mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 17:35 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
R-snoOz napisał(a):
Ja kiedys slyszalem w autobusie jak kulturalny pan w dresie powiedzial do swojej "wypicowanej" dziewczyny - "Zajebalem sie w tobie po ch*j" To znaczy, ze chyba ja kocha, nie ? :)

Jestes juz -nastą osoba, ktora mowi mi ze slyszala ten tekst i kazda z nich zaklina sie ze tak bylo i ze slyszala to na wlasne uszy. =]
Duzy byl ten tramwaj.


Moze maja jakies forum dla dresow na ktorym wypisuja sobie teksty "na" dzieczyny, i pozniej ich uzywaja :)

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 18:27 
Cytuj  
Ja to w ogole jako kawal slyszalem...


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 18:35 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Moze maja jakies forum dla dresow na ktorym wypisuja sobie teksty "na" dzieczyny, i pozniej ich uzywaja :)


od kiedy dresy potrafią używać internetu, a do tego dochodzi inne umiejetnosci: logicznego myślenia, czytania, używania google (notabene spora czesc uzytkownikow tego forum nie potrafi), czytania etc etc


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 19:01 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
R-snoOz napisał(a):
Moze maja jakies forum dla dresow na ktorym wypisuja sobie teksty "na" dzieczyny, i pozniej ich uzywaja :)


od kiedy dresy potrafią używać internetu, a do tego dochodzi inne umiejetnosci: logicznego myślenia, czytania, używania google (notabene spora czesc uzytkownikow tego forum nie potrafi), czytania etc etc


Jakos marke dresa potrafia przeczytac :P

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 20:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Smolik napisał(a):
Jak bylem nad morzem to to dzialalo.
"fajna jestes dupa z twarzy"

i jest twoja



Moje ulubione "picku-up-lines":

Przepraszam, nie orientujesz sie gdzie w okolicy znajde dostatecznie duze lotniko dla mojego prywatnego odrzutowca?

Moge dostac Twoje zdjecie? Chcialbym pokazac mikolajowi co DOKLADNIE chce dostac pod choinke...

Czy mozesz sie troche odsunac od baru? Stopilas caly lod w moim martini...

(podajac dziewczynie roze) Chcialem jej pokazac jak wyglada PRAWDZIWE piekno...

(podajac dziewczynie 11 roz) Jesli staniesz przed lustrem zobaczysz 12 najpiekniejszych rzeczy na swiecie.

Jedno z nas mysli o seksie.... ok, to ja :)


Najsmieszniejsze jest ze te teksty najczesciej dzialaja :P


Ja nawet nie próbowałem żadnego gotowca nigdy , niektóre dziewczyny są na nie wyczulone =/ albo mi się tak wydaję
wyczulone , znaczy nie robią na nich wrażenia a wręcz myślą że to kicz i jakiś seryjny podrywacz ~~

Ale może to być tylko moje odczucie... Chociaż z drugiej strony muszą myśleć że facetowi zależy i się stara + pamięta/wymyśla takie teksty. A to dosyć ważne , żeby dziewczyna czuła że rzeczywiście jest taka super.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 20:30 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jakos marke dresa potrafia przeczytac

IMO to działa na zasadzie pierwotnych instynktów :}


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 20:40 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Jakos marke dresa potrafia przeczytac

IMO to działa na zasadzie pierwotnych instynktów :}


bez przesady... dres w wieku 30lat ma rozum 15 latka + narządy 50 latka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 22:03 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jakos marke dresa potrafia przeczytac :P


W sumie to moze po logo poznaja.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 05:02 
Cytuj  
Jestem ciekaw co wy sadzicie o tej taktyce ignorowania ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:37 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Jestem ciekaw co wy sadzicie o tej taktyce ignorowania ;P

No... zajebisty sposób... każdy kawaler po 40stce Ci to powie :P

Co do dresów, to wiecie teraz jest kultura obrazkowa - taki mietek zapamiętuje symbol (jako całość) i później potrafi go zidentyfikować. Natomiast gorzej już z liczeniem, bo paski wygladaja tak samo a ile ich tak naprawdę jest to ciężko im stwierdzić.

Anyway słyszałem kiedyś coś takiego "Musiało bolec jak spadałaś z nieba...". Najlepsze żę mówiła to koleżanka która w ten sposób próbował poderwać jakiś koleś - najlepszy był komentarz do tego... "to takie głupie i żałosne, że aż słodkie" ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.