mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 17:40 
Cytuj  
n-gage ?
Nie na serio jak kolo tyle komentow ma wiec pewnie uczciwy, w kazdym badz razie walcz, jezeli tonie wina poczty to spokojnie mozesz droga prawna dobierac sie, pozatym jak powiadomisz policje itp to allegro zwraca iles tam kasy.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 18:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja odpowiem. :-D

Nie chodzi i to co jest w zyciu potrzebne, tylko co je UPRZYJEMNIA. Dla niego moze to byc fajny gadzet (np. telefon).
MMORPG tez nie sa w zyciu do niczego potrzebne, sa jedynie uprzyjemniaczem.


No własnie, po co mi taki telefon skoro mam MMORPGa :]
Rzecz w tym, że telefon słuzy do dzwonienia mmorpg do przyjemności.
Może niedługo zaczniemy kupować pralki bo robią przyjemny masaż, zmywarki bo śpiewają i lodówki, które recytują wiersze?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 18:27 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Może niedługo zaczniemy kupować pralki bo robią przyjemny masaż


Hmmmm... nieglupie. Ja bym podjal :D

pozdrawiam

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 18:29 
Cytuj  
Dwutlenek czy ja wiem, zawsze mialem nokie 3210 albo 3310 tanie praktyczne a z moja tendecja do gubienia telefonow byl to zawsze maly wydatek:) Teraz postanowilem kupic drozszy do niego smycz czy lancuchy, moze sie naucze ze telefon nie jest od tego by go gdzies zostawiac czy gubic. Wiem wiem to jest jakas choroba musze sie z tego w jakis sposob wyleczyc , mam nadzieje ze to dobre rozwiazanie ;)


btw. dzieki wszystkim za poparcie bede walczyl tak dlugo az ktos mnie sprowadzi na ziemi i mi powie " czlowieku, jaki telefon ? jaka kasa?" hehe

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:23 
Cytuj  
Haha dobre.
To tak jakby ktoś jeździł maluszkiem i rozbijał go przy każdej okazji.
W związku z tym postanowił sobie kupić porshe, bo to go z pewnością nauczy dobrze jeździć 8)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
No własnie, po co mi taki telefon skoro mam MMORPGa
Rzecz w tym, że telefon słuzy do dzwonienia mmorpg do przyjemności.
Może niedługo zaczniemy kupować pralki bo robią przyjemny masaż, zmywarki bo śpiewają i lodówki, które recytują wiersze?


Po co placic za mmorpg jak sa takie fajne darmowe. :wink:


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 23:04 
Cytuj  
na upartego telefon tez mozesz miec za darmo, wystarczy troche checi :roll: :wink:

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 09:56 
Cytuj  
Kupilem sobie zarrrrrrrrrrrabisty telefon z aparatem, kamerka itd. Za 2 dni mnie ojeb*** i gowno z tego mialem. A moj kolega kupil od jakiegos typa (na allegro) a gostek mu go nie przyslal, w tej chwili ma juz 10 komentarzy na minusie bo w tym samym czasie orabal tylu ludzi.... Policja niby ma wszczac dochodzenie ale co z tego jak allegro zwraca do 1000 zlotych zaplaconych w aukcji 300 zl....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 15:22 
Cytuj  
Ta, Na allegro można kupić konto z dobrymi komentarzami za 3k a potem [cenzura] okraść kupę ludzi na 30k :-?

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 16:31 
Cytuj  
A to ciekawe

kiedyś była historia jakiś gostek sobie wyrobił z 300 + na drobnych rzeczach, a potem "sprzedal" 100jakis niezlych monitorow "tak tanich bo z przechwyconych na granicy"

zlapali go ;)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:17 
Cytuj  
Dzis sie troszke wkurwilem, zaczelo sie od tego iz postanowilem zerknac skad paczka zostala nadana. (wyslal mi zeskanowany dowod nadania paczki) Na pieczatce widnieje napis GDYNIA na allegro pisze ze gosc jest z Wroclawia. Malo tego, kurwa mac w komentach sa przewaznie zdania typu " bardzo solidna allegrowiczka" albo " sympatyczna kobieta i szybki kontakt polecam!" a mi na emaile odpisuje facet! Wzialem wydrukowany ten niby dowod nadania paczki i poszedlem na poczte. Kobieta na poczcie szukala z dobre 15 min numeru tej paczki sprawdzala czy zostala nadana. Niestety nikt paczki o tym numerze nigdy nie wysylal :] Co teraz ?

zakupy przez internet, tanie, szybkie i solidne heh

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:23 
Cytuj  
eeeeee :har: :har: . To teraz na policję?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:29 
Cytuj  
heh nie wiem przez policje to chyba bedzie trwalo z dwa lata. Przydalby sie jak jakis czak noris czy kto i by tam podjechal, ja mam za daleko katowice - gdynia uh

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 12:51 
Cytuj  
No to teraz masz koleś zonk :(

Lepiej nie kasuj żadnych e-maili, czy czegoś podobnego co mogłoby pomóc policji. A postępowanie będzie trwało i trwało. Ja na twoim miejscu już bym to zgłosił na policje bo trochę długo się to ciągnie


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
z tego co czytałem na alt.pl.allegro, nie dlużej niż kilka miesięcy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 15:14 
Cytuj  
Lepiej zglosic od razu niz czekac jak frajer na niewiadomo co.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 13:42 
Cytuj  
Do wiadomosci tylko podam ze odzyskalem pieniadze które temu cfaniakowi wysłałem. Wszystko przebiegło dość sprawnie ja tylko poszedłem na policje głosić próbe wyłudzenia. Dowód wpłaty na jego konto 3 emaile zeskanowane i adres allegro do korespondencji z policją. Troszke to trwało ale koleś w końcu popuścił i wysłał pieniądze. Konto jego na allegro zostało skasowane (prawie 400 udanych transakcji) a on walczy w sądzie. Z tego co mi wiadomo grozi mu pozbawienie wolności od 2-8lat. Pewnie i tak dostanie zawiasy. Pozdrawiam.

ps. Post jest tylko i wyłacznie pisany w celu informacyjnym, by przypadkiem komuś nie zachciało się jeszcze zarobić kilka złoty za free przez net :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 08:48 
Cytuj  
Slyszalem ze ludzie sprzedaja konta z dobrymi komentami. Moze trafiles na takiego cwaniaka.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 09:31 
Cytuj  
zmieniając temat, Gevaar skąd ten podpis, bo nie wydaje mi się, żeby to było twoje, a jeśli słusznie mi się wydaje, to warto było by podać źródło...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 14:40 
Cytuj  
Swen nie wiem gdzie to wyczytałeś ale z ręką na sercu ten tekst urodzil sie w mojej skrzywionej glowie :oops: Może trafiłeś na jakieś muzyczne/torrentowe forum gdzie jestem zalogowany jako franc. Tak to moja ksywa z rl.

KromeR całkiem możliwe że tak tez było. Tylko gość chyba nie doczytał że może go złapać ręka sprawiedliwości :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.