mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 16:37 
Cytuj  
IE-dużo dziur, wolny, nie blokuje pop-up,nie ma paneli
FF-szybko chodzi blokuje po-up, ma panele, ciągle uaktuoalniany
O-to samo co FF, tylko, że trzeba zapłacić za brak reklam

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 16:49 
Cytuj  
Eshim, zadales sobie chociaz tyle trudu, zeby przeczytac post Tymka? Bo zakladam, ze sciagniecie i zainstalowanie przegladarki, o ktorej chce sie wyglosic swoj sad na forum to juz zbyt duzy problem :<

FYI Opera zrezygnowala z reklam, jest teraz calkowicie darmowa.

nawet nie chce mi sie sprawdzac jak dziala opera, bo i po co.

Zeby sie przekonac, ze jest duzo lepsza od FF.

BTW wyszla nowa wersja, konkretnie 9.0 preview 1. Troche sie pospieszyli z wypuszczaniem kolejnego duzego numerka, bo niewiele od wersji 8.5 sie zmienilo...

We are still at an early stage in the development of Opera 9 (code-name Merlin), however, we are very excited about the next version of Opera and are releasing this Preview to the Community to give you a taste of the new technologies and improved standards support we have been working on lately. Some of the new features include:

- support for XSLT, Canvas 2D, and Web Forms 2.0
- rich-text editing on Web pages
- site-specific preferences
- a new IMAP back-end
- access to Opera's preferences via opera:config

Also in this release are new default shortcuts. We continue to make progress on our BitTorrent support and it will be included in a public release as soon as possible.


Caly changelog - click.

Download wersji 9.0 preview 1 (tylko 3.8 megs!~) - click.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 19:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
nawet nie chce mi sie sprawdzac jak dziala opera, bo i po co.

Zeby sie przekonac, ze jest duzo lepsza od FF.



Po prostu spedzam tak malo czasu w necie( w sumie prawie tylko przegladam te forum) ze nie mialo by to dla mnie zbytniego znaczenia. Ale... chyba sciagne, zeby chociaz byc zorientowanym w temacie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 20:54 
Cytuj  
a ja używam IE... i nie wiem o co Wam chodzi :P

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 21:21 
Cytuj  
Używam FireFoxa odkąd mam neta i jak narazie nie miałem z nim żadnych kłopotów :P :D


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 22:37 
Cytuj  
ja uzywam IE, przez jakiś czas miałem Operę i IE, a teraz mam tylko IE.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 23:52 
Cytuj  
Ja jeszcze tylko dodam, ze taka opera nieskonfigurowana rzeczywiscie moze zniechecic... Wystarczy troche posiedziec, zeby ja odpowiednio skonfigurowac i bedzie chodzic jak zloto :\ Dla przykladu prezentuje screena ladnie skonfigurowanej Operki.

Obrazek

Ten przycisk na lewo od paska adresu wywoluje liste bookmarkow. Taka przydatna rzecz wprowadzona kiedys do Opery i usunieta z wersja 6 albo 7 :\ Ten ptaszek na lewo od status bara pokazuje i chowa menu z file, edit, view itd...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.