mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
a ja sie nie moge doczekac tego filmu :

http://adisney.go.com/disneypictures/narnia/index.html


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 19:54 
Cytuj  
A ja polecam wszystkim stare ale jare, zane i lubiane filmy Zespołu Filmowego Skurcz.
Filmy można za darmo pobrać z ich strony
http://www.skurcz.robbo.pl/
Najbardziej polecam filmy "Sum tak Zwany Olimpijczyk" oraz "Bulgarski Poscikk".
A niedługo nowa produkcja ZF Skurcz pt "Wściekłe Pięści Węża". :) Czekam z niecierpliwoscia.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 20:57 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Dobre filmy to produkcje ZF "Skurcz" -> http://www.skurcz.robbo.pl/index.htm :lol:

IMO najlepsze to
"Sum Tak Zwany Olimpijczyk"
"Bułgarski Pościkk"
i produkcje karate np. "Dzudo Honor 7"

a i jeszcze "Kosmiczny Batalion w Galaktyce Zła"


Ale ostrzegam: oglądacie na własne ryzyko ! :P


czytaj topic czasem
kamilkuzcpnu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:34 
Cytuj  
Dzisiaj na polsacie leciał nawet fajny film "Tylko Jeden/The One"...jeśli ktoś nagrał w ten czy inny sposób, bardzo bym prosił o PM


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 12:10 
Cytuj  
Oglądałem BULLET... Ciekawy film... polecam, powiem tylko że pokazuje jak kończą amerykańscy ludzie którzy wybrali życie na ulicy.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 12:23 
Cytuj  
ja opozniony w filmach wiec dopiero kilka dni temu obejzalem pitch black i kroniki riddicka, zajebiste :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:10 
Cytuj  
To bez kitu jestes opózniony hehe... A co do Kronik Riddicka to są zajefanje.

PS. Mam pytanie, Riddick, był wcześniej w jakiejś literaturze, komiksie, czy został wymyślony bezpośrednio do PitchBlacka, i wcześniej go nie było ??

EDIT: Literówka :/


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli


Ostatnio edytowano 29 lis 2005, 21:48 przez DaveJ, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
Byl juz wczesniej.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
W "temacie" Riddicka to można jeszcze obejrzeć The Chronicles of Riddick: Dark Fury.
Taki krótki filmik animowany, ale nawet nieźle łączy akcję "Pitch Black" z "Chronicles of Riddick" 8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:19 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Byl juz wczesniej.


To mógłbyś mnie oświecić ?? Bo, naprawde fajna jest historia, i świat. A co do DarkFury to musze torrent odpalić....


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:46 
Cytuj  
opÓźnić davej :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 16:16 
Cytuj  
polecam film "9 rota" czy tam "9 kompania".
Ruskie się rozkręcają i robią coraz lepsze kino.

Praktycznie pod rząd obejrzałem "American Soldiers" - hollywódzkie kino o wojnie w Iraku z efektami specjalnymi wybuchów robionych ze świątecznych fireworków i "9 Rotę" - film o wojnie w Afganistanie.

Pierwszy 5/10 - ale ja dosyć dobrze znoszę kino amerykańskie i lubię filmy wojenne ;)
drugi - 9.5/10

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 16:38 
Cytuj  
vacuuming completely nude in paradise
american pimp

o! o! i jeszcze
napoleon dynamite

;]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 21:24 
Cytuj  
Hooligans.

Premiera zostala przesunieta w polsce nie stety ale nie moglem sie doczekac i zassalem torrenta. Glowna role ma eliyah wood (frodo z wladcy pierscieni) , nadal sie do tej roli znakomicie. Film o tym ze anglia to historia i kultura huliganstwa. Oczywiscie film niesie rowniez przekaz i to calkiem ok. Wg mnie film na 9.7/10 - jeden z najlepszych jesli chodzi o jakiekolwiek filmy. Poza nim to polecam "Przekret" i "Porachunki" rowniez top lista u mnie. Wczoraj bylem rowniez na "Harry Potter i czara ognia" - film zdecydowanie dla osob powyzej 16 lat i wcale nie zartuje, jeden z najlepszych w tej chwili w kinach, po dosc kiczowatym kurierze 2 odzyskalem checi na chodzenie do kina znow =] .

PS. Wlasnie dostalem football factory - film z angielskiej stajni (cheer) ponoc dobry ;]

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 21:55 
Cytuj  
Ja dołącze do przedmówcy: nie polecam Transportera 2 - fabuła prosta, postacie kiczowate do bólu, jedyne co mi się podobało w tym filmie to audi (ale też ładnie przeginają pałę jak przebija się przez pół metra betonu i nie ma na samochodzie ani rysy...). Pierwsza część była o kilka klas lepsza.

Dwa pytanka:
1. Jakieś opinie o filmie Lord of War?
2. Jest ktoś w stanie podać jakieś znośne adresy stronek z torrentami? Pytam bo obiecałem znajomej ściągnąć nowego HP dla dzieciaka a średnio mam możliwość spędzienia kilku godzin szukając linka, z którego będzie ssało z przyzwoitą prędkością (pomijam fakt, że od pół roku nic nie ściągałem a stronki, które wtedy znałem zostały zamknięte przez fbi...).

Edit: typo :/


_________________
Altaya | BF4

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 22:04 
Cytuj  
2.Nie wiem czy to legalne ale vorten try isohunt.com :P

1. Ponoc bardzo dobry, nie widzialem jeszcze, zastanawiam sie nad pojsciem do kina, dlatego nie sciagam, ale nicolas cage jeszcze chyba nie zawiodl ^_^

Tak a'propos transportera2 podobala mi sie gra oczywiscie kuriera (gral w kilku filmach i nigdy nie zawiodl, wg mnie jeden z lepszych aktorow, pomijam szlamy z holywoodu bo oni to raczej tanie kino graja) i francuza - policjanta, w sumie to wszystko co w tym filmie bylo na 10, reszta ponizej 6 :<.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 22:46 
Cytuj  
Teraz na tvn leci ring....... nie wyglada najgorzej jednak wersja jp imo byla lepsza, nie miala tylu efektow specjalnych i flashbackow a przerazala, tymczasem wersja us nie robi na mnie najmniejszego wrazenia :<

Z drugiej strony efekt oryginalu objawial sie dopiero po obejzeniu filmu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 23:19 
Cytuj  
Bylem przed chwila z dziewczyna na "Elisabethtown" czy jak to sie zwie.Romansidlo straszne 3/4 sali to kobiety po 30 a reszta to faceci zmuszeni, aby na to przyjsc :P
Film o zyciu, milosci, sukcesie i porazce czyli o wszystkim i o niczym.Zreszta juz zapomnialem polowe filmu co oznacza, ze nie wywarl we mnie zadnego wrazenia.Dobry do przytulania sie poziewania etc


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 23:35 
Cytuj  
Roozter dzięki za link, mam nadzieję, że znajdzie tam coś znośnego - co do legalności: jakkolwiek głupio/naiwnie by to nie brzmiało jeżeli film mi się podoba to w 90% prędzej czy później kupuję oryginał na dvd...

Co do "Ring" to mi bardziej się podobała amerykańska wersja. Pamiętam jak byłem na enemefie "kino grozy" (czy jakoś tak) i właśnie leciała japońska wersja - większość sali raczej się śmiała niż bała.


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 01:21 
Cytuj  
imo horrorow nie oglada sie ze spora iloscia ludzi w kinie, a samamu przed snem przed telewizorem :P

2 tv, 2 monitory, 3 telefony u mnie byly........ zasnalem normalnie ale potem o 3ciej sie obudzilem a tu szumial tv (skonczyli nadawac na kanale chyba jakims ;p) potem zasnac juz nie moglem ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.