mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 10:03 
Cytuj  
jasne qrva ze wszystko sie moze zdarzyc


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:07 
Cytuj  
Pytanie o Opowieści z Narnii:
Bardziej przyrównalibyście to do Harrego Pottera czy Władcy Pierścieni ? Pytam się bo imo Harry był nędzny a WP świetny. Opłaca się iść ?

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:16 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Pytanie o Opowieści z Narnii:
Bardziej przyrównalibyście to do Harrego Pottera czy Władcy Pierścieni ? Pytam się bo imo Harry był nędzny a WP świetny. Opłaca się iść ?

Tak! Ta animacja szafy byla genialna ;f


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:52 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Pytanie o Opowieści z Narnii:
Bardziej przyrównalibyście to do Harrego Pottera czy Władcy Pierścieni ? Pytam się bo imo Harry był nędzny a WP świetny. Opłaca się iść ?



Oo Aha fajnie widze, wybrales 2 tytuly i przyrownac .... wg mnie to takie cos jak king kong :O

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:57 
Cytuj  
Z tego co wiem Opowieści z Narnii to film fantasy a Harry Potter i WP to chyba najlepsze przykłady fantasy. Tylko że imo HP jest taką bajką a WP wspaniałą epicką historią. No i moje pytanie czy Opowieściom bliżej do takiej dziecięcej bajki czy do ciekawej nakręconej z rozmachem historii. W końcu gadające świstaki nie przesądzają o tym że film jest dla dzieci. A King Konga nie oglądałem ale przypusczam skoro robił go Peter Jackson powinien być przynajmniej dobry

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 18:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
"Czas surferów" chyba był robiony właśnie na podobieństwo "Chłopaki nie płaczą". O ile teksty z drugiego tytułu powtarzam do tej pory, to oglądając "Czas surferów" uśmiechnąłem się może ze dwa razy, do tego krzywo. Co do gry aktorów to swoisty rekord - bardziej drętwo i nienaturalnie nie dało się tego zagrać :/

A mi sie film podobal. Faktycznie nie jest to jakies mistrzostwo ale kilka niezlych tekstow polecialo (oczywiscie kurwy na lewo i prawo)... No i Rysio ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 19:15 
Cytuj  
no rysio mnie tylko irytował...

Co do Narnii to tak:
1. epickość i rozmach jak we Władcy Pierścieni
2. target - widownia 10 lat młodsza (co nie znaczy, że starszym się nie podoba). W sumie głównymi bohaterami są dzieci.
W każdym bądź razie z tego co gdzieś tam wyczytałem oba filmy (HP i Narnia) miały ze sobą konkurować i walczyć o rynek. Narnia w US triumfuje - nie dziwię się wcale.

Zresztą Narnię oglądałem tylko na kompie i mnie urzekła (na pewno idę do kina). Harrego Pottera oglądałem w kinie i wspomnienia mam takie: było niewygodnie, przydługo i gorąco :/

King-Konga mimo, że trwał 3.10h znacznie lepiej zniosłem ;) Ale oceniam go znacznie niżej niż Narnię. Zresztą kwestia gustu, ale ja zachęcam do pójścia na Narnię - genialny filmik.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 23:45 
Cytuj  
Jako wielbiciel filmow typu 'karate' szczerze polecam Tom Yung Goong. Fabula beznadziejna tak samo jak dialogi:) ale sceny walki sa zrobione swietnie. Duzo hakow, lamania rak/nog i walk 1 vs 1000. Standardowo na koncu bossowie ciezcy do pokonania!

8/10


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:11 
Cytuj  
krebain napisał(a):
Raczej bym się zapytał, czego się spodziewać po polskim filmie... Jakoś tak się złożyło, że żaden z obrazów rodzimej produkcji z ostatnich 15-20 lat nie jest w moim top50 nawet.


U mnie na top10 jest jeden polski film: "Wesele".
Jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał to naprawdę polecam - genialny obraz z życia tzw. "polskiej prowincji" :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
Co ciekawsze odkopłem to u kolegi na dysku myśląć że to ekranizacja Wyspiańskiego. Troche sie zdziwiłem :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:16 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Troche sie zdziwiłem :).


Ale pozytywnie chyba ?

Postać notariusza była genialna po prostu.
No i już nigdy na weselu bigosu nie ruszę :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:00 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Troche sie zdziwiłem :).


Ale pozytywnie chyba ?

Postać notariusza była genialna po prostu.
No i już nigdy na weselu bigosu nie ruszę :wink:


Oczywiscie ze pozytywnie :).

Notariusz był świetny ,ale prawie każda postać tam zagrana była wyśmienicie.


Co do dobrych filmow to dziwi mnnie ze nikt jeszcze nie wspomnial o "Memento". Po raz pierwszy w kinie widzialem ze kazdy ogladal jak zamurowany...

http://www.imdb.com/title/tt0209144/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:11 
Cytuj  
co do najlepszego fantasy - HP i WP to sie nie zgodze ;) Jesli chodzi o ksiazki ani jedno ani drugie nie jest najlepszym fantasy, chociaz uwazam, ze WP jest swietny ale raczej z sentymentu ;)

Co do Wesela to ja z tego co pamietam, 50% filmu to było picie wódy ;)


_________________
.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:23 
Cytuj  
Jak ani HP ani WP to co ? Przyznam że dużo filmów nie oglądam, ale nie przypominam sobie lepszego fantasy. Przynajmniej ostatnio

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:38 
Cytuj  
napisałem: "jesli chodzi o ksiazki..." a to drobna roznica, jesli chodzi o filmy to WP byl znakomity, swietna muzyka. HP to nie wiem, nie ogladalem ;)

edit: zwiastun z tego Tom Yung Goong robi niezle a nawet wiecej wrazenie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 sty 2006, 23:18 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 18:36 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jako wielbiciel filmow typu 'karate' szczerze polecam Tom Yung Goong. Fabula beznadziejna tak samo jak dialogi:) ale sceny walki sa zrobione swietnie. Duzo hakow, lamania rak/nog i walk 1 vs 1000. Standardowo na koncu bossowie ciezcy do pokonania!

8/10


podpisuję sie obiema łapami pod rekomendacją, świetne kino kopane , przynajmniej 3 sceny wbijają się w czaszę na długo ( 1. vs skaters 2. battle w ogniu 3. vs zerg 30+ )

film był robiony bez poprawek komputerowych, zero wirework itp. czyste napieprzanie z wykręconymi camera angles ; właściwie to film oglądałem na stopklatce i rewind 3x po kazdej mocniejszej akcji hehz

slogan promujący film "highest kicks ever filmed" jest totalnie trafiony, wystarczy zobaczyć akcję z latarnią - opad szczeny gwarantowany 8)

trailer jest na http://www.tomyumgoongmovie.com


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 22:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Co do Wesela to ja z tego co pamietam, 50% filmu to było picie wódy ;)

To i tak wesele w wersji "light" 8)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 13:35 
Cytuj  
Wczoraj był "Battlestar Galactica", imo fajny film, ale dopiero dziś się o tym dowiedziałem :/
http://www.imdb.com/title/tt0314979/


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 15:46 
Cytuj  
Oglądałem, ale podzielili to na dwie części. Druga w przyszłym tygodniu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 17:43 
Cytuj  
Jarhead
Swietne, dosyc dlugie ale bardzo dobre. Wojna oddana w nieco inny sposob niz w Platoon i Full Metal Jacket.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.