mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:53 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Marcinkiewicz to cholerna tarcza Kaczorów, wydelegowany na premiera bedzie wdrazal wszystkie pomysly blizniakow, ale za ewentualne nie powodzenia bedzie osobiscie odpowiedzialny.Nie ma czego lubic


Dokładnie. Ot taka sobie marionetka, która tak ci zatańczy jak jej zagrają...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:03 
Cytuj  
dla tych którzy tak jak Marek lat 24 uważają że Lepper jest sexi

Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:08 
Cytuj  
Marek sie troche posunal w latach ale swojego wieku jak kazda prawdziwa dama nie chce zdradzic :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:09 
Cytuj  
Wyglada jak chudszy brat Don Vito jesli wiecie o kim mowie :wink:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:11 
Cytuj  
viva la bam? ~~

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:12 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
viva la bam? ~~

tia :]


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:34 
Cytuj  
Mark24 - medialna papka to jedno, a wylapywanie bledow ekipy rzadzacej i ich wycofywanie sie z obietnic to drugie. Media zawsze powinny stac w opozycji do rzadu, to ulatwia utrzymanie zdrowego systemu. Co do Tuska to nie wiem o czym mowisz, proponowal on tylko znaczna liberalizacje w gospodarce, a nie obiecywal gruszki na wierzbie jak chocby kaczynscy i lepper. A lepper do czego takiego doszedl? Pozycji pierwszego pajaca IIIRP?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:18 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Ja stawiam że wygra następne wybory prezydenckie.


/wkurwiony mode = on
Ożesz kurwa, powinienem skończyć pakować siebie i rodzinę do tego czasu ... a potem spadam z tego Kaczlandu :-?

Że też Polska nie dorobiła się nigdy normalnej prawicy tylko cały czas same skrajnie prawicowe i klerykalne oszołomy, wielbiciele radia z ryjem i fuehrera Rydzyka ... :har:
/wkurwiony mode = off

MSPANC


_________________
Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 00:53 
Cytuj  
na Leppera niech glosuje wies, jesli taka ma ochote, bo on teoretycznie wies reprezentuje i jezeli chlopowi nie chce sie wglebiac w program jego partii, ani w program partii jakiejkolwiek innej, to ok, jest to zrozumiale. Natomiast jezeli czytam jak ktos wyksztalcony opowiada, ze z nim sympatyzuje, to czuje sie jakbym dostawal rownoczesnie ogrom kompletnie sprzecznych informacji.
W skrocie to, co jego partia bardzo by chciala zrobic z naszym obecnym systemem, powinno byc obraza dla inteligencji teoretycznie kazdego czlowieka.
Generalizujac: baza finansowa dla ich programu jest zwiekszenie dlugu publicznego, co z kolei zapewni im mozliwosc wprowadzenia panstwa ultra socjalnego wraz ze stojacym na jego czele prezydentem-wodzem, ktory dostaje wladze wykonawcza z przywilejem odwolywania i powolywania ludzi na praktycznie kazdy liczacy sie urzad. Dodatkowo hamujemy calkowicie prywatyzacje, wprowadzamy interwencjonalizm panstwa to the fullest i robimy ogromny podatek dla ludzi zarabiajacych bodajze ponad 144 tysie rocznie, co ma sluzyc zmniejszaniu roznic miedzy bogatymi a biednymi - haslo brzmi "rownosc". Nie musze chyba mowic przy tym, ze wszystko jest gratis (typu szkola - [+ dodatkowe dofinansowania dla szkol prywatnych], zdrowie, etc), panstwo zapewnia wszystkim obywatelom mieszkania, wszystkim bezrobotnym zasilki w wysokosci 800zl, ktore oczywiscie nie beda potrzebne bo panstwo zapewnia tez prace (chyba przy budowie tych nowych socjalistycznych blokow). Juz pomijam te "sektory" nad ktorymi samoobrona chce odzyskac kontrole (odkupic jako panstwo) i zapewnic "prawidlowy rozwoj" (wpakowac w nie gore szmalu, po czym okaze sie po paru latach ze sa nierentowne). Przypomne - pieniadze na to wszystko biora sie z wciaz powiekszajacego sie dlugu publicznego. Komus cos to przypomina ? :-) Z 10 lat to by to moze pociagnelo, potem jako panstwo jestesmy niewyplacalni, a wódz jedzie do honolulu i mowi ze to wszystko wina balcerowicza i on po nim nie mogl po prostu naprawic.
Mowie tu tylko ogolnie o wizji konstytucji (http://www.samoobrona.org.pl), bynajmniej nie bawie sie tutaj w lapanie pana przewodniczacego za slowka, albo co zabawniejsze pomysly, bo to by przypominalo kopanie lezacego.
Jak dla mnie jest to program populistyczny jak cholera (wszyscy wszystko gratis, bogatych paniczykow z miasta do piachu) i potrafiacy przyciagnac chyba jedynie bezrobotnych/biednych chlopow. Mark mi udowodnil ze sie myle, chyba ze sie do tej grupy zalicza, w co jednak smiem watpic.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 01:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Prawda leży po środku mój drogi. Tusk nie jest 100% aniołkiem który podwyższy twoją pensję o 100%


A co z tym Tuskiem znowu wyskakujesz? Czy ja slowo o Tusku napisalem?

Napisalem tylko ze Lepper jest burakiem, oszustem i przestepca oraz szuja ktora sie wyslugiwala czerwonym a teraz pisdzie.
Ktorego z tych slow nie rozumiesz?

Burak - nie potrafi sie zachowac, wyslowic i otacza sie podobnymi sobie ludzmi z kurwikami w oczach i wyrokami na karku.

Oszustem i przestepca - to nie sa moje wymysly tylko facet ma pare prawomocnych wyrokow. W kazdym normalnym kraju koles ktory dostal wyrok wylecial by z zycia publicznego a u nas staje sie liderem liczacej sie partii. W USA tez z przestepcow robili hero ale najpierw ich musial jakis szeryf zastrzelic - w PL staja sie idolami juz za zycia :(

Szuja wyslugujaca sie czerwonym a teras pis'owi - "Andrzej prosze Cie wyjdz" (C) L.Miller to tylko jeden z przykladow a co do pis'u to jak dotad w KAZDYM glosowaniu SO glosowala jak sobie PiS zyczyl.

Potrafisz przytoczyc jakies rzeczowe argumenty i udowdnic ze sie myle albo zmyslam czy jestes czescia tego "glupiego narodu" o ktorym mowil Lepper i bedziesz tylko walil jakimis komunalami o wyborczej? (ktorej tak na marginesie nie czytam i nigdy nie czytalem bo nie trawie ani punktu widzenia ani stylu "michnikow").

A co do drugiej czesci mojego posta... bije sie piersi - Jedrek Lepiej nie jest idolem tylko dla osob o niskim IQ. Popieraja go tez ludzie sfrustrowani, ktorych jedynym ciekawym zajeciem jest produkowanie na forach postow udowadniajacych ich oryginalnosc. Oryginalnosc ta polega na tym, ze jesli 99% ludzi stwierdzi ze cos jest biale to oni uparcie beda twierdzili ze jest czarne byle tylko sie wyroznic i powiekszysc swojego penis@.
Czepiasz sie mnie od dluzszego czasu jakbym byl jakims Twoim idolem i za wszelka cene probujesz sprowokowac mnie do "rozmowy". I zupelnie nie zniecheca Cie to, ze za kazdym razem dostajesz kopa w dupe - to przeciez to tez "kontakt" i do tego bardzo osobisty :)
Anyway - "rozmowy" z Toba sa absolutnie bezcelowe bo obce Ci sa takie pojecia jak fakty i logika a uzasadnienie wlasnego zdania lezy absolutnie poza granica Twoich mozliwosci.
Wartosc merytoryczna Twoich postow jest zerowa, wiadomosci nie przekazujesz zadnych. Jedyne co z nich mozna sie dowiedziec to, ze sie z "czyms" nie zgadzasz. Gdybys byl autorytetem w jakiejs dziedzinie - moze by to wtedy mialo jakas wartosc. Ale Ty jestes tylko szarym, malym czlowieczkiem ktory poza tym forum nie istnieje.
Odpusc sobie laskawie wiec postowanie tego spamu albo sprobuj choc uzasadniac dlaczego z czyms sie nie zgadzasz. W przeciwnym wypadku bedziesz musial latac na skarge do Beasta juz nie raz ale kilkanascie razy dziennie :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 01:43 
Cytuj  
Alkirion napisał(a):
na Leppera niech glosuje wies, jesli taka ma ochote, bo on teoretycznie wies reprezentuje i jezeli chlopowi nie chce sie wglebiac w
(...) ciach


Juz niaktualne.
Teraz Lepper jest liberalem, balcerowicz moze zostac a on sam mysli jakby tu reprezentowac interesy przedsiebiorcow :lol:

Cytuj:
Jak dla mnie jest to program populistyczny jak cholera (wszyscy wszystko gratis, bogatych paniczykow z miasta do piachu) i potrafiacy przyciagnac chyba jedynie bezrobotnych/biednych chlopow. Mark mi udowodnil ze sie myle, chyba ze sie do tej grupy zalicza, w co jednak smiem watpic.


Zalezy jak zdefiniujesz ten termin "biedny chlop".
Mozna to potraktowac w kategoriach geograficznych (chlop - mieszkaniec wsi) albo umyslowych.
Nie musze dodawac ze w tym drugim przypadku pasuje do niego idealnie? :P

A co do nabijania sie z elektoratu samoobrony... pamietam taka scene z najlepszego filmu m.brooksa "plonace siodla".
Szeryfem w malym miasteczku na wsi zostal murzyn.
W miasteczku oczywiscie sami biali.
Cudem udalo mu sie uniknac linczu, potem uratowal mieszkancow przed strasznym Bongo i spodziewal sie biedak ze dzieki temu zostanie zaakceptowany a wszyscy i tak sie na niego wypieli.
Zalamal sie chlopak i wpadl w czarna rozpacz a wtedy jego zastepca zaczal go pocieszac:
"A czego sie spodziewales? Ze przyjda i powiedza 'niech pan wpadnie do nas na niedzielny obiad' albo 'moze sie pan ozenic z moja corka"?
To farmerzy.....
Prosci ludzie.....
Sól tej ziemi.....
Debile"
:)

Pamietam ze ta scena stanela mi przed oczami pierwszy raz przed pierwszymi wyborami prezydenckimi. Bylem wtedy w rodzinnej wsi mojej matki na grobie dziadka i wracajac spotkalem takiego goscia ktory sie u nas wynajmowal zawsze jako robotnik sezonowy.
Gosc byl prosty jak konstrukcja cepa - pamietam ze jak mu kiedys powiedzialem zeby zamiast przepijac kase ktora u dziadkow zarobil moze byc cos dzieciakom kupil (mial ich 6 szt) a on mi odpowiedzial ze "jego dzieciom jest dobrze, kupil im ostatnio tak duzo czekolady ze az sie nia zesraly".
Anyway... spytalem go dla rozrywki na kogo bedzie glosowal w I turze a on mi odpowiedzial na moment odrywajac butelke piwa od ust: "Na Walese! Obalil komune... to mu sie nalezy!"

Nic dodac, nic ujac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 02:27 
Cytuj  
btw co do samego 'niezwyklego' bloga, mam nieodparte wrazenie ze sa to odgrzewane kluchy z artykulow maddoxa ( http://maddox.xmission.com/ ), ktore sobie bardzo cenie, przy niektorych nawet sie usmialem :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 07:46 
Cytuj  
Co do faktow, to co jak co Andrew cos usiagnol (co oczywiscie zalamuje ze taki czlowiek moze cos osiagnac), chlop mi nie imponuje, a nawet jest daleki tego, ale fakt jest faktem.
Nastepnie to media dolewaly oliwy do ognia, jakby przecietny przeciwnik Leppera nie ogladal tv to by mial ciut przychylna opinie imo.
A ze program Samoobory jest smieszny to tez idzie bokiem, szary czlowiek widzi jego opalona morde i juz wie wszystko.

PS.Zeby nie bylo, ja ciagle pije najbardziej do faktu ze media powielaja jego zla opinie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 10:43 
Cytuj  
A ja sie zgodze z Karolem. Lapper to chlop ze wsi, ktory doszedl do wladzy bazujac na populizmie i tepocie/zaslepieniu Polakow. Byl juz taki Tymininski co sie rodakom objawil. Teraz mamy wyzwoliciela z ludu...
Tak naprawde kazdego menela mozna ubrac, uczesac, opalic na solarce i nauczyc mowic. Lepper byl, jest i pozostanie jak choragiewka na wietrze. Gdzie wyczuje WLASNY interes, w ta strone sie obroci.
Amen.


Edit:
"Gazeta Wyborcza": Andrzej Lepper uważa, że koalicja Samoobrona-PiS to tylko kwestia czasu. Jego ludzie widzą go w roli wicepremiera. Lepper nie zaprzecza.
W Samoobronie mówi się, że przewodniczący chciałby wicepremierostwo łączyć z szefowaniem MSWiA lub resortowi rolnictwa. Wtedy rząd miałby z głowy rolnicze blokady. Jednak wiara w to, że PiS oddałby Lepperowi tekę szefa MSWiA jest w partii mała.

Ryszard Czarnecki, europoseł, zaufany człowiek Leppera: - Przy tej konstrukcji rządu, z premierem Marcinkiewiczem i Ludwikiem Dornem kierującym MSWiA, nie będziemy stawiać sprawy na ostrzu noża. Na liście ministerstw, które Samoobrona chciałaby obsadzić w przyszłym koalicyjnym rządzie z PiS, jest jeszcze resort pracy i polityki społecznej oraz Ministerstwo Środowiska.

W korespondencji z Lublina "GW" informuje, że Samoobrona dogaduje się z PiS w sprawie stanowisk w regionach. Według informacji dziennika, partia Andrzeja Leppera już się porozumiała w tej sprawie z władzami PiS.

Negocjacje obu partii trwają od zeszłego tygodnia. Według zdobytych przez "GW" nieoficjalnych informacji Samoobronie udało się uzyskać zapewnienie, że otrzyma minimum trzech wicewojewodów. W grę wchodzą regiony: zachodniopomorski, mazowiecki i lubelski. Niewykluczone, że dołączy do nich łódzki.

http://wiadomosci.onet.pl/1199260,11,item.html

OMFG! :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.