mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 20:04 
Cytuj  
Była.
Teraz co najwyżej dostanie rolę w reklamie Żywca tuż za spóźnionym lekkoatletą ;)


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:30 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:54 
Cytuj  
Widziałem coś takiego z naszą reprezentacja :) Zdjęcie reprezentacji ( piły nożnej of course) i nagrywarki, a obok napisał "Tak jak nasza reprezentacja przegrywamy szybko i skutecznie". Jak dla mnie ten motyw z nagrywarką jest niezły :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 00:18 
Cytuj  
To jeszcze nic.
AG juz ponoc podpisal kontrakt z ERA GMS na reklame... sekundowego naliczania :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 11:52 
Cytuj  
z calego watku przebija typowa polska mentalnosc.. nie wazne ze ja mam zle, wazne ze ktos ma jeszcze gorzej - zawsze to jakas pociecha..
gdyby wygral to bylby bohaterem, skoro przegral to jest zerem - coz, mam tylko nadzieje ze ci wszyscy, ktorzy tak latwo wylewaja kubly pomyj na przegrana osobe, w tym przypadku Golote - nigdy nie znajda sie w pozycji czlowieka przegranego i do tego jeszcze kopanego przez wszystkich wokolo


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
To co , mamy podziwiac czlowieka,ktory trzy walki przegral przez dyskwalifikacje, odmowil walki w pojedynku wygranym juz dla siebie z Grantem, uciekl z ring w starciu w Tysonem, padl po 90sek z Lewisem i 53 z raczej nie wybitnym Brewsterem? Do tego robil jakies bzdurne zapowiedzi o unfikacji tytulow w wadze ciezkiej. I jaka tu polska mentalnosc? W kazdym kraju zostalby potraktowany tak samo. Tlum kocha bohaterow, a szydzi z przegranych w kazdym kraju, nie tylko w Polsce.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:33 
Cytuj  
1. Nigdy nie bylem fanem goloty, nigdy go nie uwazalem za krola, jak byl taka legenda w polsce nie interesowalem sie boxem, bylem wtedy malym gowniarzem i bardziej interesowaly mnie gry na c=64 i nesa ;]

2. Tu nie chodzi o to ze przegral, dariusz michalczewski ostatnio tez nie byl w formie jednak nadal go szanuje i uwazam za najlepszego polskiego boxera.

3. Tu chodzi o to W JAKI SPOSOB PRZEGRAL :) Do tego to nie jest juz pierwszy raz. Czekam na kontynuacje skeczu danca :DDD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:40 
Cytuj  
Ja nie oglądałem walki, ale nic straconego.

W Teleexpressie sobie zobacze

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:42 
Cytuj  
Nic straconego:
http://skolman.az.pl/bin/endriu.avi

X.

PS. Constantin, nie chodzi o to, ze przegral, tylko JAK przegral. Zenada poprostu.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
Wlasnie o to chodzi, o styl w jakim przegrywa. Golota nigdy nie byl w Polsce legenda. Od jego dwoch walk z Bowem minelo juz blisko 10 lat. Rzczywiscie polozyl na deski jednego najlepszych bokserow tamtego okresu, ale co z tego jak przegral przez dyskwalifikacje. Od tamtej pory nie wygral nic znaczacego, a przegrywal w kompromitujacym stylu. Nie ma podstaw by nazwac go nawet dobrym bokserem, a co dopiero legenda. W boksie oprocz duzych miesni potrzebna jest jeszcze glowa i serce do walki, a tego pan G. nie ma. Czemu nikt sie nie smial z Michalczewskiego po ostatnim nokaucie? Bo ponad 20 razy pokazal, ze jest najlepszy w swojej wadze.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:11 
Cytuj  
Glowa wlasciwie wazniejsza od miesni ;] afair nie raz mniejszy boxer wygrywal z kupa miesni bo potrafil wykorzystac swoja mniejsza wage na wlasna korzysc :)

A nasz kochany pan golota glowe ma dosyc pusta :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 15:21 
Cytuj  
Cala walka byla smieszna, jednak widac tu roznice poziomow, glownie samych ekip bokserow. Brewster ogladal walki Goloty i dobrze wiedzial ze ten rozkreca sie z minuty na minute........ A wiec zastosowal tzw. taktyke wiatraka. Prawie na oslep, malo technicznie zaczal wymachiwac giczolami.... No i wygral... Przy tym zrobil niezly show, pokazal jaki jest mocy. Pasuje chlop do boksu.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:22 
Cytuj  
przypominają mi się lekcje j. polskiego.
4-wersowy wiersz i 2h biadolenia o nim + rozprawka jako praca domowa
53s walki i 3 dzień komentowania

8)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:23 
Cytuj  
no cuż ja licze tylko, że wiecej go na zawodowym ringu nie zobacze :)



ps: Ashton chyba już wiem kim jesteś :), robiłeś może ostatnio impreze (lekki nie wypał) u niejakiego Awsia :>. zapewne znasz ekipe z Astronomów - popytaj ich o kamosa :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 19:53 
Cytuj  
Ja bym chetnie jeszcze obejzal kilka takich walk :))

Dhoro, nope nie robilem zadnej imprezy ;]
Nieznasz mnie pewnie nawet nie spotkales ;] Jestem takim nolifem co od lat nie wychodzi z domu tylko siedzi przed kompem gra / oglada animki ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 08:08 
Cytuj  
Cytuj:
08:37 <@maniak> - Nie jest źle. Przecież tak naprawdę to
Gołota zajął w tym pojedynku ,bardzo wysokie, drugie miejsce. To tak jakby zdobył srebrny medal.


To mnie rozwaliło :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:27 
Cytuj  
Teraz pewnie Golota odpoczywa sobie popijajac drina za kase ktora zarobil przegrywajac mwalke :).. Ciekawe czy pomysli o naszym kraju??. Pewnie nie bo w sumie nie ma o czym myslec. Teraz przyszlo nam tylko czekac na kolejne starcia Goloty ktore pewnie tez beda konczyly sie przegrana :).. Ludzie stracili zaufanie. Jak bym dostawal tyle kasy za SEKUNDE walki co Golota to tez bym z checia przegrywal :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 11:47 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Jak bym dostawal tyle kasy za SEKUNDE walki co Golota to tez bym z checia przegrywal :)


Uwierz mi żebyś nie chciał...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 15:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
nie chodzi o to, ze przegral, tylko JAK przegral. Zenada poprostu.


coz, dobry styl nigdy nie byl jego mocna strona :lol:


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:38 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
OPRAVCA napisał(a):
Jak bym dostawal tyle kasy za SEKUNDE walki co Golota to tez bym z checia przegrywal :)


Uwierz mi żebyś nie chciał...


Rozwin.. Dlaczego??.. bo jestem ciekawy :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.