mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:08 
 
Ten temat zaczyna być wykorzystywany aby nabijać posty :evil:
Bo powiedz mi MagPS po jaką cholere piszesz idiotyczne posty w stylu "Myśle że będzie trzeba posprzątać". Jak chcesz się wykazać to napisz cokolwiek sensownego....Spójrz na Mirtula jak się wysilił aby napisać NO :har:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:15 
 
A o co chodzi z tym nabijaniem postow bo gwiazdki juz dawno zniknely wiec nie rozumiem :) Beast moze jakas nagrode ufundowal? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:21 
 
Gwiazdki zniknęły na czarnym forum :D Na tym bladoniebieskim wciąż są.
+1
ciekawe kiedy wątek zniknie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:44 
 
na innym layoucie ;)


+1


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:00 
 
Carnillon napisał(a):
No i nie wyszła moja inicjatywa :/ Na wielu forach widziałem takie inicjatywy i nie był to onet czy jakaś filipinka tylko spore, poczytne fora. A tu chciałem zaproponować ciekawy pomysł i dupa, że tak powiem.

Takie pytanie małutkie - a po kiego grzyba nam to?
Czujesz potrzebę wypłakania się komuś w rękaw/bycia zaakceptowanym/wyróżnionym/etc.?
To nie przedszkole - forum jest o mmorpg i sprawach z tym związanych a nie o tym 'kto ma fajnom fryzure, i dlaczego moja jezd lepsza'. Anyway jak byś niby chciał wyłonić 'najlepszego forumowicza' no lol - bzdura takze że oczy pękają.

PS. na tych formach o których mówisz średnia wieku być może nie przekracza 14 roku życia - tu jest zdziebka inaczej...

PS2. robaqu - chyba chodzi czarny template, który mozna wybrać zamiast domyślnego granatowego.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:14 
 
To nie przedszkole - forum jest o mmorpg i sprawach z tym związanych a nie o tym 'kto ma fajnom fryzure, i dlaczego moja jezd lepsza'..
To jest dział pogawędki i rzadko kiedy na tym boardzie mówi się o mmorpgach, przynajmniej ostatnio
Anyway jak byś niby chciał wyłonić 'najlepszego forumowicza' no lol - bzdura takze że oczy pękają.
PS. na tych formach o których mówisz średnia wieku być może nie przekracza 14 roku życia - tu jest zdziebka inaczej....

Złotko, zaprawdę powiadam ci że na tamtym forum (podałem adres) piszą ludzie o średniej wieku przekraczającej 14lat. Teoretycznie forum jest tylko o Rome Total War ale w dziale OT można pogadać i o tym.

Podałem tylko propozycje, a wy od razu wyjeżdżacie że czytam blogi, forum filipinki komentarze na onecie. Widocznie niektórzy muszą tam zaglądać skoro wiedzą jak to wygląda.

Dla mnie EOT ale może lepiej nie wyrzucać do archiwum bo stracę gwiazdki :]

Coś napieprzyłem

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:53 
 
Carnillon napisał(a):
Anyway jak byś niby chciał wyłonić 'najlepszego forumowicza' no lol - bzdura takze że oczy pękają.
PS. na tych formach o których mówisz średnia wieku być może nie przekracza 14 roku życia - tu jest zdziebka inaczej....

Złotko, zaprawdę powiadam ci że na tamtym forum (podałem adres) piszą ludzie o średniej wieku przekraczającej 14lat. Teoretycznie forum jest tylko o Rome Total War ale w dziale OT można pogadać i o tym.

Rozmwiać można o wszystkim, ale spytam jeszcze raz: po co?
Na tym forum mamy zainteresowania takie a nie inne i mało nas raczej obchodzi kto ma największego e-penisa (stąd sugestia wieku osób posiadających owe w/w zainteresowania).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 16:06 
 
...::WyLoOoosuy ::...

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 16:34 
 
Carnillon napisał(a):
To nie przedszkole - forum jest o mmorpg i sprawach z tym związanych a nie o tym 'kto ma fajnom fryzure, i dlaczego moja jezd lepsza'..
To jest dział pogawędki i rzadko kiedy na tym boardzie mówi się o mmorpgach, przynajmniej ostatnio
Anyway jak byś niby chciał wyłonić 'najlepszego forumowicza' no lol - bzdura takze że oczy pękają.
PS. na tych formach o których mówisz średnia wieku być może nie przekracza 14 roku życia - tu jest zdziebka inaczej....

Złotko, zaprawdę powiadam ci że na tamtym forum (podałem adres) piszą ludzie o średniej wieku przekraczającej 14lat. Teoretycznie forum jest tylko o Rome Total War ale w dziale OT można pogadać i o tym.

Podałem tylko propozycje, a wy od razu wyjeżdżacie że czytam blogi, forum filipinki komentarze na onecie. Widocznie niektórzy muszą tam zaglądać skoro wiedzą jak to wygląda.

Dla mnie EOT ale może lepiej nie wyrzucać do archiwum bo stracę gwiazdki :]
Coś napieprzyłem


Too long for read...

Myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie osobnego topicu: Spam (itp) i zeby posty pisane tam poprostu nie wliczały sie w ogolna ilosc postow nabitych przez dana osobę :wink:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 17:32 
 
Sylvian napisał(a):
...i mało nas raczej obchodzi kto ma największego e-penisa

tu nie trafiłeś ;) sam klikałem asmaxowi ;)
asmax: 278cm


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 18:23 
 
Ja klikam Asmaxowi regularnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 18:29 
 
Hmm a w tych e-penisach jak są liczone kliknięcia ? rozumiem że tylko jedno z jednego numeru ip ?

też sobie zrobie e-peena
http://www.enlargeyourpenis.de/16317.html :] zrobione

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 18:47 
 
rozbrajający jest koles, który doszedł do długości ponad 30 km :roll:
btw..zmieńcie temat, już te wybory sa ciekawsze niż konwersacja na temat penis - online


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:06 
 
'najlepszego forumowicza' ~~me!!11!!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:56 
 
Kaban napisał(a):
Ten temat zaczyna być wykorzystywany aby nabijać posty :evil:
Bo powiedz mi MagPS po jaką cholere piszesz idiotyczne posty w stylu "Myśle że będzie trzeba posprzątać". Jak chcesz się wykazać to napisz cokolwiek sensownego....Spójrz na Mirtula jak się wysilił aby napisać NO :har:


Nie wiem czemu, ale właśnie mnie się uczepiłeś...spójrz na inne posty zresztą na swój własny także, następnie jeśli tylko dasz radę to także na post autora tego tematu, przykłady można mnożyć...ale oczywiście biedny MagPS jest wszystkiemu winny :cry:

Kaban napisał(a):
Spójrz na Mirtula jak się wysilił aby napisać NO :har:


Rzeczywiście :o
Musiał to być nie lada problem napisać coś + (przypuszczenie) używać zamiast Caps Lock Shift *joke*


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 07:23 
 
Dla przypomnienia, prosze przestrzegac zasady postowania.

W przyszlosci zamiast usuwac "spam" w threadzie, zaczne bez ostrzezenia usuwac spamerow z forum. Zlota zasada, jesli nie masz nic konkretnego do powiedzienia, nie postuj!


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 13:02 
 
Beast napisał(a):
Zlota zasada, jesli nie masz nic konkretnego do powiedzienia, nie postuj!


Zlota zasada to bylo chyba: "zasady okresla ten kto ma zloto" :)

Po translacji na jezyk mmorgp.pl: "nie wkurwiaj Beasta" :P


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.