mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 08:12 
Cytuj  
http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/4265407.stm

- Calkiem mila lekturka do lozka ; )

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:51 
Cytuj  
Szczerze mowiac to jest interesujace zagadnienie. Mianowicie kiedy cos sie staje 'szkodliwym' nalogiem przeistaczajac sie z formy spedzania wolnego czasu. Teoretycznie kazdy moze sobie wybierac w jaki sposob ma zamiar spedzac czas [poza rzeczami ktore powiedzmy ze musi robic] i wybranie posiedzenia przed gra zamiast wyjscia ze znajomymi, albo do rodziny nie powinno byc problemem. Jest nim tylko dlatego, ze posiadamy zobowiazania wobec ludzi w sensie towarzyskim - czasem trzeba z kims wyjsc 'gdzies' albo pojechac do ciotki, czy rodzicow, z tym ze zazwyczaj to traktujemy jako przyjemnosc dla nas, a jesli wieksza przyjemnosc sprawia granie w gre, to wybor brzmi 'zostac w domu'. Watpie zeby przeciwdzialanie temu bylo odpowiednie, gdyz ogranicza wolnosc do robienia ze swoim czasem co nam sie zywnie podoba i za co placimy, ale z drugiej strony mmo wyciagaja nas z realnego swiata, tylko pytanie brzmi czy to jest wlasnie taki problem.
Ponadto prawdopodobnie nie jest zdrowo siedziec tyle godzin przed monitorem, ale to akurat do mnie nie trafia jako ze i tak sie czlowiek truje masa innych rzeczy vide fajki.
Tak sobie mysle, ze nikt w miare normalny nie wybiera gry > wszystko inne, a maniacy moze lepiej faktycznie niech siedza w mmo a nie lataja po ulicy, ale to chyba troche uproszczenie sprawy :-)

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 00:16 
Cytuj  
Do wszystkiego można podejsć rozsądnie. Można siedzieć w domu, olać pracę/naukę i innych ludzi, jeść śmieci z lodówki jak padną serwy i nie wychylać się z domu.
Można też w wolnym czasie, zamiast gapić sie bezmyślnie w TV, grać w mmo i ćwiczyć język ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 01:38 
Cytuj  
buuu nie jestem pr0.... ani nawet trendi
nadal film czy ksiazka wygrywaja z graniem ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 17:41 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
buuu nie jestem pr0.... ani nawet trendi
nadal film czy ksiazka wygrywaja z graniem ;/


Nie jesteś sam


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 19:36 
Cytuj  
Kiedys gry wciągały mnie jakoś bardziej , w sensie długiego czasu grania , teraz rzadko się to zdarza , jedynie ostatnio grałem jak psychol w WoW US beta , z tego względu że dawno czegoś takiego przykuwającego uwagę nie było . Ciagle lepiej się bawie z grupą wyprobowanych przyjaciół przy kuflu piwa niż w mmorpg i raczej tak zostanie :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.