mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 20:57 
Cytuj  
Może Bloodstone to alt marka?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 20:58 
Cytuj  
teraz panuje taka moda ze kazdy chce byc altem marka

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:53 
Cytuj  
Bloodstone napisał(a):
teraz panuje taka moda ze kazdy chce byc altem marka

jo nadasz sie...


_________________
retired...

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 09:15 
Cytuj  
Cytuj:
nie moglem sie powstrzymac :DDDDD

Cytuj:
gg rofl

Cytuj:
:*

Cytuj:
Może Bloodstone to alt marka?

Cytuj:
teraz panuje taka moda ze kazdy chce byc altem marka

Cytuj:
jo nadasz sie...

Nabijamy sobie staty co?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 09:23 
Cytuj  
Sargeas: Mareczek tez tak zaczynal...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 09:26 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Mark wyraznie widac ze masz jakas awersje do GOLa.

Artykul nie byl trafny jak felietony Lysiaka i madry jak ksiazki Eco, ale na pewno nie mozna by go nazwac idiotycznym. Jedyne czegoautor zapomnial, to pokazac, jak podobny problem wyglada w innych grach MMO.


Shubduse zgodziłbym się z Tobą w 100%, gdyby to był pierwszy "nietrafiony" artykuł o WoWie na GOL-u.

Specjalnie dla Ciebie (ale musisz zapłacić za przeczytanie całości tych bzdur):
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=21936
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=21740
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=20814
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=20268
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=19325

itd. itp.

Jak nie chcesz płacić, to przeczytaj same nagłówki "newsów" i domyśl w jakim tonie był cały artykuł. Niestety ja też (już) nie płacę i nie zacytuję co lepszych momentów.

Ashton - z tego co wiem zaczynałem zgoła inaczej, ale jak widzę nie każdy na tym forum pamięta co było kilka lat temu.... Unikaj tego co tam bierzesz Ashton, więcej ryb, mniej tłuszczu i powinieneś zauważyć poprawę.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:24 
Cytuj  
Znaczy co, Twa teza jest taka, ze GOL probuje jako instytuacja wplywowa zniechęcic graczy do tego konkretnego tytulu?

A mi sie wydaje, ze po prostu zwraca odpowiednia uwage na to co sie dzieje w swiatku tej gry. A dzieja sie rzeczy rozne. Poza tym nie odnosze wrazenia ze chodzi o jakakolwiek antyreklame. Czasami lepiej pisac o czyms zle ( lub szczerze) ale duzo, niz dobrze, ale malo - czego przykladem np znikoma ilosc newsików na golu o Everquescie 2, ktora powoduje tylko, ze postronny gracz sadzi, ze ten tytul jest zdecydowanie w cieniu "wielkiego W".

Co z tego ze w swiecie WoW mamy "AIDS", inwazje chinskich farmerów czy klopoty z przeludnieniem setrwerów? Tak na prawde, to dowodzi tylko tego, ze swiat stworzony przez Blizzar zyje, a nie zycie imituje. To tak jak z gospodarka - latwiej jest wyciagnac z recesji kraj maly, niz molocha. Monstrualna skala, pwooduje wiecej problemów.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:40 
Cytuj  
akurat pracuję w mediach, konkretnie w prasie, i uwierz mi Shabduse, nawet zamach na prezydenta średnio sprawny dziennikarzyna można obrócić lub przedstawić jako banalny żarcik, z kolei zdanie prawka przez wnuka Jaruzelskiego już za trzecim podejściem jako wydarzenie roku i umieścić to na pierwszej stronie. Wszystko zależy od doboru słów i tego jak czytający orientuje się w temacie. Więc albo GOL pisze swoje artykuły o WoW-ie wzorując się na filipince (tylko, ze ona jest bardziej bezstronna i używa ogólnego zwrotu MMORPG zamiast WoW) czy innej Pani Domu, albo uważa czytelników przeglądających newsy za kompletnych idiotów, którzy nigdy gry online nie widzieli, ba nie odrózniają myszki od klawiatury i może kilka procent z nich taki tekst "łyknie", albo jest to "uwarunkowane politycznie" (finansowo lub zwykłe widzimisie) i za wypuszczenia takich badziewi Soulcatcher kupuje sobie nowe samochody.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:49 
Cytuj  
Tylko ze wiekszosc ma to w tyle co oni tam pisza, i po 3 dniach juz nie pamieta tamtych newsow... tylko kilku oszolomow sobie notuje, zapamietuje i placze po katach jaka ta zla opinie robia oni tej grze ( swoja droga na golu chyba byl konkurs w ktorym mozna bylo wygrac pre-paidy do wow.. pewnie tez antyreklama <- podkreslam "chyba" )

Fakty sa takie, chinczyk na us serwie czy na eu, jest dyskryminowany ( tzn moze sie tak czuc ) z powodu bariery jezykowej ( jezeli nie zna eng ) i pewnie na jakims forum ludzie plakali - stad ten news. Zas to ze nagieli to ostro, piszac iz WoW dyskryminuje i chyba blizz ma sie tym zajac.. to normalne w dzisiejszych czasach. Robia z igly widly majac nadzieje, ze przeczyta to wieksza liczba osob.

Z drugiej strony o jakich innych mmo oni maja pisac, jak co 2 gracz platnych mmo w pl gra w wow. Reszta przelecialaby bez echa...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:57 
Cytuj  
A nius z wow ma wieksza ogladalnosc niz nius z mmorpg w nazwie...
wniosek - wiecej samochodow dla soulcatchera :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:01 
Cytuj  
ale mnie to ani ziębi, ani grzeje, bo GOL sam się w ten sposób najlepiej ośmiesza w oczach własnych "czytelników". Wali mnie polityka tego całego GOL-a czy widzimisie Soulcatchera, ale imho warto dawać takie linki chociażby po to by pokazać jaki ambitny tekst o mmorpg potrafi wypuścić serwis, którego współwłaścicielem jest jeden z funów mmorpg-a (w co on przecież nie grał, i ile na mmo nie zarobił). Taki tekst można przepuścić płazem filipince, ale nie serwisowi o grach komputerowych. Zresztą ten "news" został zbluzgany na GOLu kilka razy bardziej niż tutaj, gdzie kilka osób broniło tych wypocin, tylko dlatego, że to Mark24 dał do niego linka, bo przecież gdyby tego linka zamieścił Xanth czy inny EQ2 idiot to te same osoby machałyby tutaj brązowym jęzorkiem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:04 
Cytuj  
Mark24 to alt Soulcatchera i napędza ludzi do czytania artykułów na GOL-u. Normalnie bym wogóle tego nie przeczytał. A odsłony coraz częstsze i kaska z reklam leci ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:06 
Cytuj  
kerwa o tym nie pomyślałem :x

Zaraz wpadnie Soulcatcher i powie że w ubiegłym roku zarobił na 10 średniej klasy samochodów na Marku24.. :( btw. dawno mnie tam nie zbanował.. coś w tym jest.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:11 
Cytuj  
Szczeże? Za dużdo dopowidasz sobie .
Jasne, że problem nie występuje tylko w WoW ale w każdym mmorpg - ale autor nie napisał, że jest inaczej. Opisał jeden konkretny przypadek czyli WoW'a jako gry chyba najpopularniejszej ostatnimi czasy.

Jedyne co można zarzucić to twierdzenie, że to jest wina Blizzardu i pyt. jak oni na to zareagują (no niewiele jest firm które tak dbają o swojegoklienta i mają support w kilku jężykach i strefach czasowych).

PS.
Jak ktoś zauważył GOL nie ma pojęcia o mmorpg (ciekawe czy wogóle o czyms mają) - więc bym się tym specjalnie nie ekscytował. Oni są jak taki Focus (mowa o piśmie jakby ktos nie wiedział) - możesz poczytać o nowinkach technicznych/znawiskach w przyrodzie/fizyce itp. Wszystko fajnie pod warunkiem, że nie znasz się na opisywanych rzeczach, bo wtedy nagle się okazuje, że bzdury są napisane.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niestety ja też (już) nie płacę i nie zacytuję co lepszych momentów.


W tym zdaniu jest cala prawda o Mark24 i jego stosunku do GOL'a :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:21 
Cytuj  
tak, tak calutka. To, ze nie płacę, kiedyś płaciłem bardzo negatywnie wpływa na mój wizerunek i na pewno coś w tym jest!

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:45 
Cytuj  
O rany, czepiacie sie GOLa a przecież ten bidny redaktorzyna, co tego niusa spłodził sam tego nie wymyślił. Pierwszy był Tales of Warcraft (chiński fanowski serwis WoWa), potem ktos to z krzaczków przetłumaczył i napisał o tym do eurogamera, potem to wylądowało na slashdocie.
Ot jeden chińczyk drugiemu chińczykowi sie poskarżył, że jak powiedział "Mobs me wanting kill you with wanting your me to so" to sie z niego śmali, a to dyskryminacja jest straszna. A dyskryminacja nosny temat, to się rozlazło.

G.


_________________
Never argue with an idiot. They’ll drag you down to their level then beat you with experience.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:49 
Cytuj  
powtarzają bzdury czy wymyślają bzdury - who cares.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
powtarzają bzdury czy wymyślają bzdury - who cares.

No właśnie z niewiadomych przyczyn Ty się tym bardzo martwisz. Mark kiedyś ci serducho padnie od tego - wyluzuj.
Napisza później na GOL'u, że:
"Podczas czytania forum o WoW umarł człowiek. Czytał/pisał bez picia i jedzenia 85godzin w kafejce internetowej, której właścicielem był chińczyk."
I znów ludie przeczytają głupoty i będą się bulwesować. Nic nowego w sumie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:08 
Cytuj  
LOL

(tylko tyle)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.