamietam dokładnie kiedy ...2000 może 1999 r był wtedy , antyczne Reneisance , wtedy szarpałem na modemie 56k
i lagi mnie skutecznie zniechęciły :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 00:10 
Cytuj  
Tak jak w sygnaturce :roll: Troche tego było, nie licząc bet i triali :P Wtedy to chyba sprawdziłem/przetestowałem duzą wiekszosć :wink:

Na komputerze zaczełem od bety diablo 1 która nawet nir wygladała jak skonczona wersja były uniki przed strzałami i inne bajerki :roll:

Ale to jezeli chodzi o komputerowe poczatki reszta jak w sygnaturce :]

RPG sie zaczeło jak miałem lat 8 i skusił mnie o 4 lata starszy kumpel który był GM w D&D , tak sie wciągnełem w klimaty fantasy ze juz tak zostało :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 00:17 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Xanth czyli zasmakowales ciemnej strony mocy :lol:

Oczywiscie. Moj serwerek stoi do dzis (w marcu mina 3 lata, trzeci najstarszy free'uo'shit w pl). Od dlugiego czasu nosi mnie, zeby zaorac i zapomniec, ale z drugiej strony troche szkoda ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 02:22 
Cytuj  
Najpierw zaczelem od free UO, wogle nawet nie wiedzialem ze sa jakies platne serwery, znajomy mi to zrobil.
Potem Anarchy Online, troche w Neocron, pozniej w Asheron's Call 2.
Pierwszy powrot do AO, Shadowlands.
Lineage 2(krotko), FFXI.
Drugi powrot do AO:SL i odswiezenie starych znajomosci.
EVE online (krotko),
Horizons; po nie udanej probie zbudowania polskiego community (damn you US WoW) i spedzenia dlugich GODZIN ulatwiajac innym polakom gre: craftowanie stuffu i naprawde uciazliwym odpowiadaniu na te same proste pytania(jakis jednak z tego fun mialem :P), postanowilem jednak wyskoczyc se na WoWa. Co oczywiscie reszta ludzi co zostala pewnie sie nie obrazila bo bez niczego nikt nie zostal (e.w. zdanie wczesniej).

Ogolnie swoja przygode z mmorpg uwazam za skromna ale noobem to chyba juz nie jestem 8)

EDIT:Jeszcze jakis mmo mi tu brakuje hmmmm....dziura w glowie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:36 
Cytuj  
UO - pierwsze wydanie - na modemie - mniam, ładniusie pudełko, mapa na clothu, metalowy znaczek UO w klapę ;)
ale koszta były za wysokie, pograłem darmowy miech i odstawiłem mmo, nawet nie pamiętam który to był rok :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:57 
Cytuj  
Neocron beta - gdzies tak w polowie 2001 roku, ale mi sie nie spodobalo, potem DAoC.
A wczesniej 2 lata D2 na battle necie, pierwsza gildia - standardowa historia.

Muminus

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:25 
Cytuj  
hmm, to u mnie to mniej wiecej tak : daoc - tak ze 2 tygodnie, pozniej EnB (tak z miesiac), pozniej UO ( mam do dzis ze 3 kopie wszystkie oryginalne..... po prostu mi sie gubily i kupowalem nowa) ale mnie nie wciagnelo, pozniej na chwile do daoca ( 1,5 roku), EnB, Eve, miesiac w ffxi wiekszosc bet jakie byly , nastepnie opwrot do daoc ( 4 miechy i ciagne, choc z mala przerwa do sylwestra pewnie). A teraz przymierzam sie do profi grania w bowling, co mam nadzieje, troche wyleczy mi moje bole w ciele i kosciach, ktorych nabawilem sie przy mmorpegach:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:27 
Cytuj  
lutus napisał(a):
A teraz przymierzam sie do profi grania w bowling, co mam nadzieje, troche wyleczy mi moje bole w ciele i kosciach, ktorych nabawilem sie przy mmorpegach:)

Zamienisz na bole ramion i nadgarstkow ;)

X. byly gracz ;)


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:36 
Cytuj  
ee tam, juz gralem kiedys przez pol roku 4 razy w tygodniu, wiec wiem co mnie czeka, ale teraz podchodze do tego troche powazniej, sprzet wlasnie sie zakupuje ( kulki, buty i inne specjaly), no i teraz godzina grania nie kosztuje 100zl :) Wiec byc moze troche dluzej pociagne...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
UO - pierwsze wydanie - na modemie - mniam, ładniusie pudełko, mapa na clothu, metalowy znaczek UO w klapę ;)
ale koszta były za wysokie, pograłem darmowy miech i odstawiłem mmo, nawet nie pamiętam który to był rok :D


U mnie bylo podobnie.
Tyle ze nie odstawilem tylko gralem na modemie.
Z tego co pamietam to szlo mi tak ok 800-1200 zl rachunkow miesiecznie plus w pracy nabijalem drugie tyle.
Pracowalem w firmie ktora nie miala sztywnego lacza ale po jakis 4 miechach prezes dal sie przekonac ze zainstalowanie go znacznie obnizy mu koszty - i tak sie stalo :)
W domu ciagnalem na modemie chba ze 2 lata bo nawet jak juz mialem stale to i tak grac w UO bylo z tpsa ciezko (a modemem mozna sie bylo wdzwonic do nasku i wtedy giercowalo sie znosnie).
Potem przyszla era najrozniejszych "bramek" i modem poszedl zdecydowanie w odstawke.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 15:28 
Cytuj  
j araczej tu młody - pół roku Tibii ( :) ), pół roku Project Etropia, teraz od pół roku SWG


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.