mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:05 
Cytuj  
A na mnie Jot. Wymiatal.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
Dla mnie najwieksze wrazenie wyparlo i wypiero do dzis :



STARCRAFT

poprostu od momentu gdy zobaczylem ja (i dostalem) majac 6lat to nie moglem sie oderwac
potem przyszlo stale laczy i zaczelo sie masakrowanie ludzi na BattleNecie



StarCraft Rulez!!!



Ps.: Bardzo podobaly mi sie rowniez Diablo II, Bitwa o Środziemie iiii Władca Pierscieni Powrot Króla :D


pozdro :-?


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 22:49 
Cytuj  
oczywiscie, ze jest bardzo rozbudowany RPG na kompa - ADOM
bardzo dobra gierka, polecam kazdemu.


Posty: 30
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:16 
Cytuj  
raz MAFIA-frajda, fabuła, muzyka

dwa BG1, BG2-klimat,frajda,fabuła,innowacyjność rozgrywki( w tamtych czasach)

trzy COMMANDOS-frajda, moja pierwsza gra przy której musiałem
naprawde wysilić mój ,,mały'' mózg :wink:

cztery Gothic- na taką grę czekałem od kąd pierwszy raz ujrzałem maszynę zwaną przeze mnie ,,komplutelem" :D


_________________
[}|{]
|
/-----\

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:29 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
oczywiscie, ze jest bardzo rozbudowany RPG na kompa - ADOM
bardzo dobra gierka, polecam kazdemu.


...bez jaj


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:57 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Serhaud napisał(a):
oczywiscie, ze jest bardzo rozbudowany RPG na kompa - ADOM
bardzo dobra gierka, polecam kazdemu.


...bez jaj


oczywiscie, ze tak. w zadnej innej gierce: twoje czyny nie mialy takiego wplywu na fabule, nie bylo tylu sposobow na ukonczenie gierki i nie miales takiej swobody ruchu.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 02:35 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
oczywiscie, ze tak. w zadnej innej gierce: twoje czyny nie mialy takiego wplywu na fabule, nie bylo tylu sposobow na ukonczenie gierki i nie miales takiej swobody ruchu.


Nie masz zadnego wplywu na fabule, mozesz isc tylko jednym torem. (dojsc do portalu, zamknac lub przekroczyc - caly wybor i wplyw na fabule). Swobody ruchu tez nie masz zadnej. Dlaczego? Zeby pojsc do niektorych miejsc musisz miec odpowiedni poziom, item, wykonac odpowiednie zadanie. Cala akcja i tak sprowadza sie do pokonywania wszystkiego jedna droga. ADOM to ciekawa gierka, ma naprawde rozbudowane niektore elementy (jednak nie fabularne) ale to nadal tylko zwykly H&S.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Posty: 3
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 13:26 
Cytuj  
1.Quake 2 - w kategorii gier sieciowych - to bylo naprawde cos! Prawdziwy przelom dla tego gatunku! (mozliwe, ze sie komus naraze ale Doom nigdy mi sie nie podobal)

2.Fallout 1&2 - w kategorii gier z niesamowitym klimatem - poza tym cala oprawa graficzna rzuca na kolana i po tylu latach nadal moze wywierac pozytywne wrazenie. W dodatku gra jest baaardzo rozbudowana - jak dla mnie najlepszy RPG w klimacie postapokaliptycznym wszechczasow!! Oprawa muzyczna i dzwiekowa - to jest to!!!! Mozna zapomniec o calym swiecie i wczuc sie w klimat swiata zniszczonego wojna nuklearna!!!

3.Cala seria Civilization - moja ulubiona strategia - przelom w tego typu grach. Swietna koncepcja idaca w parze ze dobrym wykonaniem gry (mam nadzieje, ze seria bedzie sie nadal rozwijac).

4.Fifa'96 - dokonala rewolucji w gatunku gier sportowych :)

5.NFS Underground - kolejna przelomowia gierka tym razem wsrod mojego ulubionego gatunku :> Ten tytul chyba nie wymaga komenatarza (posiadacze kierownicn z forced-backiem czy jak to sie pisze :) na pewno wiedza o czym mowie :P)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 13:33 
Cytuj  
CAMELSON napisał(a):
5.NFS Underground - kolejna przelomowia gierka tym razem wsrod mojego ulubionego gatunku :> Ten tytul chyba nie wymaga komenatarza (posiadacze kierownicn z forced-backiem czy jak to sie pisze :) na pewno wiedza o czym mowie :P)


Ja mam kierownice do malucha na sciane a rozumiem cie rowniez :|


Posty: 3
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 14:53 
Cytuj  
Mialem na mysli feedback i system vibration. NFS underground zmienil moje zdanie o serii NFS, ktora zaczela byc nudna, gdyz w kolejnych edycjach nie wprowadzano nic nowego (nie liczac lepszej grafy).. Gra daje duzo frajdy jednak trzeba miec kierownice i porzady sprzet + monitor od 17" w gore :) Aczkolwiek jezeli chodzi o realizm to Colin McRae4 nie ma sobie rownych :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
Colin i realizm? :lol: W Ryśa Burnsa to ty grał?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:41 
Cytuj  
CAMELSON napisał(a):
trzeba miec kierownice


Nigdy bym nie wpadl na pomysl by w zrecznosciowke pograc kierownica

EDIT: A w serii Need for speed najbardziej cenie porsche. Lepiej mi sie tam gralo niz w undergrounda.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:00 
Cytuj  
CAMELSON napisał(a):
3.Cala seria Civilization - moja ulubiona strategia - przelom w tego typu grach. Swietna koncepcja idaca w parze ze dobrym wykonaniem gry (mam nadzieje, ze seria bedzie sie nadal rozwijac).


Heh... to nie wiesz, że nie dawno wyszła Civilization IV? Jakoś tak dwa tygodnie temu?

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:40 
Cytuj  
Aktualnie najwieksze wrazenie na mnie wywolalo nowe SWG:NGE. Az odechcialo mi sie grac w cokolwiek :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 22:43 
Cytuj  
Gry ktore na mnie zrobily najwieksze wrazenie (moze rowniez dlatego ze od niech zaczynalem) to: starcraft, carmagedon, settlers, nfs, diablo, fifa '95 i kilka innych :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:23 
Cytuj  
Na mniej największe wrażenie wywarł Final Fantasy 7 na PSX oraz demko RESIDENT EVIL 2 :lol: Męczyłem je chyba z 2 miechy :wink:
Teraz to zaskakuje Burnoucik 3 na Ps2 a, na Pc Fear.
A gra na PC do której czuje 'respect' to Incubation. Przeszedłem z 3 razy :wink:

Ps. Teraz męcze TES:Morrowind ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:32 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
oczywiscie, ze jest bardzo rozbudowany RPG na kompa - ADOM
bardzo dobra gierka, polecam kazdemu.


Nie mialem przez 20 dni netu i probowalem pograc w cokolwiek. Jak zwykle tylko stary dobry ADOM i Zangband przyciagnely mnie na dluzej. Szkoda tylko ze moj chaos warrior sie zmutowal w impa na 37lvlu i gra juz nie byla taka fajna ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 15:14 
Cytuj  
Tibia muj 1 mmorpg
i resident evil pierwsza czesc

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 15:18 
Cytuj  
italios napisał(a):
...muj...

:wtf:

Tibia? Prawie jak mmorpg? ;)


_________________
.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 19:58 
Cytuj  
Diablo 1 i Diablo 2 - ech przy tych grach mogłem spędzić wieczność bez wody i jedzenia. Pierwszy raz właśnie zaliczyłem nockę przy Diablo 1, ech hehe jeszcze pamiętam jak męczyłem się z Lazarusem hehe. Tak czy siak wszystkie gry od Blizzarda mnie wchłoneły hehe

Ostatnio dość duże niezmienne wrażenie robi na Mnie Wow, gra pozwalająca marzyć i spełniać marzenia ^^.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.