mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 17:24 
Cytuj  
Wlasnie tak sobie dzisiaj patrzalem w kolporterze na gazetki i zauwazylem fajne promocje, mianowicie stare gazety o tematyce gier z zalaczonymi pelnymi wersjami.
Ogolnie za 20zl udalo mi sie kupic:
Gothic
Deep sea tycoon
Heli Heroes
Euro Racer
Casanova
Droga do indii
Hitchcock: Ostatnie ciecie
Inquisition
Pielgrzym
Szymek czarodziej (hehe)
Wizardry 8
Oraz kupa jakis smieci uzytkowych itp.

Troche mnie to zdziwilo ze takie promocje istnieja.
Moze znacie jakies inne sklepy oprocz kolportera co zlepiaja starsze/niesprzedane gazety za taka cene?

EDIT: Oraz house eJay za 4zl :o

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 18:24 
Cytuj  
W połowę z nich grałem :) Ale najbardziej zapadł mi w pamieci Gothic :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:15 
Cytuj  
gothic byl w jakiejs gazecie? to samo z wizardry? Nawet gdyby to byly tylko te gry, to warte by byly tych pieniedzy


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:21 
Cytuj  
Heh, faktycznie, niezly interes.
A tak apropo wizardrow... przeszedl ktos 7? Bo ja pamietam ze gralem w nia pol roku chyba i nawet nie bylem blisko rozwiazania main questa :)

pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:02 
Cytuj  
Dokladniej to byl zlepek niesprzedanych gazet opakowane w folie.
Na tylach gazety ze stycznia 2004 zapowiedz jest Joanna d'Arc za 19,90, ciekawe za ile ja znajde w podobnej promocji.

A co do Wizardry 8 to juz kope czasu nie widzialem tej gry, czas odkurzyc pamiec :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 21:40 
Cytuj  
Wydawalo mi sie, ze sprzedaz nieaktualnych czasopism jest zabroniona. Hmmm....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 15:21 
Cytuj  
A wlasnie dzisiaj kupilem sobie za 18zl:
Gunship Tank Killer
The Rage
Postal 2 Share The Pain i Apocalypse Weekend
Alien Nations 2
Colin McRae Rally
Ace Ventura :wink:
Sudden Strike
Warrior Kings
3d American Pool

Wszystko w polskiej wersji jezykowej, lepiej chyba pieniedzy nie moglem wydac :D

Znalezc mozna w kolporterach pakiec "Play PC 'cd-rom' eXtra zestaw"

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 15:23 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Wszystko w polskiej wersji jezykowej, lepiej chyba pieniedzy nie moglem wydac :D


Za 18zl to bys mial.. 6 dobrych piwek - tu pieniadze sa wedlug mnie lepiej wydane;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 15:25 
Cytuj  
Zapomnialem dodac jeszcze dwoch gier :D
Prince of Persia 2 Warrior Within
LOTR:Bitwa o srodziemie

Dalej myslisz ze lepiej piwko kupic? :wink: Zwlaszcza ze dzisiaj ide se wypic hehe.

EDIT: A nie nie nie przepraszam, to sa tylko demka :cry:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 15:58 
Cytuj  
Pieszczoch powiedz Ty mi gdzies znalazl te gazetki. Tez bym pobuszowal. www.kolporter.pl ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 16:32 
Cytuj  
Ja mam kolo domu maly sklepik kolportera i tam znajduje takie gazetki raz na miesiac.
Ogolnie na stronie powinienes poszukac adresow w swoim miescie gdzie owe sa sklepiki. (nie wiem czy tam podali)
Znajdziesz chyba jeszcze takie zestawy pewnie w prasie ruchu w wiekszych placowkach (watpie zeby byly w kioskach).

EDIT: Ewentualnie mozesz poszukac adresow na www.pkt.pl

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 16:43 
Cytuj  
No wlasnie mialem nadzieje, ze znajde jakis spis tych gazet objetych promocja, bo mam dobra wtyke w kolporterze :) Stare numery innych gazet zalatwia spokojnie, tylko trzeba podac ktory, a nie chce strzelac :>


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 17:00 
Cytuj  
Apropos promocji, ja widzialem w gazetce mm jedi academy za 44zl. Tez niedrogo jak na taka gre.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 17:10 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
No wlasnie mialem nadzieje, ze znajde jakis spis tych gazet objetych promocja, bo mam dobra wtyke w kolporterze :) Stare numery innych gazet zalatwia spokojnie, tylko trzeba podac ktory, a nie chce strzelac :>


No to co ja dzisiaj kupilem to "NR 2/2005 - eXtra zestaw, Play PC cd-rom" cena 17.99zl. Moze to jakos pomoze :wink:

Apropos promocji, ja widzialem w gazetce mm jedi academy za 44zl. Tez niedrogo jak na taka gre.

Tez niezla cena, ogolnie jakos spadaja te ceny jak szalone :wink: Pamietam jak za tego Colina McRae Rally 2.0 krzyczeli 159zl, bo "twoim pilotem jest Cholowczyc"

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:42 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Pamietam jak za tego Colina McRae Rally 2.0 krzyczeli 159zl, bo "twoim pilotem jest Cholowczyc"


Jak dla mnie jak narazie jedyną grą która była warta te 159zł to było BG2 w czasach swojej świeżości. Wiele tygodni jak nie miesięcy wspaniałej gry + jakies duperele (podkladka pod myszke, książka jakaś chyba czy coś w tym stylu). Na wszystko inne wole poczekać na "extra klasyke" czy cos w tym stylu albo nie grać wcale.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 11:52 przez khoga, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 07:34 
Cytuj  
Co do tych gazet to faktycznie sprzedaz starych jest zabroniona. Pewnie do tego kiosku trafia nadmiar gazet od Kolportera i osoba sprzedajac nie ma co z nimi zrobic ( albo ma taka skleroze i zapomina ich oddac do zwrotow), wiec wpadla na pomysl ze bedzie je sprzedawac taniej. Nie wiem po co tak robi bo to sie nie oplaca no ale coz. Kolporter na to przymyka oko bo i tak dostaje za te gazety kase. Jedynie oplacalne to jest dla fanow gier^^

Ps. Jesli sie ktos zastanawia skad to wiem to dam juz odpowiedz zeby bylo jasne :P
Mam w tej chwili 3 kioski Kolportera:P


_________________
==== OUTSIDE ====

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 13:26 
Cytuj  
Luna napisał(a):
(...) wiec wpadla na pomysl ze bedzie je sprzedawac taniej. Nie wiem po co tak robi bo to sie nie oplaca no ale coz. (...)


Oplaca sie, bo jak zapomni oddac do zwrotu to dla Kolportera gazetka jest "sold out" i ma ja w dupie, za przeproszeniem. :D
Wiec lepiej sprzedac taniej niz wogole, ewentualnie zuzyc jako opal na zime. ;-)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 14:29 
Cytuj  
Hehe. Ma w dupie bo liczy za nia takiemu sprzedawcy $$, a on moze ja sprzedac taniej czyli traci na tym (Kolporter chce swoja dole).

Imho to sa gazety co sa przeznaczane przez Drukarnie na makulature. Trafiaja nieoficjalnie potem na stoliki do panow co potem sprzedaja je po 5 zl...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Luna napisał(a):
(...) wiec wpadla na pomysl ze bedzie je sprzedawac taniej. Nie wiem po co tak robi bo to sie nie oplaca no ale coz. (...)


Oplaca sie, bo jak zapomni oddac do zwrotu to dla Kolportera gazetka jest "sold out" i ma ja w dupie, za przeproszeniem. :D
Wiec lepiej sprzedac taniej niz wogole, ewentualnie zuzyc jako opal na zime. ;-)


Widze ze Pan nie uwaznie czyta, przeciez dalej napisalam ze Kolporter dostaje i tak kase tyle ile chcial na fakturce a sprzedawca z kiosku albo traci na tym bo nie wyciagnie od klienta tyle kasy za te gazety ile zaplacil Kolporterowi, ale faktycznie lepiej sprzedac taniej i i nie byc az tyle stratnym:/


_________________
==== OUTSIDE ====

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:23 
Cytuj  
ja takie rzeczy nieraz kupowałem i powiem jedno - ze to są specjalnie przygotowane przez wydawnictwo opakowania, w które ładują wszystko co im nie zeszło z magazynów - proste i logiczne


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.