mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 10:54 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
...a PiS wszedłby w koalicję z PO gdyby naprawdę chcieli naprawić Polskę...

PiS nie jest partią samobójców, którzy robią koalicję za wszelką cenę.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 10:58 
Cytuj  
rotfl
i tu mamy przykład jak można ładnie odwrócić kota ogonem :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 11:15 
Cytuj  
Ciekawy wywiad z J. Kaczynskim:

http://wiadomosci.onet.pl/1292507,2677, ... skart.html

"Czy po II turze była jeszcze szansa na POPiS?

Po zwycięstwie brata początkowo wydawało się, iż sytuacja się zmieniała. Okazało się, że zespoły jednak mogą być powołane, że nie są bzdurą. Prace posuwały się w nich nawet nieźle, ale trwało to tylko jeden dzień. Później przyszła nagła zmiana. 21 punktów Rokity, które łącznie oznaczały, że mamy oddać władzę Platformie i realizować jej program, nieco tylko zmodyfikowany, ale w szczególny sposób, tak, żeby było oczywiste, że nie możemy się na to zgodzić. Na przykład modyfikacja podatkowa mocno biła w rodziny rolnicze, a na wsi odnieśliśmy przecież duży sukces. Propozycje odnoszące się do MSW, Ministerstwa Sprawiedliwości i służb specjalnych oznaczały ich kontrolowanie przez PO, która wyciągała też rękę po inne ministerstwa, na których nam szczególnie zależało, tj. kulturę, ochronę środowiska i infrastrukturę, a także oświatę. Gdybyśmy się mieli na to zgodzić, to z ośmiu priorytetowych dla nas ministerstw zostałoby nam w istocie półtora, tzn. rolnictwo i bardzo osłabione Ministerstwo Sprawiedliwości. To było rozwiązanie z naszego punktu widzenia całkowicie pozbawione sensu. Po wygranych wyborach nie mielibyśmy władzy, bo premier też miał być tak naprawdę jej pozbawiony, mając równorzędnego mu wicepremiera, który mógłby liczyć na poparcie marszałka sejmu."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 11:28 
Cytuj  
Sweet.
Jedni i drudzy sa ujowi, pis troszczy sie o rolnikow a PO to... zreszta imo rokita najbardziej psuje wizerunek po, tusk tez nie grzeszy inteligencja wiec takie duo zjebalo prawdopodobnie caly efekt


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 11:54 
Cytuj  
re:Sargeras

kpisz sobie...twierdzisz co chwila że pis i kaczyńscy to wyzwoliciele Polski...
...więc ja i sobie pozwole...
w zeszłym tygodniu w GW (niestety nie mogę jej znaledz w gazetniku, więc nie będe opisał, nie chciałbym czegoś przekręcić), w którym był artykuł o działaniach i wypowiedziach kaczyńskiego w czasach rządów hanny suchockiej i prezydentury wałęsy...i albo są komuchami ubrani w prawicowy płaszcz albo debilami...obstawiam na to drugie :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
re:Sargeras
kpisz sobie...twierdzisz co chwila że pis i kaczyńscy to wyzwoliciele Polski...
...więc ja i sobie pozwole...
w zeszłym tygodniu w GW (niestety nie mogę jej znaledz w gazetniku, więc nie będe opisał, nie chciałbym czegoś przekręcić), w którym był artykuł o działaniach i wypowiedziach kaczyńskiego w czasach rządów hanny suchockiej i prezydentury wałęsy...i albo są komuchami ubrani w prawicowy płaszcz albo debilami...obstawiam na to drugie :]

:o :) :lol: To już chyba jakiś kabaret.
Kaczyńscy zwalczali komunę już od 1976 roku, kiedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że powstanie coś takiego jak "Solidarność". A przeciwstawianie się "władzy ludowej" było dość ryzykowne, że wspomnę chociaż Stanisława Pyjasa, czy księdza Popiełuszkę.
Obaj są też doktorami prawa i głupcem jest ten, kto uważa, że wie lepiej od nich, co im wolno.
Ale bezkrytycznie zapatrzony w jedynie słuszną gazetę, pomijając bezcenne fakty, profesor psychologii MagPS w swoich porywach intelektu, z bystrością wody w klozecie i niszczycielskim uporem godnym samego mistrza Łapińskiego, sili się na "złote myśli" na poziomie czatu dla "bezstresowej" dzieciarni. :]


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:15 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
:o :) :lol: To już chyba jakiś kabaret.
Kaczyńscy zwalczali komunę już od 1976 roku, kiedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że powstanie coś takiego jak "Solidarność". A przeciwstawianie się "władzy ludowej" było dość ryzykowne, że wspomnę chociaż Stanisława Pyjasa, czy księdza Popiełuszkę.
Obaj są też doktorami prawa i głupcem jest ten, kto uważa, że wie lepiej od nich, co im wolno.
Ale bezkrytycznie zapatrzony w jedynie słuszną gazetę, pomijając bezcenne fakty, profesor psychologii MagPS w swoich porywach intelektu, z bystrością wody w klozecie i niszczycielskim uporem godnym samego mistrza Łapińskiego, sili się na "złote myśli" na poziomie czatu dla "bezstresowej" dzieciarni. :]


ROFL

nie mam czasu więc powiem tylko; przestań jeść karmę dla kaczek, głupio być wyglądał jako kaczka...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:18 
Cytuj  
Hmm... czyli kazda szuja, zlodziej, i osoba probujaca byc ponad prawem, jest teraz bojownikiem o wolnosc ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:35 
Cytuj  
tak


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:39 
Cytuj  
Hehe ale w internecie jest :P http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3034777.html

Sry za słabą jakość...

Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 14:47 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Carnillon napisał(a):
...a PiS wszedłby w koalicję z PO gdyby naprawdę chcieli naprawić Polskę...

PiS nie jest partią samobójców, którzy robią koalicję za wszelką cenę.


to samo moge powiedzieć o PO

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:00 
Cytuj  
IMO roznica pomiedzy pisem jest taka ze
PiS chce rzadzic ale nie potrafi
PO moze i wiecej potrafi ale niechce :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
ROFL
nie mam czasu więc powiem tylko; przestań jeść karmę dla kaczek, głupio być wyglądał jako kaczka...
Hehe ale w internecie jest...

Cytuj:
Hmm... czyli kazda szuja, zlodziej, i osoba probujaca byc ponad prawem, jest teraz bojownikiem o wolnosc ? :D
tak

:lol:
Kogoś już aksmitny kapelusz za bardzo uciska w główkę. :lol:
Proszę o więcej takich oszczerstw i niczego nie dowodzących ciekawostek. Pokażcie, na co was naprawdę stać. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Kogoś już aksmitny kapelusz za bardzo uciska w główkę. :lol:
Proszę o więcej takich oszczerstw i niczego nie dowodzących ciekawostek. Pokażcie, na co was naprawdę stać. :lol:


strata czasu jest dyskusja z facetem wyznajacym zasade "po co mi mozg, mam beret" :]


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:22 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Proszę o więcej takich oszczerstw i niczego nie dowodzących ciekawostek. Pokażcie, na co was naprawdę stać. :lol:


@Sargeras:

PiS to banda pojebanych maniaków religijnych z ogromną żądzą władzy.

Może być ?
Dostanę ignore ?


:lol:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:06 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Jak zwykle pierdole glupoty, kwa kwa kwa.


A my na to:

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):


stare, nawet w necie wśród ludzi z wykształceniem wyższym te żądania Politycznych Oferm zostały zgodnie wyśmiane i uznane za niemozliwe do spełnienia. Tylko na tym forum karolkowcy66 z klapkami na oczach tego nie zauważyli....

i dowcip:
Dlaczego w Polsce PO zdobyło większe poparcie w grupie osób z wykształceniem wyższym?
Bo 80% osób z wykształceniem wyższym to osoby z licencjatem po marketingu i zarządzaniu na płatnym byle_czym.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:38 
Cytuj  
OMG :< Pieszczoch pipo, ja tu walcze z soba by nie grac w cov a ty mi tu taki numer odwalasz :<<< okrutny jestes :<<<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 21:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
i dowcip:
Dlaczego w Polsce PO zdobyło większe poparcie w grupie osób z wykształceniem wyższym?
Bo 80% osób z wykształceniem wyższym to osoby z licencjatem po marketingu i zarządzaniu na płatnym byle_czym.


Juz mamy sie zaczac smiac czy bedzie jakas pointa?

Skoro sie mareczku tak wysmiewasz z wyksztalcenia innych to wyciagnij swoj oprawiony w cieleca skorke indeks i oswiec nas jaka to szacowna uczelnie i kierunek ty ukonczyles?
A moze nie ma sie czym chwalic? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:35 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1292507,2677, ... skart.html

Ech PiSowcy nic nie rozumieją

1. Słowa J.Kaczyńskiego są dla mnie gówno warte, nie raz pokazał że za jego słowami nie stoją żadne fakty
2. J.Kaczyński miałbyć premierem, w chwili gdy PiS wygral wybory WSZYSCY byli zdziwieni nowym premierem wiec nie wiem dlaczego zarzuca "Politycznym Ofermom" zdziwienie
3.Marszałek - cala historia z marszalkiem ukazuje ze slowo PiSowcow a w szczegolnosci jarusia sa gownem
4.Mowi ze nie atakowali PO , a jak nazwą całą kampanie reklamową ze znikajacymi pluszakami? Rozumiem ze atakowac ale dlaczego PO "przyszlego koalicjanta" ?
5.Mareczku lista punktow ktore mialybyc spelnione nie sa wcale takie chore. Co do podzialu resortow... wiem ze typowy PiSowiec potrafi liczyc i widzi ze PO mialo miec wiecej resortow ale zaden PiSiarz nie zauwazyl JAKIE resorty. PiS bierze te latwe a cala gospodarke finanse itp bierze PO zeby to na nich spadla odpowiedzialnosc. PO sie nie dalo i zaprezentowaly uczciwy podzial. (pamietajmy ze PO przegralo 3%)
6. naprawde szkoda gadac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.