mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:38 
Cytuj  
No to myle pojecia.
Czekam az na EU serwerach skonczy sie beta i bedzie mozna normalnie grac. Jakkolwiek sie to nazywa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 13:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A dlaczego EQ2 jest marniejsze niby?


Bo WoW ma miesiac i zdobyl wieksza popularnisc niz oba EQ razem wziete.
Dlatego EQ ma IMHO marne widoki na przyszlosc. :-)



PS. Gdy na golu napisalem to samo rozpoczal sie flame na ok. 500 postow. :-)
Wiex od razu mowie fani EQ nie chce was obrazic. :-)


Obrazic? ale ja myslalem ze to tylko w community WoW zdarzaja sie krzykacze ktorzy odczuwaja przemozna potrzeba wchodzenia na inne fora i pisania "moja gra jest lepsza od twojej" (vel. "mam dluzszego")...

...myslalem tez ze WoW ma stosunkowo niewielka przewage nad EQ2 a nie to co napisales powyzej.. ..wierd..

http://www.mmogchart.com/Chart2.html


...coz podobno nomen omen swiat jest taki jakim go postrzegamy a nie taki jaki jest naprawde... ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 13:22 
Cytuj  
Popieram.
Nie ma sie co sprzeczac nad gustami. Na szczescie nikt nam nie kaze grac w 'te gorsze' gry.
A na wyniki WoW i EQ warto bedzie spojrzec za pol roku... i tak Lineage > all ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:41 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A dlaczego EQ2 jest marniejsze niby?


Bo WoW ma miesiac i zdobyl wieksza popularnisc niz oba EQ razem wziete.
Dlatego EQ ma IMHO marne widoki na przyszlosc. :-)



PS. Gdy na golu napisalem to samo rozpoczal sie flame na ok. 500 postow. :-)
Wiex od razu mowie fani EQ nie chce was obrazic. :-)


Obrazic? ale ja myslalem ze to tylko w community WoW zdarzaja sie krzykacze ktorzy odczuwaja przemozna potrzeba wchodzenia na inne fora i pisania "moja gra jest lepsza od twojej" (vel. "mam dluzszego")...

...myslalem tez ze WoW ma stosunkowo niewielka przewage nad EQ2 a nie to co napisales powyzej.. ..wierd..

http://www.mmogchart.com/Chart2.html


...coz podobno nomen omen swiat jest taki jakim go postrzegamy a nie taki jaki jest naprawde... ;)



Nie komentuje, jak mowie nie chce wywolywac kolejnej klotni. :-)

BTW. Biorac pod uwage fakt ze Blizz nie udostepnia z tego co wiem na razie "oficjalnych" danych, i premiera miala miejsce dopiero w USA. (danych z korei narazie jeszcze zadnych chyba niema), to popularnosc WoW'a w porownaniu z innymi MMO jest gigantyczna.
EOT

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 16:58 
Cytuj  
ja tylko w kwestii formalnej. Temat "wyzszosci" czy "nizszosci" poszeglonych tytulow mnie nie interesuje.

Otoz:
http://www.mmogchart.com/Chart2.html - wydaja sie byc bardzo niedokladne - blizzard w swoich szacunkach przedpremierowych zakladal ze w poczatkowym okresie bedzie zalozonych ca 350k kont - okazalo sie ze jest ich prawie 2x wiecej (jak sami przyznaja w wywadzie) - stad pewne problemy ze stabilnoscia realmow. Ponadto nie bylo jeszcze premiery eu i kor oraz gra jest out of stock w usa i online - mimo wciaz duzego zapotrzebowania na nowe konta tamze.
teraz jest ponad 600k ale (imo) moze pasc milion w 1 polroczu po worldwide premierze i dotloczeniu plyt na rynek amerykanski.


ot takie szacunki, nie mowie ze to dobrze,zle czy ze swiadczy o wyzszosci jednego tytulu nad drugim.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 20:18 
Cytuj  
blizzard sam przyznaje, ze obecnie jest około 600 000 kont.
I sam przyznaje, ze nie spodziewali się takiego przyrostu w tak krótkim czasie i stąd problemy

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 20:32 
Cytuj  
Nooo... Trigger juz to napisal :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 21:26 
Cytuj  
Khabraxis napisał(a):
Wiex od razu mowie fani EQ nie chce was obrazic.


:roll: ^up^, fani WoW zawsze atakuja w sforach.. (jak te wilki!! :D )

PS.
...cos mi sie roll nie animuje :/ jak by ktos byl zainteresowany to ta kuleczka spoglada w gore od czasu do czasu ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 01:00 
Cytuj  
spij spokojnie ..animuje sie ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 01:03 
Cytuj  
u mnie wszystkie rolle się animuja a te Tux-a nie... :(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 11:52 
Cytuj  
Firefox pwns ya anyways!!

j00 are IE userz omfg'z!!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.