mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
Zwlaszcza ze za swojej kadencji Kwasniewski ulaskawil 4269 osob, a odmowil łaski 41916 osobom.
Ułaskawianie przez prezydenta nie jest zatem niczym szczegolnie rzadkim.

Reszte opisal MagPS


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 15:33 
Cytuj  
Sobotka to jedna z szarych eminencji SLD, Kwasniewski nie ma wyjscia, musi go ulaskawic. Uklad partyjny go do tego zmusza.

Dla mnie to kpienie sobie z wymiaru sprawiedliwosci (podobnie jak wiekszosc ulaskawien). To powinno byc narzedzie prawne stosowane w zupelnie wyjatkowych sytuacjach, gdy np. droga prawna z jakis przyczyn sie wyczerpala, a nie sposob na unikniecie kary przez roznego rodzaju "kolesi", a czasem nawet zwyklych bandytow.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 15:51 
Cytuj  
prosze tylko jedno, o brak komentarzy w stylu "kolesiostwo", bo poki co nie ma decyzji prezydenta, wiec nie ma o czym gadac


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 16:59 
Cytuj  
Dla mnie Kwasniewski byl beznadziejnym prezydentem, jego żona to juz w ogole n/c ;) szkoda, ze Wałęsa przegrał wybory ;)


_________________
.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 17:17 
Cytuj  
MagPS wyraziłem własne zdanie . Uważam Kwaśniewskiego za przede wszystkim człowieka swojej partii a później prezydenta wszystkich Polaków. Dla mnie osobiście samo rozpatrywanie ułaskawienia Sobotki to kpina z wyborców. Kwaśniewski w tym momencie na pewno nie reprezentuje moich poglądów.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 17:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
szkoda, ze Wałęsa przegrał wybory ;)

że przypomnę, Wałęsa ułaskawił Słowika...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 18:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dla mnie Kwasniewski byl beznadziejnym prezydentem, jego żona to juz w ogole n/c ;) szkoda, ze Wałęsa przegrał wybory ;)


Tak, chyba wolalbym Wałęse, Kwas to w koncu byly i ówczesnie dosc wazny członek PZPR. Preziem był w miare dobrym, i cos po angielsku umie powiedziec (u Tuska i Kaczora ciezko z tym, ale - ciekawostka - na spotkaniu z Barosso(tym od UE) Tusk nie korzystał z pomocy tłumacza) nie tworzył konfliktow, jedynie za bardzo dupe Putinowi lizał i ta wpadka kiedy był pijany + ulaskawienie Sobótki jesli do tego dojdzie. Prezydentem beznadziejnym nie był, aspiracje do beznadziejnosci ma Kaczor ale zobaczymy. Ale z zona to powiedziales kompletny debilizm. Mozna nie lubic Kwasa ale zone miał z klasa i co wazna przystojna i dobrze wygladajacą. Popatrz na żone Kaczora, toż to bedzie pierwsze straszydło RP, geba zjechana całkowicie, ma chyba ponad 50 lat a wyglada na 100. Jeszcze raz popatrz na Kwasniewska i Kaczynska, zastanow sie i powiedz...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 18:49 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Kwas to w koncu byly i ówczesnie dosc wazny członek PZPR.


Bez przesady, byl nim no i?. Pisanie życiorysów ludziom tylko że gdzieś tam byli to przegiecie...jeszcze dojdzie do tego że Olejniczaka zaczniecie nazywać komunistą...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:05 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Mozna nie lubic Kwasa ale zone miał z klasa i co wazna przystojna i dobrze wygladajacą.


nie podoba mi sie i tyle. Ta wiem, ze zona Kaczora za piekna nie jest... Jak patrze na Jolke, nie wiem, po prostu mnie denerwuje... dla mnie ona tez nie jest zbyt ladna... ;)

Wałesa - jakby byl prezydentem toby sie cos dzialo a u Kwacha nic sie nie dzialo ;) hehe przypomnialo mi sie jak Lepper go nazwal "Nierobem" :lol:


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Wałesa - jakby byl prezydentem toby sie cos dzialo a u Kwacha nic sie nie dzialo ;) hehe przypomnialo mi sie jak Lepper go nazwal "Nierobem" :lol:


Nie obawiaj się, Kaczka weźmie się za robienie...robienie obciachu


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:23 
Cytuj  
i tak wole jego niz Kwacha ;)


_________________
.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:31 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Carnillon napisał(a):
Kwas to w koncu byly i ówczesnie dosc wazny członek PZPR.


Bez przesady, byl nim no i?. Pisanie życiorysów ludziom tylko że gdzieś tam byli to przegiecie...jeszcze dojdzie do tego że Olejniczaka zaczniecie nazywać komunistą...


Wiem, Balcerowicz czy Olechowski też byli członkami PZPR i nie mam do nich z tego powodu zadnej urazy, wprost przeciwnie lubie ich :)

Ale trzeba pamiętać że czasy PRL to były de facto czasy okupacji Polski przez PZPR ktora była podlegla ZSRR. Czerwony w Polsce jakos nie za dobrze sie kojarzy...

Olejniczak napewno komunista nie jest ale SLD jest partią postkomunistyczną, ale wole socjaldemokratow niz jakis ruch narodowo-katolicki ktore Jarus chcialby bardzo stworzyć

"Wałesa - jakby byl prezydentem toby sie cos dzialo a u Kwacha nic sie nie dzialo"

-.- jesli w ten sposob rozpatrujesz jakosc polityka ... ehh

poza tym pamietajmy aby nie dyskryminować geriatrofilów, w koncu sa ludzi ktorym i Kaczynska sie podoba

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 19:36 
Cytuj  
A jak ocenic jakosc polityka, ktory nic nie robi? :lol:


_________________
.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 20:51 
Cytuj  
Czasem lepiej nic nie robić niż robić coś źle. Poza tym jak się nic nie dzieje nie znaczy ze np prezydent nic nie robi

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 21:32 
Cytuj  
Ja to tak ogolnie i nie do konca serio napisalem... ale kurde czyli Twoim zdanieem najlepiej jakby prezydent nie robil nic i dobrze wygladal w telewizji? Raczej nie o to Ci chodzilo ;) Ale nie chyba lepiej byloby gdyby prezydent staral sie cos robic, nie? ;) (uogolniajac)

"Poza tym jak się nic nie dzieje nie znaczy ze np prezydent nic nie robi"
tu sie zgadzam ;)


_________________
.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 16:31 
Cytuj  
Kwas ogólnie pokazał się od strony oldschool'owego PZPR'u kpiąc z pamięci ludzi którzy polegli za Polske(przychodząc pijanym na obchodzy, i kołysząc się obok Pomnika Nieznanego Żołnierza). Bez dwóch nic tylko podziwiać, z jaką duma i dostojenstwem jeździ do Rosji i stoi na baczność skupiony w słowa rosyjskich polityków.
A co wy się tak do tej "pani prezydentowej" uczepiliście, gruche biliście przy telewizorze jak Kwaśniewską widziliście czy co? że tak teraz narzekacie. :]
W szybką szanse naprawy nie wierze, lecz nie lubie komuchów, znam ludzi którzy na stare lata są kalekami za to że w młodości słuchali Radia "Wolna Europa" mam obrzydzenie do tych wszystkich perfidnych konfidentów i tych z "partii" uwczesnej co teraz jako krystaliczni politycy chcą się ukazywać.
Druga sprawa podoba mi się gra polityczna PiS'u , widać świetne zorganizowanie i wyczucie sytuacji, ciągnięcie za sznurki tam gdzie potrzeba, i ciągłe narzekanie opozycji czy innych polityków.
Znając życie Ziobro opóźni załatwianie dokumentów, a za 3 tygodnie Kaczyński odrzuci prośbe o ułaskawienie. A jak nie, to zaskarżą go po raz drugi.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 19:36 
Cytuj  
re:up
Gratuluje dobrego samopoczucia...gównianym stanem rzeczy...nie każdym jest takim optymistą najwidocznie jak ty.
A Ziobro ma obowiązek przynieś dokumenty w zębach...a gdyby próbowal to wyjdzie mu to bokiem...[/list]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 20:30 
Cytuj  
Cytuj:
A Ziobro ma obowiązek przynieś dokumenty w zębach...a gdyby próbowal to wyjdzie mu to bokiem...

Ma taki sam obowiązek jak policy SLD rozsądnym rządzeniem krajem.

Cytuj:
Gratuluje dobrego samopoczucia...gównianym stanem rzeczy...nie każdym jest takim optymistą najwidocznie jak ty.

Nie, nie mam dobrego samopoczucia, ani mnie nie cieszy aktualny rząd ani nie cieszył mnie poprzedni, Komunizm zniszczył klase średnią oraz inteligencje, więc siłą rzeczy ciężko coś zmienić, lubie PiS że chcą walczyć z tą zakałą komunistyczną. Jest taka piosenka Kukiza "Virus SLD" zaczyna się od "Jak ja was k**** nienawidze jak ja was wami k**** gardz(...)" mam podobne zdanie o SLD jak Kukiz.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 20:42 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Ma taki sam obowiązek jak policy SLD rozsądnym rządzeniem krajem.


Politycy SLD którzy się nie wykazali siedzą w więzieniu...chyba Ziobro nie chce podzielić ich losu :]

Seraf napisał(a):
Nie, nie mam dobrego samopoczucia, ani mnie nie cieszy aktualny rząd ani nie cieszył mnie poprzedni, Komunizm zniszczył klase średnią oraz inteligencje, więc siłą rzeczy ciężko coś zmienić, lubie PiS że chcą walczyć z tą zakałą komunistyczną.


:har: Od dzisiaj nie wychodze z domu jeszcze mnie spałują politycy pis-u

Seraf napisał(a):
Jest taka piosenka Kukiza "Virus SLD" zaczyna się od "Jak ja was k**** nienawidze jak ja was wami k**** gardz(...)" mam podobne zdanie o SLD jak Kukiz.


kukiz niech idzie na (again?) odwyk, a nie pisze teksty piosenek, a tym bardziej je śpiewać...zreszta zwykly marketing - zrobic skandal...rzecz czesto spotykana u ludzi ktorzy maja problem z brakiem zainteresowania wlasna osobą...niech lepiej kupia sobie psa, taniej wyjdzie

edit: mala poprawka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 21:19 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Druga sprawa podoba mi się gra polityczna PiS'u , widać świetne zorganizowanie i wyczucie sytuacji, ciągnięcie za sznurki tam gdzie potrzeba, i ciągłe narzekanie opozycji czy innych polityków.
Znając życie Ziobro opóźni załatwianie dokumentów, a za 3 tygodnie Kaczyński odrzuci prośbe o ułaskawienie. A jak nie, to zaskarżą go po raz drugi.

Dobrze widac , ze jaka partia taki wyborca. Jesli podobaja Ci sie gierki polityczne pisu, to pewnie bedziesz zachwycony ich sojuszem z reszta populistow. Jesli Kwasniewski ulaskawi Sobotke i reszte, nie zostana oni powtornie skazani. W demokratycznym panstwie obowiazuje zasada "non bis in idem" , a jeszcze kaczory sie na nasza demokracje nie porwali, chodz widac pewne przymiarki. Jesli uwazasz Kwasnieskiego za niemoralnego czlowieka, to co powiesz o Kaczynskich przyjmujacych w swoje szeregi Kurskiego?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.