mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 21:47 
Cytuj  
Nie cyganie tylko Romowie. I maja - Rumunia sie nazywa. Prosze nie dyskutowac na tematy dotyczace wyznan i grup etnicznych.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 22:31 
Cytuj  
nie mozna uzywac slowa cyganie why?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:40 
Cytuj  
Rumunia nie jest krajem Cyganow. Rumuni a Romowie to zupelnie rozne nacje. Proponuje zapoznac sie chocby z wikipedia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyganie
To tak w ramach offtopica.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 10
Dołączył(a): 17.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:45 
Cytuj  
Ale tu sie robi zabawie:P


Posty: 14
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:55 
Cytuj  
Hahahahaha...wszystko sie zaczelo od Privow WoW'a, a skonczylo (albo i nie:P) na Cyganach hahaha :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:59 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nie cyganie tylko Romowie. I maja - Rumunia sie nazywa. Prosze nie dyskutowac na tematy dotyczace wyznan i grup etnicznych.


od kiedy to cyganie sa rumunami ??? rom to nie to samo co rumun...


_________________




Posty: 14
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 08:26 
Cytuj  
Ekhm...moze nie mieszajmy romow, rumunow i cyganow do WoW'a :o Troszke Panowie offtopujecie :> Hyhy

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mark a reszta ma niestety taka opinie jak twoja o nas samych.. :(
i gdzie tu nadzieja na przyszlosc.
ale
1. znam mase ludzi co chca pracy jakiejkolwiek ale jej znalezc nie moga bo nie ma.
2. znam sporo ludzi co potrafia zakasac rekawy i wziasc sie do roboty i zamiast narzekac po prostu robia swoje.
3. widuje zuli co nic nie robia ale maja kase na wino i to jest zagadka :D


W piątek w supermarkecie widziałem ogłoszenie że przyjmują do pracy. Podobne ogłoszenie widziałem w McDonaldzie w środę. W niedzielę w KFC też wisiało ogłoszenie (jedyny punkt otwarty na Sadybie który mnie uratował od śmierci głodowej po przestaniu w kolejce 40minut).
heh, firma w której pracuję tez szuka do pracy 2 osób tylko zapewne ma trochę większe wymagania (z płacą pewnie podobnie:/ ).
Więc nie pitolić mi tutaj, ze nie ma pracy i nie stać was na wydanie 50zł/miesięcznie bo to już nie jest śmieszne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Więc nie pitolić mi tutaj, ze nie ma pracy i nie stać was na wydanie 50zł/miesięcznie bo to już nie jest śmieszne.

Alez drogi Marku, jak oni maja myslec o stalej pracy, jak jeszcze gimnazjum nie pokonczyli?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Mark a reszta ma niestety taka opinie jak twoja o nas samych.. :(
i gdzie tu nadzieja na przyszlosc.
ale
1. znam mase ludzi co chca pracy jakiejkolwiek ale jej znalezc nie moga bo nie ma.
2. znam sporo ludzi co potrafia zakasac rekawy i wziasc sie do roboty i zamiast narzekac po prostu robia swoje.
3. widuje zuli co nic nie robia ale maja kase na wino i to jest zagadka :D


W piątek w supermarkecie widziałem ogłoszenie że przyjmują do pracy. Podobne ogłoszenie widziałem w McDonaldzie w środę. W niedzielę w KFC też wisiało ogłoszenie (jedyny punkt otwarty na Sadybie który mnie uratował od śmierci głodowej po przestaniu w kolejce 40minut).
heh, firma w której pracuję tez szuka do pracy 2 osób tylko zapewne ma trochę większe wymagania (z płacą pewnie podobnie:/ ).
Więc nie pitolić mi tutaj, ze nie ma pracy i nie stać was na wydanie 50zł/miesięcznie bo to już nie jest śmieszne.


lol Marku przeczytaj swoj post wczesniej do ktorego ja sie odnioslem bo tam piszesz w ogole o czym innym :P a tu mi wyskakujesz o pracy a xant to juz w ogole bez komentarza :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:01 
Cytuj  
Piszpan to było odnośnie twojego punktu 1:

Cytuj:
1. znam mase ludzi co chca pracy jakiejkolwiek ale jej znalezc nie moga bo nie ma.


no to udowadniam, że praca jest.

Co do gimnazjalistów to nie wiem jaka jest sytuacja. Ale mój braciak jak był na 1 roku studiów to czasami wpadał do mnie na weekend i stał na jakichś promocjach w supermarketach. Zarabiał kilkaset zł przez weekend (200-300).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
ok ja akurat mieszkam w malym miescie 30k luda to tu trochej gorzej z praca.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:39 
Cytuj  
To temat o WoW jest a nie o pracy :) Zawsze wszystko przekręcacie.. a propos to gimnazjum juz mi się udało "zaliczyć".. Teraz kończe LO.. Trzymać za mnie kciuki!!! 20 kwietnia zaczynam :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
Nie rozumiem osób, które nie mają na abonament, a wiek nie ma znaczenia ile trzeba mieć lat żeby móc pracować np. w ulotkach 16?...więc darujcie sobie, te narzekanie...
...Druga sprawa, że nie kupując Cole, albo inne badziewia byście sporo zaoszczędzili...
...Trzecia sprawa to czas który, by trzeba mieć na pracę dorywczą...a że to tylko kilka godzin dziennie...zależnie od pracy...więc

DO PRACY RODACY!!!!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Sry ale ja np. Coli itp nie kupuje. Łatwo mówić "znajdz sobie prace przy ulotkach". Starałeś sie kiedys o ulotki? W takim Lidlu i Kauflandzie ulotki roznoszą dzieci pracowników (po znajomości). Bodaj Biedronce kiedyś roznosiła poczta (nie wiem jak jest teraz). Nie wiem jak jest gdzie indziej bo w moim smutnym miasteczku nie jest wcale łatwo powiedzieć DO PRACY RODACY!!!!


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:33 
Cytuj  
Do roboty!


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
A spróbowałeś kupić gazetę z ogłoszeniami, w których jest kilkadziesiąt?, praca w ulotkach jest zawsze, wszędzie i do dupy :) ale na abonament bedzie Ci starczyc na 2-3 razy...
Ja np. pracuje za marne 200zł, ale mam darmowy dostep do kompa z netem...(pracuje w cafejce internetowej)...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:37 
Cytuj  
A wiecie że aki temat już był :).. Chyba tutaj http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10 ... highlight=

a przynajmniej to było już poruszane :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:42 
Cytuj  
Ciekawe kiedy ja mam pracowac jak przez caly tydzien mam nauke? Wszystko po kolej, najpierw nauka pozniej praca. Teraz gram w darmowki a za kilka lat kiedy znajde stala prace zagram w platne MMO

P.S. Jak chce mi sie pic cole to kupuje to pieprzona cole, nie bede usychal tylko dlatego zeby zaoszczedzic grosze


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:47 
Cytuj  
kupujesz?

nie lepiej ukraść? przecież nie pracujesz, a uczysz się.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.