mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:42 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):
Ja wole jak mi ktos obciaga niz mnie cos przyciaga.

mi tam wydawalo sie to calkiem normalne stwierdzenie...

A czego sie spodziewasz w odpowiedzi na tak ogolne pytanie, ktore bylo walkowane na kazdej plazczyznie dziesiatki razy?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:47 
Cytuj  
wlasnie dzieki tym kolega dostalem pozwolenie na kopiowanie czego chce z mmorpg.com jednak widocznie oni rozumija ze sa niektorzy normalni

edit czego tego czego bym sie spodziewal na kazdym forum ze moderator tego dzialu napisz info ze temat byl zamknie go lub usunie albo przeniesie do kosza


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 22:48 przez lewy313, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:48 
Cytuj  
lewy313, to na prawde swietnie, ale kazdy serwis dostaje mozliwosc kopiowania zawartosci z mmorpg.com tylko wystarczy ich o tym powiadomic :). Nawet maja to napisane na stronie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:50 
Cytuj  
maja napisane ze trzeba podawac zrodlo ja nie musze pozatym nawiazuje wlasnie wieksza wspolprace

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:50 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):

edit czego tego czego bym sie spodziewal na kazdym forum ze moderator tego dzialu napisz info ze temat byl zamknie go lub usunie albo przeniesie do kosza


yyyyyyyyyyyyyyyy.... aaaaaaaaaaaaaaa .....OMG :lol:

Wydrukowalem to sobie i chyba powiesze na scianie :D


Cytuj:
maja napisane ze trzeba podawac zrodlo ja nie musze

Bo wolisz napisac ze to twoja praca ??? hehehhehe


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:29 
Cytuj  
lol jakby mi zalezalo na opini zoltkow grajacych w jakiegos shita...
Poza tym co maja wypowiedzi ludzi na forum odnoszace sie do osoby, ktora: a) nie potrafi sie poslugiwac conajmniej poprawna polszczyzna; b) zadajacej glupie pytania na ktore odpowiedzi przy odrobinie checi znalazlby w niecale 5min na tym samym foum. Zreszta co ma forum do tego jak ludzie zachowuja sie w grach, nie bede sie wypowiadal na temat innych mmorpg, ale sprobuj zapytac sie kogos z community DAoC(jakbys mial taka mozliwosc...), us czy tez eu, co sadza o polakach grajacych w ta gre. I nie boj sie, ze nie beda wiedzieli ktorzy to polacy, bo tam jestesmy znani z najlepszej strony, zarowno jako gracze i jako ludzie/polacy, a to ze tutaj ciebie flamuje, bo uwazam cie za, delikatnie rzecz ujmujac, bezmozgiego trolla, w zaden sposob nie rzutuje na to jaka osoba jestem prywatnie lub jak zachowuje sie wobec ludzi ktorych znam, cenie i z ktorymi gram...

Poza tym uwazam, ze dyskusja z wami jest tyle smieszna co bezcelowa i apeluje: DONT FEED THE TROLLS!!!


_________________
retired...


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 23:32 przez Mr.FooT, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:31 
Cytuj  
Mr.FooT ja nie pisalem wcale o tobie ja pisze o kazdym uzytkowniku z tego forum ktory nie zna podstawowych zasad wychowania i poprostu bluzga cie bez powodu

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:36 
Cytuj  
ale wypowiadasz sie na temat osob ktore znam i ktore cenie z roznych wzgledow nie zwracajac uwagi na to jak traktuja ludzi twojego pokroju, poza tym swoja odpowiedzia udowadniasz, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona...

PS
gdybys nie zrozumial to wyjasniam, ze podalem powod dla ktorego wszyscy cie pojechali
EDIT: poza tym uwazam, ze jestes jedna z niewieli osob na tym forum ktorych powinnismy sie wstydzic i ktore psuja nasza reputacje na swiecie. Bo co za debil po sflamowaniu przez rodakow chodzi zalic sie obcokrajowcom, zaden z graczy ktorych znam (czy to z dani, niemiec, UK czy tez czech) nie odjebalby takiego numeru... Jestes poprostu zalosny kolezko...
EOT


_________________
retired...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:50 
Cytuj  
raczej sie nie zale pokazalem im ten post przed tym zanim cos w tym temacie napisalem przypatrz sie postom swoich kumpli a mozesz zrozumiesz o co mi chodzi to jest totalna zenada mysla ze jak maja duzo postow to sa mastahami ze kazdy czlowiek ktory ma odmienne zdanie jest plebsem mi sie to kojarzy z aryjczykami

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:56 
Cytuj  
Imo pan klakier powinien dostac szybkiego bana a jego posty usuniete.
Jak bede chcial poznac opinie niedorozwinietego admina jakiegos serwera mu to wejde na inne forum.

Coraz wiecej tutaj takich topicow bez tresci.

Lepiej sie nie wypowiedziec niz nakarmic trolla, w szczegolnosci ze nikt tu nie sprzata.

Jak mowil moj dawny nauczyciel "nie zanizajcie poziomu klasy".


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 2.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:11 
Cytuj  
ano wlasnie totalny offtopic sie tu zrobil a klakier serwera mu nie ma zalozyl poprostu trackera gier mmorpg www.mmotorrent.xt.pl ale to tak na marginesie ja sie dziwie czemu tu moderatorzy odraz nie raguja topic stoi juz pare godzin i nikt jeszcze nic z nim nie zrobil

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:49 
Cytuj  
moze maja ciekawsze zajecia niz sprzatanie na forum?
zreszta jeszcze nie wszyscy napisali, co ich do mmorpg ciagnie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:57 
Cytuj  
konrador napisał(a):
poprostu wstyd mi za was

O kim mowicie?

gdyby nie to ze jednak znam dosyc dobrze angielskim i czasami tlumacze im niektore posty jednym slowem zrywaja boki

Pewnie im tak dobrze tlumaczysz :)


Zalozyles rodzine czy tak po prostu na starosc stales sie weak Kon? :'[

Btw. gg post, uh a wszystko przez to obciaganie.... :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:21 
Cytuj  
Chcialem zauwazyc, iz odsetek osob kaleczacy w sposob znaczny nasz ojczysty jezyk, powieksza sie na tym forum coraz bardziej. Nie dziwi mnie zatem, iz niektorym puszczaja nerwy. Jezeli taka osoba oczekuje "szacunku", to niech sama pisze poprawnie pokazujac iz szanuje innych. Jezeli ktos ma gleboko w d.. to, ze pisze jak pisze i niech czytajacy sie meczy, to niech sie nie dziwi, iz inni tak na niego reaguja. Wedlog mnie dla takich osob na normalnym forum nie ma miejsca.

Ja bym dal do regulaminu, iz posty z razacymi bledami ort beda usuwane... no i je usuwac w miare mozliwosc. Taka metoda skutkuje, tylko trzeba by wylowic grupe ludzi ktorym by sie chcialo przegladac codziennie forum.

Jeszcze jedno ( do lewego ), jezeli osoby z Malezji smieja sie z wypowiedzi uzytkownikow tego forum, a np. z Klakiera ktorego bronisz nie, to tylko wspolczuc Ci znajomych, badz tez twojej umiejetnosci tlumaczenia. Oczywiscie czasem tu niektorzy przeginaja, ale to w dluzszych wymianach zdan ktore zaczynaja sie od w miare czegos sensownego. Tu np. pan Klakier wskoczyl z lobotomia i muzgiem - to dostal czego chcial, bo raczej wymianiac opinii nie zamierzal ( np takich iz swiat forgoten realms mu nieodpowiada w Morrowindzie, no ale w koncu 9lat doswiadczenia - nie ma co dyskutowac, a jakby co to jeszcze udowodni na 2xA4 ze tak jest )

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 04:34 
Cytuj  
O.o heh z nudów postanowiłem sobie zajrzeć na ogólne a tu taki topic zabawny...

doh..

Zwykle się nie wdaje w flame war..
Do tego na pewno nie zamierzam bronić kilku osobników z tego forum których hmm humor a w zasadzie poczucie dobrego smaku pozostawia wiele do życzenia. (Powiedział bym że jest zbliżone do amerykańskiego ;p co wcale nie jest komplementem)

Ale jednak:

klakier napisał(a):

Do gier MMORPG mnie przyciaga fabula stan graficzny jest malo warzny dla mnie choc i tak nic nie pobije starego Warhamera W40k Shadowrun D&D 1 edycji i wielu innych prawdziwych gier rpg


mmm po D&D 1 ed wnioskuje że masz około uh 23-25+ lat . Po takiej osobie, studencie do tego adminie jakiegoś serwisu spodziewał bym się nieco bardziej składnych wypowiedzi i z większą dbałością o orty i gramatyke i ogólnie sens zdań... (nie chodzi mi konkretnie o to co zacytowałem ale o twoje wszystkie posty w tym topicu)

klakier napisał(a):
to ci napisze cos najpierw bylo rpg a potem mmorpg


ehh? to chyba jakiś bryk historyczny co? tak skrócić to wszystko... gdzie pierwsze crpgi tekstowe? a mudy? a ty odrazu od PnP do mmorpg przeskoczyłeś

klakier napisał(a):
co do mojego braku obycia z ort. to mam na to papiery 2x A4 wiedz mozesz przestac sie wymadrzac mlody oka


Ja też i co? To cię absolutnie nie zwalnie z prób pisania poprawnie. Inteligentny człowiek starał by się to zminimalizować a ty się z tym obnosisz jak z niewiadomo czym.

klakier napisał(a):
dla mnie jestescie tylko graczami a w moim jezyku to najgorsza obelga gracze z was tylko i tyle hack&slash i sex no trudno wesole musi byc zycie prawiczka


Sorry a co ma sex do tego? Jesteś nawiedzonym klechą i tempisz sex jak zło wcielone czy co? Pozatym przeczysz sam sobie... najpierw mówisz że dla nich tylko sex się liczy potem że są prawiczkami... zabawne O.o

Pozatym twój jezyk jest troche dziwny skoro gracz to obelga, a "tylko gracz" ? co twoim zdaniem to znaczy przepraszam? Jestem graczem, gram w crpg, mmorpg, PnP rpg wiec kim więcej mam być? O.o graczem-bogiem?, graczem-bustwem? Nie wiem jakoś nie moge zrozumieć o co ci chodzi.

klakier napisał(a):
(moj CFSI* tesz mam sobie wsadzic i certefikat MS i Novela tesz ?? bo jak wsjo to wsjo prawda chlopcze)


Jak na razie to zdecydowanie przyznał bym ci certyfikat w mądrzeniu i przechwalaniu się... robisz to co post, aż w oczy kole :S

klakier napisał(a):
dziecko drogie mama cie widze nie przytulala jkak byles maly tzn jakis miesiac temu bo wisze ze post ci urusl mnie nie zrazisz ja mam wielka radochae patrzac na takich mlodych noobow jak wy naprawde rozbawiacie mnie do lez


heh Jeszcze przed chwilą oburzałeś się z wyzywania ludzi a teraz sam robisz dokładnie to samo

Do tego dokleiłeś tu jeszcze "nooba" jako określenie, lol to też nie wiem skąd ci się nagle doczepiło to do dyskusji O.o Sorry jak ktoś uważa że powinieneś pisać zgodnie z ortografią to jest noobem? Proponuje ci zapoznaj się z definicją tego wyrażenia a potem go dopiero używaj.

klakier napisał(a):
Pieszczoch po moich postach uwarzasz mnie za idiote no no no krag sie widze zacisnia :D dawac kto jeszcze tytaj uwarza ze posty na samej goze sa normalne ?? a co do tego ze to forum jest dla wszystkich ioznacza to ze moga wszyscy wyrazic swoje zdanie ja swoje wyrazilem ze te malolaty nie powinny pisac bzdur i tyle


Ja też uważam cię za idiote...
Do tego wcale nie uważam że tamten post był ok (był hamski/wulgarny i niesmaczny ale to co ty sobą prezentujesz jest żałosne... sam niewiem co gorsze) + Zapewniam cię że jedynm z osobników którzy w tej dyskusji wyglądają na mniej niż 14 lat jesteś ty :)

klakier napisał(a):
co do tego oldschoola to siedze w mmorpg od nie dawna bo 2 lata wiedz nie jestem takowym ale w rpg siedze od 9 lat chlopczyku wiedz mi mozesz skoczyc


W takim razie zapytam jakim cudem grałeś w D&D 1st ed


lewy313 napisał(a):
no mamy problem ktorym jestescie wy. W przeciwienstwie mam duzo znajomych za granica i gdy pytaja sie mnie czemu forum takie jak mmorpg.pl jest wogole telerowane przez nas pytaj sie czemu tam jest tyle osob ktorzy psuja wizerunek polakow ktorzy graja w mmorpg po przeczytaniu paru waszych postow nawet osoba z malezji z ktora gram np w rose online sie z was smieje


"Przeciwieństwie mam" W przeciwieństwie do kogo/czego? Sorry ale skąd wieksz kto z tego forum ma znajomych gdzie?
Osobiście byłem w jednej z największych gildi w l2 i uwież mi amerykańskie poszucie humoru jest _dużo_ , _dużo_ mniej smaczne niż Polaków i jakoś mało kto z europejczyków się na to oburza, wiec nie rób z siiebie tutaj herosa przyzwoitości i dobrego wychowania. (Sprawdź moje posty już tego próbowałem ^_-)

Po prostu pewni ludzi są wychowywani inaczej niż ty, jeżeli ci żart nie odpowiada nie czytaj go. Nie mówie że hamstwo mi odpowiada ale tego nie zmienisz... W sporej części tutaj są ludzie powyżej 20 roku życia i jak chcą rzucać mięsem to niech rzucają ich sprawa. Nikt nie każe ci z nimi rozmawiać / zapraszać ich do zabawy w swoim gronie.

klakier napisał(a):
lEdit : to juz wsjo jasne bogate dzieci no to ja juz moge spac spokojnie wiedzac dlaczego tacy jestescie


mm Student z certyfikatem MS... o ile mi wiadomo takie cacko kosztuje 2tyś zł za kurs + 1tyś za egzamin (ceny orientacyjne) więc kto tu jest bogatym dzieckiem co? (o ile masz ten certyfikat ;p)

Pozdrawiam

Sorry za długi post ale nie mogłem się powstrzymać




[/quote]


Ostatnio edytowano 10 sty 2005, 14:04 przez Goatus, łącznie edytowano 6 razy
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 04:45 
Cytuj  
lewy313 napisał(a):
chodzi o to ze mam pare kontaktow z graczami z innych krajow poprostu wstyd mi za was gdy sie pytaja kto wogole toleruje te forum. Jednym slowem osmieszacie nas na calym swiecie


A mnie szlag trafia jak widze amerykanów/europejczyków któży na officialnych forach gier uprawiają 24/7 whinage i co? czy to znaczy że wszystkie narodowości poza azjatami są do "pupy"?

Sorry za OT ale w tej chwili na moje oko ponad 25% (liczba z kosmosu nie czepiać się) community dowolnego mmorpga to idioci którzy sami nie potrafią przeczytać opisu skilla zrobić podstawowej czynności w grze czy inne takie.

Do tego następne 25% to ludzie którzy nigdy nie będą zadowolenia z danej gry bo a) chcieli by być "uber" i killować wszystkich zawsze i narzekają o to 24 godziny na forum albo b)Twierdzą że ktoś inny jest "uber" "mega" i wogóle nikt nie ma z nim szans i narzekają na to 24 godziny na forum. Zastanawia mnie tylko po co oni grają w grę która ich zdaniem jest beznadziejna...

A wracając do tematu... twierdzisz że "zachodnie" community ocenia źle Polaków, heh takie community to może mnie oceniać jak chce mam to naprawde gdzieś... Jak gram w mmorpga to staram się omijać wszystkich ograniczeńców szerokim łukiem i grać tylko ludźmi którzy sobą coś prezentują, niezależnie od nacji. Bo idioci zdażają się w każdym kraju i to nie powód żeby generalizować...

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 10 sty 2005, 14:05 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 08:55 
Cytuj  
Kurde, właściwie powinienem się spodziewać że zaraz wszyscy zaczną się tyrać...


_________________
I'm gonna be your god!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:11 
Cytuj  
[ort-bot mode on] Goatus: prezentują [ort-bot mode off]
tego z papierami nie poprawiam, bo jak się tym chwali to nie ma już dla niego żadnych szans...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:22 
Cytuj  
Goatus ale ty jesteś monotematyczny....

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Goatus ale ty jesteś monotematyczny....


Ja chyba takze nie napisze nic nowego.
Prosze o przestrzeganie zasad postowania i unikac nie potrzebnych zaczepek czy flamow. Osoby nie potrafiace sie dostosowac do jakze prostych i podstawowych zasad, zostana tymczasowo usuniete z forum.

Pozdrawiam i zycze owocnych dyskusji.

Beast from Uni.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.