mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 13:55 
Cytuj  
Hehe śmieszą mnie wszystkie najazdy na mnie. Wszyscy jesteście istotami łaskawego oraz współczującego serca. Macie racje opłakujmy tego kolesia. Jest w końcu wart szacunku jak każdy człowiek. Nie powinienem być taki zły i nieczuły na ludzkie nieszczęście. :roll:

PS. A tak serio, zamiast wyrażać swoje święte oburzenie, może ustosujecie się do zasad inteligentnej dyskusji i poda jakieś argumenty przemawiające za tym, bym tego kolesia żałował?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 13:59 
Cytuj  
Wspolczucie wg ciebie jest wymyslem kosciola... gl z twoimi "inteligentnymi" rozmowami :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:04 
Cytuj  
Z tego co wiem jakoś przed przyjściem chrześcijaństwa współczucie nie stanowiło pierwszorzędnego składnika człowieka. W świecie islamu, jakoś też nie dostrzegam go za dużo. Pozatym współczucie jest podstawą chrześcijaństwa czyż nie?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Posty: 32
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:19 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Z tego co wiem jakoś przed przyjściem chrześcijaństwa współczucie nie stanowiło pierwszorzędnego składnika człowieka. W świecie islamu, jakoś też nie dostrzegam go za dużo.


Sprawa nie jest taka prosta. Współczucie nawet po zapanowaniu chrześcijaństwa rzymskiego nie stanowiło najważniejszego składnika człowieka. W ogóle w obrębie szeroko pojętej cywilizacji zachodu współczucie jest dwudziestowiecznym wymysłem, który zresztą kiepsko się przyjmuje.

Natomiast taki buddym zbudowano m.in. na współczuciu i jest religią o wiele starszą od chrześcijaństwa (nie wiem, czy 500 lat to dla Ciebie dużo, zle dla mnie owszem)

Cytuj:
Pozatym współczucie jest podstawą chrześcijaństwa czyż nie?


Hmmm.... jakby Ci to powiedzieć. Nie! Podstawą chrześcijaństwa jest słuchanie tego co Tobie mówią pod groźbą pójścia do piekła. Co jest zresztą typowe dla religii niewolników jakimi byli de facto Żydzi w I w. Cała reszta to są bzdety ułatwiające przeżycie jednostki (jak choćby nadstawianie drugiego policzka - nie będziesz przecież bił nadzorcy :roll: ) oraz narodu (oddzielenie sfery narodowo-religijnej od narzuconego organizmu państwowego) w rzeczywistości jaką sekta chrześcijańska zastała.

Łatwo to zaobserwować poprzez wzrost znaczenia chrześcijaństwa w okresach zniewolenia Polski. Ta religia jest po prostu "skrojona" pod pewne warunki początkowe, które owocują wzrostem zainteresowania chrześcijaństwem w przypadku spełnienia tych warunków.

Poza tym, polecam lekturę: "Wirus Umysłu" Richard Brodie

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
krebain napisał(a):
Nie! Podstawą chrześcijaństwa jest słuchanie tego co Tobie mówią pod groźbą pójścia do piekła. Co jest zresztą typowe dla religii niewolników jakimi byli de facto Żydzi w I w.

Podstawa chrzescijanstwa jest dawanie na tace, a Zydzi jedza mace.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:08 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Z tego co wiem jakoś przed przyjściem chrześcijaństwa współczucie nie stanowiło pierwszorzędnego składnika człowieka. W świecie islamu, jakoś też nie dostrzegam go za dużo. Pozatym współczucie jest podstawą chrześcijaństwa czyż nie?

Wspolczucie jest cecha normalnego czlowieka. Nikt ci nie kaze go oplakiwac i zalowac po prostu powstrzymaj sie od wrednych komentarzy, tak z przyzwoitosci jesli ja masz.


_________________
Obrazek

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:11 
Cytuj  
ehh Byl chory na cukrzyce i jakis taki dziwny byl... Ostatni kupilem sobie ,,Psx extreme" i tam tez pisza o tym ze ludzie umieraja.


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:14 
Cytuj  
@ Sniegu
ekhm. pozwolę sobie zacytować :

Cytuj:
masz żałować ludzkiego życia


Cytuj:
Przez takich ignorantów jak ty ludzie stają się ofiarami przemocy nie mającymi szans na pomoc


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Ostatnio edytowano 4 sty 2006, 15:18 przez Astaniel, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:21 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
@ Sniego
ekhm. pozwolę sobie zacytować :

Cytuj:
masz żałować ludzkiego życia


Cytuj:
Przez takich ignorantów jak ty ludzie stają się ofiarami przemocy nie mającymi szans na pomoc

Zgadza sie napisalem tak, ale widze ze brak w tobie cech ludzkich wiec juz nie kaze ci zalowac po prostu nic nie pisz jak masz pisac pierdoly.
Co do drugiego cytatu... nie jest moj i... co ma piernik do wiatraka?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:01 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Hehe śmieszą mnie wszystkie najazdy na mnie. Wszyscy jesteście istotami łaskawego oraz współczującego serca. Macie racje opłakujmy tego kolesia. Jest w końcu wart szacunku jak każdy człowiek. Nie powinienem być taki zły i nieczuły na ludzkie nieszczęście. :roll:


Nie wiem skąd te przypuszczenia...z pewnością nie jestem Lawful Good :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:11 
Cytuj  
No ale bez jaj :/ Moze jeszcze zalujecie wszystkich ludzi tak samo jak osobe na ostatnim pogrzebie?
Sa pewne granice przejmowania sie, a poprostu udawania. Bo jakby sie kazdy mocno przejmowal kazda smiercia, to moglby robic to co 9 sekund...

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:14 
Cytuj  
Kto napisal, ze masz mocno sie przejmowac? Wystarczy, ze walniesz [*] i to wystarczy.Czysta przyzwoitosc nakazuje, aby przynajmniej nic nie pisac jesli Cie to wogole nie obchodzi


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:21 
Cytuj  
LOL @ [*], ze niby co to kurwa jest? virtual candle eh?

ave szatan


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:25 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
LOL @ [*], ze niby co to kurwa jest? virtual candle eh?

ave szatan

mozesz kur... obrazek walnac jak sie nie podoba
Obrazek
;F


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
To chyba lza ponoc:< chujowa tbh i...



AVE SZATAN!!11
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 18:23 
Cytuj  
Wystarczy, ze walniesz [*] rofl coraz wiecej onetowych debili tutaj:/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 19:12 
Cytuj  
Spora część forumowiczów choruje na jakiś rodzaj fobii przed onetem...

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:27 
Cytuj  
to nie fobia... po prostu się tak przyjęło - onet forum ---> banda debili (np. najbardziej mnie wkurzają Ci co zachwycaja sie idiotyzmem niejakiego [email protected], którego posty są żenadą - najgorsze jest to, że koleś postuje dalej bo ludzie tego chcą...)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:37 
Cytuj  
Dobrze, ze nigdy nie pisalem na onecie ;[ Nie przypominam sobie, zebym nawet je czytal.

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:38 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
to nie fobia... po prostu się tak przyjęło - onet forum ---> banda debili (np. najbardziej mnie wkurzają Ci co zachwycaja sie idiotyzmem niejakiego [email protected], którego posty są żenadą - najgorsze jest to, że koleś postuje dalej bo ludzie tego chcą...)


taaaaaa znam tego debila:/ Moj tata na Gnieźnieńskim forum ma imie Zimny Prysznic :/ Tutaj adres http://www.forum.gniezno.com.pl/ zobaczcie jakie ma posty :-?
Ps:Ten moj kolega to on chyba byl sam(nie mial kolegow). Ogolnie to w szkole nie bylo jakies zaloby albo cos w tym stylu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.