mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:17 
Cytuj  
PO chce wprowadzić dodatkowy rok w liceum z powodu zbyt dużej liczby materiału przeznaczonej na 3 lata. Ponoć uczniowie nie wyrabiaja się i później są słabe wyniki na maturze. Tak więc chcą następującej reformy - SP : 6 lat; Gimn.: 3 lata; LO: 4 lata = 13 lat... zonk?!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:22 
Cytuj  
Mi to wszystko jedno, i tak w moje Technikum jest czteroletnie :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:36 
Cytuj  
Jak dla mnie jak nie wiecie na kogo głosować to wrzućcie czystą karte... pokażecie że się interesujecie a nie macie na kogo głosować...

A Polacy to dla mnie IDIOCI Tydzien przed wyborami wystarczyło rzucić 5super haseł o ludziach z PO i PiS wygrał... Konsternacja ból i żal...

Mó ideał to korwin-mikke <--- debata wyborcza: ktoś coś tam gada i słychać Korwina: O mój boże ale oni kłamią...

Niska frekwencja to wynik afer, sld i nierozumienia podstawowych zasad typu: "Jak obniżymy podatki to....co?"

Dziwi mnie najbardziej że jak PO miało przewage nad PiS to mieli prawie 2/3głosó a teraz ledwie 1/2...

Widać że PiS poszedł po trupach po władze...


a polacy to idioci

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:43 
Cytuj  
Partie i politykow mamy takich jak spoleczenstwo - poki co nie dostarczaja nam ich z afryki tylko rodza sie i wychowuja sie w tym kraju.
Dla mnie jesli ktos twierdzi ze kazdy polityk to zlodziej, kurwa, oszust i len to najprawdopodobniej wie co mowi - zna to z autopsji :D

Demokracja polega na tym, ze wybierajac okreslonych ludzi obdarzamy ich zaufaniem - jesli je zawioda to nie zaglosujemy na nich nastepnym razem a Ci ktorzy po nich przyjda musza sie liczyc z tym ze spotka ich podobny los (i to dziala - tak bylo w poprzednich wyborach z Krzaklewskim a w tych z Oleksym, Dyduchem, Frasyniukiem, Belka etc).
Ci ktorzy z oddania glosu rezygnuja pozbawiaja sie jakiegokolwiek wplywu na to kto nimi rzadzi i tym samym sa najwiekszymi przegranymi - bo taka polityczna apatia to idealny uklad dla wszelkiego rodzaju przekreciarzy ktorzy sa w stanie zmobilizowac "twardy" elektorat i sie na nowo wkrecic do interesu (vide wszelkiego rodzaju lepery, giertychy i inne oszolomy ktore sie podwiesily pod PO i PiS).
Szczerze mowiac nie kumam jak mozna nie glosowac i odmowic sobie przyjemnosci "skreslenia" (akurat odwrotnie sie to robi podczas wyborow :) ) autorow tekstow w stylu "przypadkowe spoleczenstwo", "narod to my jednak mamy glupi" etc - mi to zawsze sprawia nieklamana przyjemnosc.
Zreszta... sytuacja z glosowaniem jest jak taka, jakbysmy do swojej firmy MUSIELI zatrudnianic sprzataczke i mieli do wyboru tylko zle kandydatki. Pierwsza kradnie dlugopisy, druga pije, trzecia nie sprzata, czwarta przychodzi do pracy tylko we wtorki - tragedia. Ale skoro I TAK KOMUS MUSIMY ZAPLACIC to wybierzmy przynajmniej ta, ktora najmniej wezmie :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:50 
Cytuj  
Te a to tylko moja opinia czy to Telewizja na czele z TVN „pokazała Polakom jak mają glosować” wiecie tym wygrzebali wszystkie wpadki a tych przedstawili jako zbawicieli?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:50 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Mó ideał to korwin-mikke <--- debata wyborcza: ktoś coś tam gada i słychać Korwina: O mój boże ale oni kłamią...


Z tego co pamietam to Korwin po wyborach baknal cos wlasnie w tym stylu ze....

ciocia eusta napisał(a):
a polacy to idioci


Skoro Tobie sie to podoba to moze.... jestes zydem? ;) :D

j/k

anyway.... dla mnie FACET musi umiec przegrywac. Jesli on tego nie potrafi - lepiej zeby wrocil do tego co mu dobrze wychodzi czyli do brydza :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:59 
Cytuj  
Wszyscy tak chwala korwina a jego partia zdobywa 2.5% glosow wiec chyba cos z nim jest nie tak...
edit
jak go tak kochacie to idzcie na niego glosowac a nie pierdolic na forum jaki on jest zajebisty


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 26 wrz 2005, 19:11 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 19:03 
Cytuj  
Ja jednak i tak ze wszystkich najbardziej lubie Korwina, pare razy nawet sciskalem mu dlon i zamienilem krotkie slowo (jak to na spotkaniach przedwyborczych zawsze jest;)).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 19:24 
Cytuj  
Korwin czasem tez gadal glupoty ale znakomita wiekszosc jego pogladow pokrywa sie z moimi ...glosowalem na chlopa od kiedy skonczylem 18 lat
teraz tez i choc wiem ze polacy go nie wybiora to nie uwazam ze to stracony glos . Teraz moge opieprzac istniejaca wladze i mam radoche ze zrobilem im na zlosc

a jego wystapienie w spocie ( na koncu tekst: uslyszeliscie panstwo pare slow prawdy a teraz pora na kolejna porcje klamstw) rozjebalo mnie na obie lopaty

masz racje Karol , polityka to kurwa , ktora dyma spoleczenstwo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:25 
Cytuj  
khoga napisał(a):
a tak btw: Enhu jestes nauczycielem?


Histeria i wos - pierwszy rok pracy :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 23:00 
Cytuj  
Moj glos - pjkm.
Tez zastanawialem sie czy isc glosowac, gdzie nie spojzec mniejsze zlo, wszyscy i tak byli w rzadzie i pierdola ciagle slabe klamstwa. PO to nawet nie potrafilo sie wytlumaczyc na temat ich planu jak byl krytykowany tylko nieumiejetnie krecilo :<

No ale qwa, startuje 14 partii (poprawcie mnie jezeli sie myle) a w tv pokazuja tylko mala ilosc, w ogole w sondazach nie ma pjkm o ktorej mi wspomnial inny znajomy. Przejzalem programy pjkm, jak i innych partii (poza tymi mi znanymi) i akurat na nich zaglosowalem, nie uwazam ze to stracony glos, wielu moich znajomych takze na nich glosowalo.

edit: Do tych co beda glosowac na prezydenta.... prezydent ma funkcje czysto reprezyntatywna, nie wiele moze zdzialac w tym kraju. Imo najlepszym prezydentem bylby miller ze wzgledu na to ze zgrywa ciagle milego staruszka, jaki polityk nawciska takiemu w twarz ? ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 23:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a jego wystapienie w spocie ( na koncu tekst: uslyszeliscie panstwo pare slow prawdy a teraz pora na kolejna porcje klamstw) rozjebalo mnie na obie lopaty

masz racje Karol , polityka to kurwa , ktora dyma spoleczenstwo


On nigdy nie mial zadnych szans na wygrana bo jest po prostu nieprzewidywalny - ludzie nie chca glosowac na swirow.
Lubie KM ale to tak jak z pierwszymi wyborami prezydenckimi - najsensowniejszy wydawal sie Moczulski ale przez skore sie czulo ze jak na goscia zaglosujesz to miesiac pozniej kamasze i marsz na moskwe :D
A program gospodarczy KM pokrywa sie z tym, co kiedys proponowal Pietrzak: "zlikwidowac wszystkie podatki i 90% instytucji panstwowych, zredukowac armie do 20 tys zawodowych zolnierzy, dac wszystkim obywatelom pozwolenia na bron i za pol roku mamy ameryke".

I moze i bylaby ameryka... konkretnie harlem ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 01:24 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
I moze i bylaby ameryka... konkretnie harlem ;)


Zyc nie umierac !!!! :D Calkiem mile miejsce. hehe


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 06:36 
Cytuj  
Obrazek


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 07:10 
Cytuj  
http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 08:41 
Cytuj  
Ta Korwin-Mikke super zajebisty ... paliwo po 2 zlote, chleb po 50 groszy ... dajcie nam 2. gierka bo dlug jeszce mamy maly. Korwin to marzyciel i tyle, a to ze wie ze ktos klamie to nic nowego, kazdy kto ma powyzej 0 iloraz inteligencji jest w stanie to zauwazyc, zreszta ktory polityk w polsce nie klamal ?

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 08:47 
Cytuj  
Mam ciekawsze rzeczy do robienie niż wybieranie niedźwiedzi do cyrku na wiejskiej.
Społeczeństwo demokratycznie (60%) olało polityków. Chyba dlatego, że było jasne, że AWS-UP wróci.


_________________
I think we can say we made some progress.
- You think so?
- I think we can say that.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 11:20 
Cytuj  
no tak... teraz wchodzi sie do sejmu dzieki reklamom i sondarzom a nie glosom ludzi...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 11:23 
Cytuj  
I dzieki poprawnej ortografii.. :roll:

Oddałem głos na PO.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 11:37 
Cytuj  
SirThomas napisał(a):
Mam ciekawsze rzeczy do robienie niż wybieranie niedźwiedzi do cyrku na wiejskiej.
Społeczeństwo demokratycznie (60%) olało polityków. Chyba dlatego, że było jasne, że AWS-UP wróci.


Zawsze mnie fascynuje logika takich wywodow.
Najwieksza partia w sejmie ma poparcie <30%.
Przy frekwencji 40% wystarczyloby zeby 1/3 tych co nie poszli glosowac wybrala sobie dowolnego kandydata i zaglosowala na niego i bylby theBest.
Ale oczywiscie "było jasne, że AWS-UP wróci".
ROTFL.

Jakby w reklamach i na ambonach nie mowili "idzcie glosowac bo to was obowiazek" tylko "Nie! Nie glosujcie! Nie wolno wam glosowac!" to bysmy mieli wynik 99% - taka przypadlosc maja polacy po prostu - zawsze robia sobie na zlosc :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.