mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 11:58 
Cytuj  
takiego bezsensownego tematu to dawno tu nie widzialem -,-

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
zgadzam się z tym kręceniem :P sam sobie zaprzecza w postach hehe, może jakąkare wymierzymy ! :evil: :evil: :evil:

kręcenie worów ?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 15:16 
Cytuj  
ja teraz czekalem na plyte glowna 3 tygodnie... gier mi nie brakowalo ;)

rower , przygotowania do zawodow , dupeczki , imprezy i praca na zlecenie :/ teraz moze cos przytne bo sobie kostke skrecilem T_T

W zimie to ja rozumiem opor granie , ale teraz az chce sie wyjsc : D
Rozumiem tych co pracuja , graja spac potem praca i gra spac bo juz sie chyba zdecydowali na takie zycie. Icrom - najlepsze lata przed toba , a ty placzesz o swg... Zrozumialbym gdybys mowil o dziewczynie ktora cie rzucila , ale nie o grze ;[

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 15:42 
Cytuj  
Smolik i dupeczki, lol.

A autor chciał zrobić wokół swojej osoby zamieszanie i tylko taki sposób wymyślił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 15:55 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Zrozumialbym gdybys mowil o dziewczynie ktora cie rzucila , ale nie o grze ;[


wole gry niz dziewczyny :)


_________________



****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 16:06 
Cytuj  
ja bym sie tak z zabkami az nie cieszyl ... ; /

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 17:28 
Cytuj  
Może to tylko podpócha ze strony Icroma?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 18:07 
Cytuj  
Icrom, pewna mniejszosc spoleczna moze cie pocieszyc...
Slyszalem ze ich metody sa troche bolesne, ale za to efekt murowany! Odrazu znajdziesz inne zajecie zeby nie byc pocieszanym :lol:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 21:26 
Cytuj  
Może aby zapomniec o SWG warto by zafundowac sobie terapie elektrowstrząsami...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 23:58 
Cytuj  
...chcesz zapomniec o SWG ? Zalatw sobie guest passa do WoWa , efekt morowany !! :D ...... tylko ze potem bedziesz musial sobie poradzic z efektami ubocznymi tej terapi , czyli 200zl na wstepie a potem 50 co miesiac i tak do konca zycia (wiem ze kasa moze byc problemem ale w koncu po co ci dwie nerki?)... no ale przynajmniej przez te 10 dni bedziesz mial spokoj.... heh czuje sie jak bym namawial dziecko do drug'ow:"masz tu troche za darmo na sprobowanie a zobaczysz, ze nie klamalem i Twoje problemy znikna " :]
Mam juz 8 dusz na koncie, moze bedziesz kolejna 8)

Cytuj:
wole gry niz dziewczyny


Ja tam wole kobiety np. Human Priest w WoW'ie , Hume i Mithra w FFXI. :]
ale fakt ze najlepsze sa w Realu... :)

Powodzenia w kuracji !


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 15:36 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
...chcesz zapomniec o SWG ? Zalatw sobie guest passa do WoWa , efekt morowany !! :D


Nie wiem co to za efekt morowany, ale murowanym efektem po zagraniu bylo to, ze najpierw zobaczylem zalosne polskie community i po przeniesieniu sie na bardzo malo polski serwer zostalem szybko znudzony monotonna rozgrywka:<

Gra lezy i sie kurzy, moze kiedys jeszcze odpale.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 15:43 
Cytuj  
No Asmax a tyle ciąłeś w shadowbane :(
Przecie WoW to dokładnie to samo tylko lepiej :]

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 16:03 
Cytuj  
fajny topic x_O
/hug icrom
/slap tato


ps. o2 gralem w sb ponad rok a w wow 10 miesiecy juz gram i moim mniej czy bardziej skromnym zdaniem to nie to samo ... no ale moze sie myle ;>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
No Asmax a tyle ciąłeś w shadowbane :(
Przecie WoW to dokładnie to samo tylko lepiej :]


Eee... Shadowbane bylo 'mroczne', inne. Mogles dostac wpierdziel od kazdego i wszedzie, mogles kazdemu i wszedzie skopac ryj, bajecznie rozwiazany tracking, errant/guild system i swietni ludzie (do dzisiaj wspominam wspolne miasto, Huzara w czerwonej zbroi i huzara druida:)).
Eh... Ta gra jest piekna, tylko nikt juz nie gra :evil:

W WoW nie ma tego czegos co by mnie przyciagnelo. FFXI przyciaga np. ale to gra dla hardkorowcow. Natomiast SWG po CU oczarowal mnie na nowo - IMO najlepszy mmog na rynku.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 02:34 
Cytuj  
W FFXI gralem i mi sie znudzilo (a jestem Big fanem seri FF).
Po 4tyg lania krabow stwierdzilem ze to nie dla mnie.
-Zero ciekawych questow (oprocz glownego).
-Brak PvP.
-Sterylna Grafa.
-Wymuszona koniecznosc grania w party.
-A jak zobaczylem walke na 60lv gdzie 30 chlopa lalo bossa przez 30min to wymieklem.
Wala plegala na tym ze woje trzymajac fire i od czasu do czasu odpalajac macro, lali go ile wlezie, a z tylu magowie tylko wymieniali sie na wartach: jedni wala i lecza a reszta siedzi , regeneruje mane i pije herbatke. Noramalnie wygladalo to jak zbiorowe scinanie wielkiego drzewna w lesie razem z piknikiem a nie walka z bossem.Dzien pozniej widzialmem jak kumpel lal z Klanem Orfena w Lineage 2 i decyzja zapadla :]

Final Fantasy XI jest fajny i moze sie podobac , tak samo jak moga sie podobac servery RP i Normal ale to nie dla mnie.


Cytuj:
Eee... Shadowbane bylo 'mroczne', inne. Mogles dostac wpierdziel od kazdego i wszedzie, mogles kazdemu i wszedzie skopac ryj, bajecznie rozwiazany tracking, errant/guild system i swietni ludzie (do dzisiaj wspominam wspolne miasto, Huzara w czerwonej zbroi i huzara druida:)).


Wow moze mroczny nie jest ale ma swoj urok , ff w koncu tez do "dark" nie nalezy :P
A z opisu co dales wnioskuje ze ten Shadowbane to jest absolutne przeciwienstwo FFXI , a w to drogie z ciagle grasz :P
Jesli nie podoba ci sie wow to znaczy ze za malo w niego grales albo trafiles na kiepskie community a to potrafi odstraszyc od kazdej gry...
Odpal wow'a , dojdz do 20lv i dopiero wtedy ocen czy ci sie podoba.

A ja i tak z nadzieja czekam na Warhammer Online :]


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 10:07 
Cytuj  
kazda gra po expansion packu ,"odkrywa sie na nowo" , nawet do starego UO po dodatku zleca sie ludzie zeby chociaz zobaczyc co jest nowego , tak jest zawsze. WoW ma na tyle duze player base ze expansion pack jest raczej daleka przyszloscia , nowicjusz na tym polu zabral 22% rynku mmog co rzecza specjalnie trudna nie bylo (nic ciekawego wtedy nie wyszlo) .Blizz moze nie ma doswiadczenia w mmogach ale w exp pack ma calkiem niezle , prawie zawsze byly to ciekawe elementy ktore dobrze pasowaly do calosci , miejmy nadzieje ze w przypadku WoW bedzie podobnie . Gram juz prawie 5 miesiac i szczerze mowiac zaczyna mnie juz po trochu mierzic (90% jest to spodowane za rzadkimi content patch) , zagralbym sobie chetnie juz w CoV albo inne wychodzace produkty NC , ot takie mmogi na "miesiac" , odprezajaca mila odmiana . Ale napewno
WoW jest gra do ktorej sie milo wraca , robisz 60 level i masz gwarant ze
mozesz sie bawic end contentem bez potrzeby grindowania czegokolwiek( a grind doprowadza mnie do snu po trzech mobach) . Chyba sie juz starzeje pomalu i gry mnie juz nie bawia jak dawniej :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 11:02 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
przeciwienstwo FFXI , a w to drogie z ciagle grasz :P


Nie wiem po czym wnioskujesz, ze ciagle gram w FFXI - ale milo sie dowiedziec.

Cytuj:
Jesli nie podoba ci sie wow to znaczy ze za malo w niego grales albo trafiles na kiepskie community a to potrafi odstraszyc od kazdej gry...
Odpal wow'a , dojdz do 20lv i dopiero wtedy ocen czy ci sie podoba.


Mialem przyjemnosc grac chyba w kazdego duzego mmorpga i community w WoW jest na zalosnym poziomie. Z Polakami zawsze sie gralo milo i przyjemnie, a tutaj specjalnie poszedlem na serwer gdzie grali dawni znajomi z UK i Danii.
O moj lvl sie nie martw, ze nie gralem dlugo nie znaczy ze nie mialem skonczonej (pod kazdym wzgledem) postaci.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 20:27 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem po czym wnioskujesz, ze ciagle gram w FFXI - ale milo sie dowiedziec.


Widocznie mam nieaktualne info , zreszta co za roznica...

Prawda jest taka ze kazdy oczekuje od mmorpg'a czegos innego i nie da sie zadowolic wszystkich. Do tej pory gry typu mmo byly skonstruowane tak zeby jak najdluzej trzymac gracza, czyli max lv w rok.
W WoW community troche zasysa to fakt , moim zdaniem jest to spowodowane tym ze gra jest bardzo szybka i jest tam naprawde duzo do roboty i sam gracz nigdy sie nie nudzi. Wiekszosc moich znajomych w grach online poznalem siedzac na dupie regenerujac MP/HP albo czekajac na party.
Blizzard skierowal WoW'a do tych graczy ktorzy nie maja czasu i cierpliwosci na gridowanie i downtime.Odpalasz gre i czerpiesz z tego przyjemnosc a nie ciezko pracujesz na nastepny lv.
Nie musisz sie tydzien wczesniej umawiac na questa, nie spedzasz kilku godzin dziennie na szukaniu party, nie bijesz od tygodnia tego samego mobka, nie masz questow w stylu: "idz zabij 2000 krabow w dolinie "smierci tysiaca postaci na twoim lv" dopiero wtedy dostaniesz bezwartosciowy przedmiot i promocje do questa nr 48"oraz nie siedzisz bezczynnie przez 50% czasu gry regenerujac zycie/mane itd.
Blizz mial do wyboru , albo klasyczny mmo albo cos nowego, na szczescie wybral to drugie.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 09:04 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
Nie musisz sie tydzien wczesniej umawiac na questa, nie spedzasz kilku godzin dziennie na szukaniu party, nie bijesz od tygodnia tego samego mobka, nie masz questow w stylu: "idz zabij 2000 krabow w dolinie "smierci tysiaca postaci na twoim lv" dopiero wtedy dostaniesz bezwartosciowy przedmiot i promocje do questa nr 48"oraz nie siedzisz bezczynnie przez 50% czasu gry regenerujac zycie/mane itd.


Weźmy pod uwagę grę na 60 lvl gdzie jeśli niejesteś w dużej gildii to do MC/Onyxii nawet niepochodzisz czyli masz 70% końcowego contentu w plecy, jeśli komuś się podobają BG to może tam sobie grać, aczkolwiek znowu może byc problem z zebraniem dobrej ekipy i wyjdzie, że jeśli chcesz pograc zkumplami to musisz się umawiać parę dni wcześniej.
Na 6o lvl bije sie tego samego mobka miesiącami (Onyxia i MC).
Resty są w miarę szybkie ale buffowanie czasem troche trwa. Zanim raid w MC "wstanie" po wipie to z 10-20 minut mija (zależy od zgrania i od tego czy trzeba reapir bota postawić:P,), a jak jeszcze trzeba omówić taktykę bo jest dużo nowych, albo robi się MC pierwszy raz to naprawdę trwa to długo.

WoW jest zczesane po tym względem, że jeśli wybrałeś jakąś popularną klasę (złodziej, palladyn) i z jakiegoś powodu niedołączyłeś się do największej gildii na serwerze dośc szybko, to potem możesz mieć problem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 09:16 
Cytuj  
Stobek - każdy mmorpg tak ma.
Paczyk - agree w 100% i to między innymi powoduje, że community się nie wykształciło. Nie ma to jak wspólne bicie jednego rodzaju mobów w jednym miejscu miesiącami tak nudne, ze każdy z graczy opowiada biografię najpierw swoją, a potem swojej rodziny do 3 pokoleń wstecz. To ułatwia nawiązywanie znajomości i powstawanie prawdziwych friendshipów. No i powoduje uczucie "głębi" w tej anihilacji mobów. W WoWie brak na to niestety czasu..


A co do samego WoW-a to straszna niespodzianka. L1, L2, WoW, FFXI.
WoW - 22%, EQ2 (poważny konkurent jeszcze pół roku temu - 3.1%) - teraz to "poważny konkurent.

Wziąwszy nawet pakiet SOE vs WoW Blizzard to Blizzard jednym mmorpgiem zagarnął większą połać rynku niż SOE swoimi kilkoma przebojami i chwytliwymi tytułami.

Czyżby przyszłość należała do duetu NC, Blizzard?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.