mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:32 
Cytuj  
wyłącz i włącz telefon ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 16:32 
Cytuj  
KromeR napisał(a):

BTW nic nie slyszalem o tym, nikt mnie nie informowal, nie bylo info na stronie itd. Place za to i nie moga sobie wlaczac i wylaczac kiedy im sie chce :P


zadzwoniłem na *200, żeby sprawdzić ile kasy już zużyłem i tam było ogłoszenie. teraz też jest tylko dotyczy już 31.12 i 1.1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 09:09 
Cytuj  
Fakt. Zadzwonilem i Pan mowi ze nie ma :o
Jaja sobie robia ze mnie czy jak? Dobrze ze w swieta nie gadalem duzo bo mam w zwyczaju gadac z panna godzinami (darmowy numer :P).
Kolejny argument zeby olac to popieprzone Orange.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 09:28 
Cytuj  
PLUS to dla mnie najgorsza sieć. Nie pamiętam nawet o co mi poszło z tą siecią, ale generalnie miałem wrażenie, że PLUS sobie olewa klientów indywidualnych i nastawia się na firmy. Na szczęście po kilku ostrych sprzeczkach z infolinią po prostu przestałem im płacić, a oni przestali mi przysyłać faktury (mimo, iż miałem umowę na 2 lata a korzystałem z telefonu kilka miesięcy), więc sprawa zakończona pozytywnie. W każdym bądź razie nie pamiętam o co poszło, ale do Plusa na pewno nie wrócę.

POdstawowe różnice pomiędzy Era/Idea(Orange):
Era - można płacić rachunki po 2 nawet 3 miesiącach.
Idea - wymagają wpłaty 2-3 tygodnie po otrzymaniu faktury - jest to trochę upierdliwe, jak co miesiąc wyłączają Ci telefon na 2-3 dni ;)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:16 
Cytuj  
Wyjatkowo musze sie zgodzic z mareczkiem :) Plus raczej olewa klientow indywidualnych :/
Natomiast to co w idei mnie sie podoba to deklarowa kwota, ktora cala przeznaczas na co chcesz (minuty, smsy, mmsy itp) lub mix tzn, ze po przekroczeniu dekalrowanej kwoty nie nalicza sie dodatkowa kasa tylko jesli chcesz mozesz doladowac dodatkowo telefon karta.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:48 
Cytuj  
Calis ale polaczenie sa cholernie drogie, 0.75/min nie wazne czy w sieci czy nie.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:13 
Cytuj  
No to fakt... operatorzy leja na abonamentowcow.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
PLUS to dla mnie najgorsza sieć. Nie pamiętam nawet o co mi poszło z tą siecią, ale generalnie miałem wrażenie, że PLUS sobie olewa klientów indywidualnych i nastawia się na firmy. Na szczęście po kilku ostrych sprzeczkach z infolinią po prostu przestałem im płacić, a oni przestali mi przysyłać faktury (mimo, iż miałem umowę na 2 lata a korzystałem z telefonu kilka miesięcy), więc sprawa zakończona pozytywnie. W każdym bądź razie nie pamiętam o co poszło, ale do Plusa na pewno nie wrócę.


Dokladnie tak jest, wszyscy moi znajomi zrezygnowali z plusa.
Ja mam to szczescie, ze jestem klientem 'biznesowym', swietna taryfa + swietne ulgi co do telefonow a po kolejnym okresie wygasniecie umowy wszystko zalatwiam z domu. Nie musze lazic po biurach obslugi klienta, ba, nie musze nawet do Nich dzwonic.
Dzwonia, przedstawiaja oferte, PROSZA o wybor telefonu i nie sugerowanie sie cena.

No i tak stalem sie niedawno posiadaczem kolejnego fajnego telefonu (k700i), z bardzo korzystym abonamentem za smiesznie male pieniadze.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 17:52 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Calis ale polaczenie sa cholernie drogie, 0.75/min nie wazne czy w sieci czy nie.


no ale za 15zł masz rozmowy za friko z danym numerem (w sieci). Ja teraz nieźle przybulę niestety bo oczywiście usługę mogą włączyć raz w miesiącu (wraz ze startem nowego okresu rozliczeniowego) - troche to kuźwa mało elastyczne :/

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:14 
Cytuj  
A wiesz ze to moze byc numer tylko 'pomaranczki' ;)


edit:
jednak wiesz, nie doczytalem posta :P

W sumie w Polsce wszyscy olewaja indywidualnych klientow, jedyne sensowne mi sie wydaje teraz w Erze za 20zł abonament i 40 darmowych.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:20 
Cytuj  
Orange mnie zajebiście denerwuje tymi konkursami. Nie ma dnia abym nie mógł wygrać pralki albo suszarki :o
Codziennie....."nowy konkurs w orange.Wywołaj ducha a może wygrasz samochód ".
Popieram że najlepsza wydaje się teraz ERA.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:41 
Cytuj  
akurat ten 'spam' dostaje bardzo sporadycznie :) za to imho denerwujace sa 'najnowsze przeboje na andrzejki/wigilie/sylwestra*'



* nie potrzebne skreslic


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:06 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Orange mnie zajebiście denerwuje tymi konkursami. Nie ma dnia abym nie mógł wygrać pralki albo suszarki :o
Codziennie....."nowy konkurs w orange.Wywołaj ducha a może wygrasz samochód ".
Popieram że najlepsza wydaje się teraz ERA.


dzwonisz i mówisz, że nie życzysz sobie żadnych reklam na komórkę i po sprawie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:14 
Cytuj  
ja poprostu nie mam komy... i mówie wam... 0 problemu... abonament 0zł... Jeszcze mi sie nie zdarzyło żebym naprawde potrzebował komórki


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:17 
Cytuj  
Jak się wydarzy to może być już za późno niestety.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:25 
Cytuj  
z drugiej strony moge miec tez klopoty przez kome... nie zaliczam sie do tych silniejszych... mojemu koledze dresy zabrały 20 zl... Tu gdzie ja mieszkam szweda sie w dzien czy w noc sporo ''łobuziaków''.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
W takim wypadku telefon też może pomóc.
Czasem lepiej, żeby zabrali, niż po mordzie dostać :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 12:03 
Cytuj  
a jak kupisz jakas zabytkowa cegle na allegro za 20 zl to i przyszpanowac oldstajlem mozna :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 12:10 
Cytuj  
uwiez mialem 2 cegly... po tacie i wujku... poprostu umarły śmiercią naturalną... rozwaliły sie z niewiadomego powodu i mechanik komórkowy ;-) nie wiedział jak to naprawić


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.