mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:48 
Cytuj  
Luna napisał(a):
(...) ale faktycznie lepiej sprzedac taniej i i nie byc az tyle stratnym:/


I o to mi wlasnie chodzilo. :D

Deni napisał(a):
ja takie rzeczy nieraz kupowałem i powiem jedno - ze to są specjalnie przygotowane przez wydawnictwo opakowania, w które ładują wszystko co im nie zeszło z magazynów - proste i logiczne


No czasem sie zdarza cos takiego (na fakturce z Kolportera pisze wtedy ladnie "reedycja"), ale rzadko.


_________________
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 08:05 
Cytuj  
Deni napisał(a):
ja takie rzeczy nieraz kupowałem i powiem jedno - ze to są specjalnie przygotowane przez wydawnictwo opakowania, w które ładują wszystko co im nie zeszło z magazynów - proste i logiczne




Deni uwierz mi to nie sa tylko pakowane przez kolportera gazetki :/ Pracujac w kiosku przez 3 lata majac, 3 kioski takie reedycje gazetek zdazyly mi sie ze 4 razy przez ten okres.


_________________
==== OUTSIDE ====

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:03 
Cytuj  
a ja kupiłem dużo takich reedycji i często jak jechałem gdzieś i zatrzymywałem sie w kiosku to widziałem te same reedycje co w innych


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:21 
Cytuj  
Ja pracowalem przez ~ 3 lata w sklepie do ktorego gazety dostarczal Kolporter i widzialem takie reedycje moze ze 3 razy, na okolo 900 dostaw prasy.

Ale to nie jest jedyny dystrybutor prasy w Polsce wiec moze inne firmy (Ruch??) tak robia czesciej.


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:37 
Cytuj  
wsztstkie te reedycje kupiłem w RUCH-u


_________________
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:43 
Cytuj  
No i masz odpowiedz Kolporter rzadko wprowadza reedycje a Ruch tak :/


_________________
==== OUTSIDE ====

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 14:49 
Cytuj  
Ale jedno mi tu cos smierdzi. Chodzi mi o ten Play PC.
Dokladniej to wyglada tak ze (bynajmniej z gra Heli Heroes) nadrukowane na koszulkach sa te same cdkeye. WTF? Czy to jest legalne?
Tez cale info na tyle koszulki jest dziwne.

Na starcie podajemy kod xxxx-xxxx-xxxx-xxxx.
By porownac wynik z innymi czytelnikami PLAYA, po zakonczeniu partii na oficjalnej stronie gry wpisujemy imie PLAYER. Pod ta ksywa widzimy najlepszy wynik czytelnika PLAYA.


Ugh...ksywka Player? Jakby kazali ludziom uzywac jednego "Client ID" (cdkey) i jeszcze ksywki.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
Na starcie podajemy kod xxxx-xxxx-xxxx-xxxx.
By porownac wynik z innymi czytelnikami PLAYA, po zakonczeniu partii na oficjalnej stronie gry wpisujemy imie PLAYER. Pod ta ksywa widzimy najlepszy wynik czytelnika PLAYA.



Ale co to za polityka?? Wpisze na tej stronie nick PLAYER i zobacze ze ow PLAYER zdobyl ilestam punktow i jesli ja nim bede to gdzie bedzie napisane ze to akurat przezemnie byl ustanowiony akurat ten wynik?.. Nie wydaje mi sie to zbyt legalne aby uzywac jednego CD-KEY dla wszystkich graczy bo przeciez po to robi sie CD-KEYE aby temu zaprzeczyc


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 18:49 
Cytuj  
Tak dla mnie to tez jest nie logiczne i bardzo dziwne :/


_________________
==== OUTSIDE ====

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 17:58 
Cytuj  
@Pieszczoch -> tak ciężko zrozumieć, że "bynajmniej" nie jest synonimem słowa "przynajmniej"?

ile razy czytam wypowiedzi, w ktorych autorzy zawierają "bynajmniej", po to by brzmiały bardziej intelektualnie, nie mając jednocześnie pojęcia o właściwym znaczeniu tego słowa, to mnie krew zalewa.

polecam: http://sjp.pwn.pl/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 18:08 
Cytuj  
Bynajmniej zaczynam zdania z duzej litery.....
Ooops przepraszam, mialo byc przynajmniej.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 18:09 
Cytuj  
Co to znaczy "brzmiec bardziej intelektualnie"? Chyba sam chciales tak zabrzmiec cokolwiek to ma oznaczac :(


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 18:15 
Cytuj  
I bynajmniej mu nie wyszlo. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 18:16 
Cytuj  
Panowie rozwazania na temat "bardziej intelektualnie brzmiacych wypowiedzi" prosze przeniesc do odpowiedniego topiku.
Ten dla przypomnienia dotyczy "udanych zakupow klasykow".

Zasady postowania: Link.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.