mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
blah blah blah


Boze wyedukowana wies wrocila ;/ a juz myslalem ze masz troche dumy i sie obrazisz? Jednak czolo masz zupelnie wytarte ;/


---------------------------


Pieszczoch napisał(a):
Jakbys naprawde nie znal nikogo co popiera Kaczynskiego, mieszkalbys z Zachodniopomorskim (a tutaj ludzie popieraja Tuska, zwlaszcza ze od kilku lat wiele firm trzepie kase i staje na nogi dzieki zachodnim inwestorom, tak samo w Poznaniu) to tez bys myslal ze Tusk wygra.
Dla ludzi biznesu w zachodniej polsce oczywistym wyborem bylo PO i Tusk.


Hmmm wiesz, statystycznie byla wyrazna tendendencja na korzysc Kaczynskiego, przede wszystkim przez zagarniecie elektoratu ludowo-narodowego... z tym ze 10% roznicy? Bezposrednio po wyborach wypowiadal sie szef jednego z centrow badan opinii publicznej twierdzac ze elektorat liberalny jest najmniej zdescyplinowany - imho ma racje, sam znam pare osob ktore popieraly Tuska ale suma sumarum nie poszly na wybory...
Z reszta wystarczy na logike porownac jakie "oddanie sprawie" moze miec czlowiek ktory ma zycie a jakie oddany sluchacz radia M. :har:


-----------------------------------------------


Sargeras napisał(a):
1. Srodze zawiodłem się na liberalizmie reprezentowanym przez Unię Wolności. Chętnie ich popierałem, a tymczasem politycy tej partii byli coraz bardziej aroganccy, bierni i nieskuteczni, a w kraju działo się coraz gorzej.

Zdaję sobie sprawę, że do tego może dojść i że wtedy pójdę na dno razem z PiS.


LOL juz widze cie na dziobie tonacego statku.. ale orkiestra jeszcze gra!! hihi Titanic2 :P A Sargeras dumny patrzy w dal i z kamienna mina salutuje...

Dobra, postaram sie pogadac z toba powaznie.. powiedz czy slowo liberalizm ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Czy oczekiwales po UW realizacji jakiegos interesu politycznego? po PiSie oczekujesz tez czegos? Wiesz czego oczekujesz po wyborze ktorego dokonales? czy po prostu czekasz az jakas partia sprawi ze polsce bedzie dobrobyt jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki?

Powiedz czego oczekujesz po partii ktora wybierasz bo poki co wydaje mi sie ze twoje poparcie PiSu mimo calego fanatyzmu i oddania nie jest poparte niczym oprocz niezadowolenia :/ ergo jest po prostu puste...


--------------------------------------------------


Aenima napisał(a):
PO sie zachowuje jak dziecko przegrali wszystko, Tusk nie chcial marszalka bo prawie byl prezydentem wzieli grabki i wylezli z piaskownicy.


Nie do konca o to chodzi Aenimku, to ze PiS dyktuje PO kogo moze wystawic a kogo nie.. to cos jakby byl mecz Polska-Anglia i Anglicy postawili warunek - bedziemy grac jesli nie wystawicie Dudka - to po prostu nie jest fair, ponadto PiS wbrew wczesniejszym ustaleniom przeglosowal PO uzywajac Leppera wyobraz sobie ze zrobia to w przyszlosci przy ktorejs pro-socjalnej ustawie a w zamian za to dadza samoobronie np. ustawe "obowiazkowe 5% biopaliw"...

Poza tym PiS splaca swoje dlugi wyborcze nie kryjac sie z tym Plazynski, Borusewicz, Lepper - ludzie ktorym PiS juz zaplacil, nie wspominam nawet o uchwale dzieki ktorej sejm ma tylu marszalkow ile jest klubow - wiesz co to znaczy? Prezydium okresla porzadek obrad takze np. PSL+LPR+Samoobrona+SLD moze niedopuscic do rozpatrzenia ustawy ktorej chca PO i PiS.. i po co to wszystko w imie zaplaty PiS za poparcie? Chyba mi sie cos wraca jak na to patrze.. usprawnienie pracy sejmu? chyba jej sparalizowanie!

I co o tym myslisz?

--------------------

Ogladaliscie moze wczoraj program Lisa? Widzieliscie jaka mine Dorn zrobil po powiedzeniu ze wyborca ktory go skomentowal sie myli i riposcie Rokitki, az by sie chcialo wierzyc ze to wszystko gra na zagarniecie jak najwiekszej wladzy sterowana przez braci Kaczynskich a PiSowcy robia dobra mine do zlej gry :har:

-------------------------------

Hmmm, imo mamy teraz nastepujace mozliwosci:

-> rzad PiS-Samoobrona - co raczej nie dojdzie do skutku, raz bylo by to samobojstwo polityczne a dwa kto przy zdrowych zmyslach by oddal Samoobronie MGPiS i MF.. lol ;/ dzieki opatrznosci ze Lepper juz teraz wystawil PiS'owi rachunek i nie chce poprzec rzadu mniejszosciowego bez umowy koalicyjnej

-> rzad PoPiS - hmm, wczoraj w programie Lisa, Rokitka wyraznie powiedzial co Kaczynski musi zrobic zeby wrocic do rozmow koalicyjnych - przeprosic zamiast wciaz zwalac wine na PO...



Jak dla mnie to wyglada jak przepychanki pt. "kto wezmie wiecej" z reszta ped do wladzy braci kaczynskich jest powszechnie znany, bodajze z rok temu wspominali cos o wprowadzeniu ordonansow (rozporzadzenia prezydenta z moca ustawy), smutne jest raczej to ze chca realizowac swoj pro-socjalistyczny program zrzucajac odpowiedzialnosc na platforme ktora jest przeciez pro-gospodarcza - takze ten uklad w ogole nie jest korzystny dla PO... Chociaz consensus miedzy czarnym i bialym jest mozliwy nigdy nie bedzie ani bialy ani czarny... :-?


Ja tam bylbym za wczesniejszymi wyborami (marne szanse ale nadzieja nic nie kosztuje) - po tym co sie stalo PiS mialby duzo mniejsze szanse a wizja Leppera napewno by pogonila caly leniwy elektorat Tuska do urn - wizja jest bardzo swieza :D


-------------------------------


Tak w ramach dalszego placzu chcialem pozdrowic wszystkich uzytkownikow importowanych dobr - kawy, papierosow, benzyny, kredytow w obcych walutach... zlotowka znowu w dol :(


A tak nota bene widzieliscie dzisiejsze spadki na gieldzie? to jest tragedia :( prawie wszystkie spolki w dol.. Wiecie czego sie najbardziej boje? Owczego pedu, w pewnym momencie analitycy stwierdza ze spadki sa stala tendencja i masowo zaczna sie pozbywac naszej waluty, obligacji, akcji naszych spolek - wtedy bedzie prawdziwa tragedia... Nic, angielscy analitycy podobno wierza jeszcze w powstanie POPiS... ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:13 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Ja tam bylbym za wczesniejszymi wyborami (marne szanse ale nadzieja nic nie kosztuje) - po tym co sie stalo PiS mialby duzo mniejsze szanse a wizja Leppera napewno by pogonila caly leniwy elektorat Tuska do urn - wizja jest bardzo swieza :D

dokladnie wybory do sejmu olalem, bo sadzilem ze bedize koalicja po-pis jesli dostalbym szanse w styczniu to chodzbym mial na chorobowym jechac 600km to pojade.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:31 
Cytuj  
Tuxedo - poproszę o datę i godzinę postu który zacytowałeś. Od teraz będę żądał tego od wszystkich osób mających słomę w głowie zamiast w butach :/

Fabianek - wczoraj piałeś o jakiejś panice na giełdach, o expresowym spadku wartości złotego.. Co dzisiaj wymyślisz sfrustrowany panikarzu?
http://bankowy.wp.pl/waluty.html?ticaid=1715

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:47 
Cytuj  
To sie nazywa korekta trendu gminny wulkanie intelektu, zeby tendencja spadkowa trendu na rynku finansowym leciala w dol non stop musial by sie zaczac owczy ped wyprzedazy wszystkiego co ma napisane PLN, a i tak nie szla by rowno w dol...


http://www.money.pl/pieniadze/komentarz ... 29672.html

http://www.money.pl/gielda/komentarze/a ... 29650.html


Proponuje zebys najpierw zastanowil sie nad tym co chcesz napisac, poczytal, pomyslal... Naprawde brakuje juz tylko zebys zaczal mowic co drugie slowo "bynajmniej"...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Fabianek - wczoraj piałeś o jakiejś panice na giełdach, o expresowym spadku wartości złotego.. Co dzisiaj wymyślisz sfrustrowany panikarzu?
http://bankowy.wp.pl/waluty.html?ticaid=1715


boze jaki ty prosty jestes a nie pomyslales ze efektem PIERWSZEGO wzrostu pl do eur jest wypowiedz Dorna, Marcinkiewicza i Kwasniewskiego?

zrodlo: onet.pl

Wykres (c) by bankier:
Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 12:55 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:53 
Cytuj  
fabianek - to nie ma znaczenia czy jestem prosty czy pokręcony. Piję dokładnie do tego, ze wczoraj ogłosiłeś panikę na giełdach, co za tym idzie expresowo szybki spadek kursu złotego.
Więc panie fabianek - co z tą paniką? skończyła się? czy może jej w ogóle nie było?

I:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... icaid=1711

Biedne usbeki - poproszę o negatywne komentarze :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:56 
Cytuj  
Tuxedo juz ci odpowiedzial a teraz popatrz na wykres sprawdz kiedy ogloszono wyniki wyborow a nastepnie porownaj kursy z dnia poprzedzajacego ogloszenie wynikow do sejmu i dzis

to samo sie tyczy wszelkich funduszy inwestycyjnych ponizej masz 2 z nich:
- http://www.aigtfi.pl
- http://www.arka.pl

gg no re


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 13:02 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:59 
Cytuj  
To, że ogólnie jest spadek wartości złotego to ja wiem. Nie pierwszy to spadek tego roku i nie ostatni - radzę się przyjrzeć wahaniom miesięcznym czy nawet rocznym to sam zaczniesz trywializować ten 2% spadek jednego dnia i 1% wzrost następnego. Kolega z sianem w głowie nie musi mi niczego uświadamiać, po raz trzeci powtórzę - chodzi mi o twoje wyrażenie "panika" - jedyną osobą której się panika udzieliła byłeś zapewne ty :lol:


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 13:11 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=8064732&rfbawp=1130485988.060&ticaid=1711


Przełom polityczny, czas odchodzić - tłumaczy krótko starszy brygadier Kazimierz Gładysz, szef Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Gładysz złożył już raport Komendantowi Głównemu i od listopada będzie emerytem, a ostatnie kilka dni urzędowania spędza na zwolnieniu lekarskim. Dostanie sześciomiesięczną odprawę plus dodatki, w sumie ok. 60 tys. zł. Mówi, że z zamiarem odejścia nosił się od dawna, ale decyzję przyspieszył wynik wyborów parlamentarnych. Gładysz trzy lata temu został komendantem z nadania SLD - dodaje dziennik.

Pff, i czego to dowodzi ? Odchodzą sobie na ciepłe emeryturki z odprawami półrocznymi. Normalna wymiana stołków jak co 4 lata, też mi nowość, to samo było przy poprzedniej zmianie władzy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chodzi mi o twoje wyrażenie "panika" - jedyną osobą której się panika udzieliła byłeś zapewne ty :lol:


prosze zacytuj moj post gdzie uzylem ze jest panika koniec polski czy jakis wyrazen stwierdzajacych ze wpadlem w panike.

hmmm nie znalazles?

nic dziwnego bo jedyna osoba ktora uzywal slowa panika badz synonimow (2 strony wczesniej) byles TY, widze ze twoim idolem jest Kurski - bulterier Kaczek

rotfl

a mozesz wytlumaczyc o co chodzi ci z:
Mark24 napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=8064732&rfbawp=1130485988.060&ticaid=1711


bo obejrzalem dopiero jak sveng zacytowal jakos nie widze zwiazku w tym ze koles odchodiz sobie na emeryture no moze tylko tyle ze jak zobaczyl kto bedzie rzadzil to wolal odejsc od razu bo jako rencista/emeryt bedzie mial dobrze duzo lepiej niz jako osoba aktywnie pracujaca.

a swoja droga FFS ja mam zarabiac na starych dziadow w normalnych krajach kazdy pracuje na wlasna emeryture ale u nas nie mlodzi maja robic na starych,


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
rotfl buahahahahahaha wiesz kurs euro nie wynika z obnizenia stop przez RPP tylko przez panike rynku gdzie wszyscy sie pozbywaja zlotowek


ależ proszę cię bardzo :) dalej będziesz szedł w zaparte? To nie był cytacik Tuxedo_style...

Sweng własnie o takie komentarze mi chodzi - aka mark24 o EQ2 :) brawo. Mmorpg.pl stał się imho najbardziej radykalnym Pro-PO miejscem w polskim internecie.

Może zmiana tematu - "tu biadolimy i narzekamy na aktualną polską władzę?" Za 7-8 lat (po dorwaniu się PO do władzy, na której oczywiście też będziemy psy wieszać) powinniśmy osiągnąć ~100 podstron..?
Co wy na to?


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 13:33 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ależ proszę cię bardzo :) dalej będziesz szedł w zaparte? To nie był cytacik Tuxedo_style...


owszem nie byl, to teraz przeczytaj to zdanie tak dlugo az zrozumiesz jego sens, a nastepnie wrocimy do rozmowy

no chyba ze moja skromna osoba dla ciebie jest rynkiem to ci objasnie ja nawet nei jestem malym trybikiem rynku, jestem drobnym inwestorem wielkosci ziarnka piasku w porownaniu do funduszy inwestycyjnych


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
Sprawa dzisiejsza z Kurskim...zresztą z tym cytatem ma racje...tylko po h się teraz kłóci...czy mówił czy nie
Cytat Kurskiego z pamięci

Kurski powiedział: "...że sprawa z Wehrmacht to był pic, bo i tak naród to ciemna masa i w nią uwierzy..."

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/4,58942,,,,2990372.html

Zródło: Gazeta/Radio Tok FM

edit: poprawa linka x2


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sweng własnie o takie komentarze mi chodzi - aka mark24 o EQ2 :) brawo. Mmorpg.pl stał się imho najbardziej radykalnym Pro-PO miejscem w polskim internecie.


Eee, mógłbyś jaśniej bo chyba nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania. O jakie komentarze ci chodzi ? O skomentowanie przejścia na bezpieczną emeryturę bo władza się zmieniła i stanowiska obstawiane z ramienia partii będą się zmieniały ? Dla mnie to całkiem normalne, poza tym, że prawdopodobnie na te miejsca wejdą ludzie niedoświadczeni, bez odpowiedniego przygotowania w tym zakresie i oczywiście wydelegowani przez partię.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:51 
Cytuj  
fabianek trzeba było napisać "ja sram w gacie, panikuję", a nie "przez panike rynku gdzie wszyscy sie pozbywaja zlotowek"

Z drugiej strony zachowujecie się trochę jak Gry-Online na temat WoW-a. Wszędzie widzicie negatywy (rozumiem że pozytywów nie ma), ba dostrzegacie nawet negatywy które mogą wystąpić w przyszłości i to dosyć dalekiej (takie początki wróżbiarstwa, połączone z nieprzeciętną inteligencją/wykształceniem i logicznym myśleniem). Natomiast pozytywów nie ma - więc nie ma czego zauważać - smutny fakt. Nawet ten artykulik o usbekach to przecież sprawa normalna, powszednia, spotykana przy każdej zmianie władzy - do pominięcia.

Z trzeciej strony - gdzie się podział ten cały elektorat Kaczyńskiego. Nawet biorąc pod uwagę, że na mmorpg.pl pisują tylko ludzie z wykształceniem wyższym-wyższym (czyli od docenta w górę) mieszkający w aglomeracjach miejskich od dziada-pradziada (czyli dziadkowie co prawda wylewali sobie pomyje przez okno na głowy ale od tego czasu dużo się zmieniło..) to w dalszym ciągu 30-40% to elektorat Kaczyńskiego..


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 13:59 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:55 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Tak w ramach dalszego placzu chcialem pozdrowic wszystkich uzytkownikow importowanych dobr - kawy, papierosow, benzyny, kredytow w obcych walutach... zlotowka znowu w dol :(


Gry!!112onetwo

Zreszta wystarczy wlaczyc jakiekolwiek informacje gospodarcze, zeby uslyszec, ze inwestorzy duzo lepiej zareagowaliby na zwyciestwo PO a nie PiS. Oslabienie zlotego to jedno [niektorym na reke] ale przeciez dochodza do tego wyrazne spadki indeksow [nie powodowane sytuacja globalna]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek trzeba było napisać "ja sram w gacie, panikuję", a nie "przez panike rynku gdzie wszyscy sie pozbywaja zlotowek"


wybacz nie uzywam takich wulgarnych zwrotow (rotfl) a na powaznie masz racje ja sie boje o polske i o siebie bo nie wiem jakbym sie odnalazl w obcej kulturze w przypadku wyjazdu

hmm mark moze my faktycznie jestesmy zaslepieni PO i nie widzimy zalet pisu prosze opisz jakie korzysci bedzie mial: Mlody ambitny wyksztalcony czlowiek (czyli trzon elektoratu po)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:46 
Cytuj  
Fabianek - dokładnie takie same jakie byś miał za "panowania" PO. Jeszcze kilka lat pożyjesz i zrozumiesz, że tak naprawdę cały czas w Polsce (i nie tylko zresztą) sprawdza się hasło "oddaj głos i spierdalaj". Za 4 lata zagłosujesz na PO więc pewnie twoja pozycja w realu wystrzeli w kosmos czego mimo wszystko Ci życzę. Ja przestałem w takie rzeczy wierzyć jakieś 8-12 lat temu.

O ile PO za 4 lata wygra - w tym tygodniu stracili jednego wyborcę. A za 4 lata przejdę się na wybory tylko po to by PO znowu przegrało :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:50 
Cytuj  
mark po 1st. nie odpowiedziales mi na pytanie poprosze o konkretna odpowiedz

po 2nd. wlasnie dlateog wierze w program PO bo jako jedyne nie obiecywalo zlotych gor, tylko mowilo to wam zabierzemy bo potrzebujemy na to etc. podkreslajac ze bedzie ciezko ale jak przetrzymamy to zbudujemy silna polske


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
podkreslajac ze bedzie ciezko ale jak przetrzymamy to zbudujemy silna polske


wiec niech spadaja.. kazdy tak mowi od 15 lat...... bedzie ciezko, ale przetrzymajcie to kiedys moze wasze wnuczki lub prawnuczki beda mialy lepiej.. a sami kurwa kradna na potege.... nikt im juz nie wierzy, wiec WYPAD !


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.