mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 12:25 
Cytuj  
[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Za wszystkich ktorzy zapomnieli.... Ja jeZdem z Krakofa <-- celowe ofkorz


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 12:49 
Cytuj  
Dobrze by było gdyby serce Jana Pawła II przyjechało do Polski (Krakowa)...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
dlaczego nie tutaj ? to jest dzial pogawedki na tematy niekoniecznie zwiazane z mmorpg, wiec jak najbardziej pasuje.

ano dlatego, że z żałobą nie powinno się obnosić i pokazywać wszystkim, to powinna być indywidualna sprawa każdej osoby a nie na pokaz, nie poprzez świeczki w oknach i fffpiisyfffanie swojego miasta na listę. Dodam jeszcze, że to jest moje zdanie ale może ja jakiś dziwny jestem i nie trendi.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:09 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Dobrze by było gdyby serce Jana Pawła II przyjechało do Polski (Krakowa)...


nastepny bezsensu pomysl :(

SwenG napisał(a):
Huragan napisał(a):
dlaczego nie tutaj ? to jest dzial pogawedki na tematy niekoniecznie zwiazane z mmorpg, wiec jak najbardziej pasuje.

ano dlatego, że z żałobą nie powinno się obnosić i pokazywać wszystkim, to powinna być indywidualna sprawa każdej osoby a nie na pokaz, nie poprzez świeczki w oknach i fffpiisyfffanie swojego miasta na listę. Dodam jeszcze, że to jest moje zdanie ale może ja jakiś dziwny jestem i nie trendi.


nikt przeciez nie wprowadza zaloby na tym forum :) jest tylko dyskusja w dziale Pogawedki.. nie rozumiem o co ci chodzi. Nie pasi to nie czytaj tego topica.


_________________




Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 13:10 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:09 
Cytuj  
[*]


imho liczyłem, że na tym forum ten temat nie zagości ale jak widać "ktoś nowy" tutaj zniweczył to. co jak co uważam, że każdy powinien sam w swoim rozważyć ową smierć a nie pisać tego tutaj i tak każdy wie jak bardzo Ci Go żal. wiec nie pisz tego tutaj, tylko idź do kościoła, pomódl sie, zapal znicz albo jedź do Rzymu i pożegnaj Go osobiście. media, wszystkie portale robią z tego jedną wielką szopkę co jest już lekko denerwujące, rzeczywiście odszedł ktoś ważny i wielki ale nawet on pisał, że "smierć jest tylko początkiem". dlaczego jak co tydzień chodze do kościoła widze może tylko 1/4 zapełnioną, a jak poszedłem w tę niedzielę to nie było gdzie miejsca znaleźć. skąd nagle tylu wierzących? dla niektórych Papież urasta powoli do "rangi" Boga.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nikt przeciez nie wprowadza zaloby na tym forum :) jest tylko dyskusja w dziale Pogawedki.. nie rozumiem o co ci chodzi. Nie pasi to nie czytaj tego topica.

dyskusja to zaczęła się już grubo po stawianiu trendi świeczek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:18 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
jak poszedłem w tę niedzielę to nie było gdzie miejsca znaleźć. skąd nagle tylu wierzących? dla niektórych Papież urasta powoli do "rangi" Boga.


to nie chodzi o to ze ludzie sie nagle nawrocili, tylko o to , ze chca oddac JP II hold i szacunek, jemu jako CZLOWIEKOWI a nie jako Bogu czy dowolnie inaczej.
Szanuja go i wierzacy i nie wierzacy.. nawet komunistyczna Kuba zlozyla kondolencje i bedzie transmitowala pogrzeb.
JP II byl ponad podzialami, byl dla wszystkich taki sam, kazdego szanowal, i teraz wiekszosc chce mu za to podziekowac. Nie ma to nic wspolnego z wiara w Boga.

Ja np. jestem protestantem, a jak pewnie wiesz, protestanci nie uznaja instututcji Papieza, Watykanu itd.... nie zgadzam sie z tym co glosi Kosciol Katolicki.. jednak JP II jako czlowieka bardzo szanuje.


_________________




Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 13:27 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:21 
Cytuj  
heh, czyli normalnie nie oddają hołdu Bogu, tylko człowiekowi?
moim zdaniem coś tu nie gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
heh, czyli normalnie nie oddają hołdu Bogu, tylko człowiekowi?
moim zdaniem coś tu nie gra.


co ci nie gra ? przeciez JP II byl czlowiekiem a nie Bogiem.


_________________



****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
omg

może nie zaważyłeś ale do kościoła chodzi sie po to aby oddać hołd Bogu, duża większość ludzi od kilkunastu lat nie widziała tej "instytucji" na oczy i nagle co...? przypomnieli sobie o niej, wow, nawet Papież im się przypomniał a dziwnym trafem jak Papież był chory albo coś to nie modlili sie o jego zdrowie a o Kościele na nawet słowem nie wspominali. wiec powiedz mi po kiego ... poszli do kościoła skoro normalnie i Kościół i Papież im "powiewał"? żeby oddać mu cześć? - ale w Kościele hołduj sie Bogu a nie człowiekowi i dlatego urasta do rangi "Boga". dziwnym trafem nagle Papież stał sie im bardzo bliski. sorka ale kiedyś Jezus powiedział, że "trzeba być ciepłym albo zimnym, nigdy letnim".

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
Huragan do ciebie chyba nie dociera, że to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Ale dla mnie już EOT.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
omg
może nie zaważyłeś ale do kościoła chodzi sie po to aby oddać hołd Bogu,


nie , nie zgadzam sie z taka opinia. Kosciol to my, wszyscy wierzacy a nie budynek z cegiel. Do budynku z cegiel lubie chodzic i zwiedzac, a z Bogiem mam kontakt duchowy.

Cytuj:
żeby oddać mu cześć? - ale w Kościele hołduj sie Bogu a nie człowiekowi i dlatego urasta do rangi "Boga".


jedno zdanie ci powiem.. Jezus tez byl czlowiekiem :)
a jednak Bogiem.....

moze poczytaj troche Biblie zamiast sluchac nawiedzonych ksiezy to przyjdzie ci olsnienie ze Bog jest wszedzie a nie tylko w murach kosciola.

Tak, wiele osob poszlo do kosciola by oddac JP II hold.. i wierzacy i nie wierzacy.

SwenG napisał(a):
Huragan do ciebie chyba nie dociera, że to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Ale dla mnie już EOT.


To jest dzial POGAWEDKI na tematy wszystkie, a wiec jak najbardziej miejsce odpowiednie na tego typu dyskusje. Skoro jednak cie to nie interesuje to nie rozumiem po co tutaj piszesz ?


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:51 
Cytuj  
właśnie zobaczyłem dzisiejszą wyborczą :o

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
[*] :(
:roll:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:32 
Cytuj  
Łańcuszki

Cytuj:
Dziś modlimy się dziesiątką róża za Ojca Świętego - przekaż dalej!
Oto promyk dla Jana Pawła II. Wyślij go wszystkim osobom, które masz na liście. Nie pozwól, aby zgasł. W tych trudnych chwilach powinniśmy go wspierać w modlitwie. Pamiętaj o tym
Papież jest ciężko chory. Człowiek, który całe życie poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem muzułmaninem, protestantem czy buddystą wszystko jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne czy jesteś zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy zmieniają opis na "zdrowie dla papieża" + coś od siebie. To nie jest zwykły idiotyczny łańcuszek. Chodzi tu o człowieka, dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być jedyna okazja, aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego wspaniałego Polaka. Wyślij to wszystkim, których masz na gadu-gadu, jak nie wyślesz i masz to w dupie to się człowieku nad sobą zastanów...

Cytuj:
Na znak miłosci do Jana Pawła II zapal tą swieczke [*] na swoim opisie i wyslij to do wszystkich których masz na gg jesli tego nie zrobisz znaczy to ze nie masz nawet szcunku dla umierajacych


Cytuj:
Pomodlmy sie za papieża który jest w ciężkim stanie
............_..l....l..._..........
.........l___.....___l.....
.................l....l...........
.................l....l.........
.................l....l.........
Jesli nie pzeslesz tego 5 osobom jestes bezserca

Cytuj:
Niech to będzie największa świeca jaka zapłoneła na GG. Dla
Papieża.... Przeslij ją wszystkim osobom jakie masz na GG
Tutaj powinna być ta świeczka zrobiona ze znaczków na klawiaturze która zajmuje standardowo połowe ekranu


Cytuj:
O 22 prosimy zeby kazdy na gg przestal klikac i przez 2 minuty uciszmy siezrobmy to dla papiezaon teraz nas najbardziej potrzebujejezeli masz odrobine serca to podaj to dalej!PAMIETAJ O 22 . 2 MINUTY CISZY


Cytuj:
na niewidocznym o 21.37 uczcijmy papieza minuta ciszy. Rozeslijcie to dalej..

Cytuj:
na niewidocznym o 23.00 wszyscy chcemy mieć czerwone słoneczka przez minute na gg uczcijmy papieża minutą ciszy. Roześlijcie to dalej

Cytuj:
Poniewaz Papiez nie zyje cała polska młodzież idzie do szkól z czarną opaską na ramieniu w symbolu żałobnym.
Zapal świeczkę na oknnie za Jana Pawła II. Wyślij to komu możesz i nie przerywaj łańcucha . On zawsze o nas pamiętał. Teraz my okażmy Mu pamięć, wdzięczność i szacunek

Cytuj:
Oto promyk dla Jana Pawła Drugiego. Wyślij go wszystkim osobą które masz na liście. Nie pozwól aby zgasł. W tych trudnych chwilach powinniśmy go wspierać w modlitwie. pamiętaj o tym.


Cytuj:
mash Papież jest ciężko chory. Człowiek który całe życie poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem muzułmanine, protestantem czy buddystą wszystko jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne czy jesteś zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy zmieniają opis na "zdrowie dla papieża" + coś od siebie. To nie jest zwykły idiotyczny ła¨˝cuszek. Chodzi tu o człowieka, dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być jedyna okazja aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego wspaniałego polaka. wyślij to wszystkim których masz na gadu-gadu, jak nie wyslesz i masz to w dupie to sie człowieku nad sobą zastanów...


Tyle łańcuszków a może nawet więcej dostałem.. Dla mnie to jest smieszne.. Łańcuszki sa beznadziejne!!!! Dobrze że nie ma napisane że wpadne pod tramwaj jak nie wyśle tego do 25 osób w ciągu 3 minut

Ten jest chyba popularny.. Osoba która go napisała na pewno się cieszy że wszyscy zaznaczaja że to przeczytali.

Cytuj:
Wczoraj papież przeszedł zawał serca, po którym jego stan zdrowia znacznie się pogorszył. Wcześniej Jan Paweł II dostał wysokiej gorączki z powodu infekcji dróg moczowych. Doszło do zakażenia krwi i następnie kryzysu kardiologicznego.Jeśli jesteś prawdziwym katolikiem i prawdziwym patriotą pomódl sie aby człowiek Polak Służył jeszcze pare lat Bogu i ludziom.Wyslij to do wszystkich, których masz na GG i niech modlą sie za Ojca Świetego. Dopisz się do listy modlącyh sie o niego: [*]Adolf[*]Sandra[*]Magda(*)DJ TIM[*]ToMi [WaRan] Sopel [*] Czarna[*]Błachu[*]gohertz[*] jabłonka[*]DAVID[*]Pchela[*]Majusek[*]Tomek[*]Ela[*]SaSiAd[*] Łukasz(La$ka)[*]Gabi[*]Kasia[*]Kynzo[*]Siwy[*]Bags[*] WaLooS[*]RyBa[*][*]Mody[*]Angela[*]Lidzia[*]Sherman[*]Pietrucha[*]Justyna[*] Sea[*]Amber[*]Ninka[*]Snape[*]PiotreX[*]Robson[*] Darek[*]Endrju[*]


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 15:09 przez OPRAVCA, łącznie edytowano 7 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:34 
Cytuj  
rotfl wyraźnie sobie jaja z całej sytuacji robią 8)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
Te lancuszki glupota przewyzszaja pomysl ze swiaczkami... :\

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
moze poczytaj troche Biblie zamiast sluchac nawiedzonych ksiezy to przyjdzie ci olsnienie ze Bog jest wszedzie a nie tylko w murach kosciola.


Mt. 6, 2-4
(2) Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. (3) Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, (4) aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Huragan napisał(a):
moze poczytaj troche Biblie zamiast sluchac nawiedzonych ksiezy to przyjdzie ci olsnienie ze Bog jest wszedzie a nie tylko w murach kosciola.


Mt. 6, 2-4
(2) Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. (3) Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, (4) aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.


i właśnie dlatego ten temat nie powinien być tutaj poruszany.
Nie musisz rozgłaszać całemu światu, że Ci Go żal, skoro każdy to wie.


btw:
Cytuj:
W związku ze śmiercią Papieża cała polska młodzież idzie do szkół z czarna opaską na ramieniu w symbolu żałobnym, gdyż to właśnie młodzież Ojciec Święty Jan Paweł II najbardziej sobie umiłował -|-
Przekaż to wszystkim

to mnie rozwaliło, tym bardziej, że nikogo takiego nie widziałem


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 15:39 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To jest dzial POGAWEDKI na tematy wszystkie, a wiec jak najbardziej miejsce odpowiednie na tego typu dyskusje. Skoro jednak cie to nie interesuje to nie rozumiem po co tutaj piszesz ?


Ty jestes jak kon ktory zna tylko jedna droge do swojej zagrody :)
(tylko sie prosze nie obrazac bo pisze to NAPRAWDE z sympatia ;) - flamowal bym inaczej :D )

Nie chodzi o to ze na Pogawedkach (a nie np. na forum Lineage2) tylko ze mmorpg.pl wogole.

Jesli to do Ciebie nie przemawia to moze inaczej:
Czy wlasciwszym miejscem do powieszenia w domu krzyzyka jest pokoj (salon) czy w kuchni nad umywalka?

Po prostu tematyka tego miejsca (mowie o mmorpg.pl) daleko odbiega od JP2 i wogle wydarzen na swiecie (chyba ze o swiat MMO chodzi).
Rownie dobrze moglbys to robic na joemonster.

Mowie tak nie dlatego ze nie lubie papieza czy dlatego ze noz mi sie w kieszeni otwiera na widok koloratki ale wrecz przeciwnie - dlatego ze szanuje pamiec JP2 i nie chce zeby sobie jakis szczyl ktory mysli ze jak zbluzga papieza to jest strasznie cool i trendy (a ktorych jest tu troche) sobie nim "morde wycieral" korzystajac z tego ze inny mlotek zauwazyl ze "jest jeszcze forum gdzie nikt nie zdazyl zapalic swieczki wiec ja sie dowartosciuje robiac to pierwszy".

Wiekszosc serwisow tematycznych uczcila pamiec papieza cisza a nie wciskaniem na sile watku ze swieczkami miedzy dyskusje o tym jak to olalem egzamin a najnowsze KV o zydach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 15:39 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.