mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
[...] btw dzisiaj we wrocławskim "Metrze" czytam: "Nic zatem dziwnego, że "Doom", niezwykle popularne strzelanka RPG, doczekał się ekranizacji". .


RPG - Rocket Propelled Granade (tak to sie chyba pisze) luncher :) w tym kontekscie Strzelanka RPG ma sens :P


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 16:38 
Cytuj  
warto pojsc na Doom dla

1)zajebiscie zrobionego BFG
2)stworow
3)krwi i wnetrznosci (nie widzialem lepiej oddanych flakow)
4)sciezki dzwiekowej
5)fajnej blondyneczki :]

niedlugo Narnia , mlask , nie moge sie juz doczekac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 11:47 
Cytuj  
chyba nastała jakaś straszna moda na seriale bo ciekawych pozycji z gatunku sci-fi, action, horror, etc. wychodzi od groma:
oprócz Lost-a który zarobił przepotężną kasę (z tego co czytałem został sprzedany do 80 krajów m.in. w TVP1 od listopada) z ciekawych tytułów:
1. invasion - "atak" kosmitów - jestem po 5 odcinkach a rozkręca się strasznie wolno jak na serial przystało. Wkręca może nie tak mocno Lost ale wkręca ;)
2. rome - podobno (bo nie oglądałem) genialny serial z okresu Rzymskiego, legionów etc.
3. Night Stalker - jakiś horrowaty kryminał
4. Prison Break - jak sam tytuł wskazuje ucieczka z więziana - dwóch braci, jeden skazany (niesłusznie), drugi inżynier, który specjalnie idzie do więzienia by wydostać brata (12 odcinków)
5. Supernatural - horror fantasy
6. Surface - cholera wie co to ;)
I pewnie jeszcze kilka tytułów które pominąłem, co lepsze te wszystkie seriale to 2005r. (oprócz Lost-a).

Więc po epoce brazylijskich zjadaczy czasu dla płci żeńskiej, mamy zjadacze czasu dla facetów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 12:06 
Cytuj  
threshold czy cos takiego, bardzo fajne tez o kosmitach


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 13:34 
Cytuj  
sorry za OT ale "Martwica mózgu" tez jest fajna (joke) :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 21:59 
Cytuj  
potwierdzam "Lost" rozpoczyna emisje od 10 listopada w TVP1

slyszalem ze fajne bede sie mial okazje przekonac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 22:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
potwierdzam "Lost" rozpoczyna emisje od 10 listopada w TVP1


Od 3 listopada :)

http://ww6.tvp.pl/4177,20051027261785.strona


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 22:48 
Cytuj  
Szkoda ze po dwa odcinki, bo czas emisji bedzie sie zbiegal z "Gotowe na wszystko" na Polsacie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 23:02 
Cytuj  
Jesli juz przy serialach jestesmy ... Firefly - taki s-f z klimatem westernowym momentami ;) Dobre teksty, duzo akcji i sensowna fabula - polecam wszystkim. Ostatnio w kinach byl odcinek 00 - zwany Serenity


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 00:04 
Cytuj  
Kto widział film "Saw" czyli "Piła"? Ten kto by się domyślił zakończenia tego wspaniałego thillera, to byłby chyba geniuszem :lol: :]


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:07 
Cytuj  
drakar napisał(a):
Jesli juz przy serialach jestesmy ... Firefly - taki s-f z klimatem westernowym momentami ;) Dobre teksty, duzo akcji i sensowna fabula - polecam wszystkim. Ostatnio w kinach byl odcinek 00 - zwany Serenity


nastepnym razem radze troche wiecej poczytac zanim bediesz gadal bzdury :)

Firefly -- rewelacyjny serial ktory niestety zostal wycofany z produkcji kilka latek temu ale mimo to nakrecili dosc sporo odcinkow wiec polecam .. Co do tego co leci w kinach nie jest to odcinek 00 tylko mozna powiedziec ze epilog serialu , staraja sie wyjasnic wiekszosc rzeczy ktore sie dzialy ale i tak troche pozostalo tajemnica ale mimo wszystko polecam bardzo.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:15 
Cytuj  
Nie ogladam seriali, wiec sie nie znam ale mimo wszystko polecam "Kampanie Braci".


_________________
.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
Strangerr -> moze zamiast czytac po prostu obejrzyj :p Serenity to Prolog, tam wszystko sie zaczyna (faktem jest, ze kinowka wyszla ostatnia, ale chronologicznie jest przed serialem ;)
Na potwierdzenie : http://www.fireflywiki.org/Firefly/EpisodeGuide


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
a może ktoś zna jakąś bittoretownię skąd można by zassać z rozsądną prędkością te seriale bo korzystając z publicznych źródeł osiągam czasami kosmiczny download na poziomie 0-2kB/s... Może być z loginem/passwordem i ratio (i tak mam symetryczne łącze więc zero problemu) ale by zapisy były otwarte bo na wszystkich stronkach jakie pamiętam z dawnych lat i sprawdziłem już nie było dla mnie miejsca a moje stare konta zostały skasowane :/

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 02:26 
Cytuj  
drakar napisał(a):
Strangerr -> moze zamiast czytac po prostu obejrzyj :p Serenity to Prolog, tam wszystko sie zaczyna (faktem jest, ze kinowka wyszla ostatnia, ale chronologicznie jest przed serialem ;)
Na potwierdzenie : http://www.fireflywiki.org/Firefly/EpisodeGuide



czlowieku wez zdejmij opaske z oczu i ogladnij ten film jeszcze raz .. To ze ma ten sam tytul co pilot filmu nie znaczy ze to jest to samo .. juz dawno widzialem "serenity" i tlumaczy to CO SIE STALO w serialu a nie to co sie stanie .. powiem tak zeby nie psuc nikomu filmu .. zgine kilka osob ktore w serialu zyja wiec sherlocku wytlumacz mi jak by to mialo dzialac gdyby film kinowy byl prologiem .. Moze wez swoja rade do serca i nastepnym razem najpierw obejrzyjj film a potem bedziesz komentowal ...rofl.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 23:50 
Cytuj  
Podobnie jak niektórzy także i ja miałem problem z tym co oglądać: ""Lost czy "Gotowe na wszystko".
Jednak wybrałem Lost i zapowiada się lepiej niż drugi serial.
Ale może spowodowanie jest to tym że nie jestem kobietą....... :oops:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:12 
Cytuj  
Threshold - obejrzałem 3 odcinki, niezłe i wkręca tylko niektóre momenty są strasznie banalne, zaczerpnięte z innych filmów, ale całość na pewno warte obejrzenia, co warto odnotować akcja zaczyna się od pierwszych minut i nie ma psychologicznych dłużyzn
Invasion - (4 odcinki) tu gorzej, ale mam nadzieję, że serial się rozkręci, bardziej przypomina Lost-a czyli są "psychologiczne dłużyzny" chociaż nie tak wyraźne jak w Lost, w każdym bądź razie z każdym odcinkiem serial staje się lepszy
Supernatural - (3 odcinki) tak jak w Threshold od razu jesteśmy rzuceni na głęboką wodę, czyli akcja od pierwszych minut serialu, serial to taki ghostbusters XXIw., do tego każdy odcinek to inny przypadek więc można (chyba) oglądać nie po kolei
Prison Break - po 2 odcinkach osobiście uważam za najlepszy serial, też od pierwszego odcinka full action, sam pomysł na film genialny i dawno nie widziałem nic podobnego i równie dobrego, chociaż jest tam mnóstwo uproszczeń

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:43 
Cytuj  
Lost daje rade jak cholera , jak TVN/Polsat mogli wypuscic taki serial z lap , ale to dobrze bo w TVP1 nie ma reklam, ktos w koncu madry sie znalazl w tv :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Lost daje rade jak cholera , jak TVN/Polsat mogli wypuscic taki serial z lap , ale to dobrze bo w TVP1 nie ma reklam, ktos w koncu madry sie znalazl w tv :]


W końcu doszli do wniosku że "Plebanią" i Klossem widzów reszcie stacji nie odbiorą ?

:lol:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:34 
Cytuj  
Velociraptor napisał(a):
Kto widział film "Saw" czyli "Piła"? Ten kto by się domyślił zakończenia tego wspaniałego thillera, to byłby chyba geniuszem :lol: :]


Saw II
http://www.imdb.com/title/tt0432348/

8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lis 2005, 11:48 przez zderzaq, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.