mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kogo wybierasz jako swojego kandydata na prezydęta
Donald Tusk 87%  87%  [ 52 ]
Lech Kaczyński 13%  13%  [ 8 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 23:56 
 
Ald ty stary zboczencu :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:07 
 
No co? Pelnoletnia w koncu...
BTW ona tez nie wymawia R ^_^


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:12 
 
SO? 60 mln francuzow tez nie wymawia R a biliony innych uwazaja ze francuski jest sezy :har:

PS. Telq, cierpisz na bezsennosc? ;p


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:16 
 
konrador napisał(a):
Ald ty stary zboczencu :<


drogi Konradorze przyznam kiedy na nia patrze to chcialbym miec znow 18 lat :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:35 
 
Tusk

Kaczor juz w mlodosci cos ukradl...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 07:42 
 
Morgul napisał(a):
Nikt nie napisal ze Tusk jest (...)

:roll:
Morgul napisał(a):
zreszta ty nie glosujesz wiec co cie boli?

przecież napisałem że zagłosuje na Kaczora Donalda.............


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 08:22 
 
Cytuj:
Pan Kaczynski jest zwolennikiem "bycia twardym" wobec dyplomatow innych panstw.. taak, po co sztuka retoryki, negocjacji.. wystarczy byc twardym... a na poparcie tej "twardosci"? A jakze, zawsze mozemy nalozyc sankcje gospodarcze na Rosje, ciekawe czy ich to obejdzie.


akurat to mi się bardzo podoba w Kaczyńskim, a szczególnie w odniesieniu do polityki polsko-rosyjskiej. Wiem, że ruskie są przyzwyczajone jak lizemy ich po tyłkach 24h/dobę i 31 dni w miesiącu - ale z takim podejściem nigdy nie będziemy równym partnerem. A przecież za ropę/gaz im płacimy i z tego co wiem ciężką kasę, więc nie rozumiem dlaczego mamy się jeszcze im kłaniać...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 08:40 
 
Rosjanie maja i beda mieli nas w dupie za to ze aspirujemy do bycia posrednikiem miedzy szeroko rozumiana europa zachodznia a nimi.
To ze Kaczka wyjdzie i powie ze on tez ma ich w dupie nic nie zmieni.
Za gaz placimy wiecej niz np. Turcja (za ten sam gaz) ale nie mozemy przestac placic wiec oni moga sobie pozwolic na takie a nie inne zachownie w stosunku do nas...
Do tego wtracamy sie w sprawy panstw przynaleznych do rosyjskiej strefy wplywow, a takie dzialania to i wobec amerykanow sa kwitowane w taki sam sposob. (vide ostatnia wymiana oswiadczen na temat iranskiego programu nuklearnego)

Na koniec proponuje poczytac o wysuwanej przez rosyjskich geopolitykow koncepcji miedzymorza (bryluje w tym niejaki Gleb Pawlowski)

edit:
Tuxie, o to samo moglbym zapytac Ciebie =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 09:37 
 
Mark24 napisał(a):
(...)A przecież za ropę/gaz im płacimy i z tego co wiem ciężką kasę, więc nie rozumiem dlaczego mamy się jeszcze im kłaniać...


Właśnie że nie taką dużą kasę w porównaniu z tym co byśmy płacili gdyby znaledź alternatywnego dostawce - Szwecja. Na tą chwile rozsądnym wyjściem jest dogadanie z Ukrainą o zbudowanie nitki z jakiegoś tam kraju przez Ukrainę do Polski, ale jakoś nie spieszno Ukraińcom :har:

I do tego porozumienie Rosjan z Niemcami o zbudowanie rurociągu przez Bałtyk ewidentnie polityka... teraz Rosjanie będą mogli sobie pozwolić na więcej


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 09:45 
 
MagPS napisał(a):
Mark24 napisał(a):
(...)A przecież za ropę/gaz im płacimy i z tego co wiem ciężką kasę, więc nie rozumiem dlaczego mamy się jeszcze im kłaniać...

Właśnie że nie taką dużą kasę w porównaniu z tym co byśmy płacili gdyby znaledź alternatywnego dostawce - Szwecja. Na tą chwile rozsądnym wyjściem jest dogadanie z Ukrainą o zbudowanie nitki z jakiegoś tam kraju przez Ukrainę do Polski, ale jakoś nie spieszno Ukraińcom :har:

Ukrainska nitka juz dawno zostala zbudowana i dociagnieta do granicy...

To polski odcinek jest problemem, ostatnio byla konferencja na ktorej omawiano szczegoly techniczne.Wyglada tak jakby to nam nie zalezalo na dokonczeniu budowy nitki Odessa-Brody.

Co do cen, nie wiem skad pomysl ze placimy mniej niz z innych zrodel.Wiadomo ze placimy wiecej niz Turcja, do tego zrezygnowalismy z pobierania oplat przesylowych od Rosjan.Ciekawe czemu?
Ukraina na samych oplatach za przysl zarabia rocznie milony dolarow (nie pamietam dokladnej sumy, musialbym sprawdzic)

edit:
BTW nie wiadomo ile placimy za gaz, poniewaz nasz rzad uznal ze jest to tajemnica handlowa i nie ujawnia ceny.Tez dziwne, w zadnym innym kraju nie jest to tajemnica...
Wiec to sa spekulacje specjalistow.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:07 
 
Glosuje na Tuska.

Jacek Kurski mnie do tego przekonal. Nic nie wkurwia mnie tak jak chamstwo.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:28 
 
Zamknąć temat, cisza przedwyborcza :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 16:39 
 
Oczywiście że DONALD, nigdy KACZOR :]


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 17:28 
 
Zychoo napisał(a):
Glosuje na Tuska.

Jacek Kurski mnie do tego przekonal. Nic nie wkurwia mnie tak jak chamstwo.


Wiesz jak to jest w polityce :]

A jeśli Kurski pracował dla Tuska właśnie? :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 17:40 
 
Zamkne topic - juz nawet nie ze wzgledu na cisze wyborcza ale na glupoty jakie tu sie pojawiaja :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.