mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 01:37 
Cytuj  
Ee gdzie w AvP byla historia predatorow :o - bo chyba cos ominalem, a motyw z ta pania jest nieudanym przeniesieniem z komiksu ( tam bylo lepsiejsze ). Swoja droga kaszana ten film.. a123 sa fajne 4juz kicha, p12 tez sa fajne, a avp max kicha, no ale na bazie "sukcesu" pierwszej czesci avp powstanie 2.

Btw. Jak zobaczylem w tym filmie fikusne ostrza predatorow to myslalem ze jeb... pozniej w sumie sie nie zdziwilem, ze jeden obcy zabija takiego modnisia.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:49 
Cytuj  
Może źle to ujołem, chodzi mi o ten motyw jak było pokazane że ludzie uważali ich jako bogów.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:06 
Cytuj  
ja wlasnie obejrzalem sobie Green street hooligans - inaczej zwany Huligani.

kawalek niezlego kina. samo zycie rzeklbym :)

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:05 
Cytuj  
O właśnie... Ten Film jest naprawde świetny. FRODO :wink: fajnie zagrał.

Ps. Jak ma na imie aktor który gra froda ??


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:24 
Cytuj  
Elijah Wood


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:27 
Cytuj  
O właśnie, dzieki SwenG.


Na początku filmu jak ujrzałem Elijaha Wooda to byłem pewny że film jest nie wypałem bo nie byłem pewny czy dobrze zagra powierzoną mu role. Ale podołał zadaniu i naprawde świetnie zagrał moim zdaniem.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:42 
Cytuj  
Cytuj:
Swoja droga kaszana ten film.. a123 sa fajne 4juz kicha, p12 tez sa fajne, a avp max kicha, no ale na bazie "sukcesu" pierwszej czesci avp powstanie 2.


Ja bym powiedział tak...

A1,2,4 fajne a 3kicha

AvP - mimo wszystko fajne (tylko brakuje mi USCM :) )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:48 
Cytuj  
ja bym powiedzial tak...

N I E Z N A S Z S I E :)

4to gniot, 3 100razy lepsza <- klaustrofobiczny klimacik, brud , smrod .. w sumie kiedys tez mi sie nie podobala ( tzn najmniej z 3, troche sie po wyjsciu z kina zawiodlem ), ale jak zobaczylem 4 to zmienilem zdanie.

Btw. Ja sie boje ze w 3 czesci avp ( jezeli powstanie, ale skoro robia 2 to 3 tez sie pewnie zdarzy ) predatorzy beda wygladac jak choinki ( cos jak kiczowata ewolucja batmana ) Pierwsze objawy tej ewolucji wzgledem p12 juz byly w avp.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:56 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos pisal na temat tego filmu g. mnie to obchodzi :wink:
Egzorcyzmy Emily Rose- wybralem sie z kumplem na ten film po wczesniejszym paleniu i to byl zly pomysl :har: Nietypowy horror bo opowiada historie prawdziwa nie jakies wyssane z palca opowiastki o potworach z Marsa.Dokladniej "Egzorcyzmy E.R" to horror sądowy opowiadajacy o procesie ksiedza ktory zostal oskarozny o zabicie nawiedzonej dziewczyny.Film przeraza i to bardzo, daje do myslenia i przedstawia dwa toki myslenia racjonalny i troche mniej racjonalny.Czy rozsadek wezmie gore, a moze wiara przekonajcie sie i pojdzcie na ten film, a gwarantuje nie przespana noc :)


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 19:02 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Nie wiem czy ktos pisal na temat tego filmu g. mnie to obchodzi :wink:
Egzorcyzmy Emily Rose- wybralem sie z kumplem na ten film po wczesniejszym paleniu i to byl zly pomysl :har: Nietypowy horror bo opowiada historie prawdziwa nie jakies wyssane z palca opowiastki o potworach z Marsa.Dokladniej "Egzorcyzmy E.R" to horror sądowy opowiadajacy o procesie ksiedza ktory zostal oskarozny o zabicie nawiedzonej dziewczyny.Film przeraza i to bardzo, daje do myslenia i przedstawia dwa toki myslenia racjonalny i troche mniej racjonalny.Czy rozsadek wezmie gore, a moze wiara przekonajcie sie i pojdzcie na ten film, a gwarantuje nie przespana noc :)


...spij spij....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 19:56 
Cytuj  
Chcę jeszcze dodać że Fenomenalny film to Gladiator, a tak że Troje bardzo fajnie się ogląda.
LOTR też jest extra.

JA ROBOT też mi sie podoba.

Shrek 1 i 2 , Potwory i Spółka, Epoka Lodowcowa -- Jeżeli musisz obejrzeć jakąś bajke ze swoim młodszym - kuzynem,bratem,dzieckiem - to przy tych bajkach nie dość żę dzieciak bedzie miał frajde to jeszcze dorosły się uśmieje.

Ring 1 jest wypasik, ale dwójke zjebali maxymalnie... >> Mówie o wersji amerykańskiej.

Klątwa >> To był pierwszy horror na który poszedłem do kina i doznałem szoku, w życiu nie bałem sie tak filmu. Naprawde jest straszna.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 20:45 
Cytuj  
Troja sux.
Ogladal ktos moze Yamakasi 2?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 22:33 
Cytuj  
To ja jeszce dodam od siebie 2 dobre filmiki.

Battle Royale - "Batoru rowaiaru"
Battle Royale 2 (requiem)- Batoru rowaiaru Rekuiemu

Do poczytania o filmie tutaj:
http://www.filmweb.pl/Film?id=34393
http://www.filmweb.pl/Film?id=99070

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 22:41 
Cytuj  
Spróbowałem dzis obejrzec Egzorcyzmy Emili Rose... I nie obejrzałem. Za słabe nerwy mam. Musze jakiegoś kumpla sciągnąć do chaty bo sam nie dam rady.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:08 
Cytuj  
oglądałem yamakasi 2 - dla mnie 3-4/10, bez porównania z 1, cała akcja dzieje się gdzieś u żółtków z ninjami latającymi po dachach, można obejrzeć, bo goście są zajebiście wygimnastykowani, ale sama treść filmu jest do totalnie do bani.

The Grunge - czyli Klątwa - ten niby straszny horror. Horror typowo japanese style. Czyli straszy mała ~10-letnia dziewczynka + kot (to chyba nowość). Jak straszą? Otóż twarz dziewczynki wyskakuje w dużym zbliżeniu na ekran, a w głośnikach jest BOOM! że szyby zaczynają drżeć ;)


Posty: 30
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:23 
Cytuj  
http://www.filmweb.pl/Dragon,Ball,Z,%28 ... ,id=158128

Co o tym sądzicie? Ja jako fan DB troche sobie tego nie wyobrażam, ale ... moze być ciekawie


_________________
[}|{]
|
/-----\

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:27 
Cytuj  
Tja, za ekranizację NGE też się ktoś wziął. Chcą nam zrobić "avp" z ulubionych anime :/


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):
Klątwa >> To był pierwszy horror na który poszedłem do kina i doznałem szoku, w życiu nie bałem sie tak filmu. Naprawde jest straszna.


Ja się doczekać nie mogłem kiedy ten głupi film się skończy - w końcu za długo to trwało więc skończyłem oglądać film na przewijaniu (to była zdaje się wersja amerykańska) :lol: :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 12:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oglądałem yamakasi 2 - dla mnie 3-4/10, bez porównania z 1, cała akcja dzieje się gdzieś u żółtków z ninjami latającymi po dachach, można obejrzeć, bo goście są zajebiście wygimnastykowani, ale sama treść filmu jest do totalnie do bani.


eeee? jedynka chociaz miala cos wspolnego z francuskim teamem Yamakasi. Zoltki i ninja? blee.

Wczoraj albo dzisiaj jest Adwokat Diabla w tvn. Tez fajny film.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ostatnio TVN cos sie stara i puszcza ciekawsze filmy niz "Oparte na faktach wyciskacze lez".


Jasne, puszczają 16 raz "Człowieka demolkę" albo inne Rambo :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.