mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Poki co nie widze powodow do tego ze topic przenosic na flames.
Jesli meczy Cie czytanie tych postow sluze tipem: CZYTANIE TEGO WATKU JESZCZE NIE JEST OBOWIAZKOWE :)

ale ciekawe :wink: i duzo mozna sie dowiedziec :]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:22 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a nawet jesli sam wstapil do wermachtu (chociaz oczywiscie tak nei bylo) to co to ma do rzeczy? czy to zmienia jakim bylby presydentem? niegdy nie rozumialem dlaczego patrzy sie na takie male szczegoly. to tak jakby pan X nie mogl pracowac w firmie XXX bo dostal mandat. ROTFL


Nie mają znaczenia błędy naszych rodziców/dziadków, tylko że mandat dostać to już nasz błąd no i różne mandaty za różne ""błędy.
Nie porównuj osiedlowego sklepiku z urzędem prezydenta


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:26 
Cytuj  
nie porownuje, ale to jest smieszne, ze czlowiek musi placic pare pokolen w dol za to ze jego dziadek byl hujem. Nawet jesli chodzi o stolek prezydenta. to nie on zaiwinil i nie on wstapil do wermachtu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 18:18 
Cytuj  
Dobrze mowisz Karol66. Widze tylko jeden blad w twoich postach- to byl dziadek Tuska, nie jego ojciec( to tylko tak dla uscislenia, zeby nikt mi nie zarzucil ze sie czepiam blahostek)


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 19:34 
Cytuj  
Ethan napisał(a):

Ja popieram Donadla Tuska i co ?
Zarzucisz mi niewiedzę? Inteligencję poniżej poziomu przeciętnego?
Nieznajomość zasad ekonomii? :]

O nic takiego nie oskarżałem Ethana.
Ethan napisał(a):
Taka ostoja moralności i wartości chrześcijańskich, jak Ty?

To już lepsze określenie, niż nazywanie mnie idiotą, jak to zrobił Karol (a potem udał, że nie wie, o co chodzi. Ale o tym później).
Ethan napisał(a):
Pomijając już sam fakt, że to śmierdzi fanatyzmem, zadziwia mnie wiara niektórych ludzi w konieczność podpierania swojego poczucia wartości bezwględną lojalnością wątpliwym autorytetom.
Jak ciężko niektórym ludziom odnaleźć lidera w sobie i żyć bez ciągłego chronienia się w cieniu ludzi, z silniejszą od nich osobowością.
Dzięki temu zrzucają odpowiedzialność za własnych los na kogoś innego lub na jakieś inne, niezbadane, naprzyrodzone siły.
Strach i niepewność samodzielnego myślenia przeraża ich tak bardzo, że nie są w stanie logicznie myśleć. A przede wszystkim myśleć sami za siebie.

1. Srodze zawiodłem się na liberalizmie reprezentowanym przez Unię Wolności. Chętnie ich popierałem, a tymczasem politycy tej partii byli coraz bardziej aroganccy, bierni i nieskuteczni, a w kraju działo się coraz gorzej.
2. Lech Kaczyński nie jest moim jedynym autorytetem.
3. Sam decyduję o własnym zyciu.
Ethan napisał(a):
To można olać w normalnych życiu, ale politycy mają wpływ na życie nie tylko własne, ale także całego narodu, nad którym mają niekwestionowaną władzę.
A im większa władza tym większa pokusa malwersacji i nadużywania jej.
To nie jest krytyka PiSu, ale władzy samej w sobie.

Zgadzam się i wierzę, że systematyczne ograniczanie złego wpływu władzy na ludzi jest możliwe.
Ethan napisał(a):
Taaa chodzi o to, aby uzyskać nad nami jak największa władzę i w razie czego, gdy będziemy niewygodni by można było Nas: skompromitować, udręczyć, uciszyć.

I obok takiego właśnie pesymizmu nie mogę przejśc obojętnie.
Każda kolejna zmiana władzy (co 4 lata, albo i częściej) to dla Polaków przyczyna do snucia czarnych wizji, upiornych podejrzeń, pisania apokaliptycznych scenariuszy. Z takim nastawieniem nie można się przyczynić do poprawy sytuacji w Polsce.
Ethan napisał(a):
Ja wiem jedno, jeśli Kaczyńscy wprowadzą to, co planują - prędzej czy pózniej naród, który ich wybrał wywiezie ich na taczkach.
Tego typu elektorat bardzo szybko rozlicza z obietnic, których się nie dotrzymuje.
A tak nierealnych i hurraoptymistycznych obietnic dotrzymać się po prostu nie da. :]

Zdaję sobie sprawę, że do tego może dojść i że wtedy pójdę na dno razem z PiS. Tylko, że ja unikam rozpisywania się na temat moich obaw.
O wszystkim zadecydują czyny.
Karol66 napisał(a):
Bo kaczor nic nie robi w tym kierunku zeby wyjasnic te przekrety.

Żeby kogoś wydać w ręce sprawiedliwości Lech Kaczyński też musi mieć jakieś dowody.
Karol66 napisał(a):
jesli dla Ciebie odwolywanie sie do logiki jest "jakas dziwna maniera" to wspolczuje

W żadnym wypadku. Chodziło o nazwanie mnie idiotą (sprawdź w swoim przedostatnim poście). Wyzywanie przeciwników politycznych to maniera Janusza Korwina-Mikke, dość zbliżonego poglądami do Donalda Tuska.
Kiedyś, przed laty, uwielbiałem Janusza Korwina-Mikke za olbrzymią wiedzę, inteligencję, jasność i niezmienność poglądów, logiczne myślenie i wszechstonność. Jednak nagminnie ubliża swoim rywalom politycznym (a pośrednio ich zwolennikom), co prawda nigdy imiennie, ale na mysli ma generalnie wszystkich, oprócz siebie oczywiście. "Idiota" to jego ulubione wyzwisko, obok "sabotażysty". Przez takie zachowanie z biegiem lat stracił moją przychylność.
Karol66 napisał(a):
Jesli budowa zlotych tarasow jest formalnie wstrzymana juz od... roku? a moja firma wykonuje tam non stop prace bo jakos tak jest "dziwnie wstrzymana" ta budowa to moim zdaniem opowiesc pana X o tym jak jest mozliwa ta "magiczna" sytuacja jest wiecej niz prawdopodobna.

Czy czasem za tą obstrukcję nie obwiniono już organizacji pseudo-ekologicznych, wymuszających od inwestorów łapówki?
Karol66 napisał(a):
Kolejne klamstwo.
Ojciec Tuska zostal sila wcielony do wermachtu z ktorego, przy pierwszej okazji w ok 2 miesiace pozniej, zdezererowal do polskiej armii na zachodzie.

Ja to wiem.
Był dziadek w wermachcie? Był.
Tusk pomylił się w tej kwestii? Pomylił.
Karol66 napisał(a):
mowie o falszerstwie wniosku o informacje o ojcu tuska

Dokonanie tego fałszerstwa przy uczestnictwie kogoś z PiS to twoja hipoteza.
Karol66 napisał(a):
Nowy senator PiS'u, Jerzy Szymura.
...

Niekompetencja tego pseudo-przedsiębiorcy jest niewątpliwa.
Karol66 napisał(a):
PiS nie cofnal sie przed przestepstwem byle tylko dopiac swego i miec material do swoich manipulacji. I smiem twierdziec ze to jest NORMALNE W PIS.

Co więc mamy:
1. Działacza z Elbląga, skazanego za jazdę po pijanemu.
2. Jacka Kurskiego, ukaranego za aferę wermachtową.
3. Dwóch działaczy podejrzewanych o udział w aferze mostowej.
4. Niekompetentnego biznesmena, do tego oszusta finansowego i zwykłego prymitywa.
Jeśli będziesz oceniał całą partię na podstawie zachowania kilku osób, to każda partia będzie dla ciebie zła.
Karol66 napisał(a):
A na wp.pl mozemy przeczytac:
...

Kaczyński wcale nie musiał wiedzieć o negocjacjach Kamińskiego z Lepperem.
Zemus napisał(a):
Sargeras...czy ty sie aby Rydzyk nie nazywasz?
jesli nie to moze chociaz miales z nim "blizszy" kontakt?

Uważam Rydzyka za szarlatana, którego poglądy są całkowice sprzeczne z naukami Jana Pawła II, co dyskwalifikuje go jako katolika. Na własne oczy nigdy go nie widziałem.
Różnica między zwolennikami PiS i zwolennikami PO jest taka, że PiS nie pogardza zwolennikami Radia Maryja. Wielu z was (zwolenników Tuska) nie jest w stanie pojąć faktu, że nie trzeba ich nienawidzić.
Zemus napisał(a):
a nawet jesli sam wstapil do wermachtu (chociaz oczywiscie tak nie bylo) to co to ma do rzeczy? czy to zmienia jakim Tusk bylby prezydentem? nigdy nie rozumialem dlaczego patrzy sie na takie male szczegoly.

PiS ustosunkował się do tej sprawy karając w maksymalnie surowy sposób Jacka Kurskiego.


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 19:52 przez Sargeras, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 19:43 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Ethan napisał(a):

Ethan napisał(a):

Ethan napisał(a):

Ethan napisał(a):

Ethan napisał(a):

Karol66 napisał(a):

Karol66 napisał(a):

[quote=Karol66"]

[qutoe="Karol66"][/quote]
Karol66 napisał(a):

Karol66 napisał(a):

[/quote]
Nudy ^_^
Wklejcie jakies ciekawe obrazki z tuskiem czy kaczynskim, bo tak do niczego nie dojdziecie.

Tak na serio, to najlepszym komentarzem powybroczym sa akcje jakie obecnie odwala PiS.
Nie dziwie sie, ze PO przestaje byc sklonna do brania "pelnej odpowiedzialnosci" wraz z PiSem za rzad na ktory ma miec minimalny wplyw.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 19:54 
Cytuj  
Nie dziwie sie, ze PO przestaje byc sklonna do brania "pelnej odpowiedzialnosci" wraz z PiSem za rzad na ktory ma miec minimalny wplyw.


Poniewaz Tusk jak i cale PO jest swiadome tego, jakie bagno sie robi. A widzac ze konkurencja sie w nie pakuje, to takze swiadomi sa tego ze za 4 lata obejma wladze.

A ja teraz z innej beczki, pamietacie sondarze przedwyborcze? Ze niby Tusk wygra i PO obejmie duzy % wladzy itp. Ciekawi mnie to (bo nie znam nikogo kto chcial lub glosowal na Kczynskiego i malo co na PiS glosowali) czy przypadkiem wielu zwolennikow PO i Tuska nie poszlo glosowac wlasnie z tego powodu. Chodzi mi dokladnie o cos w stylu "I tak Tusk wygra", "Po co mam isc jak wybiora ten rzad" itp. A tu nagle WLASNIE te wielkie zdziwienie. Nagle zwolennicy sie odezwali, byc moze ludzie solidarni maja tendencje na glosowanie na swoje. Bo babcie i wioski grupami chodzily na wybory, a inni, jak im sie chcialo :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:00 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zematis napisał(a):
Proponuje przeniesc watek do Flames, tam nie ma post countera dyskusja wroci na wlasciwy tor, i nie bedzie miejscem do farmowania gwiazdek...

edit:
za duzo "i"


Do flames trafiaja watki w ktorych nie ma rozmowy merytorycznej tylko wyzwiska, watki w ktorych nagminnie lamane sa zasady przyjete na mmorpg.pl.

Poki co nie widze powodow do tego ze topic przenosic na flames.
Jesli meczy Cie czytanie tych postow sluze tipem: CZYTANIE TEGO WATKU JESZCZE NIE JEST OBOWIAZKOWE :)

Nie zrozumiales o co mi chodzilo ;)

Po prostu brak post countera eliminuje osoby ktore nie maja nic do powiedzanie a chca sobie cos dodac, zeby licznik nabic...

Czytnie tego topica mnie nie meczy, wrecz przeciwinie jestem nim zywo zinteresowany. :)

edit:
zeby wyluskac ciekawe posty trzeba sie juz w tym topicu przegrzebywac przez spam, o to konkretnie mi chodzilo.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 20:05 przez Zematis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A widzac ze konkurencja sie w nie pakuje, to takze swiadomi sa tego ze za 4 lata obejma wladze.


Tia...dzięki skutecznej polityce PiS-u, a także PO, za 4 lata SLD w końcu przejmie władze w Polsce...aż nie śpię z podniecenia :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:04 
Cytuj  
raczej ponieważ PO nie chce palić za sobą mostów. Moim zdaniem i zapewne nie tylko moim współpraca obu partii byłaby najlepszym rozwiązaniem dla Polski. Ale po cholerę, jak żaden naród nigdy nie był zadowolony z działań swojego rządu?
Po cholerę teraz grać drugie skrzypce jak za 4 lata będąc teraz w opozycji mozna zagrać pierwsze. Naród niezadowolony z działań PiS będzie głosował na jedną partię na której się jeszcze nie przejechał - PO.
Genialne moim zdaniem, nie ma to jak interesy partyjne przedkładać nad interesy kraju.
Duzy minus dla PO. Bo za 8 lat zostanie nam ciężki wybór pomiędzy Samoobroną i LPR-em... 8)

Pieszczoch nie dramatyzuj i nie ciekaw się. Ostatnie dni Tusk i Kaczyński szli łeb w łeb, chyba, że 6% przewagi uznasz za "cholerny pewnik". A nikt inteligentny takiej różnicy za pewnik by nie uznał, biorąc jeszcze pod uwagę pomyłkę sondaży przedwyborczych przy wyborach do sejmu.. więc logicznie - nie poszedł elektorat Kaczyńskiego bo "Tusk i tak wygra" ;)


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 20:05 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:04 
Cytuj  
No jakby SLD wrocilo do wladzy to zawsze lepszy rzad PO-SLD niz panstwo policyjne :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:09 
Cytuj  
więc logicznie - nie poszedł elektorat Kaczyńskiego bo "Tusk i tak wygra"

Ja tylko sie pytam opini innych. Sam myslem zeby nie isc bo bylem pewny ze Tusk wygra :/ Z ludzi na uczelni nikogo nie znam zeby glosowali na Kaczynskiego, w rodzinie tez, w roznych firmach tez, nawet zaden profesor tez nie glosowal na Kaczynskiego.

Ale nagle po wyniku wyborow pojawili sie zwolennicy Tuska z 10x wieksza iloscia niz Kaczynskiego jak grzyby po deszczu. Odejmijmy nawet polowe albo nie, odejmijmy 80% z tego, bo to moga byc dzieciaki co nie mogly glosowac (a bluzgaja i tworza zla opinie zwolennikow Tuska) i statystycznie z tej warstwy spoleczenstwa Tusk wygrywa.


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 20:10 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:09 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Btw. Rozmowa z Sargerasem o PiS/Kaczynskim, to tak jak gadanie z Markiem24 o WoW, nie zauwazyliscie jeszcze? :)


dzięki, ale nie trzeba było Morgul :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:10 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
No jakby SLD wrocilo do wladzy to zawsze lepszy rzad PO-SLD niz panstwo policyjne :/


:roll:

Widze że społeczeństwu polskiemu brak państwa policyjnego może zauważyło z łaski swojej różnice :/


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:11 
Cytuj  
Pieszczoch ale jak mogłeś być pewien że Tusk wygra jak sondaże w czwartek miały postać:
Tusk 53%, Kaczyński 47% a przewaga Tuska cały czas malała.

Dobrze pamiętam bo chciałem kasę na Tuska postawić w expekcie ale skrewiłem w ostatnim momencie bo za duże ryzyko inwestycyjne mi wychodziło :x

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:17 
Cytuj  
Mark tzw. pomylka. Jakbys naprawde nie znal nikogo co popiera Kaczynskiego, mieszkalbys z Zachodniopomorskim (a tutaj ludzie popieraja Tuska, zwlaszcza ze od kilku lat wiele firm trzepie kase i staje na nogi dzieki zachodnim inwestorom, tak samo w Poznaniu) to tez bys myslal ze Tusk wygra.
Dla ludzi biznesu w zachodniej polsce oczywistym wyborem bylo PO i Tusk.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:36 
Cytuj  
Cytuj:
Uważam Rydzyka za szarlatana, którego poglądy są całkowice sprzeczne z naukami Jana Pawła II, co dyskwalifikuje go jako katolika. Na własne oczy nigdy go nie widziałem.
Różnica między zwolennikami PiS i zwolennikami PO jest taka, że PiS nie pogardza zwolennikami Radia Maryja. Wielu z was (zwolenników Tuska) nie jest w stanie pojąć faktu, że nie trzeba ich nienawidzić.


a to przepraszam.

Cytuj:
Różnica między zwolennikami PiS i zwolennikami PO jest taka, że PiS nie pogardza zwolennikami Radia Maryja. Wielu z was (zwolenników Tuska) nie jest w stanie pojąć faktu, że nie trzeba ich nienawidzić.


ale sam tez nei powinnienes oskarzac bez podstaw. to ze PiS pierwszy "zwerbowal" rydzyka do siebie, to nie znaczy ze PO nim gardzi, a PiS uwielbia.


tomugeen napisał(a):
Nudy ^_^
Wklejcie jakies ciekawe obrazki z tuskiem czy kaczynskim, bo tak do niczego nie dojdziecie.


mowisz masz: http://virtualhost.pl/gratulujemy.jpg

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 20:49 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
raczej ponieważ PO nie chce palić za sobą mostów. Moim zdaniem i zapewne nie tylko moim współpraca obu partii byłaby najlepszym rozwiązaniem dla Polski. Ale po cholerę, jak żaden naród nigdy nie był zadowolony z działań swojego rządu?
Po cholerę teraz grać drugie skrzypce jak za 4 lata będąc teraz w opozycji mozna zagrać pierwsze. Naród niezadowolony z działań PiS będzie głosował na jedną partię na której się jeszcze nie przejechał - PO.
Genialne moim zdaniem, nie ma to jak interesy partyjne przedkładać nad interesy kraju.
Duzy minus dla PO. Bo za 8 lat zostanie nam ciężki wybór pomiędzy Samoobroną i LPR-em... 8)


Mark a czy ty wszedlbys w spolke z kims kto cie pochamsku oszukal a nawet podwojnie:
- marszalek sejmu
- wicemarszalek senatu

Jak tak to gratz naiwnosci, imho bardzo dobrze ze PO nie zamierza rozmawiac z kaczkami.

Hmmm zalozmy ze wchodzimy w spolke wspolnie oboje wlozylismy jakis wklad i wzielismy kredyt np. 1.000.000zl ty byles prezesem tej spolki i podpisales ten kredyt w imieniu spolki ale w krs oboje mielismy prawo do reprezentowania spolki. Ja wyplacilem wszystkie pieniadze z konta jak tylko zostaly przelane, a nastepnie zrezygnowalem z funkcji reprezentowania spolki.
A dzien pozniej przyszedlbym do ciebie z propozcycja zalozenia nowej spolki. Wszedlbys ze mna ponownie do spolki?

Jesli odpowiedz brzmi TAK, to gratz jesli twoja odpowiedz by brzmiala NIE to juz wiesz czemu PO nie chce z pisem rozmawiac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:28 
Cytuj  
PO sie zachowuje jak dziecko przegrali wszystko, Tusk nie chcial marszalka bo prawie byl prezydentem wzieli grabki i wylezli z piaskownicy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.