mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):


Właśnie pisze z podłogi... OMG czy Ci ludzie nie maja jakiegoś gustu... ide dalej ROTFLować


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:48 
Cytuj  
Dochodze do wniosku ze ona jest teraz "popularna", a recepta na popularnosc i trendi staje sie kretynizm i prostota w najwiekszym wydaniu :o

Nawet jak sobie ludzie tworza ironie czy sarkazm na temat tej dziewczyny, to i tak co jak co rozmowy o niej sa i nawet tredni :-?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:17 
Cytuj  
Szczerze mowiac to ta piosenka moze zyskac niezla popularnosc wsrod ludzi w srednim wieku...
Disco polo tez podobno nikt nie slucha, ye? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):


OMG. Dopoki nie mialem internetu, doputy nie zdawalem sobie sprawy z poziomu intelektualnego Polakow... :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Aldatha napisał(a):


OMG. Dopoki nie mialem internetu, doputy nie zdawalem sobie sprawy z poziomu intelektualnego Polakow... :o


Jakbyście sie panowie nie domyślili (a widze że nie) to jest żart.

Inteligencja służy też do rozróżniania takich rzeczy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
akurat w tym wątku wszyscy się nabijają z Kaji co widać bardzo wyraźnie..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:18 
Cytuj  
Cytat z tego fanklubu: "Dodatkowo Kaja fantastycznie spiewa, czego dwodem sa dwie płyty, pierwsza zatytułowana bardzo oryginalnie " Kaja Paschalska" odniosła duzy sukces na polskim rynki

Szczególnie zaciekawił mnie ten fragment o nazwie. Heh czyżby ten fragment sugerował co tak naprawdę członkowie klubu myślą o Paschalskiej?

P.S Moja matka jest w średnim wieku( 43 lat) i gdy jej to pokazałem chciała mnie wyrzucić z domu. Napomnę tylko że spodobał jej się utwór "To my Polacy" :) Nawet nie wie że ten gatunek muzyki nazywa się rap, ale umysł podświadomie wie co lepsze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:01 
Cytuj  
Cytuj:
cziku cziku

Cytuj:
piku piku


Cytuj:
Ze względu na nieustający festiwal chamstwa (nielicznej na szczęście) grupy Gości zawieszamy KG do odwołania.


Cytuj:
C** w d**e Czikuczikulince i jej matce Czikuczikurotce, O paschalskiej nie wspomne :D C**j im w te glupie du*y :D buahaha"


Cytuj:
wolałbym przelecieć Niagarę w beczce legroochu :P


Cytuj:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=3706404&N=1


Cytuj:
to przeslucham jeszce raz czikuczikulinke i ide spac


Cytuj:
obecnie prawie wszystkie szanujace sie fora w Polsce maja przynajmniej jeden watek poswiecony w calosci Kai.

te lepsze maja nawet po kilka - np. o jej gustach kulinarnych, ulubionych kosmetykach (Kaja uwielbia robic makijaz, co widac na zdjeciu na jej stronie glownej)
Cytuj:
http://savro.cal.pl/viewtopic.php?p=1864#1864


Najciekawsze moenty z tych stron]

ROTFL

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:44 
Cytuj  
stawiam, że to będzie przebój. Połowa polski w tym momencie nuci to coś pod nosem (ze mną włącznie) 8)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:07 
Cytuj  
Kuzwa. W nocy mi sie przysnilo. Na szczescie obudzilem sie z krzykiem.

edit:
Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 18:10 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:09 
Cytuj  
Mnie najbardziej zadziwiło zdanie 'W linku mozecie zobaczyc dzielo sztuki jakim jest teledysk do tej piosenki "Mała chinka"'

Dzieło sztuki?

Shadhun_, podzielam Twoje doświadczenia. Dopiero jakiś czas temu zaczęłam rozumieć, ILU debili jest w tym kraju.

A czy ktoś z Was zna kogokolwiek, kto słucha Kaji?
Ja się nie spotkałam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:18 
Cytuj  
Mark wlasnie sie zdradzil (...sam to nuce ) :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:29 
Cytuj  
chiiiinkaaaa chiki chiki tinkaaaaaaaa....

zajebiste

Weźcie pod uwagę, że naprawdę wielkie talenty są doceniane dopiero po śmierci artysty. Podobnie jest z Kają - dzisiejsze społeczeństwo nie dorasta po prostu do jej poziomu. Gdyby nie ban na GOL-u (na IP) to już dawno byłbym w tym fanklubie.

chiiiinkaaaa chiki chiki tinkaaaaaaaa....

chiiiinkaaaa chiki chiki tinkaaaaaaaa....


Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:38 
Cytuj  
Idril napisał(a):
snx: to mi nie działa.

click, try now :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 20:08 
Cytuj  
Jeniu ten fanklub Kai jest żałosny. Rozumiem że jako 13-latkowie widok Paschalskiej może doprawadzać ich do wzwodu, jednakże nawet 2-latek byłby zaszokowany poziomem artystycznym jaki prezentuje ta "artystka". Niech mi ktoś powie, proszę, że ten fanklub jest tylko tak dla checy. No nie wierzę kur** że ktoś może być taki idiotą żeby tego słuchać nie śmiejąc się pod nosem. No nie wiem, ale naprawdę lektura tamtego forum zrobiła na mnie ogromne wrażenie. I jak Polska ma być normalnym krajem, jeśli żyją w nim tacy idioci.

edit
prima aprilis? robią se jaja?
może to efekt jest kanabaja?
kota ze skóry łobuz obdziera?
brzęczy gdzieś złotem stary Scroodge sknera?
a może kijem ktoś mores wpaja?
co to za wrzaski? to śpiewa Kaja
piękna jak nocturn wiedźm nocy czarnej
głosu żadnego, postury marnej
talentem swoim nerwy rozstraja
panie, panowie - Paschalska Kaja!!!

To jest o niebo lepsze od malej chinki i pod wzgledem artystycznym i przeslania.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:18 
Cytuj  
przecież wiadomo że na GOLu wszyscy szydzą z kai i to bezczelnie. jak ktos tu prezentuje niski poziom, to nie panowie z fanklubu, a ci ktorzy nie dostrzegaja oczywistej ironii.

pozdro

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:34 
Cytuj  
Dobra sry, mało tego przeczytałem wcześniej, ale i tak wydaje mi się że jest przynajmniej kilku którzy myślą inaczej.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:11 
Cytuj  
Kurcze byłem pewien że średnia IQ użytkownika mmorpg.pl >> średniego IQ użytkownika GOL-a. Tylko, że tam nikt (lub prawie nikt) nie ma problemów z odczytaniem ironii i drwiny z postów.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 11:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):


A dotarliście to tego tekstu na stronce?
Z tego wynika, że teledysk ma przesłanie.... Czy ona jest aż tak prosta...?

Cytuj:
08.05.2005 | 12:56
Kaja_Paschalska [ Junior ]

Witam!
Otrzymałam info na emaila, że toczą się rozmowy pod adresem http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=3706676&N=1. Mam pytanie - czy lubicie się śmiać z osób, którym się to udało? Czy bawi was tak to? Zazdrość? Nienawiść?

Co do teledysku to ma to mieć przesłanie, a nie nabijanie się z Wietnamczyków! Zrozumcie to!
Dajcie zabłysnąć osobie, nie spychajcie jej w mrok....

I jeszcze jedno - zakazuję publikacji moich zdjęć bez bielizny!


Cytuj:
08.05.2005 | 13:03 Kaja_Paschalska [ Junior ]

Jak widzę, tu przebywają same dzieci.
Szkoda mi takich ludzi. Szkoda nerwów. Sądziłam, że może ktoś rzeczywiście coś chciał zrobić o mnie. Pomogłabym. Ale wy sobie po prostu jaja robicie...


Cytuj:
08.05.2005 | 13:16 Kaja_Paschalska [ Junior ]

Mam do was prośbę - nie oczerniajcie onnych jak ich nie znacie. Bo połowa tu siedzi w okularach o potrójnych denkach, a uważa się za bogów seksu. Uspokójcie się....

Żegnam wszystkich czytających to forum.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
a moze to nie ona?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.