mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 15:17 
Cytuj  
a mnie to nie obchodzi bo sportu nie lubie, walk i piłki nie oglądam :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 16:03 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Asmaxie widze ze ty tego nie rozumiesz.. Czyli pewnie zaliczasz sie do tej czesci polakow ktorzy potrafia tylko wysmiewac :).. ale jak wiemy takich jest wielu a nasz cudowny kraj ma sie czego wstydzic a to ze Golota walczy jak walczy to jest na bardzo dalekim miejscu w wielkiej liscie naszych porazek. w sumie wole sobie ogladnac dobry zagraniczny boks niz jakas walke Goloty. Chce chlop walczyc to niech se walczy.


Nie rozumiesz tego, ze jest to publiczna osoba, na dodatek sportowiec ktorego walki oglada caly swiat? To jest chyba normalne, ze sa rozne opinie na temet tego kabaretu. To co zrobil bylo ZALOSNE i BEZNADZIEJNE. Jest KIEPSKIM sportowcem. i tyle na ten temat.

I skoncz z wywodami na temat polskosci, polaczkowania itd. Bo jezeli ktos operuje takimi argumentami to z gory dziekuje za dyskusje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 16:23 
Cytuj  
Gdyby nie ten temat to nie wiedział bym, że walczył (i przegrał naturalnie). Moim zdaniem jest poprostu słaby. Kiedys może potrafił sie bić, lecz te czasy się skończyły. IMO powinien skończyć z boksem pare lat temu, odejsc od sportu i zachować twarz, a nie robić z siebie pośmiewisko.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 16:37 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
OPRAVCA napisał(a):
Asmaxie widze ze ty tego nie rozumiesz.. Czyli pewnie zaliczasz sie do tej czesci polakow ktorzy potrafia tylko wysmiewac :).. ale jak wiemy takich jest wielu a nasz cudowny kraj ma sie czego wstydzic a to ze Golota walczy jak walczy to jest na bardzo dalekim miejscu w wielkiej liscie naszych porazek. w sumie wole sobie ogladnac dobry zagraniczny boks niz jakas walke Goloty. Chce chlop walczyc to niech se walczy.


Nie rozumiesz tego, ze jest to publiczna osoba, na dodatek sportowiec ktorego walki oglada caly swiat? To jest chyba normalne, ze sa rozne opinie na temet tego kabaretu. To co zrobil bylo ZALOSNE i BEZNADZIEJNE. Jest KIEPSKIM sportowcem. i tyle na ten temat.

I skoncz z wywodami na temat polskosci, polaczkowania itd. Bo jezeli ktos operuje takimi argumentami to z gory dziekuje za dyskusje.


No to idz walcz za niego :) .. Nic tylko potrafisz krytykowac. Niech sobie chlop walczy jak chce.
JEst to osoba publiczna to fakt :) Tak jak Lech Walesa :).. Tez z siebie debila robi i tez go sporo ludzi zna. Cuz tak to wlasnie jest w polsce :)
Aczkolwiek polityka i Golota to temat rzeka :) Tak wiec nie ma sensu


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 17:47 
Cytuj  
Tak czytam i odnosze wrazenie, ze duzo rzeczy Ci w zyciu nie wychodzi skoro tak usilnie bronisz Golote:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 17:57 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Tak czytam i odnosze wrazenie, ze duzo rzeczy Ci w zyciu nie wychodzi skoro tak usilnie bronisz Golote:<


A ja tylko przypomnie o zasadach postowania i dosc znacznej roznicy pomiedzy krytkowaniem, a zniewazniem!
Nie zmuszajcie mnie do zamkniecia tematu i wyciagniecia konsekwencji, bo naprawde nie nalezy to do przyjemnych zajec.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 18:12 
Cytuj  
Oficjalnie przepraszam Andrzeja Golotę oraz OPRAVCE za zniewazenie ich osob.
Opravca ma racje, Andrzej Golota jest bokserem na swiatowym poziomie, a ja jestem krytykujacych wszystkich polaczkiem.

Przepraszam i obiecuje poprawę.

Z powazaniem, Piotr S.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:13 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Oficjalnie przepraszam Andrzeja Golotę oraz OPRAVCE za zniewazenie ich osob.
Opravca ma racje, Andrzej Golota jest bokserem na swiatowym poziomie, a ja jestem krytykujacych wszystkich polaczkiem.

Przepraszam i obiecuje poprawę.

Z powazaniem, Piotr S.


Asmaxie nie masz za co mnie przepraszac. Bo wiem ze mam racje z tym ze Andrzej Golota jest bokserem na swiatowym poziomie co niewatpliwie widac a dlaczego??.. Bo w koncu walczy w mistrzostwach swiata prawda :).. To ze przegrywa to jest juz calkiem inna sprawa. Polacy lubia marudzic i tyle.
A w zyciu uklada mi sie bardzo dobrze :).. Nie mam jeszcze pracy bo sie ucze ale za to znalazlem fajna dziewczyne z ktora mi jest super :) I jestem zadowolony. A ten topic jak dla mnie powinien zostac zamkniety bo nie wiem czy moze cos nowego w niego wniesc po za flame.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:19 
Cytuj  
To byla ironia:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:25 
Cytuj  
Jezuniu Opravca- ja cienko wyczuwam ironie, naprawde mówie ci, ale jak przeczytalem post Asmaxa, tu po prostu czuć nią na kilometr... A Gołota to cienias, ja też nie umiem sie bić, ale przynajmniej nie robie z siebie pośmiewiska stając do walki z x razy silniejszym odemnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:32 
Cytuj  
Widze, ze nikomu nie przyszlo nawet do glowy, ze ta walka byla ustawiona. A ja dam sobie reke uciac ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:35 
Cytuj  
Xanth, to co ten sam model łapki co Luke bierzesz :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:39 
Cytuj  
Przeciez to bylo ewidentnie widac. Zbyt szybko, zbyt obcesowo ta walke przegral. Jakby mu kto za to zaplacil ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
:) Wiem ze to byla ironia :).. Ale zareagowalem na nia w bardzo dobry sposob :).. Po prostu spodziewaliscie sie czegos innego a macie cos innego.To porste trzeba byc nieprzewidywalnym i w moim przypadku taka odpowiedz byla lepsza. Dalej podtrzymuje swoja opinie na ten temat :).. Jak chlop chce to niech walczy. A wy zajmijcie sie swoimi sprawami bo po co sie zamartwiac czy tez w ogole podejmowac temat kogos kto jest przegrany. Lepiej porozmawiac o czyms wesolym :)

kozas15 napisał(a):
Jezuniu Opravca- ja cienko wyczuwam ironie, naprawde mówie ci, ale jak przeczytalem post Asmaxa, tu po prostu czuć nią na kilometr... A Gołota to cienias, ja też nie umiem sie bić, ale przynajmniej nie robie z siebie pośmiewiska stając do walki z x razy silniejszym odemnie.


No ale sa ludzie ktorzy lubia takie rzeczy i bedziesz sie do tego musial przyzwyczaic. Wiem wiem.. W twoim przypadku najlatwiej jest powiedziec ze Golota to cienias i tyle. Porozmawiamy moze i mam nadzieje wtedy jak do czegos sam dojdziesz.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę


Ostatnio edytowano 22 maja 2005, 20:05 przez OPRAVCA, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 20:05 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Przeciez to bylo ewidentnie widac. Zbyt szybko, zbyt obcesowo ta walke przegral. Jakby mu kto za to zaplacil ;)

X.


Heh pozory mylą :) Według mnie jakby ktoś mu zapłacił to powiedział by "trzymaj się 2 rundy a potem przegraj". Choć nie wykluczam takiej możliwości... wszystko jest możliwe :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 20:36 
Cytuj  
A mnie tylko zastanawia ile trzeba trenować, żeby dać się położyć po niecałej 30 sekundowej walce (bo jakby nie patrzeć to liczenie i dwukrotne podnoszenie się Andrzejka zajęło mu właściwie połowę walki)
Może ja też boksuje na światowym poziomie a że jestem za przystojny nie mam takiego promotora jak Don King to jeszcze o mnie świat nie usłyszał :har:




Edit by Beast: Mops rozmawialismy juz o tych prowokacjach na forum. Zle miejsce, sposob i czas!


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.


Ostatnio edytowano 22 maja 2005, 20:52 przez MoPs, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 20:43 
Cytuj  
Patrzac na ostanie walki czy to Golota-Ruiz, czy wczesniejsza walka Michalczewskiego widac, ze w boksie zawodowym nie jest najlepiej, a przynajmniej z sedziowaniem jest zle. Zreszta trzeba zauwazyc, ze czesto walcza zawodnicy tego samego promotora, nie zdzwilbym sie jakby dochodzilo do jakichs pozakulisowych ukladow. Boks to biznes duzych pieniedzy, pewnie postawienie na nokaut w pierwszej rundzie bylo niezle dochodowe. Chociaz Andzrzej naprawde wygladal jakby nie wiedzial co sie dzieje ;)
Opravca, to ze golota ma kupe kasy zawdziecza w duzej mierze kibicom. Pieniadze sa z praw do transmisji i reklamy, gdyby nikt sie nie interesowal walka to nie dostalby zlamanego grosza. Wiec jesli ludzie placa za abonament hbo, czy kupuja bilety po kilkaset dolarow na walke to oczekuja widowiska, a nie kilkudziesiecio sekundowej kompromitacji. Maja za tem prawo do narzekania.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:13 
Cytuj  
- Jaka jest najnowsza jednostka czasu?





























- Jedna Gołota = 53 sekundy ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:24 
Cytuj  
Sedziowanie w boksie trzyma poziom, czasami zdarzaja sie drobne odstepstwa, ale tutaj nie da sie za bardzo oszukac, za duza kasa Tor-Bled.
Zobacz na walki K1/UFC w japonii. W k1 mamy takiego zawodnika jak B. Sapp, wałki ktore sie robi na jego walkach zeby tylko wygral sa tak ewidentne, ze brak slow.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:46 
Cytuj  
Mnie sie wydaje, ze im wieksze pieniadze tym wieksza pokusa. ;) Moze moja sklonnosc do teorii spiskowych bierze sie z obserwacji zycia politycznego w Polsce, hehe ale patrzac na osobe promotora Dona Kinga i jego biografie, to o ile jest prawdziwa pozwala wysuwac takie wnioski. Zreszta to, ze sport zawodowy nie pozbawiony jest patologii roznego typu, jak doping, manipulowanie wynikami w zwiazku z zakladami bukmaherskimi wiadomo nie od dzis. To co do nas dociera poprzez media to zapewne ulamek rzeczywistosci. Mimo wszystko wierze w idee czystej, honorowej rywalizacji w sporcie ;). Osobiscie wole lekkoatletyke, tam chociaz jest tylko problem dopingu, nikt wynikow napewno nie ustawia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.