mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:07 
Cytuj  
Soryy klakier ale za przeproszeniem pierdolisz od rzeczy.

Mam blysnac wiedza ze np. glownym designerem Neverwinter Nights byl czlowiek ktory prowadzil sesje w D&D dla 1000 graczy na raz ???
ALe i tak nie ma to nic wspolnego z MMORPG nadal. (tez tak kiedys myslalem ale zmienilem zdanie).
MMORPG w zadnym razie nie ida w kierunku imitacji wieloosobowych sesji czy LARPOW (co widac po przykladzie WoW'a - najlepiej sprzedajacego sie MMO wszechczasow).

RPG przez maila to tez sa MMORPG ??? Mudy to tez sa MMORPG ??? nie smiesz mnie. Chcesz hardkoru, polecam Morrowinda ( tylko nie pisz mi ze stare RPG w stylu ISHTAR lub EYE OF BEHOLDER sa lepsze bo nie bede wogole z toba rozmawial).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
RPG przez maila to tez sa MMORPG ??? Mudy to tez sa MMORPG ??? nie smiesz mnie. Chcesz hardkoru, polecam Morrowinda ( tylko nie pisz mi ze stare RPG w stylu ISHTAR lub EYE OF BEHOLDER sa lepsze bo nie bede wogole z toba rozmawial).


A mi sie wydaje, ze tych dwoch 'oldskuli' to zaczelo poznawanie cRPGow wlasnie od Morrowinda :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:10 
Cytuj  
Kurwa po rozwoju topicu (nie widzialem bo pisalem) to jednak zaluje ze odpowiedzialem mu normalnie.

BTW. Jeko cRPG dla mnie Morrowind obecnie jest idealem. :D


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:13 
Cytuj  
Morrowind ?? bleh swiat forgota mi nie pasuje wole grayhowka a co do tego oldschoola to siedze w mmorpg od nie dawna bo 2 lata wiedz nie jestem takowym ale w rpg siedze od 9 lat chlopczyku wiedz mi mozesz skoczyc co do mojej pisowni powtorze sie ze to nie jest wasza sprawa wiecie ze edytowy sprawdzaja bledy ort czy moze nie :> niech ktos z was mi pokarze cos co jest warte ogladania bo narazie tylko mowicie ze jestem debilem a sami udowadniacie ze jestescie nimi


_________________
Main Developer at MMO 'Ftp' Server Files Site Team

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:13 
Cytuj  
Juz setki razy to mowilem, ale powiem jeszcze raz :D

IMO Morrowind jest gotowym produktem na MMORPG :) Tylko zapelnic te miasta/wioski/tereny przez PC.

EDIT do posta wyzej: Ja siedze w mmorpg duuuzo dluzej niz ty chlopie, a nie wyzywam ludzi od noobow. Czemu? A poniewaz ze tutaj wiekszosc ludzi to stare wyjadacze co te twoje 2 lata mieli w jednym z wielu tytulow noobie ty. Wiec te twoje 2 lata na tym forum splywaja jak po szybie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:16 
Cytuj  
Cytuj:
Morrowind ?? bleh swiat forgota mi nie pasuje wole

Morrowind i swiat forgotten realms... GG buddy :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:17 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Juz setki razy to mowilem, ale powiem jeszcze raz :D
IMO Morrowind jest gotowym produktem na MMORPG :) Tylko zapelnic te miasta/wioski/tereny przez PC.


hehe 100% sie zgadzam (IMO WoW przebity jak zardzewiala dzida) :D

Cytuj:
Morrowind ?? bleh swiat forgota mi nie pasuje wole grayhowka

chodzi ci o to ze nie odpowiada ci Forggotten Realms ??? Akcja Morrowinda dzieje sie w autorskim swiecie, ktory nie ma nic wspolnego z zadnym swiatem D&D (panie wszystkowiedzacy o RPG).
Malo tego swiat ten jest lepszy niz cala aDiDa razem wzieta.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 22:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:18 
Cytuj  
no mamy problem ktorym jestescie wy. W przeciwienstwie mam duzo znajomych za granica i gdy pytaja sie mnie czemu forum takie jak mmorpg.pl jest wogole telerowane przez nas pytaj sie czemu tam jest tyle osob ktorzy psuja wizerunek polakow ktorzy graja w mmorpg po przeczytaniu paru waszych postow nawet osoba z malezji z ktora gram np w rose online sie z was smieje

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:20 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):
no mamy problem ktorym jestescie wy. W przeciwienstwie mam duzo znajomych za granica i gdy pytaja sie mnie czemu forum takie jak mmorpg.pl jest wogole telerowane przez nas pytaj sie czemu tam jest tyle osob ktorzy psuja wizerunek polakow ktorzy graja w mmorpg po przeczytaniu paru waszych postow nawet osoba z malezji z ktora gram np w rose online sie z was smieje


Bo my tu gramy w prawdziwe mmorpg a nie darmowe gowna, kolego drogi. Idz smucic pare piter nizej, masz dzial "Darmowe MMORPG".


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 8
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:21 
Cytuj  
lol ja juz nie moge ide sobie mam jeszcze duzo ro roboty a noc jest krytka milo mi sie czytalo wasze posty dzieki za prprawe chumoru nara all

Robal fajny scyzoryk z takim czyms moj tata chodzi na grzyby

Edit : to juz wsjo jasne bogate dzieci no to ja juz moge spac spokojnie wiedzac dlaczego tacy jestescie


_________________
Main Developer at MMO 'Ftp' Server Files Site Team


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 22:23 przez klakier, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:24 
Cytuj  
Kurwa !!! Skad sie tacy ludzie biora ????
Niech mi ktos powie bo trace wiare w ten swiat :((((


Cytuj:
to juz wsjo jasne bogate dzieci no to ja juz moge spac spokojnie wiedzac dlaczego tacy jestescie


hehe no comments about this....

SPIERDALAJ GRAC W TIBIE LESZCZU !!!!!!!!

Unioslem sie SORRY <ociera czolo> uufffff.....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 22:26 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:24 
Cytuj  
chodzi o to ze mam pare kontaktow z graczami z innych krajow poprostu wstyd mi za was gdy sie pytaja kto wogole toleruje te forum. Jednym slowem osmieszacie nas na calym swiecie

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:27 
Cytuj  
To swietnie, naszym celem jest wlasnie bycie posmiewiskiem 14letnich pryszczatych zoltkow, ktorzy w sposob idealny opanowali jezyk polski i moga czytac nasze forum :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:27 
Cytuj  
gdyby nie to ze jednak znam dosyc dobrze angielskim i czasami tlumacze im niektore posty jednym slowem zrywaja boki czytajac to. Nie chce obrazac wszystkich uzytkownikow mmorpg.pl bo nitk nie dal mi takiego brawa ale niektorzy doslownie przeginaja udowadniajac swoja inteligencje

i jak zawsze kolejny post ktory potwierdza twoj stopniowy debilizm obrazasz ludzi ktorych nie nzasz


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 22:30 przez lewy313, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:28 
Cytuj  
moze on im tlumaczy na malezyjski/koreanski czy jeszcze jakis inny ???? :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:29 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):
gdyby nie to ze jednak znam dosyc dobrze angielskim i czasami tlumacze im niektore posty jednym slowem zrywaja boki czytaja to nie chce obrazac wszystkich uzytkownikow mmorpg.pl bo nitk nie dal mi takiego brawa ale niektorzy doslownie przeginaja udowadniajac swoja inteligencje


All I wanna say is that
We don't really care about you


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:29 
Cytuj  
poprostu wstyd mi za was

O kim mowicie?

gdyby nie to ze jednak znam dosyc dobrze angielskim i czasami tlumacze im niektore posty jednym slowem zrywaja boki

Pewnie im tak dobrze tlumaczysz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:38 
Cytuj  
Ehh lewy... mialem racje z tym rozprzestrzenianiem sie mu.xp.pl
W kazdym razie zabawne, a najlepsze jest to, ze dokladnie takiego rozwoju wypadkow sie spodziewalem... teraz na pewno ktos grajacy w mmorpg do ktorych nie macie dostepu pomoze wam tworzyc serwis...
ale w sumie tutaj smai 12latkowie z bogatymi rodzicami i pomoc takich jest niepotrzebna...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:40 
Cytuj  
Ja wole jak mi ktos obciaga niz mnie cos przyciaga.

napisalem po angielsku jednym ten post chlopak smial sie przez 2 minuty powiem jedno rozumiem czemu jestesmy tak postrzegani w europie

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:41 
Cytuj  
No to pochwal sie znajomoscia jezyka i przetlumacz nam to rowniez na angielski :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.