mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:42 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Skoro sie mareczku tak wysmiewasz z wyksztalcenia innych to wyciagnij swoj oprawiony w cieleca skorke indeks i oswiec nas jaka to szacowna uczelnie i kierunek ty ukonczyles?
A moze nie ma sie czym chwalic? :)


http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=295328&highlight=#295328


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:26 
Cytuj  
Znaczy sie chlopak nie skonczyl i ma na tym punkcie kompleksy?
Bywa :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:30 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Może być ?
Dostanę ignore ?

No coś ty? :lol: Polityka to jeszcze nie powód do podjęcia tak drastycznych kroków. :wink:
Carnillon napisał(a):
1. Słowa J.Kaczyńskiego są dla mnie gówno warte, nie raz pokazał że za jego słowami nie stoją żadne fakty

A słowa platformersów to może są coś warte? Może zaczniemy się licytować, kto powiedział więcej bzdur w sejmie obecnej lub poprzedniej kadencji?
Carnillon napisał(a):
3.Marszałek - cala historia z marszalkiem ukazuje ze slowo PiSowcow a w szczegolnosci jarusia sa gownem

Nie trzeba było się tak upierać przy dyżurnym szydercy Komorowskim, to marszałkiem byłby dzisiaj Donald Tusk. PiS nie chciał mieć konfliktów w przyszłym sejmie, ale PO chciała zrobić próbę sił i ją przegrała.
Carnillon napisał(a):
4.Mowi ze nie atakowali PO , a jak nazwą całą kampanie reklamową ze znikajacymi pluszakami? Rozumiem ze atakowac ale dlaczego PO "przyszlego koalicjanta" ?

Platforma nie przedstawiła ŻADNEGO argumentu przeciwko tezom postawionym przez PiS w reklamówkach o pustoszejącej lodówce i znikających zabawkach. Gdyby słabość programu gospodarczego PO obnażyło SLD to wszystko byłoby w porządku?
A tak ogólnie niech platformersi nie robią z siebie niewiniątek, bo sami załatwili Cimoszewicza. I nie, nie bronię Cimoszewicza.
Carnillon napisał(a):
5.Mareczku lista punktow ktore mialybyc spelnione nie sa wcale takie chore. Co do podzialu resortow... wiem ze typowy PiSowiec potrafi liczyc i widzi ze PO mialo miec wiecej resortow ale zaden PiSiarz nie zauwazyl JAKIE resorty. PiS bierze te latwe a cala gospodarke finanse itp bierze PO zeby to na nich spadla odpowiedzialnosc. PO sie nie dalo i zaprezentowaly uczciwy podzial. (pamietajmy ze PO przegralo 3%)

PO miała 2 drogi do wyboru :
1. Przyjąć propozycje Marcinkiewicza.
2. Próbować wynegocjować coś więcej.
Ale PO wszystkich przechytrzyła i wybrałą trzecią drogę: ucieczkę od jakiekolwiek odpowiedzialności za Polskę! :o Genialne. :wtf:
Carnillon napisał(a):
6. naprawde szkoda gadac

Nie moja wina, że platformersi usiłują topiki w tym dziale zamienić w loże szyderców.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:39 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Może zaczniemy się licytować, kto powiedział więcej bzdur w sejmie obecnej lub poprzedniej kadencji?


Nie, nie bedziemy sie licytowac. Jesli koniecznie chcesz to uslyszec to przyznaje, ze w ilosci bzdur naprodukowanych na tym forum jak i w ilosci bzdur wypowiadanych w sejmie Ty i PiS jestescie nie do pobicia - chyle czolo :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:43 
Cytuj  
Karolku czy z tego co piszesz nie wynika to co mowilem ?

PO sa idiotami, moze i maja kogos kto cos by potrafil, ale im sie rzadzic nie chce tylko jak zawsze w wygodnej opozycji siedziec.

PiS za to imo sa komuchami z tym ze od strony czarnej ;P


Wlasciwie u nas nie bylo zbyt dobrego wyboru... glosowalem na pjkm bo jedyni mieli program ktory wydawal sie ciekawy. Uj z tym ze fanatyczni troche, lepiej miec takich fanatykow, niz fanatykow koscielnych ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:09 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Karolku czy z tego co piszesz nie wynika to co mowilem ?


A co mowiles? :)

Cytuj:
PO sa idiotami, moze i maja kogos kto cos by potrafil, ale im sie rzadzic nie chce tylko jak zawsze w wygodnej opozycji siedziec.

PiS za to imo sa komuchami z tym ze od strony czarnej ;P

Wlasciwie u nas nie bylo zbyt dobrego wyboru... glosowalem na pjkm bo jedyni mieli program ktory wydawal sie ciekawy. Uj z tym ze fanatyczni troche, lepiej miec takich fanatykow, niz fanatykow koscielnych ;p


Ja nie jestem czlonkiem PO wiec okreslenie idiota musisz skierowac bardziej bezposrednio jesli chciales mnie obrazic :)

IMHO PO wyjatkowo nie pasowalo pozostawanie w opozycji bo zarowno cala wierchuszka partii jak i "doly" od 2 lat zastanawialy sie nad tym kto z nich zostanie ministrem, kto wice, kto obejmie jaki departament w agencji rzadowej etc - pozegnanie z wladza musialo byc dla nich tak bolesne jakby samodzielnie wyrwali sobie watrobe :)

Jesli zrezygnowali z wygodnych posadek to znaczy ze cena byla zbyt wysoka - mowic w przenosni warunkiem kaczora musialo byc ustawienie sie w rzadku pod sciana, sciagniecie spodni i czekanie na ostra analna penetracje... Sargearas oczywiscie byl zdania ze dla dobra polski powinno sie pojsc na taki uklad ale wredna PO nie chciala sie tak poswiecac :)
Kaczorkowi wypiely sie wiec SO i LPR i juz widac efekty - przecietny wyborca tych partii przestal widziec roznice miedzy leperem a kaczorem wiec zaczal popierac kaczora. Lepper sie moze jakos z tego wybroni - w dobrym momencie wsadzi kaczorowi noz w plecy (a jak bedzie trzeba to nawet nizej) i swoim wyborcom w ten sposob ponowanie zaimponuje (polecam lekture watku o a.lepperze na tym forum - widac tam za co go ludzie cenia :) ) ale wyborcy PO nie daruja jej naglej zmiany frontu.

I tyle.
Za rok, jak juz rozdawnictwo przyniesie kolejne 10% poparcia a jeszcze nie bedzie sie czulo negatywnych efektow takiej "polityki gospodarczej" (specjalnie dalem to w zawiasach) beda nowe wybory ktore PiS wygra tym razem zdecydowanie i wtedy dopiero, gdy nie beda juz musieli sie ogladac na wyborcow, zobaczymy na co ich stac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:26 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Za rok, jak juz rozdawnictwo przyniesie kolejne 10% poparcia a jeszcze nie bedzie sie czulo negatywnych efektow takiej "polityki gospodarczej" (specjalnie dalem to w zawiasach) beda nowe wybory ktore PiS wygra tym razem zdecydowanie i wtedy dopiero, gdy nie beda juz musieli sie ogladac na wyborcow, zobaczymy na co ich stac.


Niekoniecznie...IMHO szybciej byłoby gdyby PiS, zamiast schlebać SO i LPR miało ich gdzieś, następnie nowe wybory (gdyż nikomu innemu nie udało by się stworzyć rządu) i PiS dostaje 40-50%
Albo mówić PSL, LPR i SO albo wotum zaufania (za nic) albo nowe wybory, a wtedy partie oprócz PO i PiS mają przechlapane


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:45 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Platforma nie przedstawiła ŻADNEGO argumentu przeciwko tezom postawionym przez PiS w reklamówkach o pustoszejącej lodówce i znikających zabawkach. Gdyby słabość programu gospodarczego PO obnażyło SLD to wszystko byłoby w porządku?

Zdanie wypowiedziane przez mojego kolege ze studiow, czlonka partii PiS, z premierem Marcinkiewiczem jest po imieniu:
"PiS nie ma wlasnego programu gospodarczego wiec bedzie realizowany program PO." - to jego slowa. Skomentuj je plix Sargeras.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 10:49 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Znaczy sie chlopak nie skonczyl i ma na tym punkcie kompleksy?
Bywa :lol:


tak dla twojej wiadomości - potem przez jakiś czas studiowałem na Politechnice Białostockiej. Ten dowcip to z pręgierz.pl - więc tam kierujcie swoje weak "ataki" :lol:
kompleksów żadnych nie mam - co więcej zawsze mnie śmieszyło robienie wykształcenia wyższego na siłę. Byle_co, na byle_jakiej uczelni, byle tylko dostać papier, który potem bedziemy mogli albo oprawić w ramki i powiesić na ścianie albo podetrzeć sobie tyłek - skutek identyczny.

Generalnie nie dopisuję się więcej do wątków politycznych na tym forum. Zbyt duże pieniactwo i warchołstwo, które n miesięcy po wyborach cały czas na zmianę narzeka lub próbuje ośmieszyć druga stronę. Cholernie to nudne.
Na politykę i tak mamy minimalny wpływ (porównywalny do wpływu pierdnięcia na ocieplenie globalne) więc nie rozumiem po chuj tutaj rozpaczać, że leje - nie podoba się -> wypierdalać do ciepłych krajów. Nie chce się ruszać dupy -> zacisnąć zęby i przetrzymać te "ciężkie czasy". Takie bicie piany w stylu karolkowskim kompletnie do niczego nie prowadzi.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak dla twojej wiadomości - potem przez jakiś czas studiowałem na Politechnice Białostockiej




ale mam nadzieje ze Politechnike Białostocka to juz skonczyles a nie tylko "studiowales"?
Nie no, co za pytanie - przeciez ta uczelnia powstala po to, by wydawac dyplomy nawet żubrom z pobliskiej bialowiezy :)

Cytuj:
kompleksów żadnych nie mam - co więcej zawsze mnie śmieszyło robienie wykształcenia wyższego na siłę. Byle_co, na byle_jakiej uczelni, byle tylko dostać papier, który potem bedziemy mogli albo oprawić w ramki i powiesić na ścianie albo podetrzeć sobie tyłek - skutek identyczny


kompleksow nie masz a powtarzasz te same teksty co wszyscy ktorzy nie skonczyli studiow
"ze to idiotyzm", "ze dyplom nic mi nie daje", "ze jakbym chcial to bym go mial", "ze twoj dyplom jest gowno warty bo z kiepskiej uczelni" etc etc etc
dla mnie to ewidentny przejaw kompleksow :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 29 lis 2005, 11:41 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:36 
Cytuj  
Sorki karol, moze sie pomylilem i po nie sa idiotami, ale zwykle pokazuja rokite albo tuska w tv. Tusk zachowuje sie jakby nie wiedzial po co w ogole tam jest, a rokita to taki troll polityczny. Moze i wyrabia to troche poparcia - na poziomie leppera, ale napewno zniecheca wielu innych wyborcow.


Btw to "idioci" nie bylo skierowane do ciebie ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:59 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Sorki karol, moze sie pomylilem i po nie sa idiotami, ale zwykle pokazuja rokite albo tuska w tv. Tusk zachowuje sie jakby nie wiedzial po co w ogole tam jest, a rokita to taki troll polityczny. Moze i wyrabia to troche poparcia - na poziomie leppera, ale napewno zniecheca wielu innych wyborcow.


Btw to "idioci" nie bylo skierowane do ciebie ;p


wiem - tylko zartowalem :)

Tusk jest po prostu malo komunikatywny i "propagandowo glupi" czego dal popisowy przyklad juz w kampanii wyborczej gdy mowil: "ja sprawe ze panstwo wam przestanie przeszkadzac a wy zrobicie reszte".
Do mnie to docieralo bo podliczajac tylko na podatki bezposrednie jakie panstwo zdziera ze mnie i mojej zony, to co miesiac wyjdzie jakies 10k pln - jesli obnizyli by mi to choc o 20% to SAM BYM SOBIE TEN "DOM" ZBUDOWAL.

Kaczor poszedl inna droga - on mowil "ja zbuduje 3mln mieszkan", "ja rozlicze", "ja dopilnuje" "Ja dam dam dam".
I to niestety przemawia do 3/4 naszego spoleczenstwa ktore uwaza "ze mu sie nalezy".

IMHO PO nie dostanie juz wiekszego poparcia jak w ostatnich wyborach bo te 20-30% to jest max na co partia tego typu moze liczyc. Fajnie bylo sobie pomarzyc ze moze wreszcie przestana nas az tak bezczelnie okradac ale... bylo-minelo a zyc trzeba.
Przezylem AWS, potem SLD to i z przetrzymaniem PiSynow tez nie powinno byc problemu 8)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 12:13 
Cytuj  
Nie daj sie Karol!
Reszcie chyba juz sie znudzilo przekomarzanie z sargerasem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 12:19 
Cytuj  
Czarnowidzisz karol, jeszcze sie nie zdazylo by rzad sie nie zmienil po wyborach ;) po w opozycji, pisiory mieszaja napewno im sie odbije ;p

zreszta ja tez uwazam ze mi sie nalezy... decydowanie na co wydam zarobione pieniadze i mozliwosci dorobienia sie, a nie pracowania i uczenia sie o wiele wiecej niz pan zenek spod sporzywczaka i jeszcze placenia mu za opijanie sie dzien w dzien.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:12 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Czarnowidzisz karol


http://wiadomosci.onet.pl/1203499,11,item.html

A ja mysle ze jestem optymista - o wymyslenie takiej bzdury jak podatek od "niemania dzieci" nawet PiSu bym nie posadzal.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:17 
Cytuj  
Karol no ja mam nadzieję bo:
"Prywatnym pomysłem posła Piłki, a nie inicjatywą klubu" - nazwał poselską inicjatywę w rozmowie z TVN24 Przemysław Gosiewski, rzecznik prasowy PiS.
niech go oddelegują do LPR-u :D

ps. zauważyliście, że "rząd" zapowiada swoje reformy tylko na antenie radia ma ryja i tv trwam ? Wszelkie doniesienia prasowe zaczynają się zazwyczaj od "premier w wystąpieniu w radiu ma..." etc.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
Cytuj:
mówi w "Fakcie"

Ja tam bym nie wierzył wszystkiemu, co "mówią w "Fakcie"" :x


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:20 
Cytuj  
Wieksze skladki emerytalne za nie posiadanie dzieci, sorry dwa slowa... JA PIERDOLE!


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:32 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Ashton napisał(a):
Czarnowidzisz karol


http://wiadomosci.onet.pl/1203499,11,item.html

A ja mysle ze jestem optymista - o wymyslenie takiej bzdury jak podatek od "niemania dzieci" nawet PiSu bym nie posadzal.


Radek po dwóch flaszkach , twoje poglądy polityczne byłyby takie jak ma Mark , nawet zaczelibyście się zgadzać :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 14:19 
Cytuj  
IMO pomysł z wyższą składką dla nie posiadających dzieci jest genialny, najwięksi ekonomiści musieli by się sporo nagłowić nad wymyśleniem tak prostego sposobu na spieprzenie wszystkiego :).

1. Nie masz dzieci - płacisz więcej.
2. Ok, w końcu dotarło do ciebie, że polityka prorodzinna polega na płodzeniu jak największej ilości potomstwa - państwo płaci ci więc 1k złociszy za każde dziecko, czyszcząc tym budżet.
3. Ooops, okazuje się, że niestety - masz dziecko więc żonka musi iść na macierzyński, pojawiają się problemy z kasą, bo te 1000zł wystarczy może na pierwszy miesiąc, dzieciak jest fajny ale trzeba mieć troszkę hasju na to żeby wychowywać go w przyzwoitych warunkach.
itd

Pfff, jak ktoś uzna, że chce mieć dzieci, stać go na to i ma czas/chęci to niech ma, jeżeli nie to też jego sprawa...


_________________
Altaya | BF4


Ostatnio edytowano 29 lis 2005, 14:31 przez Vorten, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.