mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 00:27 
Cytuj  
Offtopic. Temat mial byc o Moongate


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:28 
Cytuj  
Odpowiem jeszcze - gram na DM od 3 lat, nie musze sie pilnowac a mimo to zadnego bana nie dostalem. tak trudno nieuzywac slow LOL i RTOFL? No jak trudno to trudno.
Trudno sie dostac. To prawda, jak komus problem sprawia wypowiedz na jezyku polskim albo sklecenie przecietnej jakosci recenzji filmu, to i na DM konta nie dostanie. Przykre stwierdzenei sie nasuwa: takich osob wsrod internatuow jest wiekszosc.
A nie stabilny emu... z ta niestabilnoscia... nei wiem czy pijesz do OSI czy RunUO, a jednak powiem ci ze na DMce resy sa zwykle raz na kilka dni, na kilka minut zeby GM mogl zalczyc albo przetsetowac jakis nowy skrypt, bez ingerencji graczy. POL - bo na tym emu chodzi DM - ma pewne wady, ale na perwno nie nalezy do nich nadmierna niestabilnosc. Jest bardzo stabilny, w zasadzie tak stabilny, jak tylko byc moze. Jesli komus krzaczy, to wina lezy pewnie w skryptach ktore napisal.

Wracajac do moongate, podoba mi sie masa pracy, oprawa techniczna, no i biezaca implementacja nowosci z SE ( juz neidlugo ma byc pelny suppoert najnwoszego dodatku ), ale wkurwia mnie to co wynika z tego wlasnie luznego klimatu ktory tam chwalicie.

Bo niestety bardzo duza czesc tam grajaych to lagodnie mowiac, gowniarze, choc mi bardzij pasuje okreslenie bydlo. Dac im torche wolnosci to przenosza do gry swoje bydlece nawyki albo jakies komplesky. Slowem do normalnych zwrotow z jakimi sie tam spotkalem nalezy "wypierdalaj" "LOL co za ciota" itd. Czuje sie jakbym czytal napisy na sciane w kiblu. Nie wiem czy to kwestia wieku ( pewnie na oko 13-15 ) czy po prostu prostactwa, i malo mnie to obchodzi. Niestety na moongate czasem odchodza takie rozmowy, ze az odczuwam zazenowanie ze ja tez tam gram. I zeby tylko ortografy... problem w tym ze tresc gorsza jeszcze niz forma.

slowem : szacunek dla ekipy moongate, bo sie staraja i wkladaja mase pracy, ale zle slowo do wielkiej ilosci graczy moongate. Jakby grali tam troche starsi albo bardzij "na poziomie" ludzie, byloby bardzo w porzadku, bo techniczna strona przedsiewziecia jest ok.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:40 
Cytuj  
Fakt ze czasem mozna sie natkanc na gnojkow ale za bluzganie na moongate grozi jail wiec ludzie staraja sie chamowac.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 22:25 
Cytuj  
Wkrótce za zalogowanie się na serwer będzie pobierana opłata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 22:29 
Cytuj  
A jak sie nazywa pobieranie oplat za cos, co nie jest wlasnoscia pobierajacego?

X.

PS. Chyba nie sadzicie, ze tworcy moongate maja jakiekolwiek prawa do nazwy ultima online, do mapy britanni, do silnika uo, do rozwiazan gry?
Ukrasc to jedno, ale ukrasc i sprzedawac, to juz czysty kryminal.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 23:02 
Cytuj  
a ja z checia zobacze co to za shard. Sam gralem ponad dwa lata na DM i bylo milo pograc spotykalem ludzi ktorzy mieli po +40 lat i gralo sie bardzo przyjemnieeee. Nikt nie chaczyl o loot kazdy byl pomocny wypady byly extra. Komfortowo sie gralo! Niestety juz mi powoli zaczyna graficznie nie odpowiadac ta rozrywka. Czekam na Wish, a teraz zobacze co to za shardzik w tym temacie.

Ps. ja chcialem tylko dopisac ze podoba mi sie postac Xanth`a mimo ze krytykuje tutaj, tam gdzies bluzga. To dobry chlop jest. Malo jest takich na tym forum ludzi ktorzy opieprzaja jednych potrafia tez pomoc czy o czyms poinformowac. Duzo czasu spedzam na czytaniu postow z tego forum i duzo dobrego wyczytalem z postow wychodzacych Xanth`a oby takich ludzi wiecej ! :)

Wiekszosc tu zebranych ma po 2000 postow a gora 50 to dobre informacje. Przewaga postow typu " gdzie Zychoo? " , ' Wyjdz! " " Sam jestes debilem!" :P

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 23:04 
Cytuj  
Ja bym tego nie dzielil w takich kategoriach ze jedna zbrodnia jest wieksza od innej. W obu przypadkach mamy do czynienia z lamaniem prawa ale nic sie na to nie poradzi. Pozostaje cieszyc sie grą ;)


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Cytuj:
Buhaha, a czytales EULA SOE? Znajdz mi tam ustep zakazujacy przekazywania konta osobom trzecim. Jest tam tylko napisane, ze robie to na wlasna odpowiedzialnosc i jesli poniose z tego jakiekolwiek straty, to SOE umywa rece :)

Chyba się pomyliłeś.
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/tos.jsp
Paragraf 7 Terms of use(ostatnie zdanie):
You may not buy, sell or auction (or host or facilitate the ability to allow others to buy, sell or auction) any Account or any Game characters, items, credits or copyrighted material or any other intellectual property owned or controlled by us or our licensors

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 11:36 
Cytuj  
gralem na tym shardzie od poczatku zapowiadal sie swietnie lecz po finalowym upie zaczely sie problemu zwiazane z championami szubu bylo oto spooro trwalo to z 2 czy 3 miesiace poczym odeszlo wiekszosc graczy co grali od poczatku w miedzyczasie wymyslili system donation niebylo by w tym nic dziwnego 80% sharow na swiecie stosuje takie formy no ale oczywiscie polska musi cos wymyslec i wprowadzili kupowanie itemow za kase ito niemala 200 zl za dodatkowe konto tez trza placic jesli zamalo ci capa plac :P itp nazbieralo sie tego spoooro od kupowania za kase irl kasy w grze po wykupowanie ziem na wlasnosc oto link do spisu http://www.ultimaonline.pl/board/viewtopic.php?t=3 moim zdaniem powinni cos zrobic z tym shardem bo to mimo tych super zasad dla gracza i nieutrudnianiu mu gry :)) to jest zwykle okradanie ludzi owszem nikt nikomu niekaze bulic za te itemki ale kazdy by chcial miec jakiegos arta lub inny fajny itemek a admini moona poprostu wylaczyli wiekszosc itemow ogolnie dostepnych graczowi zeby je poprostu sprzedawac
moongate strasznie mnie smieszy a dodam ze mugl byc naprawde dobrym shardem tylko ta ludzka pazernosc niezna granic :wtf:
Melantus Pheanix czy jak ci tam wstydz sie czlowieku wstydz


Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:54 
Cytuj  
panowie najpierw zorjentujcie sie w temacie a potem gadajcie

1.Była juz rozprawa sądowa z jednym z tworcow emu , daje sie ze pola
i ea games nie podwazyla jego legalnosci poniewaz WSZSTKIE emulatory pod uo są pisane od początku do konca , nie ma mowy wogule o kradzieży kodu
2. jesli chodzi o donate system , to wspiera on zaplecze sprzętowe , wlpaty są DOBROWOLNE i powiedzcie mi dlaczego czlowiek ktory chce wpomuc server , ma nie dostac jakiegos malego upominku ? przypominam ze dotacje nie podadaja pod zadny paragraf .

ps. next time zastanowcie sie zanim cos napiszecie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:54 
Cytuj  
eh. popracuj nad interpunkcja bo ciezko to czytac ;S

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 13:01 
Cytuj  
no maly upominek :wtf: zutek poczytaj ten wasz doante system i popatrz czy sa male upominki toszto caly cennik uslog a co do legalnosci macie ampe EA z wszyskimi bajerami nawet spawny podobno te same a pozatym jeszcze dodacie next lad z SE wiec oczym tu gadac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 13:24 
Cytuj  
ziutek napisał(a):
1.Była juz rozprawa sądowa z jednym z tworcow emu , daje sie ze pola i ea games nie podwazyla jego legalnosci poniewaz WSZSTKIE emulatory pod uo są pisane od początku do konca , nie ma mowy wogule o kradzieży kodu

Ale kto mowi o kradziezy kodu? Przeciez ja caly czas pisze o kradziezy contentu i rozwiazan.

X.

PS. Pozatym w czystym emulatorze nie ma kradzionych plikow, za to na moongate owszem, chocby pliki mapy. I jak wczesniej napisano, donate to nie cennik uslug. Moongate niczym sie nie rozni od kolesia sprzedajacego piraty na stadionie XX-lecia w Wawie.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 13:42 
Cytuj  
Jak dla nie to oni wyłudzają pieniądze. Niby nikt cię nie zmusza do tych „donate”, ale założę się ze tych przedmiotów nie zdobędziesz normalnie grając.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 13:45 
Cytuj  
teoretycznie - znajdziesz. oczywiscie bazujac na tym co mowi melantus/melanius/ice/phoenix/warg/jakakolwiek_inna_jego_osobowosc ;]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 14:29 
Cytuj  
Przeczytalem ten cennik. No fuckin comments.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 14:41 
Cytuj  
montezuma tych przedmiotow nieznajdziesz na moonie a pozatym ile to mozna kasy wykladac w sprzet bez przesady ile to trzeba zbierac donate od ludzi a z tego co widze to ladna wyplate se melantus zrobil nieplacac za lacze itp no nic dlatego odszedlem z mg bo zadozo tam przekretow bylo nic dodac nic ujac

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 15:15 
Cytuj  
No coz w naszym kraju bieda jak cholera, kazdy orze jak moze 8)

Ha Ha Ha cennik jest bomba :]

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 15:18 
Cytuj  
spoko ale to jest straszne obnizenie jakosci gry na moonie i wogule takie praktyki to obraza dla mmorpg jak dlamnie to trza pisac maila do cenegi
czy czego tam jeszcze:)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 15:27 
Cytuj  
ofcorz czarni musze pierwsi byc zawiadomieni

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.