mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 10:35 
Cytuj  
Dlaczego ,chociaz wielu chce grac w dobre MMORPG tego nie robi??Odpowiedz jest prosta-chodzi o kase.Mi samemu do niedawna szkoda bylo kasy (50zl) aby sobie pograc w gre w internecie.Jednak gdy juz raz zagralem to zauwazylem ze frajda jaka sprawia takie granie jest ogromna.Ja msa kasy na np wczoraj kupionego w rodzimym empiku WoW nie mialem -dopuki nie sprawdzilem firm w ktorych kiedys rejestrowalem sie-firmy ktore placa za otwieranie meili reklamowych.Dzialalem w 4 takich firmach spedzajac niecalae 30 minut dziennie na kilkaniu w linki.Nie liczylem na to ze zarobie jednak qmpel mowil zebym klikal i za jakeis 2 ,5 miecha sprawdzil stan konta.Dodatkowo w kazdej firmie znajduje sie sekcja paid2click gdzie mozecie klikac w platne banery.Co prawda wielkosc placona za jednego meila nie ejst duza (waha sie od 0,025 do 0,5 centa Co sie okazalo?!!Ze uzyskalem minimum wyplaty i po przelaniu kasy na konto e-gold uzyskalem ponad 120 zl!!!To nie jest zaden blef.Ja sam kiedys myslalem ze tlyko frajer bedzie codziennie klikal a firma i tak go mzoe w konua zrobic.Jednal mnie jakos nie zrobily:).Teraz bede mial akurat co 2 miechy na game carda do WoW.

Ja sam jestem zarejestrowany w 4 firmach( w tym w 2 polskich!!!!)
Te firmy to odpowiednio
1.Bank macieja- http://bankmacieja.com/

2.Imperium reklamy- http://imperiumreklamy.com/

3.Wolfemails- http://wolfemails.com/

4.Cash Delight- http://www.cashdelight.com/


Zapewne zastanawiacie sie czemu na koncu linka jest moja ksywa??otoz takie zarabianie nie bylo by zbyt mozliwe gdyby nie system poleconych.Kazda osoba ktora zarejestruje sie z tego linka bedzie zarabiac na mnie i ja na nia ,oczywiscie obydwoje w ten spsoob nic nie tracimy.W ten spsob mozemy utworzyc forumowa siatke poleconych-wiecej kasy dla kazdego.Od kazdej w wyzej wymienionych firm spodziewajcie sie kilku meili dziennie

Oczywiscie jesli juz ktos sie skusi na zarabianie w takich firmach to powienien zalozyc konto w e-gold( http://www.e-gold.com/ ).Jest to bank na ktore kazda firma po zubieraniu minimum wplaci kase:).Ktora mozecie przelac na konto w banku lub poprosic o czek.

I najwazniejsze.Jesli bedzie sie rejestrowac w tych fimrach to nie zaznaczajcie w zainteresowaniach odpowiedzi typu i'am cheater itp.I kod pocztowy swojej miejscowosci wpisujcie bez myslnika.

Prosilbym aby ktos kto ma watpliwosci pisal meile na [email protected] lub przysylal mi prywatna wiadomosc.Kazdy kto jednak sie z skusi niech napisze w jakiej firmie sie zarejestrowal w tym topicu.

Pamietajcie to nie jest oszustwo zadne czy jakis zart.To dziala i kosztuje tylko wasz wolny czas.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
ja uważam, że to całkiem interesującpa propozycja - musze sie temu przyjrzeć bliżej


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 11:28 
Cytuj  
Temat powinien chyba byc: "Pomozcie mi zarobic na abonament" wtedy byloby ok. Kiedys sie w to probowalem bawic szkoda slow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 12:05 
Cytuj  
Kolejna bzdura i kolejny naiwny, ktory sadzi, ze zarobi jakas kase nic nie robiac. Dla twojej informacji: moze cos zarobisz, jakies pare groszy, ale napewno nie bedzie cie za to stac na abonament. Jedynie tylko zostaniesz wykorzystany. NIE DA sie zarobic, nic nie robiac, a to co pokazujesz, to nic innego jak żerowanie niektorych firm na naiwnych dzieciakach.

X.

PS. To juz o wiele wiele wiecej mozna zarobic w programie partnerskim Allegro, niz w tym co pokazales. O cale 10 zlotych wiecej (zamiast 1 zet, bedziesz mial 11 zet po paru miesiacach) ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 20 lut 2005, 12:07 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 12:06 
Cytuj  
System jak najbardziej jest pewny.. wiem bo moi kumple tak zarabiają.. A raczej dorabiają.. Bo wiecie 50 zł za p: pół roku klikania to nie jest dużo ale zawsze do przodu.. Pewnie bym normalnie na prąd nie wyrobił. a pozatym powinienes podać tez linki bez polecającego. Tak sądzę.. No chyba że trzeba takowego mieć to już inna sprawa. Z tego co wiem osoba która zarejestruje się na twój link zarabia na ciebie spoko.. to jest jasne.. Ale ty zarabiasz na nią??.. O tym nie słyszałem. Ale spoko.. pomysł jest dobry :))


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 13:57 
Cytuj  
Ludzie?!?

Poszaleliscie? Mowisz ze zajmuje Ci to 30 minut dziennie?!? Wiesz ile to czasu? 7x0,5 daje 3,5 godziny tygodniowo.
3,5x4 wynosi 14 - tyle godzin miesiecznie tracisz na klikanie w linki zupelnie za darmo.

Czy na prawde nie widzicie braku sensu tych dzialan? Znalezienie (przynajmniej w warszawie) pracy przy rozdawaniu ulotek to nie jest zaden problem, gdzie 5 zl na godzine to spokojnie mozna wyciagnac.

Idac dalej tym tropem:
5x14= 70 - tyle zlotych zarobisz - na abonament do wiekszosci MMORPG wystarcza w zupelnosci.

Dla leniwych:
http://tinyurl.com/6u24p

Na prawde, wystarczy tylko chciec.
Za nicnierobienie jeszcze nikt nikomu nie zaplacil.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 14:01 
Cytuj  
Xantch ja sie raczej nie zgodze z tym co napisałes.. bo klikanie w te głupie linki to taka forma pracy i do tego to jest męczące.. coś zawsze się da na tym zarobić.Grosz jakiś wpadnie.. Jak ktos siedzi cały dzień i klika w 10 czy więcej firmach to może coś uda mu się zarobić. Wiadomo że nie jest to 1/10 twojej wypłaty ale zawsze można coś uzbierać

EDIT: Wiadomo lepiej rozdawać ulotki bo więcej się zarobi.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 14:22 
Cytuj  
I mniej czasu sie na to zmarnuje i mniej oczy sie popsuje, a mozna i poznac kogos ciekawego.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 20:43 
Cytuj  
http://www.zarabiaj.net

tu jest wszystko


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 21:04 
Cytuj  
Ja nie moge, dzieciory, wezcie sie za nauke, potem do pracy i sobie pogracie :\\\
www.zarabiaj.net ROTFL
Spam w najczystszej formie.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 22:28 
Cytuj  
eh jakby to powiedzec , lepiej sobie odpuscie jak niemacie siatki poleconych, troche sie tym bawilem, srednio to bylo kolo 5 firm + 3 wyszukiwarki z lista poleconych kolo 1000 osob i wcale to tak niewyglada tak fajnie a poswiecac to trzeba 2-3h dziennie aby cokolwiek z tego wyciagnac, get paid sluzyl mi tylko do puszczania reklam wyszukiwarek z czego dochod wynosil kolo 40 $ na miech, ale do osiagniecia tego gdzies po roku
jesli sie spytacie kogokolwiek kto w tym siedzi to powie: zaczniesz zarabiac ale dopiero po roku ciezkiej pracy


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 06:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
I mniej czasu sie na to zmarnuje i mniej oczy sie popsuje, a mozna i poznac kogos ciekawego.

Albo uslyszec pare milych slow, np. "spierdalaj!" czy "znajdz se prace, darmozjadzie!" :>


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 08:45 
Cytuj  
rotfl, jeszcze zapiszcie się do jakiejś piramidki ale tam to w ciągu miesiąca kilkadziesiąt tysięcy USD się wyciąga :lol: :lol: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:18 
Cytuj  
Ludzie ja znam admina pewnego forum on na tym wyciaga ponad 500 zl na dwa meichy:).Co prawda budowa siatki poleconych troche trwala ale jednak zarabia.Ja jzu dostalem jedna wyplate i jestem zadowolony.Nie krytykujcie tego dopuki sami nie sprubujecie.
A jesli chodzi o to czy ktos was w konia zrobi czy nie to juz wasza sprawad.Jak sie ktos rejetruje w nie sprawdzonych firmach to ma problem.Ja dostalem pierwsza wyplate i bede nadal sie bawil.Dla mnie jedna godzinka dziennie jesli mam mi wpasc troche kasy to zaden problem.Jesli ktos jest chetny nie wali wysle prywatna wiadomosc lub sie podpisze.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
\Dla mnie jedna godzinka dziennie jesli mam mi wpasc troche kasy to zaden problem.

Pytanie czy wolisz poklikac i zarobic mniej czy znalezc prace i zarobic wiecej.

Od czasu kiedy pracowalem jako instruktor (jedyna praca w ktorej placili mi za przepracowany czas) nauczylem sie przeliczac moj czas na pieniadze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 07:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kolejna bzdura i kolejny naiwny, ktory sadzi, ze zarobi jakas kase nic nie robiac. Dla twojej informacji: moze cos zarobisz, jakies pare groszy, ale napewno nie bedzie cie za to stac na abonament. Jedynie tylko zostaniesz wykorzystany. NIE DA sie zarobic, nic nie robiac, a to co pokazujesz, to nic innego jak żerowanie niektorych firm na naiwnych dzieciakach.


Swiete slowa Xanth :)
Te systemy to zabawa dla naiwnych dzieciakow lub starych emerytek wierzacych w "lancuszki szczescia" :)

Po pierwsze zadna firma nie zaplaci ci za samo klikanie z jednego oczywistego powodu:

- ta firma nic z ciebie Polaka nie bedzie miala

Firma placi jesli twoje ratio jest odpowiednie, czyli jesli z co ktoregos klikniecia bedzie miala sprzedaz towaru. Jesli tylko klikasz a nic nie kupisz to powiedzia ci po pierwszym miesiacu "GET OUT" i kaska ci przepada :) A ze oczywiscie, ty nic nie kupisz, to tylko skonczony idiota by ci za takie cos placil.. a uwierz mi te systemy nie wymyslaja skonczeni idioci, tylko te systemy sa dla skonczonych idiotow :)

Nastepna bzdura to e-goldem :)
Piszesz ze trzeba sobie zalozyc konto w e-gold na ktore oni przelewaja kaske :) Owszem.... tylko ze pomyslales o tym jak ta kase wyjmiesz stantad ? Musisz zalozyc sobie karte, zapalcic im 50 dolarow, a potem co meisiac sciagaja z ciebie szmal za prowadzenie konta.... dalej.. akzda wyplata z e-golda rowniez potracana spora prowizja.
reasumujac, jesli nie zarobisz na tym klikanie z 500 baksow na miesiac, a nie zarobisz... to jeszcze bedziesz musial dokladac do tego interesu, hahaha... jestes strasznie naiwny i glupi reklamujac takie gowno :)


_________________



***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 18:14 
Cytuj  
A słyszałeś o czymś takim jak przelew.. :).. Jak nie wiesz to nie pisz takiego syfu... Da się przelać pieniądze z e-golda bez problemu :)

EDIT: Przeczyałem jeszcze raz.. moje zapytanie.. Huragan ty coś ćpałeś??.. Tak mi sie wydaje bo to kompletna bzdura co napisałeś.. Bez obrazy oczwyiście ale widze że nie masz bladego pojęcia o co w tym wszyskim biega. I wcale tak nie jest jak piszesz. Poproś ludzi aby Ci przysłali screeny ze swoich kont na e-goldzie to zobaczysz że spora część firm wypłaca kase i za nic nie musisz im płacić.. Spora część firm to poprostu jeden wielki wał.. Ale znam ludzi którzy sobie tak kase dorabiają więc proszę cię nie pisz takiiego syfu.. Wiadomo że mała kasa z tego jest ale zawsze coś wpadnie do kieszeni.. nawet z nudów można poklikać. I nikt tu nie mówi o zarabianiu na siebie i rodzinę tym stylem..


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 19:27 
Cytuj  
Opravca pytanie pomocnicze: jak myślisz ile kosztuje przelew z US do Polski?

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 20:38 
Cytuj  
pieniadze e-gold mozna bylo kiedys przelac prze e-kantor niwiem jak teraz a z mb tez byl jakis kantor :D


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 20:47 
Cytuj  
A dajcie mu spokoj, niech sie dorobi kokosow na klikaniu w banerki i odbieraniu maili :roll: . Smieszne jest tylko to, jak mozna latwo znalesc frajera ktore bedzie marnowal swoj czas w nadzei ze przez miesiac zarobi 20zl.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.