mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:52 
Cytuj  
Oczywiscie dodam, ze problemow z sercem, padaczka zadnych nie mam. Przebywam czesto w BARDZO intensywnym, zmieniajacym sie, kolorowym swietle przy bardzo glosnych dzwiekach. Serce mam badane regularnie, wiec tym bardziej zdziwila mnie reakcja padaczkowa mojego organizmu (chociaz bylem pelen swiadamy, a podczas ataku padaczki z tego co pamietam nic zrobic nie mozna). Ja zdjalem sluchawki i przeszlo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 10:37 
Cytuj  
Włączyłem i czuje jakieś dziwne uczucie w rękach i jakoś o wiele szybciej pisze. WoW
Ej ale to zabawne ucucie
Lekko napięte mięsnie w kązdej chwili gotowe fdo poruszenia. Chociaż z drugiej strony to czuje takie lekkie otępienie.

Bk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 11:42 
Cytuj  
Pamietaj ze "o wiele szybciej pisze" moze wynikac jedynie z twojej percepcji - mozesz pisac tak samo szybko natomiast twoje postrzeganie predkosci moze byc zmienione :>

juz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:00 
Cytuj  
Jak widzisz ze szybciej piszesz raczej znaczy ze wolniej kontaktujesz i wydaje ci sie tylko ze szybciej piszesz. Znam to z doswiadczenia :D

edit: Swoja droga bawilem sie tym wiele razu, wiem ze to moze cos namieszac w glowie, ale roznie bywa z efektami, i czasami jest to autosugestia.

W kazdym badz razie mam zamiar znowu sie w to pobawic ;] Dzieki assmax ze mi o tym progu przypomniales :D Zawsze cos do zabicia czasu ;]

Tutaj macie grupe dyskusyjna na yahoo o tym :D

http://health.groups.yahoo.com/group/bwgen/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 20 maja 2005, 12:05 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:01 
Cytuj  
Proponuje zapalic skreta, ja mam wlasnie po skretach niesamowite wyostrzenie zmyslow i spowolnienie "chwilowe" wszystkiego. A zmysly mi sie na tyle wyostrzaja, ze czuje jak mi slina po zebach splywa...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:04 
Cytuj  
Ja przestałem palić ostatnio bo zauważyłem że coraz bardziej jestem po paleniu zmęczony :(. Starość nie radość.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:19 
Cytuj  
narkotyka mowimy stanowcze nie!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:20 
Cytuj  
Ciekawy punkt widzenia z tym spowolnieniem mózgu

:) :)

Już jest w koszu

-|-
|

Wystrzegajcie się tego narzędziaq sztana, lub dosięgnie was święty ogień skierowany do masonów

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:28 
Cytuj  
http://vhypno.sourceforge.net/

znalazlem to cos w dyskusjach na tym forum co podalem wczesniej, jeszcze nie wybadalem. moze ktos mnie uprzedzi i powie czy to dziala ? :)

btw moze podacie jakies ciekawe presety ? ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:28 
Cytuj  
bawilem sie tym kiedys. po 15min sesji przez 3 dni sie mulilem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 15:05 
Cytuj  
Odradzam, jako psycholog, zabawe tego typu programami - fale mozgowe porownuje sie czasami do rzeki plynacej naturalnym korytem. Ingerencje tego typu bodzcow moga powodowac ze koryto sie zmienia. Mozg "pamieta" ustalony porzadek fal, ingerencja silnym bodzcem moze spowodowac nieodwracalne zmiany...

juz.

PS. Dla porownania przypominam amerykanskie badania dotyczace deprywacji sensorycznej, niby takie nic (odciecie czlowieka od bodzcow w przeciwienstwie do wystawienia go na bodzce zbyt agresywne dla mozgu) a jednak moze doprowadzic do schizofrenii albo katatonii.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 15:26 
Cytuj  
katatonii :o
whats that?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 15:27 
Cytuj  
Ogolnie ten program to jakas bzdura, podobnie jak synchronizacja polkol mozgowych i tego typu bzdety. Zbior szumow, a program podaje, ze nadawane sa dzwieki o czestosci rzedu hercow. Jak zapewne wiadomo wszystkim prog slyszalnosci czlowieka to 20Hz w dobrym wypadku, tych dzwiekow nigdy nie uslyszymy. Nie mowiac o tym ze te czestosci sa szkodliwe dla organizmu, to pasmo przenoszenia wiekszosci glosnikow zaczyna sie od okolo 40Hz, a lepsze modele maja 20Hz. Co do synchronizacji polkol to mialem sostanio dostep do amerykaskich badan, dotyczacych zwiaku miedzy miedzy tego typu programami, a aktywnoscia umyslowa i nie stwierdzono zadnej korelacji. Hmm, dziwne odczucia wasze sa tu raczej efektem autosugesti niz jakiegos dzialania tych szumow. Ale oczywiscie sie mozecie ze mna nie zgodzic ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 15:55 
Cytuj  
Mhm. Podwyzszylem sobie tetno za pomoca autosugestii. ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:00 
Cytuj  
Hmm, a zebys widzial ze to mozliwe.:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:02 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Mhm. Podwyzszylem sobie tetno za pomoca autosugestii. ;]

Zaden problem. Wystarczy stan lękowy. Wystarczy, jak podwiadomosc sie przestraszy, ty strachu nie musisz odczuwac.

X.

PS. Wystaczy dluzsza chwile mierzyc sobie tetno i przygladac sie wskazaniom. Sprawdzone osobiscie (fakt, mialem wtedy obawy przedzawalowe, wiec wytlumaczeniem nadal jest poprostu strach) ;)


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:12 
Cytuj  
mialem wtedy obawy przedzawalowe

tak bez obrazy, ale nie jestes za młody na zawał (sugeruje sie zdjeciem)?

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zaden problem. Wystarczy stan lękowy. Wystarczy, jak podwiadomosc sie przestraszy, ty strachu nie musisz odczuwac.


No to cos jak z nerwica - podswiadomosc sie przestraszy, Ty z kolei swiadomie juz sie przestraszysz ze sie przestraszyles podswiadomie, potem sie przestraszysz ze sie swiadomie przestraszyles...itd
Jak jest to mocne, to mozna zemdlec, pewnie nawet i zawalu dostac, bo tetno smiga jak szalone

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:34 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
tak bez obrazy, ale nie jestes za młody na zawał (sugeruje sie zdjeciem)?


Co ma wiek do zawalu?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 16:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Dhoro napisał(a):
tak bez obrazy, ale nie jestes za młody na zawał (sugeruje sie zdjeciem)?


Co ma wiek do zawalu?


No tyle ze w mlodym wieku szanse na zawal sa znikome, bo jeszcze za krotko katowales swoj organizm hamburgerami .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.