mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:47 
Cytuj  
Ja tez czekam na Warhhammer Online dlatego ze kocham system "papierowy" zobaczymy na ile sie wywiaza , posadzam ze jak tylko wyjdzie inny naprawde ciekawy tytul to duzo ludzi odemnie sie przeniesie wiec bede mial z kim grac :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:29 
Cytuj  
Warhammer mnie wogole nie kreci, to dopiero jest nuuda.... a tak bte przypadkowo zalozylem ten temat, to miala byc tylko odpowiedz do innego posta :D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:33 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Warhammer mnie wogole nie kreci, to dopiero jest nuuda.... a tak bte przypadkowo zalozylem ten temat, to miala byc tylko odpowiedz do innego posta :D


Ehhhh...zycia nie znasz ;)
Papierowe RPG to JEST RPG cRPG to tylko namiastka


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:11 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Za to zacząłem trial EVE i już raczej przepadłem ... ta gra jest po prostu INNA niż cała reszta 8)


Fakt, gralem przez rok i bylo fajnie. Ale podstawa tutaj jest naprawde dobre community itd itd. W endgame bez setki znajomych nie idzie strasznie wiele osiagnac.

Po prawie roku wrocilem do gry zeby zobaczyc co tam i jak tam.. ale jakos juz nie umialem w to grac, zbyt statyczne chyba :|


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja liczę na Dark&light jeżeli chodzi o tytuł na pełnoprawnego mmorpg-a na dłużej


/agreed
Ta gra coś w sobie ma, zobaczymy jak wyjdzie 8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:46 
Cytuj  
Wow to najlepszy mmorpg bo najwiecej ludzi gra tak jak Daewoo to najlepsze samochody bo ich najwiecej na ulicach co nie? :lol: wasza logika mnie rozpierdala. Źródła sukcesu WoW są oczywiste - prostota + reklama.

Nestor napisał(a):
zderzaq napisał(a):
Za to zacząłem trial EVE i już raczej przepadłem ... ta gra jest po prostu INNA niż cała reszta 8)


Fakt, gralem przez rok i bylo fajnie. Ale podstawa tutaj jest naprawde dobre community itd itd. W endgame bez setki znajomych nie idzie strasznie wiele osiagnac.

Po prawie roku wrocilem do gry zeby zobaczyc co tam i jak tam.. ale jakos juz nie umialem w to grac, zbyt statyczne chyba :|


EVE > all


Ostatnio edytowano 21 paź 2005, 15:49 przez SharG, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:49 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Wow to najlepszy mmorpg bo najwiecej ludzi gra tak jak Daewoo to najlepsze samochody bo ich najwiecej na ulicach co nie? :lol: wasza logika mnie rozpierdala. Źródła sukcesu WoW są oczywiste - prostota + reklama.


Poza tym WoW jest całkiem niezły.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:50 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Poza tym WoW jest całkiem niezły.


no fakt tego nie napisałem a to prawda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:57 
Cytuj  
Cytuj:
moim zdaniem L2 i WoW się zbyt mocno różnią od siebie i te gry wybierają całkiem inni ludzie


rotfl ... ludzie przecież wiadomo że starzy gracze mmo sie nie rozpływają i mogą przechodzić z gierki na gierke i to najczęściej całymi gildiami , powiedzenie ze tu i tu grajainni ludzie jest dla mnie śmieszne ...

z nadchodzących mmo zachęcajamnie po pierwsze

Vanguard ... wystarczy wejść na oficjalną stronke i poczytać forum ... widać ze ludzie którzy tam sie wypowiadaja maja wiecej niz 15 lat i inne podejście do gry ... pytasz devsów o cośto ci odpowiadają , pytasz o coś z gry (jakiś konkretny screen ) i devsi ci go pokażą całkie inne podejście do klienta , pytanie czego sie oczekuje od gry itd itd ... nie ma uuu n00bBbB !!! oneone two two ... :F

no i dark&lightjak ktos też juzwspomniałreklamowana jako największy mmo ... dosłownie największy ... pytanie mam tylko jedno . mmo (gra) nie mozę być podobna do życia , tam co i rusz muszą byc jakieś przygody , jak oni maja zamiar zachować róznorodność przy tak duużym świecie jaki reklamuja .. nie pamiętam liczb ale ma byćogromny ) no ale nie ważne ... D&L ma też mieć ładna grafe warunki pogodowe , prawdziwny noc i dzień ... ma też sie dać mieć latajace mounty (gdzieś nawet filmik był )



na te dwa mmo czekam ... wydaje mi sie że to jest to .. ale tak samo sądziłem rok temu jak czytałem o WoW'ie okazało sie że WoW to diablo 3 (czytaj H&S)

pzdr all


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:19 
Cytuj  
Ja osobiscie czekam na Dungeons & Dragons Online

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:51 
Cytuj  
Warto też wspomnieć RF Online które robi Codemasters. Gra zapowiada się co najmniej ciekawie.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:01 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
moim zdaniem L2 i WoW się zbyt mocno różnią od siebie i te gry wybierają całkiem inni ludzie


rotfl ... ludzie przecież wiadomo że starzy gracze mmo sie nie rozpływają i mogą przechodzić z gierki na gierke i to najczęściej całymi gildiami , powiedzenie ze tu i tu grajainni ludzie jest dla mnie śmieszne ...



to, że oba produkty są skierowane do całkiem innego rynku graczy, to nie znaczy, że nie ma graczy którzy grali w L2 i WoW. Takie teksty jak twoje mnie rozpierdalają - ot odkrycie prawy znanej wszystkim od zawsze...
L2 podoba się jednym, WoW innym.

Z drugiej strony rynek mmo bardzo szybko rośnie. Wystarczy znaleźć identyczne wykresy sprzed 2 lat chociażby.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:57 
Cytuj  
Ja bym chętnie pograł w stare UO =p
Podobała mi się ta grafika 2D , bez kitu ... jak dla mnie to miało lepszy klimat : P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 21:09 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Warto też wspomnieć RF Online które robi Codemasters.

Codemasters jest wydawcą, nie producentem - tłumaczą grę z koreańskiego na angielski =]


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 21:12 
Cytuj  
Ops, mój błąd, nie sprawdziłem dokładnie. Tak czy inaczej warto czekać na "przetłumaczoną" wersję tej gry :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 17:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
meterrr napisał(a):
Cytuj:
moim zdaniem L2 i WoW się zbyt mocno różnią od siebie i te gry wybierają całkiem inni ludzie


rotfl ... ludzie przecież wiadomo że starzy gracze mmo sie nie rozpływają i mogą przechodzić z gierki na gierke i to najczęściej całymi gildiami , powiedzenie ze tu i tu grajainni ludzie jest dla mnie śmieszne ...



to, że oba produkty są skierowane do całkiem innego rynku graczy, to nie znaczy, że nie ma graczy którzy grali w L2 i WoW. Takie teksty jak twoje mnie rozpierdalają - ot odkrycie prawy znanej wszystkim od zawsze...
L2 podoba się jednym, WoW innym.

Z drugiej strony rynek mmo bardzo szybko rośnie. Wystarczy znaleźć identyczne wykresy sprzed 2 lat chociażby.



Chyba żartujecie... I w jednej i w drugiej chodzi tylko to żeby nakoksowac postac...


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 07:31 
Cytuj  
No tak dokladnie, a wiec do kokosowania panowie poki stary sie nie dowie :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.