mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 23:00 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja niemiałem żadnego testu :) A mój ziom z wioski musiał znać liczbę okien w kościele itp. :D


No jak u Ciebie sa ZIOMY Z WIOSKI to looz :/

Btw. za moich czasow bierzmowanie polegalo na pojsciu i pobierzmowaniu sie... the end.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 23:01 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Cisneli się na podrobione podpisy :) Z czego połowa była prawdziwa, ale kogo to obchodzi. Poza tym muj kolega co zdawal drugi rok tez nie zda bo napisal zla date przy spowiedzi :) Tak jest w malych miasteczkach...


Mam pytanie - po co Ci bierzmowanie skoro masz to w glebokim powazaniu? Mamusia nakazuje? :/

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 23:08 
Cytuj  
Ręce opadają jak się takich delikwentów czyta...
IMO przed sprzedaniem komuś komputera powini robić test na IQ, albo przynajmniej sprawdzać czy nabywaca nie ma żółtych papierów.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 00:48 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Jest tu na forum jeszcze jakiś inny podobny przegrany frajer??


ja! JA! ja kcem!


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 09:30 
Cytuj  
Zyjemy w ostro Dziwnym(ladnie mowiac) kraju czego przykladem jest chociazby np.skazanie pana Urbana i fakt ze teraz chyba przez miesiac nie beda puszczac filmow w TV, zobacz sobie co zrobili na onecie, wp i interii , ogłoszenie załoby narodowej przez PREZYDENTA( po prostu brak słów).
Cytuj:
Mam pytanie - po co Ci bierzmowanie skoro masz to w glebokim powazaniu? Mamusia nakazuje? :/
Dlatego Bierzmowanie trzeba miec dla samego faktu posiadania.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:28 
Cytuj  
Cytuj:
Zyjemy w ostro Dziwnym(ladnie mowiac) kraju czego przykladem jest chociazby np.skazanie pana Urbana i fakt ze teraz chyba przez miesiac nie beda puszczac filmow w TV, zobacz sobie co zrobili na onecie, wp i interii , ogłoszenie załoby narodowej przez PREZYDENTA( po prostu brak słów).


Daj ludziom przezywac te sprawy w sposób jakie sobie wybiorą...

No i co z tego, że to wszystko jest przerysowane? Może tak trzeba, może komuś to zrobi lepiej... może są ludzie którzy to autentycznie przeżywają... co Ci dają takie komentarze... jak Cie to boli to znajdź sobie kawałek drewna i zagryzaj ze złością...

Niektórym ludziom można się dziwić, że przeżywają to tak, żeby wszyscy widzieli ale Ci którzy takie zachowania komentują są jeszcze gorsi...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
Cytuj:
Dlatego Bierzmowanie trzeba miec dla samego faktu posiadania.


Nie posiadam bo w momencie kiedy mialem je robic, a to bylo jakis czas temu nie czulem takiej potrzeby. Moze jak kiedys sie 'nawroce' to skorzystam, ale pusty papier? Po cholere?

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Cytuj:
Dlatego Bierzmowanie trzeba miec dla samego faktu posiadania.


Nie posiadam bo w momencie kiedy mialem je robic, a to bylo jakis czas temu nie czulem takiej potrzeby. Moze jak kiedys sie 'nawroce' to skorzystam, ale pusty papier? Po cholere?


hmm a może trzeba je mieć np dla

-rodziców żeby się odpier***

-na przyszłość bo może być potrzebne

-żeby nie być jedynym w szkole bez...

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:49 
Cytuj  
Hm.... moze dlatego ze jak bedziesz chciał wziąść ślub i nie wezmiesz koscielnego tylko cywilny , to w polsce jestes antychrystem,podludziem... ?
Poza tym trzeba patrzec w przyszłość , teraz jak te oszołomy z prawicy dostana sie do władzy kto wie co bedzie potrzebne.....

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Dorosnijcie.
To sakrament, ktory umacnia Cie w wierze, ktorym oznajmiasz swiatu ze Twoja wiara jest dojrzala. Uwazam, ze biezmowanie powinni otrzymywac zdecydowanie starsi ludzie. Jak glupie sa dzieci w wieku, w ktorym sie biezmuje mozna swietnie zaobserwowac czytajac ten topic.

Dla rozwiania watpliwosci: Nie mam biezmowania=!jestem ateista


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 kwi 2005, 11:04 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:58 
Cytuj  
Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu niektóre osoby wybrały sobie ten właśnie moment żeby ogłosić światu swój ateizm... a robią to korzystając z formum poświęconego MMORPG...

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:07 
Cytuj  
Ateisci nie istnieja, to jest pojecie abstrakcyjne i nie spojne logicznie...


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:10 
Cytuj  
Talanar napisał(a):
Ateisci nie istnieja, to jest pojecie abstrakcyjne i nie spojne logicznie...


Skąd Ci przyszło do głowy, że rozmowa na temat tego, czy słowo ATEISTA ma sens czy nie, jest w tej dyskusji istotna?


Ostatnio edytowano 3 kwi 2005, 12:32 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:21 
Cytuj  
Talanar napisał(a):
Ateisci nie istnieja, to jest pojecie abstrakcyjne i nie spojne logicznie...


Alez oczywiscie ze istnieja, ladnie to opisal pan Terry Pratchet:

" - Ateizm To Takze Postawa Religijna - zachuczal Dorlf.
- Wcale nie! - zaprotestowal funkcjonariusz Wizytuj - Ateizm to zaprzeczenie istnienia boga.
- A Zatem Postawa Religijna. W Samej Rzeczy Bowiem Szczery Ateista Mysli O Bogu Bezustannie, Choc Istotnie W Terminach Negacji. Zatem Ateizm Jest Forma Wiary. Gdyby Ateista Naprawde Nie Wierzyl, Nie Przejmowalby Sie Lub Nieprzejmowalby Sie Zaprzeczaniem."


Terry Pratchett: "Na glinianych Nogach".

Cos w tym jest. :D :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
Talanar miał na myśli chyba to co Ty opisałeś.

btw
Nie Pratchett to wymyślił :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:51 
Cytuj  
Dobra sorry za ten topic, ale raźniej jest tak jakos jak sie wie ze niektorzy to bierzmowanie maja w dupie


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:13 
Cytuj  
Spoko Kozas nikt do Ciebie nie ma pretensji przecież :]

Tylko, że znalazł się ktoś, kto Twoją sytuację wykorzystuje.. żeby sobie pomstowac na ogólną sytuację kościelno polityczną :lol:

A tak swoją drogą... jak Ty tego mogłeś nie zdać? Oplułeś ksiedza czy jak? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
Zdolny jestem :) Taka jest po prostu nasza parafia. Nie mieszkacie tam gdzie ja wiec nie wiecie. To chyba jedyna parafia gdzie przy spowiedzi ksiadz cie zjebie za to jakie grzechy miales. Tylko cos zrobisz i out- nie idzesz do bierzmowania. Tak statystycznie to na 10 ludzia 1-2 nie przepuscili


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 14:45 
Cytuj  
To twój ksiadz kozasie15 nie jest z powołania tylko taki nie wiadomo skąd :/ skoro opieprza ludzi przy spowiedzi.

A wogóle to czym wy się ludzie chwalicie?
To, że się nie zdało egzaminu do bierzmowania, dla kogoś, komu na tym sakramencie zależy, to powinnien być wstyd.
A jak ci na tym sakramencie nie zależy to po co wogóle odprawiać tą całą szopkę? Daruj sobie całkowicie Kościół teraz i wróć do niego gdy zdasz sobie sprawę po co Ci On potrzebny.
Nie rozumię ludzi którzy chodzą do kościoła dla babci, mamy, księdza, przyjmują dla nich sakramenty. Albo olewam to wszystko (nawet jak nie jestem pełnoletni), albo choć trochę się staram zrozumieć po co mi to wszystko.
Oczywiście, że jest jak jest, póki się nie jest pełnoletnim to trudno przeciwstawiać sie rodzicom (ale można, sam mam kolegę, który to zrobił), ale zwykle Ci których kościół nie interesuje przejęli to od rodziców (którzy to kościół mają w głębokim poważaniu, ale do sakramentów dzieciom każą przystępować) i mogę się założyć, że w swojej przyszłości też będą katolikami od siedmiu boleści (w kościele to na chrzest, komunię, bierzmowanie, ślub, pogrzeb no i jeszcze na święta, ale dziecku to kazać chodzić, chyba tylko poto, zeby uspokoić swoje sumienie)

Piszę teraz jak nawiedzony, ale co ja na to poradzę, że denerwuje mnie takie podchodzenie do wiary i narzekanie ciągłe na Kościół i księży. To w końcu ludzie tworzą Kościół, a nie księża. No i księża również wywodzą się z tych ludzi. A najlepiej to przemyślcie to sobie sami a nie twórzcie bezsensownych topiców.

PS. A tak własciwie to chyba Ci kozasie15 jednak trochę wstyd, że nie zdałeś tego egzaminu, skoro chcesz się upewnić, że nie jesteś jedyny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
A czy ja gdzies pisalem ze jestem z tego dumny czy cos?? Nieee. W sumie masz Feniks racje i owszem. Ale z drugiej strony myslalem ze lepiej zrobic bierzmowanie szybciej to bende mial z glowy. No ale tera so mysle ze moze i lepiej?? Za rok napewno bende dojrzalszy no nie?? A forum to forum jestesmy na pogawedkach wiec nie ma co sie zanadto burzyc, kazdy moze tu poruszyc jakas sprawe np. czy lepsze sa buty adidas czy reeboka, czy tez czy lepiej przyrzadzac ostrygi po brazylijsku czy argentynsku. Wazne by byl jakis sens. Ten topic chyba troszke jednak ma, bo troche ludzi juz odpowiedzialo. Ale uwazam ze topic mozna by juz zamknac


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.