mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
Bylem zaglosowac i sie wkurzylem na frekwencje, u nas ciagle wiocha.. i ludzie chca aby bylo lepiej - smiech na sali. Ludzie tym, ze nie chodza do wyborow daja znak politykom, iz malo ich to interesuje i moga sobie robic co chca = przekrety. Dno i jeszcze raz dno, przy takim podejsciu ludzi tu sie nic nie zmieni. Pod tym wzgledem to jestesmy kraj 3swiata...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 12:36 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zreszta... sytuacja z glosowaniem jest jak taka, jakbysmy do swojej firmy MUSIELI zatrudnianic sprzataczke i mieli do wyboru tylko zle kandydatki. Pierwsza kradnie dlugopisy, druga pije, trzecia nie sprzata, czwarta przychodzi do pracy tylko we wtorki - tragedia. Ale skoro I TAK KOMUS MUSIMY ZAPLACIC to wybierzmy przynajmniej ta, ktora najmniej wezmie :D


w takim razie jedynym rozsądnym kandydatem jest Lepper. Tak głupi, że nawet krawata nie potrafi sobie zawiązać, a jedyne afery do jakich jest zdolny to śmieszne blokady na drogach lub wysypywanie zboża. No i byłoby śmiesznie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 12:43 
Cytuj  
bylem.. tylko idioci nie chca miec wplywu na swoja przyszlosc.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 12:53 
Cytuj  
Nie chodzi o to, że idioci... ok. w porządku rozumiem, że nie dba on o Polskę bo ma zamiar wyjechać.

Tylko, że pamiętaj, że najprawdopodobniej Twoi najblizsi tutaj pozostana... i co z nimi?

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:07 
Cytuj  
Smiesznie to bedzie jak Giertycha odwolaja z przewodniczacego partii, bo juz 'przyjaciele' ostro po nim jada;)
Ogolnie ja widze duzy pozytyw po tych 40% frek. - Ojciec Polak nie dostal sie do sejmu :lol:

A co do tematu rozmowy, nikt nie ma prawa nazywac nikogo idiota bo nie poszedl zaglosowac. Ja sie bede smial za 4 lata z tych co glosowali na PiS czy PO (z calym szacunkiem dla Kaczorow i Tuska, bo cenie tych ludzi, szczegolnie Kaczynskich za anty-walesowskie hasla) bo bedzie dokladnie to samo, a ja nic nie bede mial sobie do zarzucenia.

Huczne zapowiedzi kary smierci - UE ich utemperuje, zmiany podatkow (na pewno nie w tym, czy na poczatku przyszlego roku), przypomina wam to cos?:)

MALY EDIT.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 27 wrz 2005, 13:11 przez Asmax, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:08 
Cytuj  
W wyborach prezydenckich będzie jeszcze lepiej. Mam nadzieje, że frekwencja zejdzie poniżej 30%.


_________________
I think we can say we made some progress.
- You think so?
- I think we can say that.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:12 
Cytuj  
Lider Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych zdobył w Warszawie (okręg nr 19) 35 tys. 812 głosów i zdobył mandat poselski - poinformowała PAP Anna Lubaczewska, kierownik delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie.

Niska frekwencja sprzyja partiom typu samoobrona i lpr

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:14 
Cytuj  
To niestety najgorsza wiadomosc w tym dniu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:16 
Cytuj  
wybacz Asmax, ale w takim przypadku jak opisales powinienes miec sobie do zarzucenia to, ze nie zrobiles nic zeby to zmienic - i pozostanie Ci smiac sie z samego siebie..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:18 
Cytuj  
gdyby sdpl weszlo do sejmu to romka by nie bylo

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
bylem.. tylko idioci nie chca miec wplywu na swoja przyszlosc.


I myślisz, że wpłynąłeś na przyszłość kraju? ROTFLMAO
Nie masz pojęcia i wpływu no to, co politycy po wyborach będą robić. SLD też dużo obiecywało. I co - i g**no.

Słyszeliście takie słowa: "Sztuka polityki w demokracji polega na takim postępowaniu, aby naród uwierzył, że rządzi." Latzrus.


_________________
I think we can say we made some progress.
- You think so?
- I think we can say that.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:23 
Cytuj  
Oczywiscie, moglem zaglosowac na SLDs, Polska Partie Narodowa. idiokratow.pl czy Samoobrone... A nie, zapomnialem o NOPie i naszych polskich zielonych.
Sorry winetou, ale wyboru to ja nie mialem. Albo zupelnie (dla mnie) nie wiarygodne demo/socliberaly albo Platforma JKM, z ktora sie zgadzam, ale zaraz! Korwin nie jest przewodniczacym tylko jakis czlowiek o ktorym nie mam pojecia.

Ja czekam az nasza polityka troche dojrzeje i kazdy domorosly pasjonat przestanie zakladac nowa partie, bo jest ich tyle, ze patrzac na reklamy sie przerazilem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:36 
Cytuj  
SirThomas napisał(a):
I myślisz, że wpłynąłeś na przyszłość kraju? ROTFLMAO
Nie masz pojęcia i wpływu no to, co politycy po wyborach będą robić. SLD też dużo obiecywało. I co - i g**no.

Słyszeliście takie słowa: "Sztuka polityki w demokracji polega na takim postępowaniu, aby naród uwierzył, że rządzi." Latzrus.


tak, nawet jestem pewny, ze glosujac wplynalem na przyszlosc kraju - a to czy poszczegolne partie dotrzymuja slowa nie ma zadnego znaczenia..

ja slyszalem tez inne zlote mysli:

Roman Dmowski – „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie”
Owidiusz – „Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem”
Isaac Newton – „Ludzie boją się tego, czego nie rozumieją”

i moje ulubione..

Karol Marks – „Ojczyzną żyda jest pieniądz”

.. tylko co to zmienia..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:41 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos juz to napisal, bo nie chce mi sie wszystkiego przegladac ale nie wiem czemu wstyd. Jesli nie mam wyboru i zadna partia mi nie odpowiada to dlaczego mam wybierac. Nie chce decydowac sie na mniejsze zlo. Jesli nie widze sensu w wybieraniu to nie ide lub oddaje glos niewazny. I wcale sie tego nie musze wstydzic. Niech wstydza sie politycy, ktorzy nie potrafia zachecic ludzi do glosowania.

Zeby bylo jasne - glosowalem ale chce miec prawo do odmowienia tego przywileju i nie mam zamiaru sie trego wstydzic.

ps. A pytanie pomocnicze: Jakby w drugiej turze wyborow prezydenckich mialbys wybor pomiedzy "Andrzejem Lepperem" i "Andrzejem Lepperem 2". Na kogo bys zaglosowal. Na mniej opalonego?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:47 
Cytuj  
na bardziej opalonego :wink:


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 13:48 
Cytuj  
dopóki w Polsce słowo "polityk" dla większości społeczeństwa będzie się kojarzyło negatywnie i dopóki będzie synonimem mafii, pieniactwa, matactwa, kłamstw, afer, złodziejstwa na szeroką skalę, nieuctwa daruję sobie branie udziału w tym kabaracie.
A za idiotów uważam tych, którzy systematycznie co 4 lata tracą czas i wybierają z tego samego od kilkunastu lat niezmiennego grona te same złodziejskie mordy, w dodatku z dumą na twarzy "bo spełnili obywatelski obowiązek i to właśnie im zawdzięczamy lepszą polską".
Imho odwrotnie - to właśnie im zawdzięczamy to, że przy władzy są ci sami ludzie od xx_dziesięciu lub w najlepszym wypadku od xx_nastu lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 14:29 
Cytuj  
Dopoki beda w Polsce idioci wybierajacy mniejsze zlo, dopoty ten cyrk w wykonaniu ciagle tych samych kilkuset osob (po prawej i lewej stronie) bedzie trwal jeszcze dlugo.

Moze jak frekwencja siegnie dna (czyli kilkunastu procent) politycy zaczna powaznie trkatowac swoje obietnice, bardziej koncentrowac sie na mozliwym do zrealizowaniu programie, a mniej na kolejnosci na listach wyborczych i szukaniu bledow popelnionych przez konkurencje.

Po co mowic o karze smierci (PIS) jak wiadomo ze w UE nie ma na to szans przez najblizsze lata??

Po co mowic o liniowym (PO) jak wiadomo, ze koalicjant nigdy sie na to nie zgodzi??

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 14:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
ciocia eusta napisał(a):
a polacy to idioci


Skoro Tobie sie to podoba to moze.... jestes zydem? ;) :D


Nie. nie podoba mi się to. Nawet bardzo. Polacy są strasznymi idiotami jak na 2tygodnie przed ktoś łądnie wyglądający rzuca slogany o wygrywającej partii. To jest baaaardzo żałosne...

A jak wszyscy to dla ciebie złodzieje to wrzuć czystą karte do głosowania...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 15:44 
Cytuj  
Mark24 trzeba bylo isc i zaglosowac na nowe osoby - tych bylo od groma. Idiotami nie sa ci co probuja cos zmienic, a ci co nic nie robia tylko narzekaja.

Co do ogolnej frekwencji, mysle ze politykom to ryba czy pojdzie 40% czy 5% byle ich partia miala w tym wiekszosc.

Zreszta u nas nawet w pierwszych wyborach poszlo zaledwie 67% ( tak mi sie wydaje) a np we wloszech srednia jest powyzej 80% (afery tam tez sie zdarzaja). W sumie szkoda ze samoobrona nie wygrala, dodrukowali by pieniazki by dac biednym i podniesc pensje, wydoiliby nbp jak mieli w planach, a za 4lata wszyscy by grzecznie poszli do urn glosowac i frekwencja przekroczylaby 90% Renatka bylaby w MSZ itp ciekawostki

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:06 
Cytuj  
Taaa szkoda -_-

A frekwencja po Solidarności była 84%...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.