mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:10 
 
Piszpan napisał(a):
Xanth napisał(a):
To nie sa inne poglady, tylko w 90% przypadkow lamanie prawa. Kradziez wartosci intelektualnych. Uzasadnione wiec jest nazwanie kogos, kto tak postepuje, zlodziejem.
X.

w tym.

Skoro sie poczuwasz to nie wiem czemu robisz raban.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:11 
 
Pokaz mi palcem, bo nie widze, w ktorym miejscu NAZYWAM CIEBIE zlodziejem. Masz na imie "kogos"?
Mam wrazenie, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

X.

PS. Jak Zychoo napisal, jesli odniosles "kogos" do siebie, to chyba mialem racje, co?


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:21 
 
Oczoplasu mozna dostac, wiesz do czego sluzy word lub dowolny inny edytor z byle jakim slownikiem ortograficznym? Domagasz sie abysmy traktowali graczy free mmorpgow z szacunkiem, a spojrz chociazby jak wyglada twoj post....

Ja sie wcale nie dziwie, ze ludzie nie chca odpowiadac po raz setny na to samo pytanie lub pisac o jakis trywialnych rzeczach tylko z powodu lenistwa osoby pytajacej, a czy Ty mialbys na to ochote?

Interesujac sie jakas gra staram sie znalezc wszelkie mozliwe posty na dany temat, poprostu czytajac od deski do deski wszystko, odwiedzajac rozne stronki z guide'ami, faq etc i dopiero wtedy posiadajac jakies podstawy wysuwam pytanie. Czy to naprawde az tak duzo? To juz nawet nie chodzi o to czy gra jest za $$ czy za darmo, tylko o poziom jaki reprezentuje soba spolecznosc free mmorpg (nie mowie, ze wszyscy, ale spora czesc).

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:37 
 
Calis napisał(a):
(...) To juz nawet nie chodzi o to czy gra jest za $$ czy za darmo, tylko o poziom jaki reprezentuje soba spolecznosc free mmorpg (nie mowie, ze wszyscy, ale spora czesc).


I właśnie to mnie najbardziej wkurza - że sie generalizuje: "A Ci wszyscy którzy tam piszą to są totalne głupki i matoły, najlepiej jest ich olewać a jak już sie odpisuje to trzeba po chamsku bo inaczej nie dotrze".

Samo forum "Darmowe MMORPG" ma opisywać gry które są za darmo (lub w fazie beta) a nie pirackie serwery, tak wiec nie wińcie całej społeczności "free-mmo" tylko tych którzy takie topici zakładają. Jeśli "free-mmo" nie wchodzą na wasze działy o płatnych grach (poza paroma na prawdę głupimi i nieumiejącymi czytać ludźmi), to Wy nie wchodźcie na forum darmowców (przecież i tak jest tam tak niski poziom, że nie warto tego całego "syfu" czytać, a co dopiero pisać tam). Poza tym czytałem gdzieś, że dział "Darmowe..." powstał po to aby odciążyć ogólne i poszczególne działy z garmi. Moim zdaniem Zychoo powiniem trzymać tam wiekszy rygor, jeśli zostałyby tylko topici o free mmo a nie o pirackich shardach, i wszyscy piszący w takich "pirackich" topicach lub zakładający je dostawaliby odpowiednie upomnienia na pewno poziom "Darmowych MMORPG" znacząco by sie podniósł.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:40 
 
Piszpan napisał(a):
zlodziej i kretyn niezle

prawda w oczy kole nie ?? :-)
Piszpan napisał(a):
ciekawo w irl mialbys odwage mi to samo powiedziec w twarz.

moge to powiedziec nawet w telewizji jak chcesz tylko mi wykup czas antenowy.
A tutaj powtorze jeszcze raz: Grasz na free shardach UO, L2 i innych ??
TO JESTES ZLODZIEJEM.

piszpan napisał(a):
na koniec cale szczescie ze sa inni ktorzy mysla podobnie jak ja.

Dlatego wlasnie polska jest uwazana za kraj pelen zlodzieji. :-)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:42 
 
Zakaz rozmow o spiratowanych wersjach platnych gier MMORPG musi zostac wprowadzony odgornie i jest to element polityki administratorow mmorpg.pl. Ja nie mam w tej sprawie nic do gadania (poza sugestiami). Tylko sprzatam.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 17:43 
 
Piszpan napisał(a):
na koniec cale szczescie ze sa inni ktorzy mysla podobnie jak ja.


tzn jak? "nie stac mnie to ukradne"?


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 18:58 
 
czytajcie najpierw pozniej piszcie tak mowicie to i tak robcie.

nie gralem nigdy w zadne freeshardy ani tego typu rzeczy. only beta.
zanim zaczniesz obrazac jeden z drugim kogos to se poczytaj kto cos pisze.

zychu poczuwam sie?
ponoc na tym forum nie mozna obrazac etc. ale widze zycho wybiorczo czytasz posty.

kabraxis w ktorym momencie jestem zlodziejem?
kolejny gowniarz.

ash czytaj posty to bedziesz wiedzial jak ale widze kolejny co lubi potakiwac wiekszosci.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:15 
 
Osobiście nie uważam za złodziei wszystkich ludzi , którzy grają na darmowych serwerach. Przecież to nie ich wina ze nie mają pieniędzy.
Czy tacy ludzie komuś szkodzą ?Czy ktoś przez nich coś traci ? Nie !
Dziwi mnie to że niektórzy z tu obecnych myślią kategoriami: " mam kasę stać mnie na płatne serwery , wiec jestem cool a cala reszta to złodzieje ".
Brawo ! Życzę wam podzielenia losu tych , których teraz tępicie.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:17 
 
Paczyk napisał(a):
Czy tacy ludzie komuś szkodzą ?Czy ktoś przez nich coś traci ? Nie !

otoz moj drogi ktos traci, a mianowicie devloper danej gry wiec stfu i gtfo


_________________
retired...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:24 
 
Cytuj:
otoz moj drogi ktos traci, a mianowicie devloper danej gry wiec stfu i gtfo


Może niejasno się wyraziłem. Chodziło mi o ludzi , którzy,gdyby nie darmowe serwery to w życiu by w daną grę nie zagrali.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd


Ostatnio edytowano 30 sty 2005, 19:24 przez Paczyk, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:24 
 
Paczyk napisał(a):
Życzę wam podzielenia losu tych , których teraz tępicie.



a ja tobie zycze zeby tobie kiedys ktos ukradl wszystko na co zapracowales


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:29 
 
lol
kto traci i co jak sie gra na becie?
i to nie jest kwestia czy kogos stac czy nie stac.
nie potraficie pojac prostej rzeczy ze ktos nie chce placic za gry?
bo se woli pograc w jakas bete?
to tak jak ktos nie chce placic za sex bo nielubi. ( i nie musi :P )

a ze sie beta skonczy za pol roku?
i dobrze bedzie jakas nowa gra zeby sie pobawic.

nie kumam waszego rozumowania.
a wasze szybkie wyzywanie od zlodzieji swiadczy tylko o was.

i jeszcze ten koles co pisze o tym ze traca developerzy.
pewnie ci co zapisali sie do bety wow-a to tez zlodzieje nie?
tylko ty jeden z drugim jestescie uczciwi po placicie :P
dla mnie to glupota ale was widze dowartosciowuje fakt ze placicie za gre.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 19:43 
 
Paczyk napisał(a):
Przecież to nie ich wina ze nie mają pieniędzy.

Ale na komputer i internet maja? A jak nie maja pieniedzy na samochod, to tez go ukradna? Bo MUSZĄ go miec?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 20:24 
 
NIe ma sensu dyskutowac bo jak mowie nie przeskoczysz mentalnosci polaczka - cwaniaczka - zlodzieja.

Zacznijcie jeden z drugim pracowac a nie sepic kase od rodzicow na pirackie plyty lub koncert ich troje to pogadamy, czy to takie przyjemne jak ktos ci zapierd*** efekty 4-letniej pracy.


PIszpan po twoim sposobie myslenia nie daje ci wiecej niz 16 latek wiec chyba jestem od ciebie troszke starszy.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 20:31 
 
Cytuj:
Ale na komputer i internet maja? A jak nie maja pieniedzy na samochod, to tez go ukradna? Bo MUSZĄ go miec?


Ja rozumiem , że piszesz takie pierdoły bo nie łatwo Ci jest wyobrazić sobie sytuacje , gdzie mimo tego że masz komputer i net to jednak te dodatkowe 50zl miesięcznie stanowiło by problem.

roball ma racje , ta dyskusja nie ma sensu ...


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 21:14 
 
rafgate napisał(a):
ja bym ogolnie byl za wywaleniem darmowych z forum tylko burdel sie przeznie robi


Rozdzielenie forum na dwa oddzielne fora pewnie wyeliminowało by sporo takich kłotni jak ta.

Co do freeshardów, one są i będą niezależnie od powyższych pogladów. Tak jak wszystkie inne pirackie programy, muza itd.
Zapewne część osób objeżdżających osoby grające na darmowych serwerach, używa pirackiego softu i oglada pirackie filmy.
W związku z tym uważam takie zacięte kłótnie i definitywne potępianie za żałosną hipokryzję.

Oczywiście zapewne jest parę osób, które nie mają nic wspólnego z niczym nielegalnym. Winszuję zarobków.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 21:24 
 
NIe Idril nie o to chodzi.
Ja po prostu jak mnie nie stac to czegos nie mam, to ze chce Mercedesa (a chce to jedno z moich marzen: Mercedes McLaren SLR)
http://autoswiat.redakcja.pl/galeria/po ... ?Galeria=9
ale to nie znaczy ze go mam ukrasc. NIe stac mnie to nie jezdze proste.

Nie musisz grac w KAZDA gre, nie musisz miec KAZDEJ plyty, nie musisz miec ogladnac KAZDEGO nowego filmu. Proste

Co innego jak ktos kradnie ser w sklepie zeby nakarmic dzieci.
Ale nie rozwydrzony nastolatek, ktory jak nie bedzie mial 10 gier na miesiac to sie posra z nudow.
A do biblioteki moze by sie przeszlo ?? Ksiazeczek poczytalo ?? Mniej bledow sie robi przy okazji a i wyobraznie rozwija (bo widze ze co poniektorym tez jej brakuje).

I denerwuje mnie takie podejscie, bo jak pojade do USA (tez moje marzenie) i sie przyznam ze jestem z Polski to mnie wyzwa od zlodzieji.
Czemu ?? Przez wlasnie takich ludzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 21:31 
 
roball napisał(a):
Usuniecie dzialu 'darmowe mmo' nie jest dobrym pomyslem..

ale usuwanie threadow o pirackich serwerach jak najbardziej ma sens. 'darmowe mmo' to darmowe mmo, a pirackie serwery to inna bajka.

co do tego ze dodatkowe 50 zlotych to moze byc duzy wydatek... ktos kto ma taka wlasnie sytuacje nie powinien raczej siedziec przed komputerem i grac w gry tylko zastanawiac sie co zrobic zeby ta sytuacje zmienic. chyba ze jest wlasnie dzieciakiem zyjacym z rodzicow. nie wiem, niech roznosi ulotki.


_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2005, 21:33 przez Ash, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 21:33 
 
Czytam sobie to i czytam :).. I wiecie co??.. To co zwykle.. Hmm wydaje mi się że wszyscy WY ludzie z forum tak samo i ja.. mamy coś na swoim sumieniu.. Jakiś piracki program??... ktoś komuś coś ukradł... Ktoś coś zrobił źle i zwalił winę na inną osobę :) .... Tacy jesteśmy my polacy??.. NIE.. tacy są ludzie. Hmm tak czasami czytam forum DARMOWE MMORPG i sobie myślę.. przeciez sporo osób które się wypowiadają na tym forum gra w płatne gry.. To po co sie wypowiadają.. Czasami fakt faktem jest to pomoc i za to dzięki wam.. Ale są i posty obraźliwe dla danego użytkownika.. Wiem bo robię tak jak wy.. Jak ktoś napisze kretyńskiego posta to piszę mu parę słów od siebie.. Ale wiecie co??.. Nauczyłem się tego od was.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.