mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 10:57 
Cytuj  
Hm podszedlem do tego tytulu sceptycznie. Pamietam jak probowalem grac w jedyneczke, odpychalo mnie to na kilometry. To jest gra ktora przyciagla mnie do monitora po ponad polrocznej przerwie:) Singielek wyglada nawet calkiem calkiem sa takie rzeczy jak respawny potworkow crafty jakies, skille do zbierania roznych ziol czy enchant badz tez karmisz swoje pety itp itd. Minusem jest to jak zwyklee ze idziesz jedna droga i wykonujesz pokolei questy z gory narzucone. Kilka second questow ktora maja za zadanie wydluzyc zywotnosc gierki. Probowal ktos przez lan/net pograc? ciekaw jestem jak ta pozycja by wygladala jako multi:)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
Znaczy sie tak jak w jedynce masz na mysli, jedna droga jeden sposob przejscia, cała fabuła w linii prostej tak? Jak to tak bedzie wygladac to nie ma co kupowac... Moje zdanie, zeby nie bylo.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:06 
Cytuj  
Masz juz fulla ds2 ??? Kurde ja poluje na ta gre w necie i w sklepach... Nigdzie tego niema a w ds1 to mnie na rok zaciagnelo przed pc. Przeszedlem ja chyba z 6 razy...

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 17:21 
Cytuj  
Po co polujesz w sklepach na coś co jeszcze nie wyszło ;]?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 17:42 
Cytuj  
EST release date - NA 08/16/05, EU September 2005

Zrodlo gamfaq.com

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 17:45 
Cytuj  
Dungeon Siege.. grałem w to przez 15 min. jak dla mnie shit. Moze druga czesc bedzie lepsza ale jedynka - IMHO dno.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:05 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Dungeon Siege.. grałem w to przez 15 min. jak dla mnie shit...


grales przez 15 min i uwazasz, ze to shit... NC :-?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:06 
Cytuj  
No jesli nic go przy tej grze nie zatrzymalo dluzej niz 15 minut to widocznie uzasadniona opinia.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:29 
Cytuj  
Podzielam te opinie, gra prosta az do bolu.


_________________
.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 20:19 
Cytuj  
Dla mnie ta gra jest zajebista.... Niewie mczemu wam sie tak szybko znudzila ale dla mnie gra ta miala olbrzymai grywalnosc podobala mi sie rafika i caly system genialny w swej prostocie. Dobre bylo to ze tak jak w niektorych grach da sie zrobic maga latajacego z 2recznym axe...

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 20:47 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Dla mnie ta gra jest zajebista.... Niewie mczemu wam sie tak szybko znudzila ale dla mnie gra ta miala olbrzymai grywalnosc podobala mi sie rafika i caly system genialny w swej prostocie. Dobre bylo to ze tak jak w niektorych grach da sie zrobic maga latajacego z 2recznym axe...


Genialny w swej prostocie to dobrze powiedziane. Dla mnie prostota wyrosła podan grywalnosc i wszystko cokolwiek bylo tam dobrego. Powiem od razu ze lubilem ta gra, i przeszedlem ponad połowe, zeby nie bylo ze gralem 30 sekund i nic nie wiem. Mi sie nawet podobalo, jednak w pewnym momencie mialem dosc ciaglego podarzania jedna sciezka bez mozliwosci wyboru czegokolwiek. 2. kwestia mag z dwurecznym toporem to nie ideal mojej postaci, i w ogole na widok takich maszyn mnie mdli. Giera do pogrania ale...

Zobaczymy co przyniesie sequel. :)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 22:23 
Cytuj  
No jedyneczka byla kiepska, moze poprostu sie starzeje i teraz mi sie cos odwidzialo ale sequel jest nawet nawet. Jezeli multi bedzie grywalne to chyba zakupie DS2;)


albo pojde na piwo... :D

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 22:29 
Cytuj  
Ja i tak i tak pojde na piwo :]

Ale fakt trzeba bedzie sprawdzic DS 2. Moze zajmie mi czas w ktorym bede zbieral na SWG. Ale szybciej w kolejce jest kotor2, i jedi academy2 :)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 10:50 
Cytuj  
a graliscie w to w MP ludzie ? :-? no właśnie... :/ ja gralem i nawet w dwie osoby sprawilo mi to niesamowita radoche... w jeden dzien z kuzynem przeszlismy prawie cala gre tak dlugo rżneliśmy... a w singla ? zostal mi ostatni etap...gralem w DS2 demo...(http://www.fileplanet.com)nie zmienilo sie wiele... tyle ze wiecej ras(elf, człowiek, coś ogro podobnego) i ulepszony system lvl up'u(awansu... poprostu inaczej wszystko jest)
PS. nie moge uwieżyć że nie wzieło was odmienność broni... Nie w każdej takiej grze mozna miec granatnik albo miotacz ognia...

PS2. a wogole to mam o was taką opinie ze nie patrzycie na zalety tylko na wady... :har:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:48 
Cytuj  
Tak sobie czytam i ręce mi opadły... Po hack & slash niektórzy spodziewali się fabuły na miarę Sapkowskiego i nie wiadomo czego jeszcze.
To jest H&S i jako taki gra jest świetna (przynajmniej pierwsza część) - i tylko w takich kategoriach należało by to rozpartywać.

PS. Po 15 minutach gry to można ocenić grafikę i interface, jeśli są one do bani to rozumiem, że komuś nie chce się użerać. Tyle tylo, że oba te elementy w DS były super zrealizowane - więc opinnie coponiektórych trochę są nie na miejscu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:17 
Cytuj  
Przeszedłem DS. Było miło.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:48 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
To jest H&S i jako taki gra jest świetna (przynajmniej pierwsza część) - i tylko w takich kategoriach należało by to rozpartywać.


Z H&S juz wole diablo chyba. Albo NWN.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 15:51 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Sylvian napisał(a):
To jest H&S i jako taki gra jest świetna (przynajmniej pierwsza część) - i tylko w takich kategoriach należało by to rozpartywać.


Z H&S juz wole diablo chyba. Albo NWN.

LOL a to dobre. Neverwinter jako taki miał być czystym RPG'iem a że wyszedł h&s to co innego (za to na obu polach kulał mocno). Dopiero rozgrywka po sieci i mod'y pisane przez ludzi dały radę...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:30 
Cytuj  
A, i jeszcze jedna bardzo wazna zaleta... ta gra sie w ogóle nie ładuje... wszystko jest jednym swiatem(tzn. ładuje sie ale tylko raz, podczas wchodzenia w swiat DS)dla mnie to jest zarąbista zaleta ...

PS. Khoga... bo pewnie tylko te dwa znasz :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:34 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
PS. Khoga... bo pewnie tylko te dwa znasz :wink:


Nie. Te dwa akurat przyciagnely mnie na dluzej niz godzinke. Ja po prostu nie moge grac w gry tego typu (a moze nie umiem? :) ).


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.