mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:17 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Kurwa zenada jakas, juz 3 dni po wyborach, a wyborcy Tuska robie wciaz male dzieci, i histeryzuja. To sir robi nudne.


Moze dlatego ze towar importowany warty w niedziele 100zl, dzis (w czwartek) musialbym zaplacic ponad 102 (!!!) zl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:40 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Nie jest zlem wcielonym? Hmm
Powiedz to tym ktorzy za czasow jego dyktatury byli torturowani, i rodzinom ponad 3000 osob ktore zginely.
Tia, prawdziwy czlowiek z sercem na dloni!

Nie zaprzeczałem jego winom, ani nie twierdziłem, że nie jest zły. Skoro udało mu się zrobić jedną dobrą rzecz, to niesprawiedliwością jest przemilczanie tego faktu.
Niech go chilijskie sądy ukarają za przestępstwa.
Karol66 napisał(a):

Przetarg na wyłonienie inwestora zastępczego do budowy mostu Świętokrzyskiego wygralo ZBMPP...

Skoro Toboła jest tak bezwględnie winny, a akcja miał miejsce przed wybraniem Kaczyńskiego na prezydenta, to czemu nikt nie bije na alarm? Czemu media milczały i milczą?
Karol66 napisał(a):
Po pierwsze - na koncu mojej wypowiedzi byl :) - jakbys ruszyl glowa to bys wiedzial co to znaczy.

Twoja elokwencja wykracza poza moje możliwości percepcji.
Karol66 napisał(a):
Po drugie: poprosiles o przyklad JEDNEGO polityka PiS ktory jezdzi po pijaku i kogos uwiklanego w przekrety - dalem ci przyklady 3 w tym 1 JUZ SKAZANEGO a ciagle w PiS (i po wyborach w sejmie)

Nie negowałem winy Krasulkiego i słuszności kary. Jeśli sądzisz, że kara dla niego była zbyt łagodna to nie wiem, co odpowiedzieć, bo nie znam człowieka i sprawy.
Karol66 napisał(a):
Po trzecie: w Twoich tekstach nie ma za grosz LOGIKI

Faktycznie. Gdybym na zarzut odpowiadał zarzutem, na ironię ironią, na wyzwisko wyzwiskiem to bym był kolejnym warchołem pośród bezproduktywnej pyskówki i wtedy to by było logiczne, a wszyscy byliby zadowoleni, że wszystko odbywa się jak zwykle.
Karol66 napisał(a):
Nastepnie teze2: karol jest przestepca bo nie chce powiedziec kto z PiS kradnie

Jestem przeciwko przestępczości i za bezwględnym karaniem winnych.
Karol66 napisał(a):
Pozwolisz ze ja postawie teze3: jestes idiota albo kobieta :)

Jakbym słyszał Korwina-Mikke. Liberałowie mają jakąś dziwną manierę.
Karol66 napisał(a):
Nie odmawiam kaczynskiemu sukcesow - troche sie poprawilo w urzedach (urzednicy sa milsi) i lepiej w zimie jest odsniezane miasto.
I to koniec jego sukcesow.
Jesli za piskorskiego zalatwienie jakiegos papierka zajmowalo miesiac - teraz zajmuje 3-4 miesiace (mozna oczywiscie miec go i w 2 tygodnie ale nie za "bog zaplac").

Skoro tyle wiesz o sytucaji politycznej w Warszawie, to musisz wiedzieć, że Paweł Piskorski i jego wzorowa koalicja PO-SLD narobili masę długów i Lech Kaczyński musiał przede wszystkim bronić honoru miasta, aby nie wlazł zarząd komisaryczny.
Karol66 napisał(a):
Wiedza" o jakis zjawiskach nie jest podstawa do dzialania.
Mozna WIEDZIEC o korupcji ale MIEC NA TO DOWODY to 2 rozne sprawy.
Co z tego ze Pan X powiedzial mi ze Pan Y zalatwil mu jakas sprawe za kase? Myslisz ze obaj sie do tego solidarnie przyznaja prokuratorowi? :)

Mogłeś napisać tak od razu. Myślałem, że "cenna wiedza" to po prostu przekupywanie wspomnianych urzędników. Poza tym "Pan X" mógł cię zwyczajnie okłamać.
Karol66 napisał(a):
W czasie kampanii "ktos" zglosil sie do niemieckiego urzedu i podajac sie za brata tuska poprosil o informacje o jego ojcu.

Dziennikarskie spekulajce.
Karol66 napisał(a):
Potem "ktos" wspomnial cos w rozmowie z gazeta i wywolal cala ta afere z wermachtem.

Kurski postawił swoją tezę w zupełnie marginalnym czasopiśmie "Angora". Aferę z tego zrobił sztab Donalda Tuska na podstawie publikacji, która z początku przeszła zupełnie bez echa. Kurski został szybko i surowo ukarany za nieetyczne zachowanie. A potem okazało się, że miał rację.
Karol66 napisał(a):
falszowanie dokumentow jest bardzo "prawe i sprawiedliwe" (bo chyba nikt przy zdrowych myslach nie powie ze nie wie kto za taka akcja stoi).

Insynuacja, że ktoś z PiSu sfałszował archiwa Wermachtu i je podłożył dziennikarzom jest rozpaczliwą próbą odwrócenia uwagi od błędu Tuska, który najpierw twierdził, że dziadek nigdy w Wermachcie nie służył, a potem musiał się tłumaczyć, że dziadek służył, ale mu o tym nie powiedział. Tusk mógł od razu powiedzieć, że nigdy nic nie słyszał na ten temat, zamiast rzucać kategoryczne deklaracje.
Karol66 napisał(a):
Na tym tle akcja HGW z hospicjami to maly pikus - amatorszczyna i tyle.

Wygłaszanie kłamstw na temat działalności Lecha Kaczyńskiego przez panią HGW i Bronisława Komorowskiego na temat programu PiSu bardziej zaszkodziły Tuskowi, niż Kaczyńskiemu. Cieszę się, że ktoś spośród zwolenników Tuska to dostrzegł.


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 13:45 przez Sargeras, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Shubduse napisał(a):
Kurwa zenada jakas, juz 3 dni po wyborach, a wyborcy Tuska robie wciaz male dzieci, i histeryzuja. To sir robi nudne.


Moze dlatego ze towar importowany warty w niedziele 100zl, dzis (w czwartek) musialbym zaplacic ponad 102 (!!!) zl


dobrze, może w końcu coś zaczniemy exportować.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:50 
Cytuj  
Dziadek pana Tuska został z tego co wiem siłą wcielony do Wermachtu, (razem z innymi Polakami) więc raczej nie chciał o tym mówić wnukowi. To były ciężkie czasy i PiS nie powinno wywlekać takich spraw w swej kampanii. Gardzę Kurskim za to, że to zrobił.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:06 
Cytuj  
Wy tak będziecie wkółko prze okrągły rok?
W sumie pogawędki... ale jakby nie patrzec to forum mmorpg.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
Aż do następnych wyborów :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:11 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Aż do następnych wyborów :]

Jest cien szansy na przyspieszone wybory, o ile pat w rokowaniach PO PiS sie utrzyma.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Fabianek napisał(a):
....


dobrze, może w końcu coś zaczniemy exportować.


rotfl buahahahahahaha wiesz kurs euro nie wynika z obnizenia stop przez RPP tylko przez panike rynku gdzie wszyscy sie pozbywaja zlotowek

poczytaj sobie www.parkiet.com buahahahahah o nie nie moge jak mozna przedstawiac slabnacy kurs zlotego jako zalete rotfl gg no re

Gratuluje znajomi ekonomii rotfl

wytlumacze ci to inaczej w niedziele za gre w wow zaplacilbys 104zl a dzis 106,08zl jesli nadal jest cos dla ciebie nie jasne trzeba bylo nie chodzic na wagary w czasie zajac z ekonomii, a jesli nie miales to wspolczuje


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 14:16 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:13 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Zaiste popełniłem grzech nadgorliwości. W zadaniach mi wyznaczonych nie było nic o wdawaniu się w polemiki ze zwolennikami Donalda Tuska na temat stopnia realności programu gospodarczego PiSu. Gdybym tu trafił na eksperta Platformy od zgadnień gospodarczych pewnie wciągnąłby mnie nosem.
A na temat ekonomii wiem na pewno więcej, niż rozhisteryzowani frustraci, którym się wydaje, że są inteligentni, po popierają Tuska.


Ja popieram Donadla Tuska i co ?
Zarzucisz mi niewiedzę? Inteligencję poniżej poziomu przeciętnego?
Nieznajomość zasad ekonomii? :]
Czyżbyś uogólniał? Oj, nieładnie. Taka ostoja moralności i wartości chrześcijańskich, jak Ty?

Sargeras napisał(a):
Jeśli liczyłeś, że dopuszczę się jakichkolwiek oznak zwątpienia lub nielojalności wobec PiS lub Lecha Kaczyńskiego, to się po prostu przeliczyłeś.


Pomijając już sam fakt, że to śmierdzi fanatyzmem, zadziwia mnie wiara niektórych ludzi w konieczność podpierania swojego poczucia wartości bezwględną lojalnością wątpliwym autorytetom.
Jak ciężko niektórym ludziom odnaleźć lidera w sobie i żyć bez ciągłego chronienia się w cieniu ludzi, z silniejszą od nich osobowością.
Dzięki temu zrzucają odpowiedzialność za własnych los na kogoś innego lub na jakieś inne, niezbadane, naprzyrodzone siły.
Strach i niepewność samodzielnego myślenia przeraża ich tak bardzo, że nie są w stanie logicznie myśleć. A przede wszystkim myśleć sami za siebie.


Ethan napisał(a):
Ale opieranie swojego programu na wierze uczciwość i bezinteresowność własnego zaplecza politycznegomoc odbiera mi wiarę w świetlaną przyszłość Polski.

Sargeras napisał(a):
Pokaż mi choć jednego polityka PiSu, który: oszukiwał podczas prywatyzacji lub brał łapówki od zagranicznych koncernów lub zdradzał tajemnice państwowe bandytom lub chociaż prowadził samochód w stanie nietrzeźwym.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie użyłem nazwy żadnej partii w swoje wypowiedzi. Dlaczego? Bo ten problem nie dotyczy konkretnej partii, ale każdego ugrupowania politycznego.
Nie ma możliwości wyelimowania ze struktur partyjnych jednostek fałszywych, podstępnych i chciwych. Po prostu wszędzie trafią się tacy ludzie.

To można olać w normalnych życiu, ale politycy mają wpływ na życie nie tylko własne, ale także całego narodu, nad którym mają niekwestionowaną władzę.
A im większa władza tym większa pokusa malwersacji i nadużywania jej.
To nie jest krytyka PiSu, ale władzy samej w sobie.

Sargeras napisał(a):
To wyjątkowo stonowana i konstruktywna wypowiedź w porównaniu do histerycznych floodów tuskowych trolli (na tym forum i innych), które odgrażają się wyjazdem z Polski, obrażeniem na naród polski, porzuceniem pracy zarobkowej, popełnieniem samobójstwa, wychowywaniem swoich dzieci w nienawiści do państwa polskiego itp., itd. z jednego tylko powodu: Tusk przegrał.


To nie Tusk przegrał. To my, ci którzy rozumieją więcej niż przeciętna, którzy dysponują wiedzą większa niż przeciętna, przegrali.
I to Nas boli. To nasza własna porażka.
Porażka wizji państwa, które nie ingeruje przesadnie w życie obywateli i procesy gospodarcze. Bo taką wizję przedstawił Donald Tusk.
A wizja kraju, który przedstawił Kaczyński, ukazuje tylko złe strony przemian z ostatnich 16 lat i rzuca pseudoreceptę na bolączki i problemy dręczące społeczeństwo obecnie.
Negatywna wizja Kaczyńskich miała jeden cel - chodziło o usprawiedliwienie i uzyskanie mandatu na radykalne zmiany, które godzą w wolność obywatela i wolność przędsiębiorcy.
Zmian w konstytucji, większe uprawnienia dla prezydenta, antykorupcyjny urząd... Taaa chodzi o to, aby uzyskać nad nami jak największa władzę i w razie czego, gdy będziemy niewygodni by można było Nas: skompromitować, udręczyć, uciszyć.

Ja wiem jedno, jeśli Kaczyńscy wprowadzą to, co planują - prędzej czy pózniej naród, który ich wybrał wywiezie ich na taczkach.
Tego typu elektorat bardzo szybko rozlicza z obietnic, których się nie dotrzymuje.
A tak nierealnych i hurraoptymistycznych obietnic dotrzymać się po prostu nie da. :]


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 14:22 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:18 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Fabianek napisał(a):
....


dobrze, może w końcu coś zaczniemy exportować.


rotfl buahahahahahaha wiesz kurs euro nie wynika z obnizenia stop przez RPP tylko przez panike rynku gdzie wszyscy sie pozbywaja zlotowek

poczytaj sobie www.parkiet.com buahahahahah o nie nie moge jak mozna przedstawiac slabnacy kurs zlotego jako zalete rotfl gg no re


wiesz fabianek przyznam się szczerze że sam tego kiedyś nie rozumiałem ;) Teraz na szczęście juz wiem, że za silna złotówka jest tak samo niekorzystna dla gospodarki kraju jak za słaba.

Panika? gdzie? kiedy? Nie zauważyłem...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
rozhisteryzowani frustraci


sedno imho!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:26 
Cytuj  
Proponuje przeniesc watek do Flames, tam nie ma post countera dyskusja wroci na wlasciwy tor, i nie bedzie miejscem do farmowania gwiazdek...

edit:
za duzo "i"


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Panika? gdzie? kiedy? Nie zauważyłem...


Parkiet.com pierwszy news napisał(a):
Złoty ciągle słabnie, euro kosztuje już ponad 4 zł
Warszawa, 27.10.2005 (ISB) - Na rynku walutowym trwa dalsza wyprzedaż złotego po środowym fiasku rozmów w sprawie koalicji rządowej - euro kosztuje już ponad 4 zł, może dalej się osłabiać. "Złoty słabnie, jest to zdecydowany ruch, choć ciężko mówić o panice, jakie dotykała rynek w przeszłości. Mamy więcej graczy, rynek jest dojrzały. W sytuacji, kiedy złoty osłabił się o 2-3% w ciągu kilku dni, nie można mówić o dramatycznej panice" - powiedział Filip Starowieyski, dealer PKO BP.


fakt argentyny jeszcze nie ma ale jestesmy na najlepszej drodze.

A kurs waluty obniza/podwyzsza sie celowo za pomoca regulacji stop procentowych przez RPP a nie przez dzialania w sejmie.

nie no jeszce nie moge sie przestac smiac z tego ze twierdzisz to ze zloty traci na wartosci przez dzialania w sejmie to jest zaleta buahahhaha wybacz rozbawiles mnie prawie do lez

PS silne euro w stosunku do zl to aqrat dla mnei dobrze bo ja sie rozliczam w euro


Sargeras napisał(a):
Zaiste popełniłem grzech nadgorliwości. W zadaniach mi wyznaczonych nie było nic o wdawaniu się w polemiki ze zwolennikami Donalda Tuska na temat stopnia realności programu gospodarczego PiSu. Gdybym tu trafił na eksperta Platformy od zgadnień gospodarczych pewnie wciągnąłby mnie nosem.
A na temat ekonomii wiem na pewno więcej, niż rozhisteryzowani frustraci, którym się wydaje, że są inteligentni, po popierają Tuska.


To skoro wiesz tyyyyyyyyyyyyyle na temat ekonomi zwolenniku pisu powiedz mi czy powinienem sie cieszyc z tego ze euro jest o ponad 2% drozsze niz w niedziele? (zakladajac oczywiscie ze rozliczalbym sie w zlotowkach) Jesli tak to poprosze o argumenty, jesli powiesz ze nie to nie trzeba uzasadniac.


niech sie utrzyma taka tendecja przez kilkanascie dni i PiS skorzysta z jednego punktu wyborczego Samoobronny ze jak zabraknie pieniedzy to sie do drukuje bo chcialem przypomniec ze importujemy wiecej niz eksportujemy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 15:14 
Cytuj  
a zadluzenie polskich firm,bankow itp na zachodzie rosnie i rosnie w mln euro ( te kilka groszy dla nas w sumie srednio zauwazalnych, dla firm i bankow to mln euro )


Jak na moj gust PO powinno wejsc/stworzyc opozycje, bo koalicja nie ma szans przy takich ukladach.. wejda do koalicji, a jakby co to i tak przeglosuje ich pis+samoobrona+lpr+psl. Z drugiej strony takie zabiegi PiSu by nie doszlo do koalicji, moga miec na celu wczesniejsze wybory ( o ktorych juz sie mowi ) mozliwe ze troche im odbilo z tymi wynikami i licza na znacznie wieksze poparcie..

Swoja droga to az serce rosnie jak sie slucha, ze LPR i Samoobrona chca by powstala koalicja Po PiS.. dla DOBRA Polski ( jaki w tym cel maja? ) ;) No i w tych zlych dla Polski chwilach, Lepper czy Giertych sa gotowi by podjac odpowiedzialnosc za panstwo z bolem serca gdyby jednak koalicja nie doszla do skutku, ofc przy pewnych warunkach.Radujmy sie :roll:

Btw. Rozmowa z Sargerasem o PiS/Kaczynskim, to tak jak gadanie z Markiem24 o WoW, nie zauwazyliscie jeszcze? :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 15:16 
Cytuj  
Co do Marka Jurka - moj Wujek chodzil z nim do podstawowki, jego matka byla 'sprawiedliwa' nauczycielka za co co przerwe dostawal dosyc mocno od polowy szkoly...

Niedawno powiedzial cos w stylu 'dzieci nie bite nie moga byc dobrze wychowane', no i rzeczywiscie, wyrosl ZHNowiec i premier IV RP :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 15:35 
Cytuj  
Faktycznie. Gdybym na zarzut odpowiadał zarzutem, na ironię ironią, na wyzwisko wyzwiskiem to bym był kolejnym warchołem pośród bezproduktywnej pyskówki i wtedy to by było logiczne, a wszyscy byliby zadowoleni, że wszystko odbywa się jak zwykle.


Wystarczy na argument odpowiedziec argumentem. Ja jestem ogolnie obiektywny, jak mi z ekonomicznego punktu widzenia przedstawisz kontrargument na choc jeden post poparty faktami (ot co moj z regula Solowa) to zmienie zdanie. Oczywiscie mowiacy o tym, ze bedzie "lepiej".
Ale jak narazie to nawet zadnych postow z taka trescia nie skomentowales.
Co najlepsze, smiem uwazac ze ich unikasz, poprzez swoj fanatyzm.

a zadluzenie polskich firm,bankow itp na zachodzie rosnie i rosnie w mln euro ( te kilka groszy dla nas w sumie srednio zauwazalnych, dla firm i bankow to mln euro )

Tak jak wczesniej wspomnialem, ogolnie to pociagnie za soba (przy obcietych budzetach na socjal) zwolnienia ludzi, stop w rozwoju (bo niby za co maja sie rozwijac?)

PS. Dzisiaj na Prawie moj profesor na pytanie ogolne, co sadzi o wyniku wyborow "Stracone 4 lata"

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 16:21 
Cytuj  
Sargeras...czy ty sie aby Rydzyk nie nazywasz?

jesli nie to moze chociaz miales z nim "blizszy" kontakt?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 16:44 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Karol66 napisał(a):

Przetarg na wyłonienie inwestora zastępczego do budowy mostu Świętokrzyskiego wygralo ZBMPP...

Skoro Toboła jest tak bezwględnie winny, a akcja miał miejsce przed wybraniem Kaczyńskiego na prezydenta, to czemu nikt nie bije na alarm? Czemu media milczały i milczą?


Bo kaczor nic nie robi w tym kierunku zeby wyjasnic te przekrety.
Doszedl do wladzy w warszawie pod haslem rozliczenia ukladu warszawskiwgo ktorego symbolem byl piskorski - tego mam nadzieje nie negujesz? jesli tak to chetnie przytoczego jego slowa z kampanii
Przez 3 lata nie potrafil tego zrobic (co go dyskwalifikuje IMHO jako prezydenta) albo nie chcial tego zrobic bo jego ludzie sa tak samo albo jeszcze mocniej w tym umoczeni.
Gdzie w tym wszystkim jest Prawo i sprawiedliwosc?

Cytuj:
Nie negowałem winy Krasulkiego i słuszności kary. Jeśli sądzisz, że kara dla niego była zbyt łagodna to nie wiem, co odpowiedzieć, bo nie znam człowieka i sprawy.


No to po co w takim razie mowiles "pokaz mi choc jednego posla PiS ktory zostal zlapany za jazde po pijaku"?

Cytuj:
Jestem przeciwko przestępczości i za bezwględnym karaniem winnych.


Fantastycznie - a PO jest za przestepczoscia i wypuszczaniem przestepcow na wolnosc.
ROTFL
Czlowieku - przestan nas raczyc komunalami.

Cytuj:
Jakbym słyszał Korwina-Mikke. Liberałowie mają jakąś dziwną manierę.


jesli dla Ciebie odwolywanie sie do logiki jest "jakas dziwna maniera" to wspolczuje :)

Cytuj:
Skoro tyle wiesz o sytucaji politycznej w Warszawie, to musisz wiedzieć, że Paweł Piskorski i jego wzorowa koalicja PO-SLD narobili masę długów i Lech Kaczyński musiał przede wszystkim bronić honoru miasta, aby nie wlazł zarząd komisaryczny.


Ja tez glosowalem na Lecha Kaczynskiego w wyborach na prezydenta miasta.
Glosowalem tez w wyborach poslow do europarlamentu na PiS.
Powiem wiecej: poszedlem zaglosowac na PO ale jak zobaczylem na pierwszym miejscu ich listy Piskorskiego to skreslilem PiS.

Mozna wiec mnie nazwac sfrustrowanym ex-wyborca PiS bo dwa razy dalem sie nabrac na ich puste hasla "prawa i sprawiedliwosci".

Teraz, z perspektywy czasu, widze ze za rzadow PO-SLD w warszawie bylo po prostu lepiej.
Haslo o zlikwidowaniu korupcji jest fikcja - korupcje mozna ograncizyc ale nigdy jej nie wyelimnujemy w 100%.
Jesli za rzadow kaczora nie bylo tak spektakularnych afer to tylko dlatego ze on nic nie zrobil dla miasta. A znajomi ktorzy pracuja w ratuszu (na marginesie: z PiS) na kazdym spotkaniu twierdza ze wszystko w ratuszu jest (a wlasciwie juz bylo) podporzadkowane medialnemu wizerunkowi maliniaka (taka ma kaczor ksywke w ratuszu).

Cytuj:
Mogłeś napisać tak od razu. Myślałem, że "cenna wiedza" to po prostu przekupywanie wspomnianych urzędników. Poza tym "Pan X" mógł cię zwyczajnie okłamać.


Jesli budowa zlotych tarasow jest formalnie wstrzymana juz od... roku? a moja firma wykonuje tam non stop prace bo jakos tak jest "dziwnie wstrzymana" ta budowa to moim zdaniem opowiesc pana X o tym jak jest mozliwa ta "magiczna" sytuacja jest wiecej niz prawdopodobna.
A takich przykladow jest wiecej.

Cytuj:
Karol66 napisał(a):
W czasie kampanii "ktos" zglosil sie do niemieckiego urzedu i podajac sie za brata tuska poprosil o informacje o jego ojcu.


Dziennikarskie spekulajce.


Ta informacje podal niemiecki urzad.


osoba podająca się za dziecko Donalda Tuska seniora (ojca kandydata na prezydenta) złożyła do Niemieckiego Urzędu ds. Informacji dla Krewnych Poległych Żołnierzy byłego Niemieckiego Wehrmachtu wniosek o sprawdzenie, czy ojciec Donalda Tuska także był powołany do niemieckiego wojska.
Jak dowiedział się warszawski korespondent gazety, wnioskodawca, który korzysta z pośrednictwa berlińskiej kancelarii adwokackiej, podał nieprawdziwe dane o sobie. Autorem wniosku nie jest - zdaniem "FAZ" - żadne z dzieci Tuska seniora - ani jego córka Sonia, ani jego syn - obecny kandydat na prezydenta.

Gazeta zastrzega, że niemiecki urząd nie udziela informacji o wnioskodawcach, dlatego nie można stwierdzić, kto jest autorem oszustwa. Korespondent przypomina jednak w tym kontekście, że były sztabowiec narodowo-konserwatywnego kandydata na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jacek Kurski, poinformował w sobotę, że chce poznać prawdę (o rodzinie Tuska) i oczekuje odpowiedzi w najbliższą środę.


Cytuj:
ukarany za nieetyczne zachowanie. A potem okazało się, że miał rację.


Kolejne klamstwo.
Ojciec Tuska zostal sila wcielony do wermachtu z ktorego, przy pierwszej okazji w ok 2 miesiace pozniej, zdezererowal do polskiej armii na zachodzie.

Cytuj:
Insynuacja, że ktoś z PiSu sfałszował archiwa Wermachtu i je podłożył dziennikarzom jest rozpaczliwą próbą odwrócenia uwagi od błędu Tuska, który najpierw twierdził, że dziadek nigdy w Wermachcie nie służył, a potem musiał się tłumaczyć, że dziadek służył, ale mu o tym nie powiedział. Tusk mógł od razu powiedzieć, że nigdy nic nie słyszał na ten temat, zamiast rzucać kategoryczne deklaracje.


mowie o falszerstwie wniosku o informacje o ojcu tuska
PiS nie cofnal sie przed przestepstwem byle tylko dopiac swego i miec material do swoich manipulacji.

I smiem twierdziec ze to jest NORMALNE W PIS.

Udowodnie to na przykladzie.

Nowy senator PiS'u, Jerzy Szymura.
Reklamuje sie jako autorytet w dziedzinie biznesu, wizjoner (na jego stronie znajduje sie zdjecie z wielkim Bill'em), naukowiec i czlowiek wrazliwy na sprawy spoleczne.

- Autortet w dziedzinie biznesu
Doprowadzil do upadku firme 2SI, swego czasu najwiekszego po prokomie i computerlandzie integratora na IT w kraju.
Potrafil jednak w pore przetransferowac kapital do firmy zony tak ze zbyt wiele na bankructwie nie stracil - co innego moze na ten temat powiedziec
ZUS, Urzad Skarbowy, wierzyciele i blisko 400 pracownikow.
Pionier w dziedzinie wyplacania wynagrodzen - 1/4 pensji normalnie, 3/4 pod stolem. Bez wchodzenia w szczegoly mozna tez powiedziec ze na korupcji zna sie jak nikt inny ;)

- wizjoner
zaden z jego projektow nie wypalil
a zdjecie z B.Gatesem zrobil mu chlopak z marketingu pod photoshopem

- naukowiec, wrazliwy na problemy spoleczne
wrazliwosc przejawiala w dosc osobliwy sposob - jesli udalo mu sie dowiedziec ze jakas dziewczyna zaszla w ciaze zanim przyniosla zaswiadczenie - zwalnial ja
jesli pozniej - po prostu nie miala gdzie wracac po macierzynskim

Przepracowalem w jego firmie, TECHMEX INT. (potem przemianowane na 2SI) 3 lata a moja zona 6 wiec smiem twierdzic ze wiem co mowie.

To jeden przyklad z wielu ale nikt nie musi polegac przeciez tylko na moich doswiadczeniach.
Kaczor w ostatniej debacie telewizyjnej przed wyborami parokrotnie twierdzil ze "nie ma zadnych rozmow z leperem".

A na wp.pl mozemy przeczytac:

Konkretniej zrobiło się dopiero w nocy, po pierwszej turze wyborów prezydenckich i wygranej Donalda Tuska. Tego wieczoru, ok. 1.30 na komórkę Czarneckiego zadzwonił Kamiński. Według Czarneckiego rozmawiano z trzy kwadranse. Kamiński zaproponował, by poprzeć Kaczyńskiego. - Powiedziałem, że chcielibyśmy, aby w zamian za poparcie Kaczyńskiego PiS poparł naszego kandydata na wicemarszałka Sejmu. Kamiński się zgodził - mówi Czarnecki.

I tak Lepper, który po pierwszej turze radził swoim wyborcom, żeby w drugiej skreślili nazwiska obu kandydatów, poparł jednego - Lecha Kaczyńskiego.

Kamiński nic nie pamięta z kontaktów z Czarneckim. Dopiero kiedy podajemy mu daty, godziny i miejsca spotkań, coś sobie przypomina. - No tak, było tak, że dzwoniłem do niego późnym wieczorem. Ale nie jestem w stanie powiedzieć, o czym rozmawialiśmy.

- To głosy elektoratu Samoobrony zdecydowały o zwycięstwie Kaczyńskiego. Nasza partia, która do tej pory była w izolacji politycznej, odcięta kordonem sanitarnym, okazała się nagle partią, bez której nie można w Polsce wybrać prezydenta - podkreśla Ryszard Czarnecki w "Gazecie Wyborczej".(PAP)


Jak to powiedzial w rozmowie z olejnikowa marek jurek... "w pewnym sensie tak, ale ściśle biorąc nie" - IMHO to jest credo PiSu.

I byloby to naprawde smieszne gdyby nie to, ze PiS ma w tej chwili w reku absolutnie wszystko co w tym kraju bylo do zdobycia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 16:54 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Proponuje przeniesc watek do Flames, tam nie ma post countera dyskusja wroci na wlasciwy tor, i nie bedzie miejscem do farmowania gwiazdek...

edit:
za duzo "i"


Do flames trafiaja watki w ktorych nie ma rozmowy merytorycznej tylko wyzwiska, watki w ktorych nagminnie lamane sa zasady przyjete na mmorpg.pl.

Poki co nie widze powodow do tego ze topic przenosic na flames.
Jesli meczy Cie czytanie tych postow sluze tipem: CZYTANIE TEGO WATKU JESZCZE NIE JEST OBOWIAZKOWE :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 16:59 
Cytuj  
Cytuj:
W czasie kampanii "ktos" zglosil sie do niemieckiego urzedu i podajac sie za brata tuska poprosil o informacje o jego ojcu.


Dziennikarskie spekulajce.


a nawet jesli sam wstapil do wermachtu (chociaz oczywiscie tak nie bylo) to co to ma do rzeczy? czy to zmienia jakim Tusk bylby prezydentem? nigdy nie rozumialem dlaczego patrzy sie na takie male szczegoly. to tak jakby pan X nie mogl pracowac w firmie XXX bo dostal mandat. ROTFL

edit: literowka, wypomniana przez magps


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 17:25 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.