mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Co myślicie o Morrowindzie?
Jest do dupy! 11%  11%  [ 28 ]
Jest do dupy! 11%  11%  [ 28 ]
Da się przeżyć. 3%  3%  [ 7 ]
Da się przeżyć. 3%  3%  [ 7 ]
Jest niezły ale wiele mu brakuje. 11%  11%  [ 28 ]
Jest niezły ale wiele mu brakuje. 11%  11%  [ 28 ]
Jest bardzo dobry. 16%  16%  [ 42 ]
Jest bardzo dobry. 16%  16%  [ 42 ]
Jest to przełomowy RPG!Uwielbiam tą grę! 11%  11%  [ 28 ]
Jest to przełomowy RPG!Uwielbiam tą grę! 11%  11%  [ 28 ]
Liczba głosów : 266
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 19:56 
 
szczochu a ja sie bije z myslami czy by sobie nie sprawic tego psp , na korzysc przemawia ze masz dostep do neta przez wi-fi czyli np w wawie via hotspot (ktorych z 30 juz jest ) , teraz pchaja troche gorsze ekraniki samsunga ale pierwszy rzut mial zajebiste lcd sharpa , malo ktory lcd do pc wyrabial taka jakosc . No i zawsze w pociagu czy samolocie mozesz sobie pograc albo obejrzec film :) ( niedlugo w wypozyczalniach beda filmy na UMD ) , w planach jest tez edytorki tekstu , mini klawiaturka ..sprzecik moze zastapic palmtopy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 20:10 
 
Posiadam PsP i jestem z niego zadowolon :)

Gierki wypasione, ridge racer albo wipeout nieodbiega prawie od tego co można zauważyć grając na ps2. Świetne texturki, efekty, niezwalnia prawie na chwilę a obraz ostry jak żyleta.
Do tego internet + mp3 :wink:

MGS Acid, mniam :]


Cytuj:
Jak sie dowiem jak nagrywac gry na PsP to se kupie


Niewiem czy istnieją nagrywarki UMD :roll: Jedynie w rachube wchodzi kupienie flasha 1gb i zasysanie piratów z netu, ale umd ma pojemność 1.8gb więc mogą być to ripy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 21:55 
 
kusiciel cholera jasna :wink:

ogladales jakies filmy na tym? obojetne czy z neta czy specjalne UMD


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 22:43 
 
Oglądałem filmiki skopiowane z kompa. Trzeba je przekonwertować do formatu AVC (format psp), da się to zrobić przy pomocy programiku.
Jakość jest dobra, tylko trzeba dobrać rozmiar obrazu :)

Można także dostać za darmo Spidermana2 na umd, tylko trzeba się zarejestrować na stronce która coś mi niechce działać :)

Ogólnie jeżeli lubisz gierki, konsole (handheldy) to nie czekaj dłużej ;)

A z gierek to święta trójca: Wipeout Pure, MGS Acid, Medievil Ressurection.



8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 22:54 
 
wiesz od kiedy gram w mmorpg to konsole sie kurza a prawie kazda gra single player nie trzyma mnie dluzej niz screen loading :wink:

jakbym bral to wlasnie dla neta i filmow gry ...ale tak patrze na screeny filmiki i az sie wierzyc nie chce ze to takie ladne a to przeciez pierwsze launch titles , strach sie bac jak beda wygladac gry za pare miesiecy . No i mozna sie bawic przez bluetooth , btw znasz kogos z drugim psp? zarzucilbys review z multiplayera .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 15:44 
 
Niestety niemiałem okazji wypróbować trybu multi :(



Cytuj:
No i mozna sie bawic przez bluetooth


Psp nieposiada bluetootha. Jedynie Wifi oraz irde :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 18:49 
 
Wracając do tematu to imo MW jest dobrą grą ma wiele zalet. ale ma też duuuuże wady. Wspomniany system walki, który jest tak nudny, że można przy nim zasnąć :D Pozatym fabułą jest ciekawa, ale poprowadzenie wątku głownego w grze tak nudne , że hej. gdzie tu jakieś zwroty akcji czy inne sposoby prowadzenia opowieśći. Tu jest tylko "idz tam, zabij tego, przynieś to..." Wogóle nie odczuwałem, że to jest głowny quest... Świat jest rozbudowany to fakt, podobało mi się, że nie ma wytyczonych ścieżek i można chodzić gdzie się chce, to niewątpliwa zaleta tej gry :D Muzyka i efekty dzwiękowe to też wyższy standart. Mnogośc questów to też zaleta, a następną wadą jest usunięcie porusznia się na koniach :har: Wytłumaczyli, że Morrowind to wyspa znajdująca się daleko od kontynentu i nie występują na niej konie, troszkę płytkie :] Fajnym pomysłem, jest czytanie książek w grze, które zawierają wiele ciekawych informacji i pomagają wczuć się w klimat. Podsumowując powiem, że kiedy Morrowind miał premierę i zagrałem w niego t owydawało mi się, że nie może być nic lepszego w tym gatunku gier, ale tak samo mówiłem o seriach Gothic, Baldur's Gate, Icewid Dale, Neverwinter Nights a także o Dungeon Siege, KOTOR i Final fantasy (jRpg ale też pokrewny gatunek) ...każda coś tam wniosła do gatunku, ale nie jest ideałem... Czekam na najnowszą odsłonę Elders Scrolls, jestem ciekaw czy przyniesie powiew odświeżenia :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 17:59 
 
Eeechhh.... Oblivion :roll: wymagania, wymagania, odstraszają, ale dla tej gry jestem gotów upgrade'ować kompa, choć może na Radeonkq 9200SE (64 MB) i Athlonie 2200+ pójdzie. Mam nadzieje. Echhh Oblivion.... :roll:


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 12
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:41 
 
Tiia też maże o Oblivionie... Ale chyba tylko pomaże... Z moim kompem:/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:48 
 
Ptasiek44 napisał(a):
Tiia też maże o Oblivionie... Ale chyba tylko pomaże... Z moim kompem:/


Mażesz? Czym? Pisakiem? Po kompie? No coś Pan :S


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 22:51 
 
Alesz ty rozmazany, ja jestem rozmarzony, hehe :D


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 23:45 
 
Nightclaw napisał(a):
Eeechhh.... Oblivion :roll: wymagania, wymagania, odstraszają, ale dla tej gry jestem gotów upgrade'ować kompa, choć może na Radeonkq 9200SE (64 MB) i Athlonie 2200+ pójdzie. Mam nadzieje. Echhh Oblivion.... :roll:


Mogę się założyć o browca że nie :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 08:35 
 
Dobra, stawiasz browca :D


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 09:14 
 
AFAIR 9200 posiada szadery w wersjach 1.4 i 1.1 (jak się mylę to poprawić), a ta gra z pewnościa będzie WYMAGAĆ conajmniej 2.0

Poza tym 64 mb grafiki to STANOWCZO za mało... a do tego dochodzi jeszcze ram, zalecane będzie z giga (swoją drogą pewnie mam więcej pamięci na karcie graficznej niż ty ram ;) ).


No ale zakład przyjąłeś, zobaczymy :]

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 16:19 
 
hmmm... morrowind dzialal na najnizszych ustawieniach na AMDku 350mhz, 128mb ramu i gforce 2 MX. Licze ze Oblivionem bedzie podobnie (tylko ze na athlonie 2400+, gforce5200 128mb i 256 ram) :x .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 17:48 
 
ja tam bardziej czekam na Gtohic 3, choc w TES 4 tez milo bedzie zagrac.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2005, 17:55 
 
No wiesz Khoga, nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wymagania sprzętowe :D


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 16:56 
 
Morrowind to dla mnie przełomowa gra z wszystkich RPGów. No może z wyjątkiem serii Gothic, któa także jest the best :P A Oblivion to czuję, że zrobi niezłe zamieszanie w świecie RPGów, tylko żeby go chociaż liznąć to trzeba będzie mieć niezłego sprzęta, co nie?? :-?


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 15:19 
 
mam nadzieje, ze tego tu nie bylo ;)
http://www.elderscrolls.com/downloads/media_movies.htm - filmy z obliviona
http://www.gamershell.com/download_11318.shtml - caly film 200 MB

pewnie kazdy zna ale i tak podam bo to super polska stronka o TES :)
http://www.elderscrolls.phx.pl/

<3

PS. gra w 3 osobie w Oblivion bedzie 100x lepsza niz w Morku :D no i swiat zywy podobnie jak w Gothic :) fajnie jakby byl multiplayer :) No i z tego filmu wynika, ze nie bedzie trzeba tak wszedzie chodzic "z buta" :)


_________________
.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:25 
 
Premiera Obviliona coraz bliżej, wiadomo już jakie rasy będą dostępne dla gracza?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.