mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 07:21 
Cytuj  
Otoz karty visa electron zostaly owszem przez niektore Banki zablokowane do transakcji internetowych jednak aby moc wykonywac transakcje takowe wystarczy miec 25zl na rok a nie 3000zl na miesiac

Produkt o ktorym mowie to tak zwana netk@rta wydawana przez multibank (mowie tu o rozwiazaniu ktore po prostu polecam bo wiem ze dziala dobrze)

Jak juz wspomnialem, karta ta kosztuje 25zl rocznie a dziala w internecie jako karta visa classic z ta roznica, ze nie mozna dokonywac zakupow jak sie nie ma nic na koncie.
Zamowienie karty NIE wymaga zadnych dochodow jedynie trzeba sobie zalozyc konto w multibanku i zaplacic za karte 25zl.
Uzywam tej karty juz od 2 lat i jestem w 100% zadowolony.
Kradziez kasy nie jest mozliwa gdyz przed dokonaniem transakcji po prostu przelewasz pieniadze na specjalne osobne konto ktore jest dopisane do netk@rty - przelew trwa sekunde a po dokonaniu platnosci karta po prostu usuwasz nadmiar - jest to nazywane "ladowaniem netk@rty" - w pelni bezpieczne rozwiazanie i naprawde warte polecenia.
Jak sie kupuje cos czesto w cieci to naprawde nawet posiadaczom normalnej karty kredytowej polecam to rozwiazanie gdyz jest na pewno tansze (zero prowizji od transakcji) i bezpieczniejsze.

NIE Jestem pracownikiem multibanku ani NIE placa mi oni za reklame.
Post ten ma charakter informacyjny.
To pisze do wszystkich tych ktorzy co chwile narzekaja na to ze jak oni moga grac i placic jak ich na karte kredytowa nie stac. (admin sorki za powtorzenie sie)

PS: Co do wypowiedzi "licza na to ze sciagna kase z konta" - zeby nie sciagneli kasy za nastepny miesiac to trzeba deaktywowac kontor gry lub w przypadku netk@rty, nie miec nic na koncie i potem dezaktywowac - w kazdym mmorpg platnym tak jest ze podczas rejestracji musisz podac numer karty nawet jesli jest pierwszy miesiac platny, oraz to ze sciagaja automatycznie po zakonczeniu okresu rozliczeniowego - to jest pomyslane jako ulatwienie dla ludzi zeby nie musieli pamietac o przedluzeniu konta i nie ma to zadnych podtekstow zlodziejskich ani spiskowych

PS2: UWAGA - przedluzanie konta karta CC jest tansze niz karta PP - brak kosztow przesylki to raz, brak marzy dystrybutora polskiego to 2. Poza tym mozna wybrac walute ktora obecnie ma najlepszy kurs

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 13:33 
Cytuj  
www.mbank.pl
25zl - eKarta, brak oplat miesiecznych

www.inteligo.pl
5zl/miesiac za prowadzenie, afaik nie ma oplat za karte.
imo najwygodniejsze, ale i najdrozsze.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
----nie ten topic----


Ostatnio edytowano 12 kwi 2005, 17:17 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 20:31 
Cytuj  
fredi napisał(a):
Poza tym mozna wybrac walute ktora obecnie ma najlepszy kurs

Nie mozna. Placisz w euro, a jesli sprzedawca nie dal takiej mozliwosci, to placisz w $$. Nie ma mozliwosci wyboru. I dodatkowo placisz VAT w nagrode za to, ze mieszkasz w Unii Europejskiej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 17:08 
Cytuj  
Cytuj:
www.inteligo.pl
5zl/miesiac za prowadzenie, afaik nie ma oplat za karte.
imo najwygodniejsze, ale i najdrozsze.
lub 99 gr. gdy masz na koncie powyzej 100 zł.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 07:50 
Cytuj  
No dobra, ja wlasnie probuje wybrac bank, w ktorym dostane przyjemna karte..
Taka fajna, super extra karte, ktora bede mogl placic za mmogi..
Xanth, Asthon jakich wy uzywacie? Moze mi ktos pomoze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 07:57 
Cytuj  
Ja uzywam tej od lat: http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html#1

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:15 
Cytuj  
I ta mi poleca najwiecej znajomych.. hum :)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:36 
Cytuj  
Ja sie sklaniam do inteligo dzieki namowom Szczocha ;)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:38 
Cytuj  
Ja tez inteligo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
Uzywalem Lukas Banku/eKarty/Inteligo - z tym ze Lukasowka to byla normalna wypukla karta kredytowa i moge ja najbardziej polecic - ale jednak troche szkoda ryzykowac uzywania tego numeru (ryzyko i tak jest minimalne), ale nie za bardzo bym chcial, zeby na przyszlym bilingu pokazala sie okragla sumka na minusie :)

Wiec zalozylem sobie inteligo tylko do zakupow internetowych i nie ma zadnych problemow. Wiec rowniez polecam.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
a ktores konto mozna otworzyc nie posiadajac zatrudnienia bedac np studentem itp ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 15:05 
Cytuj  
http://www.multibank.pl/jestem/


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:29 
Cytuj  
Xanth napisał(a):


polecam

KomaNczos napisał(a):
a ktores konto mozna otworzyc nie posiadajac zatrudnienia bedac np studentem itp ?


j/w...mbank. ja zalozylem tam konto nie majac zadnych dochodow.

mbank napisał(a):
eKONTO oparte jest na prostych regułach:

*
nie pobieramy opłat za jego otwarcie i prowadzenie
*
nie wymagamy stałych wpłat ani utrzymywania kwoty minimalnej


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Ostatnio edytowano 12 kwi 2005, 16:53 przez enkil, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:38 
Cytuj  
Wiecej informacji tutaj

to tak tylko jakby kto pytal :roll: Zbieram na ta taka brzydko kolorowa gwiazdke. Wybaczcie ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 18:00 
Cytuj  
Sorry za odkopywanie starego tematu, ale nie potrzebne jest zakladanie nowego.
Sprawa dotyczy nowych kart multibanku.
Dzisiaj dostalem nowa debetowke i mam pytanie, na tyle umieszczony jest CVV/CVV2 i to mnie zaskoczylo bo ogolnie te electrony tego nie maja (poza inteligo).
Czy ktos juz testowal ta karte w internecie moze? W prawdzie mam netkarte ale po co miec dwie naraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 18:30 
Cytuj  
Mbankowe electrony maja CVV od lat, a placic w necie nimi nie mozna. Pewnie tak samo jest w Multibanku, w koncu to ta sama firma, poza tym oba banki maja w ofercie ekarty.
CVV jest teraz na kazdej karcie, a to czy mozna placic nia w necie, czy nie, okresla bank, a nie numerek na odwrocie.

X.

PS. Ty nekromanto, ty. Topic sprzed prawie 4 lat hehe ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 18:46 
Cytuj  
Cytuj:
a to czy mozna placic nia w necie, czy nie, okresla bank, a nie numerek na odwrocie.


To prawda. A Mbankowym electronem da się płacić w necie, tylko trzeba najpierw wykonać telefon do nich i poprosić o aktywację tej usługi.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 18:53 
Cytuj  
nie tyle sama aktywacje, a ustalenie limitow platnosciowych dla transakcji internetowych.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:27 
Cytuj  
PS. Ty nekromanto, ty. Topic sprzed prawie 4 lat hehe

Hehe, no coz moge powiedziec *bump*

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.